Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 226 άτομα (25 μέλη και 201 επισκέπτες)

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
130
Like
16.443
Πόντοι
19.306
Μου είπανε σήμερα στο Διδυμου 27 ότι μετά τις 15:00 θα ήταν εκεί μια κοπέλα με το όνομα Ιβάνκα. Πέρασε κανείς να το τσεκάρει, και αν ναι ξέρουμε τί ωρες θα δουλεύει και αν είναι μια ξανθιά με το ίδιο όνομα που είχε δουλέψει και παλαιότερα στον ίδιο οίκο;
Ξανθιά είναι. Η υπηρεσία είπε ότι είναι καινούργια κοπέλα. Λογικά θα δουλεύει απόγευμα. Πρωινές βάρδιες είναι κλεισμενες.
Αύριο πρωί θα δουλεύουν Τανια και Τζούλια
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
130
Like
16.443
Πόντοι
19.306
Αν παει κανεις μεταξυ αν ενημερωσει αν ειναι ανοιχτο το Μεγ αλεξανδρου 25.
Μόλις έκλεισε. Αποχωρούσαν υπηρεσία και κοπέλα. Μια ξανθιά με κοντό μαλλί ήταν
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
433
Πόντοι
311
Γνωρίζουμε τι βάρδιες είναι η Ζιζέλ στο δίδυμου;
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Σήμερα το μεσημέρι...
Αγκύρας 9 Ρωξάνη και Λυδία, μεταmilf,κάνουν και παρτούζα..
Απέναντι, Αγκύρας 12,το πιο κάτω,μία gilf λεπτούλα ψηλή και μία 35άρα ξανθιά ψηλή, δε συγκράτησα ονόματα, κάνουν όμως και παρτούζα..
Φυλής 109,μόνο η Όλγα, δε με συγκίνησε ιδιαίτερα...
Φωκαίας 17β,Ειρήνη, πανέμορφο κορίτσι, δεν το δοκίμασα όμως. ..
Μαγνησίας 1,Εβελίνα, Ρωσίδα 50άρα,όλα εκτός πρωκτικού..
Καλύμνου 48 κάτω,η Πωλινάρα..
Βέργας 6 κάτω-κλειστό, no Barbora..
Φιλιππίδου 11 κάτω, Βαλέρια, όμορφο κορίτσι και Φιλιππίδου 11 πάνω, 2 καυλοράπανα-Καρολίνα και άλλη μια καβλούσκα..
Να γαμάτε καλά συναγωνιστές..
Φίλε flufly, στο Αγκύρας 9, η Λυδία ποια είναι; καινούργια; Από χαρακτηριστικά πως είναι ;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465
Απέναντι, Αγκύρας 12,το πιο κάτω,μία gilf λεπτούλα ψηλή και μία 35άρα ξανθιά ψηλή, δε συγκράτησα ονόματα, κάνουν όμως και παρτούζα..
Λογικά είδες Μαρία και Άννα ή Μαρίνα και Άννα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465
Φίλε flufly, στο Αγκύρας 9, η Λυδία ποια είναι; καινούργια; Από χαρακτηριστικά πως είναι ;
Δεν είναι καινούργια, πολύ παλιά καραβάνα, δουλεύει καιρό στο 12α και απο τότε που άνοιξε πάλι το 9 κάνει βάρδιες και στα δύο ανάλογα το πρόγραμμα μιας κ είναι αδελφά μαγαζιά.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Φίλε flufly, στο Αγκύρας 9, η Λυδία ποια είναι; καινούργια; Από χαρακτηριστικά πως είναι ;

Λογικά είδες Μαρία και Άννα ή Μαρίνα και Άννα
Μαρίνα όχι...Τις άλλες δύο..Ήταν υποσχόμενη η παρτούζα αλλά κόλωσα...
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Ξανθιά είναι. Η υπηρεσία είπε ότι είναι καινούργια κοπέλα. Λογικά θα δουλεύει απόγευμα. Πρωινές βάρδιες είναι κλεισμενες.
Αύριο πρωί θα δουλεύουν Τανια και Τζούλια
Ιβάνκα το ονομά της από Ουκρανία,ξανθιά με μαλλί λίγο κάτω από τους ώμους,συμπαθητική παρουσία με λίγα πιασιματάκια 28-30 χρονών κάπου εκεί την έκοψα,άσχημο το σαλοναρισμά της,ψυχρό θα έλεγα δεν σε προδιαθέτει να περάσεις,αρχικά έφυγα αλλά έξω αναθεώρησα και καλώς έπραξα διότι μέσα είναι αρκετά καλή,ξεκινάει φουλ γλωσσόφιλα,σου ρουφάει κυριολεκτικά την γλώσσα,δάχτυλα αφήνει,γενικά την κουμαντάρεις εσύ και έχει καλή συμετοχή και αυτή,αντέχει σφυροκοπημα και το κυριότερο τα πέρνει στο στόμα και τα καταπίνει,τουλάχιστον αυτό είδα σε εμένα,γενικά παντως από εμένα είναι ότι αξίζει,φαίνεται μελαγχολική κοπέλα αλλά μέσα κοιτάει να σε ευχαριστήσει,νεα κοπέλα την παρουσίασε η 2τσα,όμως έχει πείρα απότι φαίνεται γι αυτά που κάνει,σαν κάπου να την έχω δει πάντως,στούντιο ίσως δεν μπορώ να θυμηθώ,τεσπα μια δοκιμή νομίζω αξίζει.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Φίλε flufly, στο Αγκύρας 9, η Λυδία ποια είναι; καινούργια; Από χαρακτηριστικά πως είναι ;
Λεπτή, ψηλούλα μιλφογκίλφ, ξανθιά..Νομίζω ότι δεν κάνει ελεύθερο στοματικό..
Αξιογάμητη αλλά εγώ θα έπαιρνα τη Ρωξάνη, την ήξερα από το Έλλης 3..
Αν ήταν η Βικτόρια του Διδ27 μαζί με τη Ρωξάνη, θα τις έπαιρνα αβλεπώς ...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Μ. Αλεξάνδρου 15 Ναταλί
Ιασονος 46 Μαίρη και Κατερίνα.
Πήρα Κατερίνα, θα ανεβάσω κριτική
Την πήρα κι εγώ το μεσημέρι. Χαμηλών τόνων μιλφάκι, πολύ τίμια και δεν αρνείται ό,τι της ζητήσεις, εντός λογικού πλαισίου πάντα... Φροντίζει δε να με ενημερώνει για την Καρίνα,η οποία θα επιστρέψει μετά τις 10 Μαϊου, γνωρίζοντας ότι είναι στανταράκι μου κι αυτή παίζει αναπληρωματική... Αλήθεια, για τη Σοφία έχει ακουστεί τίποτα;
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
130
Like
16.443
Πόντοι
19.306
Λεπτή, ψηλούλα μιλφογκίλφ, ξανθιά..Νομίζω ότι δεν κάνει ελεύθερο στοματικό..
Αξιογάμητη αλλά εγώ θα έπαιρνα τη Ρωξάνη, την ήξερα από το Έλλης 3..
Αν ήταν η Βικτόρια του Διδ27 μαζί με τη Ρωξάνη, θα τις έπαιρνα αβλεπώς ...
Ρωξάνα και Βίκα, η Βικτώρια του Δ27, της πήρα εγώ την Μ. Τρίτη και ήταν πολύ καλές. Η Βίκα όμως πρέπει να έχει φύγει για λίγο , γιατί σημερα το απόγευμα που πέρασα η υπηρεσία μου είπε ότι δεν γύρισε ακόμα. Αύριο μεθαύριο είπε ότι μαλλον θα γυρίσει.
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
Ιβάνκα το ονομά της από Ουκρανία,ξανθιά με μαλλί λίγο κάτω από τους ώμους,συμπαθητική παρουσία με λίγα πιασιματάκια 28-30 χρονών κάπου εκεί την έκοψα,άσχημο το σαλοναρισμά της,ψυχρό θα έλεγα δεν σε προδιαθέτει να περάσεις,αρχικά έφυγα αλλά έξω αναθεώρησα και καλώς έπραξα διότι μέσα είναι αρκετά καλή,ξεκινάει φουλ γλωσσόφιλα,σου ρουφάει κυριολεκτικά την γλώσσα,δάχτυλα αφήνει,γενικά την κουμαντάρεις εσύ και έχει καλή συμετοχή και αυτή,αντέχει σφυροκοπημα και το κυριότερο τα πέρνει στο στόμα και τα καταπίνει,τουλάχιστον αυτό είδα σε εμένα,γενικά παντως από εμένα είναι ότι αξίζει,φαίνεται μελαγχολική κοπέλα αλλά μέσα κοιτάει να σε ευχαριστήσει,νεα κοπέλα την παρουσίασε η 2τσα,όμως έχει πείρα απότι φαίνεται γι αυτά που κάνει,σαν κάπου να την έχω δει πάντως,στούντιο ίσως δεν μπορώ να θυμηθώ,τεσπα μια δοκιμή νομίζω αξίζει.
Από αυτά που έγραψες ως περιγραφή οριακά σιγουρεύτηκα ότι είναι αυτή που δούλευε και πριν μερικά χρόνια. Οπότε θα τιμηθεί σίγουρα.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Συνέχεια...

Φιλλιπιδου 11 κάτω
Δύο κοπέλες με την τραβελο τσατσά!!!
Της πουτανας το κάγκελο!!!
Πιπάρες στο σαλόνι χέρια από παντού!!!
Γλυφομούνια!!!
Χοροί στην μπάρα!!!
Ο κύριος Γιάννης Παρολιγο να γαμησει εκεί στα όρθια!!!
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Τώρα Λαιβ

Φυλής 65 κάτω
Μπιιουτη η Μεγάλη Επιστροφή
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69
Xxxll Νεγρα πιο χοντρή από ποτέ!!!

Η χοντρή αγωνίζεται στην κατηγορία των βαρέων βαρών.

Νύχτωσε χωρίς φεγγάρι!
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Από αυτά που έγραψες ως περιγραφή οριακά σιγουρεύτηκα ότι είναι αυτή που δούλευε και πριν μερικά χρόνια. Οπότε θα τιμηθεί σίγουρα.
Έχεις δίκιο από εκεί πρέπει να την θυμάμαι,δούλευε πριν μερικά χρόνια εκεί πάλι αν δεν κάνω λάθος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom