Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (18 μέλη και 241 επισκέπτες)

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Δώστε ρε σύντροφοι (εσείς οι πρωινοί) τα φώτα σας. 9 ή 10 η ώρα ανοίγουν στη Διδύμου;
Πρέπει να πάρω μια απόφαση στα επόμενα δευτερόλεπτα.
 

Desperado88

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
77
Like
215
Πόντοι
20
Δώστε ρε σύντροφοι (εσείς οι πρωινοί) τα φώτα σας. 9 ή 10 η ώρα ανοίγουν στη Διδύμου;
Πρέπει να πάρω μια απόφαση στα επόμενα δευτερόλεπτα.
Τι είναι για να ανοίγουν 9? Φίλε μετά τις 10.30 θα πας για να είσαι σίγουρος.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Η πρωινή σας ενημέρωση:
Λιοσίων 73Β άνω η Σάρα λατίνα και η Νικόλ ρωσίδα
Λιοσίων 73Α η Πάολα και η Κωσνταντίνα
Φωκαίας 13 κάτω η Εύα
Όσοι ψάχνετε Μαργκο ή Μύρα ατυχήσατε
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Λιοσίων 73Β (πάνω) : Αμέλια, Έμμυ, Σάρα και μία καινούργια ρωσίδα η Μίρα. 22-25 χρονών, ψηλή με κανονικό κορμί 2άρια λεμονάκια βυζάκια και πολύ μακρύ μαλλί ξανθό εξτέ. Πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό και 69.

Λιοσίων 73Α(κάτω): Ναταλία, Ιζαμπέλα και Σολ.
Η εμμυ η ξανθιά, αδύνατη γυρω στο 1.59 με μπλε ματια νομίζω;

Μια φορα την πηρα στο φωκαιας 13, καη περίπτωση αλλα δεν την ξανα ειδα ποτε εκει αν πρόκειται για την ίδια
 

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
Η πρωινή σας ενημέρωση:
Λιοσίων 73Β άνω η Σάρα λατίνα και η Νικόλ ρωσίδα
Λιοσίων 73Α η Πάολα και η Κωσνταντίνα
Φωκαίας 13 κάτω η Εύα
Όσοι ψάχνετε Μαργκο ή Μύρα ατυχήσατε
Μήπως είναι απογευματινή βάρδια τα κορίτσια???,
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
170
Like
766
Πόντοι
81
Λιοσίων 73Β (πάνω) : Αμέλια, Έμμυ, Σάρα και μία καινούργια ρωσίδα η Μίρα. 22-25 χρονών, ψηλή με κανονικό κορμί 2άρια λεμονάκια βυζάκια και πολύ μακρύ μαλλί ξανθό εξτέ. Πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό και 69.

Λιοσίων 73Α(κάτω): Ναταλία, Ιζαμπέλα και Σολ.
Πήρα Ιζαμπέλα μετά από καιρό. Είχε πτωτική πορεία, αλλα παραεγινε το κακό. Αποκορύφωμα όταν την γύρισα στα 4 μου ήρθε μποχα κωλιλας. (μάλλον πριν έρθει να τον φάει, πήγε να αδειάσει) την ξανά γύρισα κανονικά και τελείωσα γρήγορα γιατί ξενέρωσα . Κόκκινη κάρτα
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Καλημέρα. Ειναι η Sol απο Φυλής 134Α ή κάποια άλλη ?
Όχι, είναι άλλη κοπέλα.

Η εμμυ η ξανθιά, αδύνατη γυρω στο 1.59 με μπλε ματια νομίζω;

Μια φορα την πηρα στο φωκαιας 13, καη περίπτωση αλλα δεν την ξανα ειδα ποτε εκει αν πρόκειται για την ίδια
Η Έμμυ είναι που λες, χρόνια στην αλυσίδα Λιοσίων και Πάτση, αλλά το φωκαίας 13 έχει γίνει υποκατάστημα της αλυσίδας εδώ και μήνες γιαυτό την πέτυχες και εκεί.

Πήρα Ιζαμπέλα μετά από καιρό. Είχε πτωτική πορεία, αλλα παραεγινε το κακό. Αποκορύφωμα όταν την γύρισα στα 4 μου ήρθε μποχα κωλιλας. (μάλλον πριν έρθει να τον φάει, πήγε να αδειάσει) την ξανά γύρισα κανονικά και τελείωσα γρήγορα γιατί ξενέρωσα . Κόκκινη κάρτα
Το έχω ακούσει και εγώ για την πτωτική πορεία της , έχω να την πάρω από τότε που έκανε τελειωτικό στο στόμα, πριν βάλει τα βυζιά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
377
Like
260
Πόντοι
21
Όχι, είναι άλλη κοπέλα.


Η Έμμυ είναι που λες, χρόνια στην αλυσίδα Λιοσίων και Πάτση, αλλά το φωκαίας 13 έχει γίνει υποκατάστημα της αλυσίδας εδώ και μήνες γιαυτό την πέτυχες και εκεί.


Το έχω ακούσει και εγώ για την πτωτική πορεία της , έχω να την πάρω από τότε που έκανε τελειωτικό στο στόμα, πριν βάλει τα βυζιά.
η Ιζαμπελα ποτε εβαλε βυζια αξιζει οπως παλια η ειναι πεταμενα λεφτα φιλε helluvatime σου εχω στειλει και dm αλλα για ασχετο αν μπορεις δες το και απαντησε μου φιλε αν μπορεις
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Τώρα Live...

Φυλής 59 όροφος
Κρύσταλ Λατίνα από Βενεζουέλα
Απλό και 69
Μικρούλα Πετιτ 20 ετών με σιδερακια!!!
Μαυριδερη με υπέροχο δέρμα!!!
Προτείνεται..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
170
Like
766
Πόντοι
81
Έχει μερικούς μήνες που έβαλε βυζιά. Όχι πλέον δεν αξίζει. Θυμόμουν και εγώ τελειωτικό στο στόμα. Ζήτησα αλλά έφαγα άκυρο
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
478
Κριτικές
13
Like
4.555
Πόντοι
731
Επειδή απείχα 2 βδομάδες τώρα, έχει σκάσει κάνα νέο πετίτ/αδύνατο μεταξουργείο πέρα από Σόνια/Ναταλία ?
Ασχέτως εθνικότητας κλπ.
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.933
Like
6.756
Πόντοι
1.056
Πριν λίγο πήγα για Μπιουτι,μου λέει η τσα Κορίνα η Μπιουτι ήταν απόγευμα.
Τζιφος
Καλο απογευμα 1981......μιλας να υποθεσω για την Γαζελα?????βγηκες για Σαφαρι?????
 

Συνημμένα

  • African-Safari-Explained-What-Why-Where-When-and-How-much.jpg
    African-Safari-Explained-What-Why-Where-When-and-How-much.jpg
    54,6 KB · Εμφανίσεις: 19

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
αυτη η μαρια στο φ65 νομιζω τι ρολο βαραει καιρο ειχα να δω κοπελα να ματωνει την φανελα :buck2:
:buck2:
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.743
Πόντοι
736
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.618
Κριτικές
13
Like
10.062
Πόντοι
2.046
η Μικαέλα στο φωκ 17 αριστερό τα έχει παίξει τελείως μάγκες! Πλέον κάνει αερόπιπα τον βάζει ελάχιστα στο στόμα, χαζογελάει όλη την ώρα και λέει ασυναρτησίες... Η μούρη της είναι σε άθλια κατάσταση και το ψιλοσώζει με το μεικ απ και τα καβλογυαλιά. Την έχει πειράξει η κόκα σίγουρα, καμία σχέση με το πως απέδιδε
μερικά χρόνια πριν... ΚΡΙΜΑ
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
η Μικαέλα στο φωκ 17 αριστερό τα έχει παίξει τελείως μάγκες! Πλέον κάνει αερόπιπα τον βάζει ελάχιστα στο στόμα, χαζογελάει όλη την ώρα και λέει ασυναρτησίες... Η μούρη της είναι σε άθλια κατάσταση και το ψιλοσώζει με το μεικ απ και τα καβλογυαλιά. Την έχει πειράξει η κόκα σίγουρα, καμία σχέση με το πως απέδιδε
μερικά χρόνια πριν... ΚΡΙΜΑ
παλια ηταν στανταρακι μ για μενα ,θυμαμαι τοτε με τον κορονα ,π ηταν κλειστα ολα ,ειχα βρει τον αριθμο της κ ειχαμε κλεισει ραντεβου σε ξενοδοχειο,οταν ανοιξα την πορτα ,τρομαξα,για μια στιγμη νομιζα οτι ηταν αλλη,κ τελευταια φορα π την πηρα πριν κανα 2μηνο ,το προσωπο της εχει χαλασει γαματα,κριμα
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
παλια ηταν στανταρακι μ για μενα ,θυμαμαι τοτε με τον κορονα ,π ηταν κλειστα ολα ,ειχα βρει τον αριθμο της κ ειχαμε κλεισει ραντεβου σε ξενοδοχειο,οταν ανοιξα την πορτα ,τρομαξα,για μια στιγμη νομιζα οτι ηταν αλλη,κ τελευταια φορα π την πηρα πριν κανα 2μηνο ,το προσωπο της εχει χαλασει γαματα,κριμα

Δυστυχώς, αυτά έχει το επάγγελμα! Αν δεν έχεις γεννηθεί πουτάνα, καλύτερα να μην το προσπαθήσεις!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Πέρασμα από Φυλής προ μιας ώρας. Το μόνο καινούργιο στην άδεια οδό της απραξίας και της κατάντιας οι δύο καθαροι κάδοι (ή τους ξέπλυνε άραγε η βροχούλα; ) δίπλα στο κλειστό Φυλής 80. Στην Φωκαίας και συγκεκριμένα στο ισόγειο 17 όπως έχουμε ξαναπεί και αναφέρθηκε πάλι σήμερα, η Μικαέλα είναι για τα πανηγύρια. Μόνη προσθήκη στην περιγραφή του άνω φίλου, το περπάτημα-τρίκλισμα κότας για την Μικαέλα και το ηλεκτρονικό τσιγάρο που μετά βίας εφαρμόζει στο στόμα της.
Η τσατσά δεν είπε πρόγραμμα καν. Έχει καταλάβει πια ότι δεν έχει νόημα καμία προσπάθεια. Η λέξη "κρίμα" δεν αρκεί για να περιγράψει την κατάσταση της Μικαέλας. Πως περνούν κάποιοι υπέροχα (γενικώς με αυτές στην περιοχή) μόνο
ο Αίσωπος γνωριζει. Στον όροφο του 25 που πλέον μετά βίας μπαίνουν επισκέπτες (για δωμάτια ξεχάστε το) η τσατσά παρουσίασε έναν κοντόχοντρο κουβά ονόματι Ντίνα με παχύ λαιμό και αχλαδάτο κώλο. Ελ. στοματικό. Τέλος για την αναφορά και μόνο στον ημιόροφο του 27 ήταν η ομορφουλα κοντή και ζουμερή Λουίζα με απλό πρόγραμμα. Αν τον έπαιρνε ελεύθερο τσιμπούκι και τα ρέστα πρόσωπο, κάτι θα γινόταν μιας που στο σεξ είναι υπνηλια. Με απλό πρόγραμμα ας μπει ο επόμενος του προηγούμενου. Αυτά.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Επίσκεψη στη Μαρίνα, Φωκαίας 17 κάτω, ύστερα από ανάγνωση της κριτικής του Atridis. Στα όσα ορθά αναφέρει ο συναγωνιστής, να προσθέσω ότι η Μαρίνα είναι πολύ δεκτική σε θέματα ποδολαγνείας. Ενώ είχε ξεκινήσει την πίπα, της ζήτησα να βγάλει τα παπούτσια κι εκείνη το έκανε, φέρνοντάς μου, μάλιστα, το ένα της πατουσάκι, γύρω στο 38-39 νούμερο, στη μούρη. Ύστερα από ένα διάλειμμα σε στάση ιεραποστολικού, το τέλος ήρθε με :jerking: και με τα πατουσάκια της καλά κολλημένα στη μάπα μου, με εμένα να παίρνω βαθιές εισπνοές ευεξίας :happy: Αύριο Σάββατο θα εργάζεται στο 19, δεν θυμάμαι πάνω ή κάτω :confused:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom