Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 209 άτομα (20 μέλη και 189 επισκέπτες)

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
572
Κριτικές
27
Like
3.631
Πόντοι
1.436
DmtRsxXx είναι καλά; Που έχει εξαφανιστεί; Παντρεύτηκε;
Τόση ευχαρίστηση που έχει δώσει στα κορίτσια του αγοραίου έρωτα γλυφομουνιαζοντας κ γλυφοκολιαζοντας τα δεν τα έχει δώσει κανεις..... κομαντο ή καμικάζι τυπος . Μάλλον τον ερωτεύτηκε κάποια κ τον τύλιξε
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
635
Πόντοι
251

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
975
Κριτικές
130
Like
16.523
Πόντοι
19.306
DmtRsxXx είναι καλά; Που έχει εξαφανιστεί; Παντρεύτηκε;
Το ίδιο σκεφτόμουν κι εγώ. Αισθητή η απουσία του.
Ελπίζω να είναι καλά και η απουσία του να οφείλεται στο ξεμούνιασμα κάποιας κορασίδας σε ειδυλλιακά μέρη
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
DmtRsxXx είναι καλά; Που έχει εξαφανιστεί; Παντρεύτηκε;
Αισθητή η απουσία του, ας είναι καλά κ ας ειναι όπου είναι.
Πολύ πιθανό να ένωσαν τις δυνάμεις τους τα κορίτσια των μπουρδελων κ να τον έχουν απαγάγει κ να τον κρατούν αλυσοδεμένο σε κάποιο άδειο διαμέρισμα για να σταματήσει να τις γλυφομουνιαζει όπως μόνο αυτός ξέρει κ να μην έρχονται σε οργασμό επειδή καίγεται το μουνι τους κ δεν μπορούν να δουλέψουν.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Φυλής 69Α απόψε κατά τις 21:00 το βράδυ πέρασα με Μαρία από 'Τσεχία' ή whatever.
Την ξεμουνιάσατε βρε μαλάκες την κοπέλα...

Χαμογελαστή και δεκτική σε γενικές γραμμές αλλά είχαμε πρόβλημα με τις στάσεις γιατί έκλεβε σχεδόν παντού.
Το μουνί της ζεμάταγε εντωμεταξύ σε ενοχλητικό βαθμό αλλά αυτό ήταν το λιγότερο...

Στο πισωκολλητό, είχε κορδωθεί σχεδόν ολόκληρη πάνω για να μην τον τρώει όλον.

Δεν την ζόρισα, γιατί κατάλαβα τι ξεμούνιασμα έχει φάει και δεν το κάνει επίτηδες.

Στο τέλος έκανε 'ψαλίδι' με τα δάχτυλα της και έκανε πως μου κόβει την μισή ψωλή.

Θα ξαναδοκιμαστεί στην πρωινή βάρδια, γιατί είμαι σίγουρος πως το πρωί είναι όπως τα έγραψε ο @Διανοούμενος ,
σε σχετική κριτική του.-
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
433
Πόντοι
311
Πήγα το πρωί να δοκιμάσω την χριστινα τη Ρουμάνα με τα τατουάζ !
Τρομερό μουνι ,ίχνος τρίχας..αλλά..βυζαρες δεν με άφησε να γλύψω με το ζόρι ακουμπάγα τσιμπουκι χάλια !
Στα 4 κομπλέ και τέλος τίποτα άλλο!
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.889
Πόντοι
726
Πήγα το πρωί να δοκιμάσω την χριστινα τη Ρουμάνα με τα τατουάζ !
Τρομερό μουνι ,ίχνος τρίχας..αλλά..βυζαρες δεν με άφησε να γλύψω με το ζόρι ακουμπάγα τσιμπουκι χάλια !
Στα 4 κομπλέ και τέλος τίποτα άλλο!
Μόνο όμορφη είναι !!!

Από υπηρεσία δεν αξίζει !!

Οποιος θέλει μόνο ομορφιά και χύνει εύκολα μπαίνει !
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Πρότεινα με πολύ ευγενικό τρόπο στην τσατσά του Φυλής 66 με την λευκή πορτουλα να φοράει ολόσωμο η Μαιρούλα για να μην φαίνεται η κοιλάρα και στράβωσε. Αν της έλεγα όμως ψέματα ότι είναι κορμάρα, θα με συμπαθούσε. Βρε δεν γαμιόμεθα λέω γω;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

VasilhsEb13

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
63
Like
104
Πόντοι
0
Τι είναι αυτή η φάση με την κολομβιανές ρε μάγκες ναι OK σε μερικές βλέπεις τον κώλο τους και το σώμα του και πέφτει σαν μαλάκας.. Αν κάνεις το λάθος και μπεις μέσα είναι πραγματικά ένα βήμα πριν τον βιασμό τόσο ανένδοτες…κρίμα
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
840
Κριτικές
24
Like
8.019
Πόντοι
2.036
Επιστροφη πριν λιγο απο την μεταμεσονυχτια τσαρκα στο Μεταξουργειο....Πολλα τα παρκαρισμενα αμαξια στην πλατεια καθως καποιοι Αραβες ή απο καπου απο την μεση ανατολη ειχαν ενα παρτυ σε μια αιθουσα εκδηλωσεων...Τελος παντων η βολτα δεν κρατησε πολυ καθως πηγα στοχευμενα κατευθειαν Κολωνου 27Β υπογειο εχοντας διαβασει την κριτικη του συναγωνιστη milfomaniac σχετικα με την Ελενη την Ρωσιδα και μου κινησε την περιεργεια να την δοκιμασω....ειναι οντως μια ομορφη και ψηλη θα ελεγα κοπελα καπου στο 1,70 με την κλασσικη Ρωσοφατσα και προφορα...ξανθουλα με ωραια βυζια, ωραια ποδια και ομορφες πατουσες απλα ο κωλος της...ωραιος μεν αλλα λιγακι επιπεδος και στενος...ολα και ολα δυο δωματια εχει ο οικος....βασικα ενα μεγαλο σαλονι ειναι οπου εχουν βαλει γυψοσανιδες ή κατι σαν κοντρα πλακε για να φτιαξουν τα "δωματια", καποια στιγμη θα σπασουν ....ηχομονωση μηδεν...τελος παντων η κοπελα ειναι αξιαγαμητη, δειχνει να βαριεται λιγακι αλλα σε γενικες γραμμες δεν χαλαει χατηρια...Μεγαλο αρνητικο η μελαχρινη τσατσα η οποια πανω στο 5-7λεπτο βαραγε πορτες αλλα εγω την εγραψα κανονικα, ειχα βαλει και τον συρτη στην πορτα να μην μπορει να μπει και εχυσα με την ησυχια μου και ας εριχνε καντηλια...ετσι θελουν οι κωλογριες....Καληνυχτα κ' καλα γαμησια
Ελενη - Κολωνου 27Β υπογειο.jpg
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.937
Πόντοι
7.046
Φυλής 69Α απόψε κατά τις 21:00 το βράδυ πέρασα με Μαρία από 'Τσεχία' ή whatever.
Την ξεμουνιάσατε βρε μαλάκες την κοπέλα...

Χαμογελαστή και δεκτική σε γενικές γραμμές αλλά είχαμε πρόβλημα με τις στάσεις γιατί έκλεβε σχεδόν παντού.
Το μουνί της ζεμάταγε εντωμεταξύ σε ενοχλητικό βαθμό αλλά αυτό ήταν το λιγότερο...

Στο πισωκολλητό, είχε κορδωθεί σχεδόν ολόκληρη πάνω για να μην τον τρώει όλον.

Δεν την ζόρισα, γιατί κατάλαβα τι ξεμούνιασμα έχει φάει και δεν το κάνει επίτηδες.

Στο τέλος έκανε 'ψαλίδι' με τα δάχτυλα της και έκανε πως μου κόβει την μισή ψωλή.

Θα ξαναδοκιμαστεί στην πρωινή βάρδια, γιατί είμαι σίγουρος πως το πρωί είναι όπως τα έγραψε ο @Διανοούμενος ,
σε σχετική κριτική του.-
Εγώ έπιανα πατο σε όλες τις στάσεις. Κανένα κλέψιμο και την έχω σχετικά μεγάλη. (Συμφωνα με την αντίδραση των γυναικών).
Αλλά όπως έγραψα και στην κριτική μου, η κοπέλα είχε απανωτά δωμάτια. Εσυ πηγες βράδυ γαμωτο. Το μουνι της επαθε πυρακτωση! Όση κρέμα και να βάλει δεν γίνεται να μην ποναει.
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
Φυλής 109β η Όλγα κοντούλα μιλφάκι μολδαβίας κοντό ξανθό μαλλί μπλέ ματάκια καλούτσικο λεπτό σωματάκι
με ελεύθερο στοματικό και 69, καβλώνει εύκολα αν της γλύψεις το τριανταφυλλάκι.

Επίσης μέσα στον Μάιο έχω ακούσει οτι θα επιστρέψει Ελλάδα το Μαριαννάκι το σκίνι καβλιάρικο μιλφάκι
με ξανθά μαλλάκια και μπλέ ματάκια από Διδύμου 22 (αλλά ακόμα δεν έχω σχετικά νέα),
και με σούπερ προγραμματάρα (εκός από κωλαράκι που δεν κάνει).

Υ.Γ. Εγώ με Τζούλια πετίτ μοντελέ από Φ65β έχω περάσει καλά αλλά η τσα^2 το Σ/Κ είπε οτι έχει πάει Ρουμανία.
Καλημερα
Η Όλγα τί ώρες δουλεύει:
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
Φυλής 69Α απόψε κατά τις 21:00 το βράδυ πέρασα με Μαρία από 'Τσεχία' ή whatever.
Την ξεμουνιάσατε βρε μαλάκες την κοπέλα...

Χαμογελαστή και δεκτική σε γενικές γραμμές αλλά είχαμε πρόβλημα με τις στάσεις γιατί έκλεβε σχεδόν παντού.
Το μουνί της ζεμάταγε εντωμεταξύ σε ενοχλητικό βαθμό αλλά αυτό ήταν το λιγότερο...

Στο πισωκολλητό, είχε κορδωθεί σχεδόν ολόκληρη πάνω για να μην τον τρώει όλον.

Δεν την ζόρισα, γιατί κατάλαβα τι ξεμούνιασμα έχει φάει και δεν το κάνει επίτηδες.

Στο τέλος έκανε 'ψαλίδι' με τα δάχτυλα της και έκανε πως μου κόβει την μισή ψωλή.

Θα ξαναδοκιμαστεί στην πρωινή βάρδια, γιατί είμαι σίγουρος πως το πρωί είναι όπως τα έγραψε ο @Διανοούμενος ,
σε σχετική κριτική του.-
Καλησπερα ειχα παει τσαρκα μαζι με εναν φίλο … εγω μπηκα λαουρα και αυτος στη μαρια και μου ειπε ακριβως το ιδιο δεν τον αφηνε να βαλει ουτε τη μιση και τελικα μετα απο 3 λεπτα σηκώθηκε απροειδοποίητα και εφυγε… οποτε μαλλον δεν ειναι για πολλα η συγκεκριμενη .. επισης του ελεγε οκοι την ωρα μεγαλο πουτσα και μεγαλο πουτσα .. εντομεταξη το παιδι ειναι ψηλο κανονικός σε μέγεθος φαντασου να παει κανενας αλλος γαμιας τι θα του λεει…
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
487
Κριτικές
13
Like
4.571
Πόντοι
731
Έχοντας στο μυαλό μου την πίκρα από την Αννούλα προχθές, πήγα μια βόλτα από Ι37 στην Σόνια χθες, ενώ την έχω πάρει πολλές φορές και ούτε κανα μοντέλο είναι ούτε τρελή συμμετοχή έχει για κάποιο λόγο με καυλώνει πάντα.
Ο οίκος όπως πάντα χάλια και το κρεβάτι στο 1ο δωμάτιο έχει και μία γούβα στην μέση προσοχή μην πάθετε καμιά ζημιά.
Στα του αγώνα τώρα η κοπέλα κλασικά δεν λέει όχι (ούτε και ναι, απλά τον τρώει αδιαμαρτύρητα).
Επειδή ο καιρός ζέστανε αρκετά και βρισκόμαστε σε μία φάση που ζεσταίνεσαι αλλά όχι αρκετά ώστε να ανοίξουν τα a/c και είχα όρεξη, έδωσα όσο πόνο μπορούσα ιεραποστολικά (αφού με είχε καβαλήσει με δυνατό ρυθμό για κανα 3λεπτο) σε σημείο που ίδρωσα αρκετά και έφυγαν και 1-2 σταγόνες πάνω της αλλά έκατσε εκεί μέχρι να αδειάσω τελείως, στο τέλος βέβαια έφυγε σαν πύραυλος, ούτε που ντύθηκε :cheesy:
Γενικά πάντα το καλοκαίρι έχω μία πετσέτα προσώπου στο κρεβάτι να σκουπίζω τον ιδρώτα στo μπαλαμούτι, αν παίρνω και στα μπού λέτε να φανεί περίεργο ; χωρίς πλάκα πάντα ήταν ένα θέμα ... :P
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Τι είναι αυτή η φάση με την κολομβιανές ρε μάγκες ναι OK σε μερικές βλέπεις τον κώλο τους και το σώμα του και πέφτει σαν μαλάκας.. Αν κάνεις το λάθος και μπεις μέσα είναι πραγματικά ένα βήμα πριν τον βιασμό τόσο ανένδοτες…κρίμα
Αυτές (με τα μυαλά που κουβαλάνε, την ανάγκη που έχουν, την αχρηστία στο δωμάτιο και την ντολμαδοποίηση) παίζει να έχουν αντιστρέψει την μπουρδελοοικονομία και να παίρνουν λιγότερα από τις τσατσάδες!!! Διόλου απίθανο. Το πλέον αστείο είναι ότι είναι τόσο ΑΧΡΗΣΤΕΣ στην πλειοψηφία που έκαναν τις υπόλοιπες χλαπάτσες να μοιάζουν κατά συνθήκη λύσεις.
 

z750

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
115
Like
32
Πόντοι
1
Καλημέρα μύστες ποια θεωρείτε τα πιο καλά μιλφ πρωινή απογευματινή βάρδια, πλην Μπαρμπορας τις 2 Αννούλες από Ιωαννίνων ;;
Αυτή η Μοίρα και η Μαρίνα από Άγκυρας λένε τπτ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom