Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 246 άτομα (23 μέλη και 223 επισκέπτες)

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
284
Πόντοι
21
Ειχε παει φυλακή? Οι άλλες της παρεας τι απεγιναν?
Έτσι είχε ακουστεί πριν κάποια χρόνια.οι άλλες αν εννοείς την Άννα ιλονα και γω τη ψάχνω απεγνωσμένα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε ένα στη μεταμόρφωση ήταν δε θυμάμαι ονομα.
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
284
Πόντοι
21
Πριν δύο τρία χρόνια την είχα δει στο δρόμο την Άννα ιλονα με ένα σορτσάκι καυτό και ένα τοπακι από πάνω στην περιοχή του Κολόνου αλλά δεν μπόρεσα να μιλήσω γιατί ήμουνα με γκόμενα.περιτο να σας πω της πεσανε τα σαγόνια της κοπελας....φανταστείτε τα δικά μου..Εντωμεταξυ είχε πάει για ψώνια στο σούπερ μάρκετ απλή ήταν,ούτε βαμμένη ούτε τίποτα..
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
Δεν είναι αυτή η Ρενάτα !!!
 

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
Στο φυλής 105 Σάρα και η Αμάντα είναι για τα πανηγύρια και οι δυο αεροπιπες κάνουν Σάρα καλή είναι αλλά δεν κάθεται κουνιέται μόνη της και σου σπάει τα νεύρα. Αν πας καυλομενος θα πηδήξεις αν όχι πεταμένα λεφτά και η τσατσα κτυπά την πόρτα επίμονα και ούτε ευχαριστώ δεν λέει όταν φεύγεις …
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Επίσης η Ρενάτα μετά τη φυλακή εθεάθει σε στούντιο βορείων προαστείων...
Είναι στο στούντιο Alien Girls στην Ν.Φιλαδέλφεια και ορισμένες φορες στο στούντιο του Σχηματαριου.
 

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
Η πιο καλή από όλες κολομβιανές που έχω πάει είναι η Αντριάνα στο 61 στο υπόγειο Πρόθυμη κοπέλα να σε κάνει να τελειώσεις Και Απ’ ότι είδα όσο περίμενα ενώ αργούσε η Αντριάνα στο δωμάτιο η υπηρεσία δεν χτύπησε την πόρτα ούτε και σε μένα που άργησα.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
522
Κριτικές
5
Like
4.438
Πόντοι
726
Φιλιππίδου 11β σήμερα μαζί με Καρολίνα ήταν και μια μελαχρινή ΛΙΑ νομίζω πολύ καλή έχεις κανείς άποψη όπως φυλής 74 β το δεξιά μια μελαχρινή όμορφη με πολύ ύφος βέβαια και πολλά τατουάζ;;
Λια αξιζει μια δοκιμή σν σου 0αει το στυλ. Τυπική θαλεγα αλλά δεκτική
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
522
Κριτικές
5
Like
4.438
Πόντοι
726
Δεν ειναι τοσο αν κάνει ή όχι αλλά περισσότερο πώς το κάνει. Γενικα με τα κέφια της ακόμα και στον ίδιο πελάτη
Καλησπερα παιδια! Η Αννα ταϊ απο το 69α κανει οντως ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο σωμα μεσα στο δωματιο γιατι αν δεν κανω λαθος παλιοτερα εκανε μονο απλο
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
1.008
Πόντοι
81
Φυλής 67 H γνωστή Ηλέκτρα την ρώτησα σήμερα αν κανει πρωκτικο και μου είπε όχι.
Μάλλον το ξεκολιάσατε το κορίτσι. Εντάξει να γαματε κωλο αλλά με μετρο , δεν είναι κρέας η κοπέλα και ήθελα να την ξεκολιάσω!!!:grin:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
Φυλής 67 H γνωστή Ηλέκτρα την ρώτησα σήμερα αν κανει πρωκτικο και μου είπε όχι.
Μάλλον το ξεκολιάσατε το κορίτσι. Εντάξει να γαματε κωλο αλλά με μετρο , δεν είναι κρέας η κοπέλα και ήθελα να την ξεκολιάσω!!!:grin:
εγώ το ξαναλέω...ΔΕΝ είναι η Ηλέκτρα πουτάνα της προκοπής! Οτι έκανε τώρα το κανε πάντα...Ερχόταν ΓΑΜΙΟΤΑΝ και μετά κλάταρε, ΔΕΝ είναι για πολλά πολλά, απλά στη Φυλής που ναι να την κλαις από επιλογές για πρωκτικό έκανε το μπαμ η επιστροφή της! Είναι σχεδόν να κλαις που αναφέρεται η Ηλέκτρα σαν τόσο καλή επιλογή (δεν το λέω για σένα που σε παρέθεσα).
το ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ μεγάλο ΜΠΑΜ που πρόλαβα ήταν με τις Ιζαμπέλες (Βραζιλιάνα-Σαντορινιά) που τους γαμούσα κώλο αβέρτα, κάποιες μέρες εναλλάξ, μετά χέσε μέσα!
Ειδικά όταν βλέπω τη φάτσα της Ηλέκτρας να καίει Μαζουτ, να της μιλάς και να σου ρχεται μειλ στο κινητό μετά από ένα τέταρτο ως απάντηση είναι γάμα τα
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
δεν θα το πάω πολύ πίσω θα πω όμως...
Τζουλιάνα, Αντριάνα, Αννη, Ιζαμπέλλα χ2, Ελένη, Μαρία, Νικόλ, Τζούλια, Αλιόνα, Τάνια, Ντιάνα και κανά 2 άλλες (Σάρα, Μαρία, άλλη αυτή) ΟΛΕΣ αυτές κάποια στιγμή ή σχεδόν όλες συνέπεσαν να δουλεύουν...Μιλάμε ήταν ο παράδεισος του πρωκτικού! Τώρα είναι για τον πούτσο κλαίγαμε, 2-3 μείνανε, είναι λες και είμαι παντρεμένος, δεν μπορώ άλλο
 

Peter_FHL

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
84
Like
190
Πόντοι
0
εγώ το ξαναλέω...ΔΕΝ είναι η Ηλέκτρα πουτάνα της προκοπής! Οτι έκανε τώρα το κανε πάντα...Ερχόταν ΓΑΜΙΟΤΑΝ και μετά κλάταρε, ΔΕΝ είναι για πολλά πολλά, απλά στη Φυλής που ναι να την κλαις από επιλογές για πρωκτικό έκανε το μπαμ η επιστροφή της! Είναι σχεδόν να κλαις που αναφέρεται η Ηλέκτρα σαν τόσο καλή επιλογή (δεν το λέω για σένα που σε παρέθεσα).
το ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ μεγάλο ΜΠΑΜ που πρόλαβα ήταν με τις Ιζαμπέλες (Βραζιλιάνα-Σαντορινιά) που τους γαμούσα κώλο αβέρτα, κάποιες μέρες εναλλάξ, μετά χέσε μέσα!
Ειδικά όταν βλέπω τη φάτσα της Ηλέκτρας να καίει Μαζουτ, να της μιλάς και να σου ρχεται μειλ στο κινητό μετά από ένα τέταρτο ως απάντηση είναι γάμα τα
Ισχύει ότι ο πήχυς έχει πέσει αλλά είναι υποκειμενικό ανάλογα τα γούστα. Ειδικά η Σαντορινια Ιζαμπελα ήταν η φωτεινη εξαίρεση σε μια παροχή ήδη κατακερματισμενη στον τρόπο που προσφέρεται και υπό ποιες συνθήκες
δεν θα το πάω πολύ πίσω θα πω όμως...
Τζουλιάνα, Αντριάνα, Αννη, Ιζαμπέλλα χ2, Ελένη, Μαρία, Νικόλ, Τζούλια, Αλιόνα, Τάνια, Ντιάνα και κανά 2 άλλες (Σάρα, Μαρία, άλλη αυτή) ΟΛΕΣ αυτές κάποια στιγμή ή σχεδόν όλες συνέπεσαν να δουλεύουν...Μιλάμε ήταν ο παράδεισος του πρωκτικού! Τώρα είναι για τον πούτσο κλαίγαμε, 2-3 μείνανε, είναι λες και είμαι παντρεμένος, δεν μπορώ άλλο
Συμφωνώ απόλυτα. Ειδικά η Ιζαμπελα Σαντορινια. Είναι πλέον υποκειμενικό με τις συνθήκες. Θεωρώ θα ξαναλλαξουν τα δεδομένα και θα υπάρξει αρκετή προσφορά ώστε να ανέβει ο πήχης.
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
1.008
Πόντοι
81
δεν θα το πάω πολύ πίσω θα πω όμως...
Τζουλιάνα, Αντριάνα, Αννη, Ιζαμπέλλα χ2, Ελένη, Μαρία, Νικόλ, Τζούλια, Αλιόνα, Τάνια, Ντιάνα και κανά 2 άλλες (Σάρα, Μαρία, άλλη αυτή) ΟΛΕΣ αυτές κάποια στιγμή ή σχεδόν όλες συνέπεσαν να δουλεύουν...Μιλάμε ήταν ο παράδεισος του πρωκτικού! Τώρα είναι για τον πούτσο κλαίγαμε, 2-3 μείνανε, είναι λες και είμαι παντρεμένος, δεν μπορώ άλλο
Ολες αυτές που λες γιατί το κοψανε τον κωλο ?? Μηπως φταιμε και εμείς που τις γαμαμε λες και είμαστε ο rocco siffredi και ο woodman που τις ξεκολιαζουν στις τσοντες ??
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom