Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 193 άτομα (16 μέλη και 177 επισκέπτες)

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Τώρα Live...

Φιλλιπιδου 11 β πάνω
Μπέλα η γνωστή με τις πολύ καλές υπηρεσίες...
Γνωστή γυρολόγος από Βέργας Μαραθώνος Φυλής και τώρα τελευταία Μεταξουργείο..
Πρόγραμμα δεν άκουσα. Φάνηκε με καλύτερη διάθεση πάντως.

Φυλής 86 αριστερά
Σοφία Λατίνα σε απλό.
Ο Ορισμός Του Πετιτ!!!
Όσοι είστε Φαν Ορματε τώρα. Δεν έχω ξαναδεί τέτοιο μικροσκοπικό πορνιδιο!!!
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
συνέχεια live

Κολωνού 53 & 48 νέο κλειστά.

Κολωνού 48 Βίκυ μελαχρινή κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, το update για επιστροφή Στέλλας είναι 12 Αυγούστου αλλά...

Κολωνού 47 ισόγειο Ζανα ξανθιά χοντρή γκρανι. με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 όροφος Ελένη ξανθιά γκιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 45 αριστερά 1η πόρτα δεξιά κλειστο.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά Λάουρα η ξανθοκαστανη γυρολόγος μιλφογκιλφ, παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία κλειστό.

Κολωνού 32α Ρίτα μελαχρινή λεπτή με ωραίο κορμί, 2. 5αρι σιλικονατο βυζι,πειραγμένα χείλη, τατουάζ κάτω από το αριστερό στήθος, στο δεξί χέρι καθώς και κάθετα στη σπονδυλική στήλη, απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ.

Κολωνού 32γ Μιλενα μελαχρινή κοπέλα με μακρύ ίσιο μαλλί, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι και Μαρίνα μελαχρινή κοντή πιτσιρικά με κανονικό σώμα, μικρό βυζι, πολλά τατουάζ, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα. Δοκιμάστηκε η Μαρίνα θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Κολωνού 32β Χριστίνα μελαχρινη νταρντανα με 2αρι συν βυζι, παρά πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Άννα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί, νταρντανα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30α δεύτερος όροφος κλειστό.

Κολωνού 30α κλειστό.

Κολωνού 27α 2 λατινες με καλά κορμιά ειδικά η 2η, Μαίρη καστανή κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι και Αντζι μελαχρινό κοντοπουτανο με κανονικό σώμα πολύ ωραίο πεταχτο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 27γ Τζίνα λατινα με γυαλάκια, νταρντανα με 3αρι συν βυζι, τατουάζ ψηλά στο αριστερό κωλομερι, σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27β 2 λατινες, Κρίστι μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι και Ιρμα ξανθιά χοντρουλα με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23αρια & 15αρια κλειστά.

Κολωνού 11β Αντζελινα(από Κολωνού 15 αριστερά) με κάστανο σκούρο μαλλί, χοντρή με 3.5-4αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο Λάουρα καστανοξανθη ψιλολιγνη με 1.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
Μια βυζαρου,λατίνα, με κατσαρό μακρύ μαλλί , έχει φύγει από κολωνού;;;
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
21
Και μια είδηση της τελευταίας στιγμής που θα στεναχωρήσει πολλούς...
Το αγαπημένο μας Βανεσακι απο Ιασωνος 20β εφυγε σήμερα απόγευμα για Braila Ρουμανιας μαζι με τον Ελληνα γκόμενο της.
Εγω το ήξερα μέρες πριν και πηγα και της εριξα ενα αποχαιρετιστήριο γαμήσι.
Τις ειπα να μη γυρίσει με άδεια χέρια και να φέρει καμμια πιτσιρικα φίλη της για δουλειά στην Ελλάδα να φτιάξει και αυτή το μέλλον της.

Καλο καλοκαίρι Βανεσακι θα μας λείψεις :kiss-mark::kiss-mark:
IMG_20230717_235535.jpg
Πόσο θα λείψει σου είπε;
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.179
Κριτικές
60
Like
20.010
Πόντοι
14.936
Εχθές λοιπόν 16 προς 17 βράδυ αργά...
Μέρα ζεστή..
Πολύ όμως...
Δούλευα δυστυχώς...
Δεν πειράζει μαζεύω προίκα άλλωστε..
Βούτηξα στο σχολασμα σε χαράκωμα για μάχη...
Κεντρικά πάντα...
Υγρασία και οι αναπάντεχες παρουσίες και κραυγές των τουρκοσπορων...
Οι ορδές των βαρβάρων της ανατολης ορθώνονται μπροστά μου...
Πουτσα μου κλασικά...
Δεν τους βλέπω αδερφέ...
Οι επιλογές 2 και πολύ καλές για την ημέρα...
Μιχαέλα Φώκαιας τσόντα και Καρολάιν Φιλιππίδου όροφος τσιμπουκοδρομιες...
Μπήκα πρώτα Μιχαέλα και μετά από σεργιάνι για κάνα φρέσκο τεμάχιο αλλά τζιφός
κατεληξα Καρολαιν..
Χυσιματαρες και στις 2 μπανάκι μπυριτσα λίγο διάβασμα για την θεωρία της Κοίλης Γης
και η συνάντηση με τον Μορφέα έγινε γρήγορα και πολύ όμορφα..
Wenn die soldaten...
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
192
Κριτικές
20
Like
1.687
Πόντοι
1.191
Καλημέρα σας συναγωνιστές υπάρχει καμία μιλφαρα ( με βυζάρες και ας είναι χοντρή και αυτές τις παίρνουμε) που να μας επιτρέπει να ακουμπήσουμε τους χυμούς μας πάνω στις βυζάρες της ?? ΥΓ ΠΡΩΙΝΉ ΒΆΡΔΙΑ ΥΓ 2 προς Μεταξι γιατί από φυλής μεριά έχουν δοκιμαστεί
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Καλημέρα σας συναγωνιστές υπάρχει καμία μιλφαρα ( με βυζάρες και ας είναι χοντρή και αυτές τις παίρνουμε) που να μας επιτρέπει να ακουμπήσουμε τους χυμούς μας πάνω στις βυζάρες της ?? ΥΓ ΠΡΩΙΝΉ ΒΆΡΔΙΑ ΥΓ 2 προς Μεταξι γιατί από φυλής μεριά έχουν δοκιμαστεί
Μμμμμάλλον στα Ιάσωνος 1 και 2 θα βρεις αυτό που ζητάς, γενικά αν διαβάσεις τις ενημερώσεις του @n.smirni76 ε πάνω κάτω τα λέει, γενικά θα έλεγα πώς όποια κάνει τελειωτικό στόμα (όπως στα Ι1-2) δεν θα είχε αντίρρηση να τα πάρει στο στήθος ^^
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
192
Κριτικές
20
Like
1.687
Πόντοι
1.191
Μμμμμάλλον στα Ιάσωνος 1 και 2 θα βρεις αυτό που ζητάς, γενικά αν διαβάσεις τις ενημερώσεις του @n.smirni76 ε πάνω κάτω τα λέει, γενικά θα έλεγα πώς όποια κάνει τελειωτικό στόμα (όπως στα Ι1-2) δεν θα είχε αντίρρηση να τα πάρει στο στήθος ^^
Έχεις απόλυτο δίκιο αγαπητέ έχω κάνει τ σχετική αναζήτηση η ερώτηση μου ήταν με στόχο να δω αν υπάρχει και κάτι "δυνατό" ως προς τς υπηρεσίες ευχαριστώ πάντως θα προτιμήσω το δρόμο του ρίσκου και θα ενημερώσω
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.431
Πόντοι
19.306
Πέρασμα πρι μια ώρα με Βικτώρια Δ27. Ενώ κάνει σούπερ τσιμπουκάρα και γαμήσι για έναν περίεργο λόγο δεν μπορούσα να χυσω. Η τσατσά χτύπησε πόρτα ενώ ακόμα με τσιμπούκωνε. Το κορίτσι δεν έδωσε καμία σημασία Συνέχισε αταραχη το έργο. Ακολούθησε πισωκολητο πολύ έντονο για τουλάχιστον 7-8 λεπτά αλλά τίποτα. Βγάζω το προφυλακτικό για να την χύσω στο στόμα. Τσιμπουκαρα τέλεια με πνιξιματα, σάλια αλλά και πάλι δεν μπορούσα να τελειώσω. Ξαναχτυπάει η τσατσά και κάτι της λεει στην γλώσσα της. Εγώ της λέω να φύγει γιατί δεν μπορούσα να τελειώσω, αλλά δεν έφταιγε αυτή. Δεν δίνει σημασία και ξαναρχίζει τσιμπουκι με σκοπό να με τελειώσει αλλά μάλλον ο εγκέφαλος έχει δώσει άλλη εντολή. Αφού πέρασε κάνα τετραλεπτο έντονου τσιμπουκωμστοςτην σταματάω και της λέω να φύγει γιατί δεν μου αρέσει να κάνω κατάχρηση της καλοσύνης κανενός κοριτσιού. Την ευχαρίστησα και της είπα ότι πέρασα πραγματικά σούπερ. Έφυγε από το δωμάτιο με βαριά καρδιά που δεν κατάφερε να τελειώσω. Τέτοιες συμπεριφορές είναι πραγματικά αξιέπαινες όταν κάτι άλλες σαύρες θέλουν να φύγουν στο πεντάλεπτο και πιστεύω ότι πρέπει να τις αναφέρουμε, όπως πρέπει να αναφέρουμε και τις φόλες. Επίσης δείχνει ότι το κορίτσι καθορίζει πόσο χρόνο θα καθίσει στο δωμάτιο, οπότε μην τρώτε την παπάτζα που πουλάνε κάποιες ότι πιέζονται από την τσατσά ή από τον ιδιοκτήτη του οίκου. Να δίνουμε τα λεφτά μας εκεί που τα εκτιμάνε και εκεί που περνάμε καλά. Κριτική δεν βάζω γιατί έχω ήδη ανεβάσει για την συγκεκριμένη για αυτό και το αναφέρω εδώ. Σκέφτομαι ότι χθες γάμησα μια που δεν την φτάνει ούτε στο δαχτυλάκι την Βικτώρια και τελείωσα στο 8λεπτο και τώρα με σούπερ περιποίηση και γαμήσι δεν μπόρεσα να τελειώσω. Μήπως έχω πρόβλημα;;;
 

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
86
Like
776
Πόντοι
80
Πέρασμα πρι μια ώρα με Βικτώρια Δ27. Ενώ κάνει σούπερ τσιμπουκάρα και γαμήσι για έναν περίεργο λόγο δεν μπορούσα να χυσω. Η τσατσά χτύπησε πόρτα ενώ ακόμα με τσιμπούκωνε. Το κορίτσι δεν έδωσε καμία σημασία Συνέχισε αταραχη το έργο. Ακολούθησε πισωκολητο πολύ έντονο για τουλάχιστον 7-8 λεπτά αλλά τίποτα. Βγάζω το προφυλακτικό για να την χύσω στο στόμα. Τσιμπουκαρα τέλεια με πνιξιματα, σάλια αλλά και πάλι δεν μπορούσα να τελειώσω. Ξαναχτυπάει η τσατσά και κάτι της λεει στην γλώσσα της. Εγώ της λέω να φύγει γιατί δεν μπορούσα να τελειώσω, αλλά δεν έφταιγε αυτή. Δεν δίνει σημασία και ξαναρχίζει τσιμπουκι με σκοπό να με τελειώσει αλλά μάλλον ο εγκέφαλος έχει δώσει άλλη εντολή. Αφού πέρασε κάνα τετραλεπτο έντονου τσιμπουκωμστοςτην σταματάω και της λέω να φύγει γιατί δεν μου αρέσει να κάνω κατάχρηση της καλοσύνης κανενός κοριτσιού. Την ευχαρίστησα και της είπα ότι πέρασα πραγματικά σούπερ. Έφυγε από το δωμάτιο με βαριά καρδιά που δεν κατάφερε να τελειώσω. Τέτοιες συμπεριφορές είναι πραγματικά αξιέπαινες όταν κάτι άλλες σαύρες θέλουν να φύγουν στο πεντάλεπτο και πιστεύω ότι πρέπει να τις αναφέρουμε, όπως πρέπει να αναφέρουμε και τις φόλες. Επίσης δείχνει ότι το κορίτσι καθορίζει πόσο χρόνο θα καθίσει στο δωμάτιο, οπότε μην τρώτε την παπάτζα που πουλάνε κάποιες ότι πιέζονται από την τσατσά ή από τον ιδιοκτήτη του οίκου. Να δίνουμε τα λεφτά μας εκεί που τα εκτιμάνε και εκεί που περνάμε καλά. Κριτική δεν βάζω γιατί έχω ήδη ανεβάσει για την συγκεκριμένη για αυτό και το αναφέρω εδώ. Σκέφτομαι ότι χθες γάμησα μια που δεν την φτάνει ούτε στο δαχτυλάκι την Βικτώρια και τελείωσα στο 8λεπτο και τώρα με σούπερ περιποίηση και γαμήσι δεν μπόρεσα να τελειώσω. Μήπως έχω πρόβλημα;;;

Πέρασμα πρι μια ώρα με Βικτώρια Δ27. Ενώ κάνει σούπερ τσιμπουκάρα και γαμήσι για έναν περίεργο λόγο δεν μπορούσα να χυσω. Η τσατσά χτύπησε πόρτα ενώ ακόμα με τσιμπούκωνε. Το κορίτσι δεν έδωσε καμία σημασία Συνέχισε αταραχη το έργο. Ακολούθησε πισωκολητο πολύ έντονο για τουλάχιστον 7-8 λεπτά αλλά τίποτα. Βγάζω το προφυλακτικό για να την χύσω στο στόμα. Τσιμπουκαρα τέλεια με πνιξιματα, σάλια αλλά και πάλι δεν μπορούσα να τελειώσω. Ξαναχτυπάει η τσατσά και κάτι της λεει στην γλώσσα της. Εγώ της λέω να φύγει γιατί δεν μπορούσα να τελειώσω, αλλά δεν έφταιγε αυτή. Δεν δίνει σημασία και ξαναρχίζει τσιμπουκι με σκοπό να με τελειώσει αλλά μάλλον ο εγκέφαλος έχει δώσει άλλη εντολή. Αφού πέρασε κάνα τετραλεπτο έντονου τσιμπουκωμστοςτην σταματάω και της λέω να φύγει γιατί δεν μου αρέσει να κάνω κατάχρηση της καλοσύνης κανενός κοριτσιού. Την ευχαρίστησα και της είπα ότι πέρασα πραγματικά σούπερ. Έφυγε από το δωμάτιο με βαριά καρδιά που δεν κατάφερε να τελειώσω. Τέτοιες συμπεριφορές είναι πραγματικά αξιέπαινες όταν κάτι άλλες σαύρες θέλουν να φύγουν στο πεντάλεπτο και πιστεύω ότι πρέπει να τις αναφέρουμε, όπως πρέπει να αναφέρουμε και τις φόλες. Επίσης δείχνει ότι το κορίτσι καθορίζει πόσο χρόνο θα καθίσει στο δωμάτιο, οπότε μην τρώτε την παπάτζα που πουλάνε κάποιες ότι πιέζονται από την τσατσά ή από τον ιδιοκτήτη του οίκου. Να δίνουμε τα λεφτά μας εκεί που τα εκτιμάνε και εκεί που περνάμε καλά. Κριτική δεν βάζω γιατί έχω ήδη ανεβάσει για την συγκεκριμένη για αυτό και το αναφέρω εδώ. Σκέφτομαι ότι χθες γάμησα μια που δεν την φτάνει ούτε στο δαχτυλάκι την Βικτώρια και τελείωσα στο 8λεπτο και τώρα με σούπερ περιποίηση και γαμήσι δεν μπόρεσα να τελειώσω. Μήπως έχω πρόβλημα;;;
Μπα συμβαίνει καμία φορά.. απλά δεν είχες καλή διάθεση και πήγες μηχανικά, μια χαρά είσαι
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Οχι,ειναι μια αλλη μιλφ που μπορει να αρεσει στους φανς του ειδους

Μπα συμβαίνει καμία φορά.. απλά δεν είχες καλή διάθεση και πήγες μηχανικά, μια χαρά είσαι
Πάντως με Βικτώρια το έχω πάθει και εγώ....ίσως χημεία, ίσως ότι το κάνει πολύ μηχανικά.
Πήγα καπάκι αλλού και ξαλαφρωσα στο πεντάλεπτο.
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
578
Like
182
Πόντοι
6
Πάντως με Βικτώρια το έχω πάθει και εγώ....ίσως χημεία, ίσως ότι το κάνει πολύ μηχανικά.
Πήγα καπάκι αλλού και ξαλαφρωσα στο πεντάλεπτο.
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
377
Like
260
Πόντοι
21
Επαναλειτουργεία μετα απο καιρό του Μ.Α 22 στο Μεταξουργείο ισόγειο και όροφος.
Στο ισόγειο ηταν μια άκυρη εντελως.
Στον όροφο η Μπιάνκα με απλο πρόγραμμα στα 10 ευρω.
Ειναι η ίδια κοπελα που δουλεύει ως Ντάρια στην πρωινή βάρδια στο Βέργας 7 με εμπλουτισμένο μενού.


Της είπα να μου κάνει ελεύθερο τσιμπούκι μιας και το κάνει στην οδο Βεργας αλλα μου είπε οτι "μπαινει μεσα" αμα κανει και ελεύθερο καθως παίρνει μονο 5 ευρω απο το δεκαρικο.

Την γαμησα και εκατσα δωμάτιο 15 λεπτά καθως η τσατσά της γαμιοταν και αυτή στο διπλα δωμάτιο με πελάτη.
καλησπερα φιλε ποια τσατσα γαμιεται φιλε σε ποιο μαγαζι και σε ποια βαρδια και με ποσα?
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
273
Κριτικές
24
Like
1.146
Πόντοι
4.360
Παιδιά για την μπαρμπι από αγκυρας έχουμε κανένα νεο??

Ίσως κάνει εκτεταμένο αγροτικό στην επαρχία. Για κάποιο καιρό πηγαινε καμιά 10ρια ημέρες και γυριζε 2-3 Αθήνα.

Υγ. Λεω για την Ευα απο 9-12 που μοιάζει με Μπάρμπι, βλεπω οτι υπάρχει και άλλη που εχει ονομα αυτο απο το 1.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom