Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 299 άτομα (17 μέλη και 282 επισκέπτες)

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
1.501
Πόντοι
201
της ξανθιάς τσατσας που δουλεύει στο Βέργας 7 όροφο ανήκει, εκεί που λές την αφήνει ή έξω από τα Εξηκιου 18.
Ωραία η τσατσά !!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λιοσίων 73β Εύα και Άννα...Εύα με βυζάρες υπάρχουν φωτό..Άννα μια χοντρούλα..στο 73α Μίρα και μια καινούρια Κασσάνδρα..πιπινι αλλά μέτρια μέσα...στο Φώκαιας 13 Μάργκο όχι ελεύθερο στοματικό...
Που υπάρχουν φωτό ;
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Άλλο αντέχουν και άλλο γουστάρουν.
Σε αντίθεση με τους άρρωστους εμείς οι φυσιολογικοί άντρες αντλούμε ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ηδονή από το γαμήσι παρά από τον πόνο ή έστω την ενόχληση που μπορεί να νιώθει η γυναίκα. Εντάξει, όλοι έχουμε μερικά σαδιστικά γονίδια που μπορεί να εκδηλώνονται με το να γουστάρουμε να «ζορίζουμε τις τρύπες τους», να ρίχνουμε πουτσοσκάμπιλα, κωλοχάστουκα κλπ αλλά το να καυλώνει κανείς περισσότερο από τον πόνο που προκαλεί παρά από το γαμήσι τότε δεν θέλει γυναίκα αλλά ψυχίατρο.
Οι πουτάνες που ζητούν γαμήσι και ξύλο ακόμα και από τους πελάτες τους δεν χρειάζονται ψυχίατρο;
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
163
Κριτικές
2
Like
964
Πόντοι
81
Δοκιμή πριν λίγο με την Ηλέκτρα στο Φυλής 67.
Πιο πολύ από περιέργεια μιας και στο σαλοναρισμα δεν με εψησε και πολύ.
Όποιος δεν έχει παντρευτεί και δεν ξέρει τι σημαίνει συζυγική γκρίνια μπορεί να πάει να ζήσει μια τέτοια εμπειρία
Σε μια φάση πήγαν να με πιάσουν τα γέλια,ουδέν περαιτέρω σχόλιο.
Κωλο έδωσε ? Μήπως για αυτο γκρίνιαζε ...
 

snarftc

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2018
Μηνύματα
56
Κριτικές
2
Like
103
Πόντοι
0
γνωριζει κανεις αν εχουμε ασσιατισα αποψε μην κατεβαινω τζαμπα (Φ69) η καπου αλλου
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.779
Πόντοι
7.046
τόσα χρόνια τα ίδια αυτή η κοπέλα...
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ευχαρίστηση του να γαμάς γκροβερ, η γυναίκα να κάνει παραπονα αλλά εσυ τον χαβά σου!!
"Λεγε εσυ, εγώ σε ακουω...!! "
 

putanero28

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2010
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
0
Κάποια με κωλαρα να προτείνει κάποιος; Μετά το καλοκαίρι έχουμε φορτώσει άσχημα με τόσους κωλους που είδαμε στις παραλίες
Ψαξε κυρ Βασίλη φυλης, λίγο πριν την Φώκαιας στο αριστερό σου χέρι, άσπρη πόρτα, νούμερο δε θυμάμαι. Έχει ένα λατιν ήταν δεύτερη μέρα σήμερα, δεύτερη βάρδια, απίθανο κωλι μίνι καρντασιαν, με τατου, τζουσι, ο έμπειρος τσατσος έσκυβε και το φιλαγε με ενθουσιασμό σε ανεπανάληπτο προμο που μόνο αυτός κατέχει.
δεν μπήκα γιατί περίμενε λαός για προσκύνημα, απλό πρόγραμμα , νέα στη δουλειά, η παλιά καραβάνα κυρ Βασίλης θα τη βάλει στα κόλπα . Όποιος μπει ας ενημερώσει
 

Gkam32

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2022
Μηνύματα
5
Like
38
Πόντοι
0
Φ109 κάτω , 4 τα ξημερώματα. Ξανθό με ξυρισμένο κεφάλι. Έχει δοκιμάσει κανείς; Συγγνώμη που ρωτάω και δεν δίνω πληροφορία απλώς δεν είχα αντοχή και διάθεση εκείνη την ώρα να μπω δωμάτιο..
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
551
Κριτικές
25
Like
3.441
Πόντοι
1.436
να καυλώνει κανείς περισσότερο από τον πόνο που προκαλεί παρά από το γαμήσι τότε δεν θέλει γυναίκα αλλά ψυχίατρο.
Δηλαδή αν κάποιος πηδαει σαν κομπρεσέρ υψηλών πιέσεων και η γκόμενα τρέμει σαν το ψάρι χυνοντας πριν από αυτόν κ ο άλλος που αργεί το απολαμβάνει και στα παπαρια του ποτέ θα τελειώσει είναι για το Δαφνί σύμφωνα με εσένα τυπε???
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.406
Κριτικές
14
Like
3.381
Πόντοι
4.895
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ευχαρίστηση του να γαμάς γκροβερ, η γυναίκα να κάνει παραπονα αλλά εσυ τον χαβά σου!!
"Λεγε εσυ, εγώ σε ακουω...!! "
Αυτο ακριβώς κάνω εγώ με την συγκεκριμένη. Πηδάω κώλο και συζητάμε για κορωνοιο, δίαιτες κλπ. Όταν βαρεθω, επιταχύνω, τελειώνω και φεύγω... Αν το ξέρεις και δεν σε νοιάζει συμμετοχή περνάς μια χαρά.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Μάγκες μένω επαρχία και θα βρεθώ στην Αθήνα για λίγες μέρες. Λέω να περάσω από φυλής, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω αρχικά ποσό επικίνδυνα είναι να περπατήσεις την οδό. Γενικά δεν έχω ιδέα από Αθήνα, αλλά ακούω διαφορά περί ασφαλείας και είπα να ρωτήσω. Δηλαδή κινδυνεύεις να σου την πέσουν για χρήματα η οτιδήποτε άλλο ;
Αν είναι βράδυ μόνο, πρόσεχε που παρκάρεις τό αυτοκίνητο..
Καλύτερα μπροστά στους οίκους που έχει κινήσει παρά σε σκοτεινό δρομάκι..
Χρόνια τώρα εμένα δεν έχει τύχει να δω η να πάθω κάτι ακόμα και στον ποίο απόμακρο οίκο ...
Ένα τζαμί σπασμένο μόνο και αυτό εχωντας τσάντα με ρούχα σε εμφανή σημείο... καί τό αυτοκίνητο σε σκοτεινό δρόμο.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Αυτο ακριβώς κάνω εγώ με την συγκεκριμένη. Πηδάω κώλο και συζητάμε για κορωνοιο, δίαιτες κλπ. Όταν βαρεθω, επιταχύνω, τελειώνω και φεύγω... Αν το ξέρεις και δεν σε νοιάζει συμμετοχή περνάς μια χαρά.
αυτό μου χε τύχει με την Ιωάννα τη Λειβαδιώτισα
 

NewGuy69

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
124
Πόντοι
0
Παιδιά! Στο Μεταξουργείο στο Ιάσονος, μία νεαρή ρωσίδα η Ντανιέλα. Κοντά ξανθά μαλλιά, λεπτή, καλό σωματάκι που δουλεύει καθημερινά από απόγευμα μέχρι τα ξημερώματα αξίζει? Όταν πηδιόταν στο δωμάτιο η τσατσά μας είχε πει όχι ολόκληρη λίστα αλλά ολόκληρο βιογραφικό μας έδωσε για αυτήν. Και τι δεν κάνει το κορίτσι. Τα πάντα όλα. Και κάθε φορά που έχω μπεί εκεί μέσα σε κάποιον πάντα πετάγεται τον φιλάει τον γραμπώνει μέσα δεν θα φύγεις εύκολα απο'κεί. Πείτε μου όποιος ξέρει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
735
Πόντοι
6.135
Οι πουτάνες που ζητούν γαμήσι και ξύλο ακόμα και από τους πελάτες τους δεν χρειάζονται ψυχίατρο;
Ισχύει ότι είπα και για τους άνδρες.
Αν η τύπισσα ευχαριστιέται ποιο πολύ το ξύλο από ότι το γαμήσι τότε ναι, είναι άρρωστη.
Πως λέμε πάρτα μωρή άρρωστη;
:cheesy:
Αυτό φυσικά δεν αποκλείει να ταιριάξει με κάποιον αντίστοιχα άρρωστο και αντί να χαίρονται και οι δύο το γαμήσι να ευχαριστιούνται ξύλο. Έχω γράψει και παλαιότερα για τέτοια περίπτωση που μου έτυχε και είπα στην κοπέλα ότι εγώ ΔΕΝ μπορώ να λειτουργήσω έτσι και της ευχήθηκα να βρει γρήγορα αυτό που ψάχνει, λέγοντάς της ότι θα βρει ΣΙΓΟΥΡΑ πολλούς που θα μπορέσουν να την ικανοποιήσουν.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Παιδιά! Στο Μεταξουργείο στο Ιάσονος, μία νεαρή ρωσίδα η Ντανιέλα. Κοντά ξανθά μαλλία, λεπτή, καλό σωματάκι που δουλεύει καθημερινά από απόγευμα μέχρι τα ξημερώματα αξίζει? Όταν πηδιόταν στο δωμάτιο η τσατσά μας είχε πει όχι ολόκληρη λίστα αλλά ολόκληρο βιογραφικό μας έδωσε για αυτήν. Και τι δεν κάνει το κορίτσι. Τα πάντα όλα. Και κάθε φορά που έχω μπεί εκεί μέσα σε κάποιον πάντα πετάγεται τον φιλάει τον γραμπώνει μέσα δεν θα φύγεις εύκολα απο'κεί. Πείτε μου όποιος ξέρει.
Μήπως ψάχνει για γαμπρό; :think:
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
735
Πόντοι
6.135
Δηλαδή αν κάποιος πηδαει σαν κομπρεσέρ υψηλών πιέσεων και η γκόμενα τρέμει σαν το ψάρι χυνοντας πριν από αυτόν κ ο άλλος που αργεί το απολαμβάνει και στα παπαρια του ποτέ θα τελειώσει είναι για το Δαφνί σύμφωνα με εσένα τυπε???
Άσχετο! Από που βγαίνει αυτό το συμπέρασμα με βάση αυτά που είπα; Σίγουρα διάβασες δικό μου μήνυμα;
Εγώ είπα ότι είναι άρρωστος αυτός που πάει στην γκόμενα, αυτή του κάθεται και αντί να την γλεντήσει από στόμα, μουνί ή/και κώλο, ευχαριστιέται ΟΧΙ επειδή γαμάει αυτός αλλά επειδή πονάει αυτή.
Καταλαβαίνεις τώρα τι εννοώ;
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
551
Κριτικές
25
Like
3.441
Πόντοι
1.436
Άσχετο! Από που βγαίνει αυτό το συμπέρασμα με βάση αυτά που είπα; Σίγουρα διάβασες δικό μου μήνυμα;
Εγώ είπα ότι είναι άρρωστος αυτός που πάει στην γκόμενα, αυτή του κάθεται και αντί να την γλεντήσει από στόμα, μουνί ή/και κώλο, ευχαριστιέται ΟΧΙ επειδή γαμάει αυτός αλλά επειδή πονάει αυτή.
Καταλαβαίνεις τώρα τι εννοώ;
Οκ γράψε λάθος.... τώρα που το έκανες ανάλυση κατάλαβα τι εννοείς....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.004
Πόντοι
10.336
Παιδιά! Στο Μεταξουργείο στο Ιάσονος, μία νεαρή ρωσίδα η Ντανιέλα. Κοντά ξανθά μαλλιά, λεπτή, καλό σωματάκι που δουλεύει καθημερινά από απόγευμα μέχρι τα ξημερώματα αξίζει? Όταν πηδιόταν στο δωμάτιο η τσατσά μας είχε πει όχι ολόκληρη λίστα αλλά ολόκληρο βιογραφικό μας έδωσε για αυτήν. Και τι δεν κάνει το κορίτσι. Τα πάντα όλα. Και κάθε φορά που έχω μπεί εκεί μέσα σε κάποιον πάντα πετάγεται τον φιλάει τον γραμπώνει μέσα δεν θα φύγεις εύκολα απο'κεί. Πείτε μου όποιος ξέρει.
δηλαδη σου αρεσε, την ειδες καυλωμενη, η τσατσα σου εδωσε μεχρι και το ΑΜΚΑ της, και μετα απο ολα αυτα εσυ τσιγκουνευτηκες 10 ευρω να μπεις μεσα να δοκιμασεις τυπε; :think: δεν δαγκωνει μπες μεσα αιντε
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
551
Κριτικές
25
Like
3.441
Πόντοι
1.436
της ξανθιάς τσατσας που δουλεύει στο Βέργας 7 όροφο ανήκει, εκεί που λές την αφήνει ή έξω από τα Εξηκιου 18.
Πάνε καλά οι δουλειές κ για την πόρνη κ για την προϊσταμένη.....
 

NewGuy69

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
124
Πόντοι
0
δηλαδη σου αρεσε, την ειδες καυλωμενη, η τσατσα σου εδωσε μεχρι και το ΑΜΚΑ της, και μετα απο ολα αυτα εσυ τσιγκουνευτηκες 10 ευρω να μπεις μεσα να δοκιμασεις τυπε; :think: δεν δαγκωνει μπες μεσα αιντε
Καλησπέρα φίλε μου. Ξέρεις αν αύριο το πρωί θα είναι η Καρίνα στην 46? Θέλω να ρίξω ένα τελευταίο αυτό το μήνα και η κριτική σου ήταν καλή. Είναι στις επιλογές μου.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom