Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 249 άτομα (33 μέλη και 216 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
13
Like
10.163
Πόντοι
2.046
ρε μαλάκες πήγα το πρωί Αντριάνα στη Χωματιανού, πληρώνω μπαίνω στο δωμάτιο δεξιά αυτό με τη ντουζιέρα και μου ερχόταν μια περίεργη μυρωδιά γενικά σαν κλανιά... λέω θα ταν ο προηγούμενος... τελειώνει η συνεδρία και ανακαλύπτω μέσα στον κάδο μια κουράδα σαν μελιτζάνα μάγκες έλεος ντροπή λιγάκι!
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
ρε μαλάκες πήγα το πρωί Αντριάνα στη Χωματιανού, πληρώνω μπαίνω στο δωμάτιο δεξιά αυτό με τη ντουζιέρα και μου ερχόταν μια περίεργη μυρωδιά γενικά σαν κλανιά... λέω θα ταν ο προηγούμενος... τελειώνει η συνεδρία και ανακαλύπτω μέσα στον κάδο μια κουράδα σαν μελιτζάνα μάγκες έλεος ντροπή λιγάκι!

Ρώτησες να μάθεις κάτι για τον προηγούμενο στο δωμὰτιο;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
13
Like
10.163
Πόντοι
2.046

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Να βγάλει ο οπλαρχηγός την κάμερα να δούμε ποιος είναι.
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81

Στήμονας

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2023
Μηνύματα
15
Like
33
Πόντοι
0
Ακόμα μια τσατσά που δεν κάνει καλά τη δουλειά της. Η τσατσά έχει υποχρέωση να ελέγχει το κρεββάτι, τον νιπτήρα και το καλάθι των αχρήστων πριν μπει στο δωμάτιο ο επόμενος πελάτης.
Και το κωλόχαρτο πρέπει
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Φωκ13 υπόγειο τώρα ;
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
237
Like
980
Πόντοι
81
δοκιμη με Λικα ρωσιδα skinny 7/10 εμφανιση,μαραθωνος μεσαιο πανω,ηλικια μικρη,αλλα δεν αφηνει να πιανεις μνακι,κανονικο προγραμμα,μηχανικες κινησεις,δεν τη προτεινω..στην πρωινη βαρδια
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Like
205
Πόντοι
1
Ρώτησες να μάθεις κάτι για τον προηγούμενο στο δωμὰτιο;
ρε μαλάκες πήγα το πρωί Αντριάνα στη Χωματιανού, πληρώνω μπαίνω στο δωμάτιο δεξιά αυτό με τη ντουζιέρα και μου ερχόταν μια περίεργη μυρωδιά γενικά σαν κλανιά... λέω θα ταν ο προηγούμενος... τελειώνει η συνεδρία και ανακαλύπτω μέσα στον κάδο μια κουράδα σαν μελιτζάνα μάγκες έλεος ντροπή λιγάκι!
Απαραδεκτο το ρεμάλι. Απο την καμερα του οικου θα καταλάβουν ποιός είναι.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.179
Κριτικές
496
Like
62.376
Πόντοι
39.662
Περασμα πριν απο λιγη ώρα απο πιάτσα οπου με έπιασε υπογλυκαιμία απο υπερβολικο χυσιμο σπέρματος τις τελευταίες ημερες.
Εφαγα στο φούρνο ενα κρουασάν με κρεμα και βύσσινο, καθως και ενα γλυκο καπουτσίνο.

Screenshot_2023-11-04-21-26-01-448_com.miui.gallery-edit.jpg

Στο ταμείο μπροστα μου ηταν η Μπιάνκα, η σεξυ κοντοπουτανη πιτσιρίκα που την ειχα πάρει κανα δυο φορές στο Περδίκα όροφος σιδερένια σκάλα (φολαρα).

Πηγα να βγαλω είδηση αλλα δε βγήκε...

-Γεια σου Μπιάνκα... (γυριζει και με κοιτάζει).
-Που γαμιέσαι τωρα ?


-Δε δουλευω εχω σταματήσει.


Εννοείται δεν την πίστεψα και την παρακολούθησα μυστικά να δω που πάει .

Πηγε στην Ιάσωνος και έκατσε στο καφενείο -μεζεδοπωλειο Άρτα και εφαγε μακαρόνια με κιμά.

Εφυγα αχυστος. :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
849
Κριτικές
24
Like
8.119
Πόντοι
2.036
ρε μαλάκες πήγα το πρωί Αντριάνα στη Χωματιανού, πληρώνω μπαίνω στο δωμάτιο δεξιά αυτό με τη ντουζιέρα και μου ερχόταν μια περίεργη μυρωδιά γενικά σαν κλανιά... λέω θα ταν ο προηγούμενος... τελειώνει η συνεδρία και ανακαλύπτω μέσα στον κάδο μια κουράδα σαν μελιτζάνα μάγκες έλεος ντροπή λιγάκι!
Πρωτη φορα ακουω τετοιο σκηνικο...γαμησε τα ... και φαντασου στη χωματιανου δινεις 20ρικο....τοσες φορες στο Μεταξουργειο που υποτιθεται ειναι πιο βρωμικα και δεν εχω ακουσει ή να μου εχει τυχει κατι παρομοιο....ειναι να μην σου κατσει τετοιο σκηνικο....
 

gamao_gamao

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2022
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
153
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες! Ξερουμε που βρισκεται η Συλβια απο Φιλιππιδου 11? Γιατι τις τελευταιες μερες δεν υπαρχει στις ενημερωσεις και ελεγα να περασω για ενα χερακι...
 

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
14
Like
871
Πόντοι
311
Ρε ‘σείς κάπου άκουσα ότι τα λατινοσπιτα θα κλείσουν εννοώ για αυτά στην κολωνου. Ισχύει κάτι τέτοιο ;

Επίσης παίζει τίποτα καλό αυτή την ώρα κατά εκεί ;
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
546
Κριτικές
5
Like
4.560
Πόντοι
726
σε δυοτρία στη β βάρδια

Φ71α Χριστίνα από Ουκρανία ξανθιά μιλφ κανονικό σωμα

Φ59ισόγειο ξανανοιξε με την Ιζαμπέλα λατίνα που δούλεψε στον όροφο και για λίγες φορές και στο 71β

Φ72υπόγειο "Ελλη από Τσεχία" ,μελαχρινή, επιστροφή,είχε δουλεψει εκεί το καλοκαίρι.

Φωκ7υπ. Αντζελα

Φωκ7ισ.,9,17β,19,25α κλειστά,στα 27άρια δεν κατέβηκα

Τα υπόλοιπα τα περισσότερα ανοιχτά εκτός 69β,86άρια κ 84β

Επίσης στην πρωινή βαρδια κάποιες μικροαλλαγές:

Φ71β Ελλη και Κάτια λατίνες,
ενώ στο 71α οι προχτεσινές Αντζυ,Βιβιάνα

Φωκ27υπόγειο Σάρα από Περγάμου1 όπου παίζουν εναλλάξ με την Εμμα ακα Ρόζα πρώην 86β

ενώ στο 86β ήταν η άλλη Ιζαμπέλλα μαζί με την Σύλβια από τα 84α,65αβ

στά υπόλοιπα της Φωκαίας, τα 27ισ. και όροφος κλειστά όπως τα 25άρια και το 17β καιι 13ισ.

στο φωκ19 η Κλεοπάτρα

Φωκ17α Αλεξάνδρα πρωην Αγγέλα.

Φωκ13υπ. Βαλεντίνα λατίνα

Αυτά τα στιγμιότυπα από μένα ,καλό σας βράδι.
 

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
187
Κριτικές
1
Like
996
Πόντοι
81
Έφυγε? Και αν ναι ξέρεις ποια την αντικαθιστά?
λες για την ξανθια ρουμανα με τα τατου μαλλον,απο την μεση και πανω πολυ καλη,γιατι ο κωλος ενα χαλι,οσο για συμπεριφορα?λαχειο αν θα περασεις καλα μαζι της,προσωπικα δεν θα μου λειψει,στο ΚΑΥΛΟ λοιπον
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.179
Κριτικές
496
Like
62.376
Πόντοι
39.662
Ρε ‘σείς κάπου άκουσα ότι τα λατινοσπιτα θα κλείσουν εννοώ για αυτά στην κολωνου. Ισχύει κάτι τέτοιο ;

Επίσης παίζει τίποτα καλό αυτή την ώρα κατά εκεί ;
Πριν λίγο περασα και εκανα μια γύρα στην 3η βάρδια.
Τα Κολωνού 27αρια ηταν ολα κλειδαμπαρωμενα με χοντρό λουκετο CISA.

Πολύ κόσμος στην Ιάσωνος στην Κολωνου αλλα και Μ.Α.
Κυριως πιτσιρίκια 19-20 ετων που έμειναν Σαββατιατικα με το πουλί στο χέρι απο τις συνομήλικες τους.

Στο ξενοδοχείο VITRUVIUS γωνια Κολωνου, εβγαιναν κατι 2 μετρες Ρωσίδες πιτσιρίκες μουνάρες να πάνε για βίζιτα. Οποιος τις γαμησε ας γράψει καμμια κριτικη.. :bigdick:
 

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
14
Like
871
Πόντοι
311
Πριν λίγο περασα και εκανα μια γύρα στην 3η βάρδια.
Τα Κολωνού 27αρια ηταν ολα κλειδαμπαρωμενα με χοντρό λουκετο CISA.

Πολύ κόσμος στην Ιάσωνος στην Κολωνου αλλα και Μ.Α.
Κυριως πιτσιρίκια 19-20 ετων που έμειναν Σαββατιατικα με το πουλί στο χέρι απο τις συνομήλικες τους.

Στο ξενοδοχείο VITRUVIUS γωνια Κολωνου, εβγαιναν κατι 2 μετρες Ρωσίδες πιτσιρίκες μουνάρες να πάνε για βίζιτα. Οποιος τις γαμησε ας γράψει καμμια κριτικη.. :bigdick:
Καταλαβα.. θα έρθει ο καιρός που θα γίνει προέκταση του ξενοδοχείου και θα έρχονται αυτές που πηδούσες με 10-15€ να παίρνουν 150/ώρα , αυτή είναι η ανάπτυξη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom