Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 255 άτομα (17 μέλη και 238 επισκέπτες)

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Την έχω πάρει μια φορά έχω και κριτικη και τη γάμησα πολυ τρυφερά και δε μου παραπονέθηκε καν.Πρέπει να καταλάβουν ορισμένοι ότι οι κοπέλες δε είναι παράλογες λίγο ανθρώπινη και σωστή μεταχείριση θέλουν τίποτα άλλο,μερικοί όμως είναι τόσο ζώα που ούτε τα αυτονόητα δε έχουν μάθει στη ζωή τους.Εσυ καλά έκανες και δε της είπες της κοπέλας αυτό που σκεφτόσουν στο μυαλό σου γιατί θα ήταν αγένεια και μαλακία,η κοπέλα σιχαθηκε με τους μαλακες που πάει γιατί πολύ απλά δε ξέρουν καν να φερθούν.
Έγινες γιωραίος24 από 23; Εσύ δεν είσαι που μπήκες περισυ στο σάιτ γιατί απλά σ αρέσει να το διαβαζεις,έλεγες δεν θα πας στις πουτανες,έχεις σχέδια να βρεις γκόμενα, δουλειά, σπουδές και θα,θα,θα;

Τώρα δίνεις και συμβουλές σαβουάρ βιβρ με τις πουτανες.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Καλημέρα παιδιά μήπως έχει πάρει το ματι σας μια irina ξανθιά με μοντελε σώμα δούλευε Φώκαιας ισόγειο η τσατσά μού είπε θα γυρίσει μετα τις 20 του μηνός
Όχι, στο σπίτι είναι μόνο η μιλφ Ναταλί.
Ελπίζουμε όμως σε επιστροφή Ιρίνα γιατί πρόκειται για μουνος
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Έγινες γιωραίος24 από 23; Εσύ δεν είσαι που μπήκες περισυ στο σάιτ γιατί απλά σ αρέσει να το διαβαζεις,έλεγες δεν θα πας στις πουτανες,έχεις σχέδια να βρεις γκόμενα, δουλειά, σπουδές και θα,θα,θα;

Τώρα δίνεις και συμβουλές σαβουάρ βιβρ με τις πουτανες.
Όχι αυτός είναι ένας άλλος αποτυχημένος που έδινε πανελλήνιες και δε πήγαινε στις πουτανες ενώ δε του καθόταν καμία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
306
Like
630
Πόντοι
81
Καλησπέρα!!! Έχω να κάνω 2 σχόλια από χθεσινόβραδινή βόλτα. Η Ηλέκτρα Φυλής 67 μες στην κόκα και η Μισέλ Φωκαίας 13 απ' τα πιο όμορφα κορίτσια της περιοχής. Από υπηρεσίες τι λέει η Μισέλ? Καλή πίπα?
Καθε μερα ετσι ειναι η ηλεκτρα μαστουρωμενη
 

mitsos12

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2023
Μηνύματα
46
Like
38
Πόντοι
0
Μάγκες αξίζεις να γαμησεις κάποια από στουντιο καμιά ώρα; και πάνω κάτω πόσο κοστίζει;
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
828
Κριτικές
23
Like
7.830
Πόντοι
2.036
Σήμερα βραδινή βάρδια πέρδικα 1 μια χοντρούλα γύφτισσα.. Έχουμε γνώμες;
Ονομα θυμασαι? μηπως λεγοταν Πάολα? Τοτε ναι αξιζει ..... μηπως λεγοταν Στεφανια? Τοτε μακρια..... οπως και να χει θα περασω αποψε μια βολτα μετα τις 00:00 να δω και θα σου πω.... μπορει ναι ειναι αλλη κοπελα...
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
828
Κριτικές
23
Like
7.830
Πόντοι
2.036
Τις τελευταιες 3 μερες εγιναν καποιες μεταμεσονυχτιες καταθεσεις στο Μεταξουργειο.... θα σταθω σε δυο πετιτ μικροκαμωμενες που δοκιμασα για πρωτη φορα με σχετικα καλες εντυπωσεις.... Η πρωτη ειναι η πετιτ ξανθια Ρωσιδα skinny Ντανιελα - Ιάσονος 39 πορνομολ πρωτη πορτα επανω δεξια βραδυνη βαρδια...συγκριτικα ειναι καπου στο 1,50 δηλαδη γυρω στους 4-5 ποντους ψηλοτερη απο την πετιτ Ναταλι (Ιασωνος 27α υπογειο) συν το οτι εχει και λιγο βυζακι παραπανω σε σχεση με το επιδεδο στηθος της Ναταλι (της οποιας ομως οι ρωγες ειναι τουμπανο)....επισης πρεπει να εχει σιδερακια στα δοντια(ετσι μου φανηκε)....στα αρνητικα η τσατσα που χτυπαει πολυ νωρις πορτες....
daniela iasonos 39 deksia pano.jpg

Η δευτερη πετιτ ειναι η Λατινα Κολομβιανη απο την πολη Μεντεγιν, η Σοφια απο Ιασωνος 46β σκαλια επανω επισης βραδινη βαρδια, μελαχρινο ισιο μαλλι σωμα καλυμενο με πολλα τατουαζ (περιεργα συμβολα των αζτεκων), συγκριτικα με την Ναταλι ειναι και αυτη 3-4 ποντους ψηλοτερη (1,48-1,50 υψος), επισης skinny αλλα με λιγο πιο γεματο και στρογγυλο κωλαρακι... στηθος επισης ανυπαρκτο σαν της Ναταλι, ρωγες καλες οχι ομως τουμπανο σαν της Ναταλι.....ειναι παντως τσαμπουκαλου και δεν σηκωνει πολλα πολλα...σαν μια μικρη αγριογατα χαχαχα...παρα πολυ εμπειρη παρα το οτι φαινεται μικρουλα....στα αρνητικα ειναι οτι ζηταει 15 ευρω...παρολα αυτα ομως μου φανηκε οτι εμεινα 3-4 λεπτα παραπανω στο δωματιο απο οτι συνηθως χωρις ενοχληση απο τσατσα / κοπελα....ισως παιζει ρολο το εξτρα ταληρο....
sofia iasonos 46b skalia.jpg

Καλα γαμησια στην μπουρδελοπαρεα...
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
477
Κριτικές
3
Like
1.328
Πόντοι
481
Τις τελευταιες 3 μερες εγιναν καποιες μεταμεσονυχτιες καταθεσεις στο Μεταξουργειο.... θα σταθω σε δυο πετιτ μικροκαμωμενες που δοκιμασα για πρωτη φορα με σχετικα καλες εντυπωσεις.... Η πρωτη ειναι η πετιτ ξανθια Ρωσιδα skinny Ντανιελα - Ιάσονος 39 πορνομολ πρωτη πορτα επανω δεξια βραδυνη βαρδια...συγκριτικα ειναι καπου στο 1,50 δηλαδη γυρω στους 4-5 ποντους ψηλοτερη απο την πετιτ Ναταλι (Ιασωνος 27α υπογειο) συν το οτι εχει και λιγο βυζακι παραπανω σε σχεση με το επιδεδο στηθος της Ναταλι (της οποιας ομως οι ρωγες ειναι τουμπανο)....επισης πρεπει να εχει σιδερακια στα δοντια(ετσι μου φανηκε)....στα αρνητικα η τσατσα που χτυπαει πολυ νωρις πορτες....
daniela iasonos 39 deksia pano.jpg

Η δευτερη πετιτ ειναι η Λατινα Κολομβιανη απο την πολη Μεντεγιν, η Σοφια απο Ιασωνος 46β σκαλια επανω επισης βραδινη βαρδια, μελαχρινο ισιο μαλλι σωμα καλυμενο με πολλα τατουαζ (περιεργα συμβολα των αζτεκων), συγκριτικα με την Ναταλι ειναι και αυτη 3-4 ποντους ψηλοτερη (1,48-1,50 υψος), επισης skinny αλλα με λιγο πιο γεματο και στρογγυλο κωλαρακι... στηθος επισης ανυπαρκτο σαν της Ναταλι, ρωγες καλες οχι ομως τουμπανο σαν της Ναταλι.....ειναι παντως τσαμπουκαλου και δεν σηκωνει πολλα πολλα...σαν μια μικρη αγριογατα χαχαχα...παρα πολυ εμπειρη παρα το οτι φαινεται μικρουλα....στα αρνητικα ειναι οτι ζηταει 15 ευρω...παρολα αυτα ομως μου φανηκε οτι εμεινα 3-4 λεπτα παραπανω στο δωματιο απο οτι συνηθως χωρις ενοχληση απο τσατσα / κοπελα....ισως παιζει ρολο το εξτρα ταληρο....
sofia iasonos 46b skalia.jpg

Καλα γαμησια στην μπουρδελοπαρεα...
Ξεροχύνω με πετίτ σκηνικά
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Η δευτερη πετιτ ειναι η Λατινα Κολομβιανη απο την πολη Μεντεγιν, η Σοφια απο Ιασωνος 46β σκαλια επανω επισης βραδινη βαρδια, μελαχρινο ισιο μαλλι σωμα καλυμενο με πολλα τατουαζ (περιεργα συμβολα των αζτεκων), συγκριτικα με την Ναταλι ειναι και αυτη 3-4 ποντους ψηλοτερη (1,48-1,50 υψος), επισης skinny αλλα με λιγο πιο γεματο και στρογγυλο κωλαρακι...
Μήπως η Σοφία αυτή είναι που δούλευε Φυλής 86 πριν λίγο καιρό?
Για ένα φίλο ρωτάω..
Ευχαριστώ.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
504
Κριτικές
5
Like
4.239
Πόντοι
726
σε μερικά απογευματινή

Αγκύρας 12αριστερά συνεχίζαν οι πρωινές Αντριάννα η γνωστή και Μαρίνα.
Η Μαρινα που συζητήθηκε ειναι μία ξανθιά σχετικά νεαρή στρογγυλοπρόσωπη μέ κοντό κατσαρό μαλλί και ύφος κάπως αγαθό, που πάει πακέτο με το λευκό φόρεμα/ κομπινεζόν με το οποίο σαλονάρει. Δε μ θυμίζει κάτι αν και έχω την εντύπωση ότι μια τέτοια παρουσία με φόρεμα είχε συζητηθεί σαν αξιοπερίεργο ίσως εδώ πρίν 2ή3 χρόνια;ίσως λέω.

Περγαμου 1 Αντζυ, καινούργια κοπέλα Σπανιόλα κατά τα λεγόμενα της υπηρεσίας νεαρή με λίγα πιασίματα αξιόγαμη εκ πρώτης οψεως

Φ105 δεξί κλειστό με μεγάλη ταμπέλα ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ.
Φ105 αρ. ανοιχτό,εχτές ήταν Βέρα

Φ71α Σύλβια

Φ71οροφος Σανελ Βερόνικα

Φ69 αρχικα κλειστα κ τα δύο δεν ξέρω αργότερα
Φ67 ανοιχτό δε μπήκα

Φιλιππίδου11α Ιλόνα, Λία
11β η Ντιάνα

61και59 ανοιχτά δε μπηκα
Φ66δ και Φ54κάτω επίσης ανοιχτά
Φ72υπ Αντζυ
Φωκ7υπ κλειστό
7ισ. Στέλλα
9 Κστερίνα
13 υπ. Μισέλ λατινα
13ισ ανοικτά της Μαρίας
17α Μιχαέλα,το β κλειστό
19 δε μπήκα
25α κλειστό και β ανοιχτό
27α κλειστό 27β Νατάλια 27όροφος δεν ανεβηκα

Καλό σας βράδι.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Περγαμου 1 Αντζυ, καινούργια κοπέλα Σπανιόλα κατά τα λεγόμενα της υπηρεσίας νεαρή με λίγα πιασίματα αξιόγαμη εκ πρώτης οψεως
Την έχεις δει αλλού?
Πρόγραμμα???
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
504
Κριτικές
5
Like
4.239
Πόντοι
726
Την έχεις δει αλλού?
Πρόγραμμα???
Πρόγραμμα δε συγκράτησα,τώρα για αλλού εγώ όχι,αλλά δεν αποκλείεται να έρχεται από τα 86άρια όπου δε γνωρίζω την 3η βσρδια,ας τσεκάρει κάποιος που ξέρει καλύτερα.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
828
Κριτικές
23
Like
7.830
Πόντοι
2.036
Μήπως η Σοφία αυτή είναι που δούλευε Φυλής 86 πριν λίγο καιρό?
Για ένα φίλο ρωτάω..
Ευχαριστώ.
ειναι πολυ πιθανο... βασικα τωρα που το σκεφτομαι της μοιαζει παρα πολυ...ναι ρε συ αυτη πρεπει να ειναι...
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Μήπως η Σοφία αυτή είναι που δούλευε Φυλής 86 πριν λίγο καιρό?
Για ένα φίλο ρωτάω..
Ευχαριστώ.
Ναι αυτή είναι..
Και παλιότερα δούλεψε για λίγο σαν Αμαρα στο φωκ 27 άνω.. πέρασε και από στούντιο πάλι σαν Αμαρα...
Κρίμα... καλό πετιτ.. άξιζε να δουλεύει σε καθαρότερο χώρο.
 

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
Άσχετο, το διαβασα τις προάλλες στο ινστα :
Στην Καλιφόρνια τα μικροκαμωμενα τα λένε 'πετιτ' , στο Μπουρνάζι κοντοπουτανα :D::buck2:
 

dieuthintis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
63
Like
202
Πόντοι
20
Πριν 2 μέρες κατά τις 7 το απόγευμα μάλλον ήμουν μάρτυρας ανοίγματος αυτοκινήτου.
Ήταν παρκαρισμένο στην διασταύρωση Φ και Φ έξω από το 72.
Ένας έδινε κλωτσίδια στην ρόδα και μετά κάτι έκανε στην πόρτα του συνοδηγού και την άνοιξε. Τοτε πέρασα από εκεί και σταμάτησε και με κοίταγε και όταν απομακρύνθηκα έκανε το ίδιο στην πόρτα του οδηγού.
Ο δεύτερος ήταν λίηο ποιό πίσω και κράταγε τσίλιες.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.268
Πόντοι
3.886
Πριν 2 μέρες κατά τις 7 το απόγευμα μάλλον ήμουν μάρτυρας ανοίγματος αυτοκινήτου.
Ήταν παρκαρισμένο στην διασταύρωση Φ και Φ έξω από το 72.
Ένας έδινε κλωτσίδια στην ρόδα και μετά κάτι έκανε στην πόρτα του συνοδηγού και την άνοιξε. Τοτε πέρασα από εκεί και σταμάτησε και με κοίταγε και όταν απομακρύνθηκα έκανε το ίδιο στην πόρτα του οδηγού.
Ο δεύτερος ήταν λίηο ποιό πίσω και κράταγε τσίλιες.
Έπρεπε να μιλησειι
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.056
Κριτικές
52
Like
16.697
Πόντοι
10.686
Έπρεπε να μιλησειι
:offtopic: Έχω υπάρξει μάρτυρας παρόμοιου εγκλήματος προ πενταετίας έξω από το Κολωνού 23 και ειδοποιήσαμε την Άμεση Δράση ,εν ολίγοις μετάνιωσα γιατί πέρα από την αναμενόμενη και αναπόφευκτη ταλαιπωρία με τις καταθέσεις και τα δικαστήρια που αναβάλλονταν,συμπέρανα ότι οι τύποι αυτοί απολαμβάνουν σκανδαλώδη ασυλία και προστασία,και ότι κατ'ουσίαν δεν τιμωρούνται ,υπάρχουν για να κινείται το δικαστικό σύστημα και για να βγάζουν μεροκάματο οι ΜΚΟ και οι περί αυτών...:angry:
 

MAIK29

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
65
Like
157
Πόντοι
0
Περασε κανεις δευκαλιωνος 63 κουδουνι θωδη

Αθηνα ενημερωστε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom