Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 381 άτομα (32 μέλη και 349 επισκέπτες)

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
297
Πόντοι
5.855
Πολύ πρωινή βόλτα στο Μεταξουργείο. Οι περισσότερες ηλικιακά 60+ στα λιγοστά ανοικτά σπιτάκια. Τραγωδία. Τι γίνεται να πούμε... Κατάσταση ΚΑΠΗ ημαρτον
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195
Ο βρωμονομος του 99' σε μία παράγραφο γράφει ότι η υπηρεσίες των οίκων ανοχής πρέπει να είναι 50 ετών και άνω!
ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ!

Αν ισχύει αυτό, ειλικρινά δεν καταλαβαίνω ποια η λογική αυτής της παραγράφου;;

Πολύ πρωινή βόλτα στο Μεταξουργείο. Οι περισσότερες ηλικιακά 60+ στα λιγοστά ανοικτά σπιτάκια. Τραγωδία. Τι γίνεται να πούμε... Κατάσταση ΚΑΠΗ ημαρτον
τα παραθέτω για απάντηση το ένα στο άλλο. Ήταν σοφός ο νομοθέτης στην επαγγελματική συνέχεια των γερασμένων φτωχοπούτανων.
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
1
Like
663
Πόντοι
81
Η Μαρία από Διδύμου 18 πρωινή, η αλβανιαρα μιλφ με τον πεταχτο κώλο ξέρουμε αν παίζει ακόμα;
 

Honda125

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
16
Like
20
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά.. Έχετε να μου προτείνετε καμία από φυλης ηλικία 35+;;
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΜΗΝΕΣ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΜΗΤΗΣ ΣΤΗ ΦΥΛΗΣ!:bounce-glasses:

Διαστημικό Καραθεομουναρο με το Όνομα Τζούλια!:gumtits:

Έκατσε λίγες μέρες και έφυγε!:cry:

Δεν πρόλαβα να την πάρω!:headbang:

ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ.....ΚΑΤΑΡΑ.....ΚΑΙ ΓΡΟΥΣΟΥΖΙΑ ΜΑΖΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:priest:
Μην χαιρεσε και πολυ που δεν την πηρες,αυτα που θελεις εσυ δεν τα εκανε ουτως η αλλιως.!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.112
Πόντοι
45.465
τώρα live

Μαραθωνος 59 αριστερά Σοφία καστανοξανθη νταρντανοπαχουλη με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, 2αρι συν βυζι, τατουάζ στον αυχένα, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο στο υπόγειο Λολίτα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, με λεπτό ωραίο κορμί, μικρό βυζι,τατουάζ στον πήχη του χεριου, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος βασικά η υπηρεσία είπε η κοπέλα που δουλεύει κάθε μέρα πρωί, οπότε λογικά Μαρσέλα, μιλφ με καστανο σκούρο μαλλί , κανονικό ωραίο κορμί ωραίος κωλος, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Μαραθωνος 59α Ηβα ξανθιά κοπέλα με κανονικό πάρα πολύ ωραίο κορμί, σχεδόν 2.5αρι βυζι, 3-4 τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166β κλειστό.

Κωνσταντινουπολεως 166α Νίκα ξανθοκαστανη μιλφ με γυαλάκια και το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο Έλενα/Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα , 3αρι συν βυζι με μεγάλη ρογα και Λίνα ξανθοκαστανη , σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Ντιαννα ξανθιά κοντή μιλφ σώμα με πιασιματακια μπουτου, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 5 κλειστό Ελένη μελαχρινή μιλφογκιλφ νταρντανα με 3αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.075
Πόντοι
2.046
Μάλλον έχεις κάνει λάθος το νούμερο του οίκου
65 κάτω εννοεί Χριστίνα ξανθιά ρουμάνα με το τεράστιο τατού στην πλάτη, διαχρονική φολάρα με σύντομες επισκέψεις στους οίκους
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.075
Πόντοι
2.046
Ρε μάγκες καλησπέρα.εγώ τρελενομαι για μαύρες..μια έχω βρει στην Βικτόρια και την έχω πάρει 15 φορες..έχει πετύχει πουθενά τ μάτι σας αλλου!
μόνο γραφείο φιλε... ή καμιά ανεξάρτητη
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.075
Πόντοι
2.046
καλησπερα ,σημερα π κατεβηκα φυλης πεχτηκε τπτ?επειδη οταν εφτασα ειδα απο μακρια αρκετο κοσμο κ τσατσοτσατσαδες να εχουν βγει εξω να κοζαρουν.Στο θεμα μας,ο στοχος μ σημερα ηταν Βανεσσα,να δω επιτελους πως ειναι,αν την πετυχω, αρχιδια καπαμα,δουλευε μια αλλη χοντρουλα κ εφυγα(δεν ξαναπαταω μεταξι παει να γαμηθει,3-4 φορες εχω περασει συνολικα αλλα σε μεγαλο χρονικο διαστημα κ δεν την εχω πετυχει+πολυ μπιχλα)περασα κ απο βεργασ 3 να δω τη παιζει,ειδα 2 ακυρες κ περιμενα να δω ,αφου βγει απο το δωματιο ,η Μονικα(χαχαχχχχ στους διπλα την ελεγαν μουναρα)αφου βγηκε κ την ειδα ,γεια σας,αν ειναι αυτη μουναρα ,εγω ειμαι Brad Pitt(ξυλαγκουρο με πολυ μετρια μαπα+απλο προγραμμα,ευχαριστω αλλα δεν πέρνω)μετα απο ψαξιμο κατεληξα στη Νικολ φυλης,παρουσια καλουλα,αλλα οταν ηρθε δωματιο ξενερωσα,με τετοια μπακα δεν μπορουσα να καβλωσω,δεν μ αρεσε η εικονα+απλο προγραμμα,εφυγα αχυστος,απλα καταντια...
οι στάνταρ μέρες της Βανέσσας είναι τρίτη-παρασκευή, Μόνικα την έχω πάρει κάνει αερόπιπα, βάζει πολύ τζελ και της λείπουν αρκετά δόντια... από βέργας 3 η ΜΟΝΗ που αξίζει είναι η Ιονέλα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καρολίνα από Φιλιππίδου και Φωκαίας
μόνο πρωινη
 

kontos7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
504
Κριτικές
5
Like
1.330
Πόντοι
486
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΜΗΝΕΣ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΜΗΤΗΣ ΣΤΗ ΦΥΛΗΣ!:bounce-glasses:

Διαστημικό Καραθεομουναρο με το Όνομα Τζούλια!:gumtits:

Έκατσε λίγες μέρες και έφυγε!:cry:

Δεν πρόλαβα να την πάρω!:headbang:

ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ.....ΚΑΤΑΡΑ.....ΚΑΙ ΓΡΟΥΣΟΥΖΙΑ ΜΑΖΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:priest:
Ο δροσερός τσατσος πριν λίγο μου είπε ότι έχει πάει Ισπανία, κάτι να τακτοποιήσει με την βίζα, και θα επιστρέψει
 

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
Ξερει κανεις αν ειναι καλα η Μπαρμπορα;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.112
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Χωματιανου 11α Μαρίνα καστανοξανθη σώμα με πιασιματακια 2. 5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Όλγα ξανθιά μιλφ κοντή,σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό

Χωματιανου 11β Αντριανα μελαχρινή, με κανονικό σώμα,ωραίο πεταχτο κωλαράκι, 2αρι βυζι, ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.

Λιοσιων 73β Γιάννα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 2.5-3αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και στη δεξιά γάμπα και ένα στο δεξί πόδι, σε ελεύθερο στοματικό

Λιοσιων 73α Κωνσταντίνα ξανθοκαστανη κοπέλα με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα

Εξηκιου 18&18α κλειστά.

Εξηκιου 18γ Άννα(από Τροφωνιου 13 όροφος και Φυλής 74 δεξιά πιο παλιά) μελαχρινή μιλφ, ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Λιοσιων 79α & 79β κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3, αριστερά Λανα μελαχρινή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί με Ντιανα καστανή με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα και δεξιά Ελένη ξανθιά ψηλή νταρντανοχοντρη με 3αρι βυζι σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Μόνικα ξανθοκαστανη ψηλή με πολύ μακρύ μαλλί, κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.


Βεργας 6α κλειστό.

Βεργας 6β Άντζελα καστανοξανθη με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 7 Τζούλια ξανθοκαστανη κοντή παχουλη με μακρύ μαλλί, με 4.5αρια βυζια και Κωνσταντίνα, μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 3.5αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 7 υπόγειο Αννα ξανθοκαστανη μιλφ με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα ξανθό γκρανι σώμα; μέ αρκετά πιασίματα σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
@paraskevasgr
Αφού πέρασες από Βέργας, γιατί δεν έριξες μια ματιά στα τριγύρω να δεις αν είναι η Σαμπίνα;
Δεν έκανες σωστή βόλτα. Για αυτό έφυγες άπραγος.
ημουν 9 κ εκει κ απ οτι ξερω η Σαμπινα πιανει 11
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
834
Κριτικές
23
Like
7.905
Πόντοι
2.036
Ρε μάγκες καλησπέρα.εγώ τρελενομαι για μαύρες..μια έχω βρει στην Βικτόρια και την έχω πάρει 15 φορες..έχει πετύχει πουθενά τ μάτι σας αλλου!
Υπαρχει μια που πιατσαρει Πατησσιων και Ζαμπελιου γωνια αργα τα βραδια....Αυτη που λες στην Βικτορια που ακριβως ? Επι της Πλατειας ή σε κανα μπουρδελο εκει κοντα? Παντως δουλευει και μια μαυρη σε μπουρδελο Φυλης 66α και β συνηθως τα απογευματα...Κλαουντια λεγεται....Και στο Μεταξουργειο Μεγ. Αλεξανδρου νομιζω 25 ή 28 απεναντι απο το καφενειο....και Ιασωνος 19 ειναι μια Ναομι...και στον Σκαραμαγκα εχει πιατσα κοντα στο hot spot στα Ναυπηγεια...
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
834
Κριτικές
23
Like
7.905
Πόντοι
2.036
Ρε μάγκες καλησπέρα.εγώ τρελενομαι για μαύρες..μια έχω βρει στην Βικτόρια και την έχω πάρει 15 φορες..έχει πετύχει πουθενά τ μάτι σας αλλου!
Στειλε μου μηνυμα να συννενοηθουμε ....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.112
Πόντοι
45.465
Πρόεδρε θα μπορούσες να μας δώσεις μία περιγραφή για την μουναρα Τζούλια?
Ποία από τις δύο ...έχω κάνει και για τις δύο πάντως, μπορείς να ανατρέξεις στις ενημερώσεις μου.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom