Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (0 μέλη και 67 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
912
Κριτικές
48
Like
4.731
Πόντοι
2.836
φιλε αν υπηρχαν τετοια μωρα στα πηδηχτηρια ,τοτε πες μ 1 λογο να κανει καποιος σχεση,8α τις γραφαμε στα παπαρια μας τις καμενες ελεεινιδες κ 8α ειμασταν κα8ε μερα εκει με τετοια μωρα,αλλα που.....μονο οι μπαζολες εχουν μεινει
ούτως ή άλλως το να επιδιώκεις να κάνεις "σχέση" με τις επηρμένες ελλεεινίδες είναι χειρότερο από μια average επαγγελματία.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
ΔΕ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕΙ ....
ΤΟ ΣΠΟΡ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΣΤΟΠ ..... Κ ΚΑΝΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΤΥΧΑΙΑ ΑΜΕΣΣΑ ΤΗΝ ΣΙΧΤΗΡΗΣΑ.....
ΑΥΤΗ ???? ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΛΟΓΟ $$$$$ Κ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΕΓΚΑΙΡΑ , ΙΑΤΡΙΚΑ Κ ΑΜΕΣΣΑ
ΕΔΩ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ... ΜΕΧΡΙ ΑΚΑΠΟΤΟ ΖΗΤΑΝΕ .........
Λεβεντάκο μου, χαλάρωσε και γράψε με μικρά Τσακαλάκο μου.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Η ΒΙΚΗ ΤΟΥ 53 ΤΑ ΠΙΝΕΙ .... ΜΕ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΞΩ ΠΡΙΝ ΜΠΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ Κ ΕΝΑ ΔΕΚΑΡΙΚΟ ΔΩΡΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΑ ΘΑ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ...

Έχω σταματήσει να πηγαίνω Μεταξουργείο. Μήπως γνωρίζεις κάποια όμορφη που να τα πίνει κάπου αλλού; Είμαι γενναιόδωρος!
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
μικρη απο ρωσια ταττου skinny μικροσωμη ελευθερο τελειωτικο σωμα ανετη,αλλα οχι για δυνατο σφυροκοπημα ,χαλαρα...
φαντασιώθηκα το κορίτσι του πισο θρανίου στην σχολη μου που πέφτει ο στυλος και το σηκώνει και κανει ενα απολαυστικο βαθυ στοματικο ντυμένη με καρο κοντη φουστα κοτσιδάκια και ψηλές γόβες κατο απο το θρανιο μου αυτό φαντασιώθηκα και το 'κανα εικονα το μυαλο μου και εγινε σε πραξη στο Βεργας 7 στην νυχτερινή βαρδυα με την σεξυ Σαμπινα.:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Καλησπέρα προμοτορα της σαμπινας. Ωραία η νέα εγγραφή σου που μετράει 2 24 ώρα..

Για εμένα η σαμπινα είναι φόλα. Μας έπρηξε την πουτσα με τους προμοτορες το βλήμα
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
557
Κριτικές
25
Like
3.456
Πόντοι
1.436
Για εμένα η σαμπινα είναι φόλα. Μας έπρηξε την πουτσα με τους προμοτορες το βλήμα
Άσε φίλε μην την ψάχνεις ξέρεις καλά ότι η διαφήμιση μετράει πολύ σε αυτή τη χώρα και τρέχουν όλοι σαν κοπάδι σε κάτι που πολυδιαφιμιζεται πολύ με ωραία και όμορφα λόγια.... δυστυχώς....
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.548
Like
7.188
Πόντοι
1.056
φαντασιώθηκα το κορίτσι του πισο θρανίου στην σχολη μου που πέφτει ο στυλος και το σηκώνει και κανει ενα απολαυστικο βαθυ στοματικο ντυμένη με καρο κοντη φουστα κοτσιδάκια και ψηλές γόβες κατο απο το θρανιο μου αυτό φαντασιώθηκα και το 'κανα εικονα το μυαλο μου και εγινε σε πραξη στο Βεργας 7 στην νυχτερινή βαρδυα με την σεξυ Σαμπινα.:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
960
Πόντοι
81
Να φροντισει πρωτα τα λυση τα θεματα της τα προσωπικα και τα ψυχολογικα και μετα να γυρησει καλα στην δουλεια της αλλωστε ολοι εχουνε θεματα δεν χρειαζεται να τα μεταφερουν σε αλλους που δεν φτενε και πληρωνουνε και δινουνε τα ωραια τα λεφτουδακια τους .
ακομα ασχολειστε με αυτο το ΜΑΛΑΚΙΣΤΗΡΙ?3 φορες ετυχε να την γαμησω και τις 2 τελευταιες φορες μονο που δεν παιξαμε μπουνιες,φυσικα τεταρτη φορα ουτε υπηρξε ουτε και προκειται,μακρυαααααααααααααααα,αν δεν βρισκω κατι καλυτερο βαζω την eva lovia και ηρεμω...
 

Συνημμένα

  • wallhaven-eyeqxo.jpg
    wallhaven-eyeqxo.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 31

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
791
Πόντοι
990
θελω εγω ακαποτο γαμησι κ δεν το ξερω?:think:

Έχω σταματήσει να πηγαίνω Μεταξουργείο. Μήπως γνωρίζεις κάποια όμορφη που να τα πίνει κάπου αλλού; Είμαι γενναιόδωρος!
φυλης 134 απογευματινη βαρδυα ΜΑΓΚΑΣ τσατσος ο Μ....ς πρωιν γκομενος της βρωμιαρας βι...ς , το κανονιζεις μαζι του της με τα επιπλεον κ αν εισαι καθαρος ξεκουραστη η κοπελα κλπ γένετε το θελημα σου.....
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.057
Κριτικές
52
Like
16.729
Πόντοι
10.686
Επίσκεψη one and out στο Μεταξουργείο για την Καρίνα στο Ιάσονος 46 όροφος και την πέτυχα στο πόστο της,milf μελαχρινή με κανονικό κορμί, καυλιάρα και δοτική,vfm επιλογή στο δεκάρικο.
(Αξιοσημείωτο είναι ότι σ"αυτό το μαγαζί δεν έχω φολιαστεί ποτέ,πλην της ξερακιανής Μαρίας πριν από κανά δίμηνο,αλλά το'σωσα και την έδιωξα από τη ... σέντρα όταν κατάλαβα πού πήγαινε η δουλειά...).
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
273
Κριτικές
24
Like
1.146
Πόντοι
4.360
Τωρα πρωϊνή

Βεργας 6 μια νεαρη (20άρα λατινα ίσως) γυρω στο 1,65 λεπτη με στρογγυλο κωλαρακι σε απλο. Δεν ειπε ονομα

Λιοσιων 73 το δεξιά Παολα (λεπτη νεαρη Ρωσιδα) και Αντελα milf

Μπηκα με Παολα. Ελαφρως βιαστική αλλα θετικες εντυπωσεις συνολικα.
 

Pisokolito23

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Καλησπέραααα!
Διδυμου 8 είναι ανοιχτό να επισκεφτώ και εγώ πρώτη φορά τα κορίτσια που τόσα ακούω για το duo τους;
Έχει περάσει κάποιος από εκεί;
Μην κατέβω τζάμπα κέντρο και είναι κλειστο!
Αν μπορει καποιος ας ενημερώσει
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
φαντασιώθηκα το κορίτσι του πισο θρανίου στην σχολη μου που πέφτει ο στυλος και το σηκώνει και κανει ενα απολαυστικο βαθυ στοματικο ντυμένη με καρο κοντη φουστα κοτσιδάκια και ψηλές γόβες κατο απο το θρανιο μου αυτό φαντασιώθηκα και το 'κανα εικονα το μυαλο μου και εγινε σε πραξη στο Βεργας 7 στην νυχτερινή βαρδυα με την σεξυ Σαμπινα.:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Βρε ναυάγιο ούτε μια φαντασίωση δεν μπορείς να σχηματίσεις σωστά. Πως θα σε κλαρινιάσει από το πίσω θρανίο;;
Έπειτα η Σαμπίνα ήταν σίγουρα άριστη μαθήτρια, μην σου πω απουσιολόγος. Σιγά μην είχε το νου της σε φασώματα, πίπες και ξεσκίσματα...:confused:
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
480
Κριτικές
13
Like
4.559
Πόντοι
731
Παρασκευει και Σαβατο η Σαμπινα θα εργαζεται απο της 23.00 εως της 05.00 τα ξημερωματα οπως και της καθημερινες.
Μία ανανέωση του φωτογραφικού υλικού δεν θα πείραζε ... πάντως οι διαφημιστικές τακτικές είναι σαν του Jumbo, τους ίδιους marketeers έχετε; :cheesy:

Πέρασα την περασμένη παρασκευή με την νεαρή BBW Νίκα/Νικόλ/Μίκα στον Κ48Α, διστακτικός καθώς την προηγούμενη φορά δεν ήταν καλή, πέρασα λόγω καλών προσφάτων ενημερώσεων (ντάξ είχα και όρεξη για τροφαντές περιπέτειες).
Καλά έκανα καθώς η κοπέλα μπήκε φουριόζα και ορεξάτη και δεν μου είπε όχι σε τίποτα, με άφησε να παίξω με τις βυζάρες, να τρίβω και να κοπανάω το τσουτσούνι στα τεράστια κωλομέρια της ήταν ευδιάθετη και χαμογελαστή καθ'όλη την διάρκεια και ιεραποστολικό και στα 4 με αρκετό "πλατς"ούρισμα και ελαφρά σκαμπίλια, συμμετείχε σε νορμάλ πλαίσια, δεν δυσανασχέτησε καθόλου ως το τέλος που ήρθε στις βυζάρες, τι να πώ, καμιά φορά γίνονται και θαύματα !
*Επαναλαμβάνω η κοπέλα είναι BBW δεν είναι για όλους, μάλλον είμαι τυχερός που την βρίσκω με όλους τους σωματότυπους :cheesy:
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Είναι μονο με ραντεβού; Σαν μια που μου έχουν πει Φυλής;
Δουλεύει κανονικά στο μπουρδελο , πας γαμας ! Αν δεν κάνω κάνω λαθος. Νομίζω 10€ έχει. Οντως είναι ωραία με βυζαρες κωλο κλπ. Αν και δεν μου αρέσουν οι τρανς κλπ , αντικειμενικά είναι μια χαρα
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.743
Πόντοι
736
Μία ανανέωση του φωτογραφικού υλικού δεν θα πείραζε ... πάντως οι διαφημιστικές τακτικές είναι σαν του Jumbo, τους ίδιους marketeers έχετε; :cheesy:

Πέρασα την περασμένη παρασκευή με την νεαρή BBW Νίκα/Νικόλ/Μίκα στον Κ48Α, διστακτικός καθώς την προηγούμενη φορά δεν ήταν καλή, πέρασα λόγω καλών προσφάτων ενημερώσεων (ντάξ είχα και όρεξη για τροφαντές περιπέτειες).
Καλά έκανα καθώς η κοπέλα μπήκε φουριόζα και ορεξάτη και δεν μου είπε όχι σε τίποτα, με άφησε να παίξω με τις βυζάρες, να τρίβω και να κοπανάω το τσουτσούνι στα τεράστια κωλομέρια της ήταν ευδιάθετη και χαμογελαστή καθ'όλη την διάρκεια και ιεραποστολικό και στα 4 με αρκετό "πλατς"ούρισμα και ελαφρά σκαμπίλια, συμμετείχε σε νορμάλ πλαίσια, δεν δυσανασχέτησε καθόλου ως το τέλος που ήρθε στις βυζάρες, τι να πώ, καμιά φορά γίνονται και θαύματα !
*Επαναλαμβάνω η κοπέλα είναι BBW δεν είναι για όλους, μάλλον είμαι τυχερός που την βρίσκω με όλους τους σωματότυπους :cheesy:
Αυτή πριν κάνα χρόνο που την είχα πάρει είχε κονδυλώματα και την έδιωξα.
Το είχα γράψει και τότε.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
956
Πόντοι
81
φυλης 134 απογευματινη βαρδυα ΜΑΓΚΑΣ τσατσος ο Μ....ς πρωιν γκομενος της βρωμιαρας βι...ς , το κανονιζεις μαζι του της με τα επιπλεον κ αν εισαι καθαρος ξεκουραστη η κοπελα κλπ γένετε το θελημα σου.....
αγαπητε φυλης 134 εχει πλεον μονο κατι χοντρες λατινες !!! ειναι μονο για τους μερακληδες
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.717
Κριτικές
6
Like
8.892
Πόντοι
1.686
Μάγκες , απόγευμα 17.05.2023 Τετάρτη
ο πούτσος μου ήταν σαν κατάρτι
πήγα Φυλής 69 Β και πήρα ένα δυνατό μωρό
την Αλέξα !

Προσωπάκι ωραιότατο , κορμάκι ωραίο
κάτω από 22-23 , μελαχροινή με ματάρες
με αλογοουρά μαλλιά



71Qa1ru3FFL._SL1500_.jpg

γλυκιά ρωσόφωνη , κεφάτη, καλή συνεργασία.
Φραουλίτα το μωρό !

Έκπληξη πολύ καλή .
Μάγκες, φερθείτε καλά στο μωρό
να παραμείνει κεφάτη !
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
Βρε ναυάγιο ούτε μια φαντασίωση δεν μπορείς να σχηματίσεις σωστά. Πως θα σε κλαρινιάσει από το πίσω θρανίο;;
Έπειτα η Σαμπίνα ήταν σίγουρα άριστη μαθήτρια, μην σου πω απουσιολόγος. Σιγά μην είχε το νου της σε φασώματα, πίπες και ξεσκίσματα...:confused:

χαχαχα... σε καλό να μου βγει το γέλιο

ξέχασες να τον ρωτήσεις αν ήταν πρωταθλητής ορθογραφίας στο δημοτικό :2funny:
πήρε παπούτσι ήδη και δεν θα μάθουμε :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom