Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 323 άτομα (26 μέλη και 297 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.075
Πόντοι
2.046
Η εβελινα απο περγαμου 1 πρωινή βάρδια ειναι;
όχι, συνήθως πάει
μεσημέρι-απόγευμα! έχει ξεκινήσει κάτι μαθήματα
μαγειρικής και τα ωράριά της δεν είναι στάνταρ
 

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
Εχθές 2η βαρδυα το φυλής 65 επάνω είχε 2 Χριστίνες, μια με τεράστιο στήθος με απλό και η άλλη με ελεύθερο στοματικό, τρικαυλο αδύνατο, είναι καλή στο δωμάτιο?
Λόγω χρόνου δεν την δοκίμασα, ωραίο σαλοναρισμα και χαμογελαστή
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.431
Πόντοι
19.306
Εχθές 2η βαρδυα το φυλής 65 επάνω είχε 2 Χριστίνες, μια με τεράστιο στήθος με απλό και η άλλη με ελεύθερο στοματικό, τρικαυλο αδύνατο, είναι καλή στο δωμάτιο?
Λόγω χρόνου δεν την δοκίμασα, ωραίο σαλοναρισμα και χαμογελαστή
Της είδα κι εγώ. Καβλιάρες και οι δύο. Εάν έκαναν ελεύθερο στοματικό και οι δύο ήμουν έτοιμος να της πάρω παρτούζα. Πιο πολύ μου άρεσε αυτή με το τατού στην πλάτη. Θα μακελευτούν μελλοντικά.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.431
Πόντοι
19.306
Άγκυρας 9 Ρωξαννα και Βικτόρια(από Διδυμου 27), αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.
Είπα να ρεπάρω αύριο από καβλίτσες αλλά με έβαλες σε πειρασμό να πάω πρωί για Βικτώρια που έχω χρόνια να την πάρω και γαμιέται καλά. Την έπαιρνα παρτούζα με Φωτεινή στο Δ27 με άριστες εντυπώσεις. Μπορεί και παρτούζα γιατί είναι vfm τα 30 ευρώπουλα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.165
Κριτικές
496
Like
62.207
Πόντοι
39.662
Live τωρα


Φυλης 134 Αλεξάνδρα και Σολ !
Η Αλεξανδρα κοντή με παραφουσκωμενη κωλάρα και η Σολ με τροφαντη κωλαρα ψηλή με απλό πρόγραμμα.

Φυλης 86 οροφος Αννα Ταυλανδεζα. Κοντή με μπαμπατσικο κώλο οχι στυλιαρι.

Φωκαιας 7 υπόγειο Εμιλυ με ελεύθερο τελειωτικό.
Η Άνκα ειναι γκαστρωμενη στην πατρίδα της ειπε η τσατσά.

Τα διπλανα φωκαις 7αρια κλειστα.

Φυλης 84 ισόγειο Τόνια, Τζενη και αλλη μια την ξέχασα.
 

0_0

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
150
Πόντοι
0
Λοιπόν επειδη δεν μπορω να αφησω κριτικη, θα πω για την εμπειρια μου με την Αναστασία απο Ιωαννίνων 3.
Είχα ψηθεί για μιλφ και είδα τις φωτο σε ενα αλλο σαιτ και ενω το είχα αναβάλει 5-6 φορές, τελικά είπα να πάω.
Αυτό που μου αρέσει με το συγκεκριμένο οίκο είναι ότι είναι απομονωμένος και δεν περιβαλλετε απο 12982 άλλα μπουρδελα ή αλλους 5 μπουρδελοδρομους. Έτσι, πας και φεύγεις κύριος.

Στα του θέματος: Χτυπάω κουδούνι, μου ανοίγει μία ευγενική τσατσα και μου λέει σε λίγο θα βγει το κορίτσι, λέω οκ. Κάθομαι, ο χώρος μιά χαρα, καθαρός, καλός φωτισμός και ήσυχος (ήμουν ο μόνος εκείνη την στιγμή μέσα στον οίκο μάλλον) ενώ είχε και μία οθόνη που έπαιζε τσόντα (lol). Βγαίνει η Αναστασία, μου λέει "πάμε;", της λέω "ναι, πάμε". Πρώτη εντύπωση απο άποψη εικόνας ήταν ότι ήταν λίγο πιο "σπασμένη" σε σχέση με το τι φαίνεται στις φωτο. Μου λέει διάλεξε δωμάτιο, διαλέγω το πρώτο αριστερά. Μπαίνω μέσα, ο χώρος πεντακάθαρος. Σεντόνι καθαρότατο-στην πένα, 1 μαξιλάρι, 1 κομωδίνο με μαντηλάκια αλλά δυστηχώς όχι κάποια κρεμάστρα για τα ρούχα..

Τεσπά για να μην μακρυγορώ, μπαίνει μετά απο κανα 10λεπτο. Ξεκινάει με κάποια φιλάκια στο στόμα πεταχτά, λίγα φιλιά στο στήθος και ξεκινάει την πεολειχία (με καπ). Η πίπα της ήταν οκ, όχι κάτι τρομερό, στην αρχή ενιωθα λίγο δόντι, αλλά γενικά μου είχε φανεί τρακαρισμένη (όπως ήμουν κι εγώ) στην αρχή. Δε μου σηκωνότανε και το προσπάθησε αρκετά και το εκτίμησα. Κάποια στιγμή έφτασα σε μία 60αρα στυση και της είπα να την πάρω στα 4. Στήνεται πολύ καλά αλλά το σώμα της δεν ανταποκρίνεται σε αυτό που δείχνουν οι φωτο του άλλου σαιτ. Αυτό βεβαια δε σημαίνει οτι δεν είναι καυλωτικό, απλά δεν είναι τόοοσο τέλειο.. έχει καμπυλες αλλα και παραπανω κιλάκια (όχι πολλά). Αυτό είναι και θέμα γούστου.. είναι μία μιλφ που θα ήθελες να γαμήσεις αν την έβλεπες με καυλωτικά ρούχα ή αν είχες πιεί λίγο.. Απο πρόσωπο θεωρώ είναι καλή, έχει αυτό το βαλκανικό.. δεν είναι όμως milf που βλέπεις στα brazzers και σε αυτές τις παπαριές.. είναι κανονική γυναίκα 40-45+. Την πήρα στα 4 για 2-3 λεπτά και τελείωσα σε αυτή τη στάση.. με άφησε να στραγγίξω καλά και δεν κουνήθηκε μέχρι να βγω εγώ απο μέσα της. Λέμε 2 βλακείες, πετάω την καπ στα σκουπίδια και εξέρχεται.

Νομίζω σαν εμπειρία ήταν οκ-καλή, θα την πρότεινα διότι φάνηκε τίμια γυναίκα, συμπαθής και όχι κάποια ξεπέτα.. Αν θα έδινα 20e πάλι για την ίδια δε το ξέρω, ίσως, δεν είμαι και πολύ γυρισμένος στις πιάτσες. Ωστόσο νομίζω για μία δοκιμή δεν είναι ασχημη, αυτά. Στο τέλος με φίλησε και μου είπε να ξαναρθω.. ίσως, δε ξέρω!
Αυτα μάγκες..

Να σεβεστε τις σεξεργάτριες..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.165
Κριτικές
496
Like
62.207
Πόντοι
39.662
Live τώρα

Βέργας 7 ισόγειο Η σεξυ ινσταγκραμ ινφλουενσερ Σαμπινα ψιψινελ !

Βέργας 7 υπόγειο Λάνα όμορφο κορίτσι με χαλκόκόκκινο μαλλι.
Τελικα προτίμησα Λάνα και περασα καλά. Κριτικη αύριο.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
Live τώρα

Βέργας 7 ισόγειο Η σεξυ ινσταγκραμ ινφλουενσερ Σαμπινα ψιψινελ !

Βέργας 7 υπόγειο Λάνα όμορφο κορίτσι με χαλκόκόκκινο μαλλι.
Τελικα προτίμησα Λάνα και περασα καλά. Κριτικη αύριο.
Η Λανα πως ειναι εμφανησιακα?τι προγραμμα κανει?αξιζει?ποιες μερες την βρισκουμε?μονο 3η βαρδια δουλευει?ευχαριστω(πολλες ερωτησεις ,αν θες απαντας)
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.165
Κριτικές
496
Like
62.207
Πόντοι
39.662
Η Λανα πως ειναι εμφανησιακα?τι προγραμμα κανει?αξιζει?ποιες μερες την βρισκουμε?μονο 3η βαρδια δουλευει?ευχαριστω(πολλες ερωτησεις ,αν θες απαντας)
Απλο με 69. Πιάνει βαρδια στις 2300. Ειναι μετρίου αναστήματος με μακρυ μαλλι αλογοουρά αδύνατη με σφιχτο σώμα. Αρκετά αξιόλογη περίπτωση.Διαβασε αύριο κριτικη μου για λεπτομέρειες.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.023
Κριτικές
178
Like
39.644
Πόντοι
21.896
Απλο με 69. Πιάνει βαρδια στις 2300. Ειναι μετρίου αναστήματος με μακρυ μαλλι αλογοουρά αδύνατη με σφιχτο σώμα. Αρκετά αξιόλογη περίπτωση.Διαβασε αύριο κριτικη μου για λεπτομέρειες.
Ποια είναι η μεταξυ σε ομορφιά ;;;;
Κ ποιες τρεις τοπ.σε υπηρεσίες
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.209
Πόντοι
6.555
Λοιπόν επειδη δεν μπορω να αφησω κριτικη, θα πω για την εμπειρια μου με την Αναστασία απο Ιωαννίνων 3.
Είχα ψηθεί για μιλφ και είδα τις φωτο σε ενα αλλο σαιτ και ενω το είχα αναβάλει 5-6 φορές, τελικά είπα να πάω.
Αυτό που μου αρέσει με το συγκεκριμένο οίκο είναι ότι είναι απομονωμένος και δεν περιβαλλετε απο 12982 άλλα μπουρδελα ή αλλους 5 μπουρδελοδρομους. Έτσι, πας και φεύγεις κύριος.

Στα του θέματος: Χτυπάω κουδούνι, μου ανοίγει μία ευγενική τσατσα και μου λέει σε λίγο θα βγει το κορίτσι, λέω οκ. Κάθομαι, ο χώρος μιά χαρα, καθαρός, καλός φωτισμός και ήσυχος (ήμουν ο μόνος εκείνη την στιγμή μέσα στον οίκο μάλλον) ενώ είχε και μία οθόνη που έπαιζε τσόντα (lol). Βγαίνει η Αναστασία, μου λέει "πάμε;", της λέω "ναι, πάμε". Πρώτη εντύπωση απο άποψη εικόνας ήταν ότι ήταν λίγο πιο "σπασμένη" σε σχέση με το τι φαίνεται στις φωτο. Μου λέει διάλεξε δωμάτιο, διαλέγω το πρώτο αριστερά. Μπαίνω μέσα, ο χώρος πεντακάθαρος. Σεντόνι καθαρότατο-στην πένα, 1 μαξιλάρι, 1 κομωδίνο με μαντηλάκια αλλά δυστηχώς όχι κάποια κρεμάστρα για τα ρούχα..

Τεσπά για να μην μακρυγορώ, μπαίνει μετά απο κανα 10λεπτο. Ξεκινάει με κάποια φιλάκια στο στόμα πεταχτά, λίγα φιλιά στο στήθος και ξεκινάει την πεολειχία (με καπ). Η πίπα της ήταν οκ, όχι κάτι τρομερό, στην αρχή ενιωθα λίγο δόντι, αλλά γενικά μου είχε φανεί τρακαρισμένη (όπως ήμουν κι εγώ) στην αρχή. Δε μου σηκωνότανε και το προσπάθησε αρκετά και το εκτίμησα. Κάποια στιγμή έφτασα σε μία 60αρα στυση και της είπα να την πάρω στα 4. Στήνεται πολύ καλά αλλά το σώμα της δεν ανταποκρίνεται σε αυτό που δείχνουν οι φωτο του άλλου σαιτ. Αυτό βεβαια δε σημαίνει οτι δεν είναι καυλωτικό, απλά δεν είναι τόοοσο τέλειο.. έχει καμπυλες αλλα και παραπανω κιλάκια (όχι πολλά). Αυτό είναι και θέμα γούστου.. είναι μία μιλφ που θα ήθελες να γαμήσεις αν την έβλεπες με καυλωτικά ρούχα ή αν είχες πιεί λίγο.. Απο πρόσωπο θεωρώ είναι καλή, έχει αυτό το βαλκανικό.. δεν είναι όμως milf που βλέπεις στα brazzers και σε αυτές τις παπαριές.. είναι κανονική γυναίκα 40-45+. Την πήρα στα 4 για 2-3 λεπτά και τελείωσα σε αυτή τη στάση.. με άφησε να στραγγίξω καλά και δεν κουνήθηκε μέχρι να βγω εγώ απο μέσα της. Λέμε 2 βλακείες, πετάω την καπ στα σκουπίδια και εξέρχεται.

Νομίζω σαν εμπειρία ήταν οκ-καλή, θα την πρότεινα διότι φάνηκε τίμια γυναίκα, συμπαθής και όχι κάποια ξεπέτα.. Αν θα έδινα 20e πάλι για την ίδια δε το ξέρω, ίσως, δεν είμαι και πολύ γυρισμένος στις πιάτσες. Ωστόσο νομίζω για μία δοκιμή δεν είναι ασχημη, αυτά. Στο τέλος με φίλησε και μου είπε να ξαναρθω.. ίσως, δε ξέρω!
Αυτα μάγκες..

Να σεβεστε τις σεξεργάτριες..
η αναστασια ειναι τιμια για αυτα που προσφερει....ετσι για να ξερεις σε μελλοντικες επισκεψεις σου, κρεμαστρα στο αριστερο δωματιο εχει οπως μπαινεις δεξια διπλα στην τηλεοραση, μια τοιχου με πολλες θεσεις για ρουχα..απλα οταν ειναι ανοικτη η πορτα και μπαινεις δεν την βλεπεις....
 

0_0

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
150
Πόντοι
0
η αναστασια ειναι τιμια για αυτα που προσφερει....ετσι για να ξερεις σε μελλοντικες επισκεψεις σου, κρεμαστρα στο αριστερο δωματιο εχει οπως μπαινεις δεξια διπλα στην τηλεοραση, μια τοιχου με πολλες θεσεις για ρουχα..απλα οταν ειναι ανοικτη η πορτα και μπαινεις δεν την βλεπεις....
:thumbsup:
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
57
Like
297
Πόντοι
20
Live τωρα


Φυλης 134 Αλεξάνδρα και Σολ !
Η Αλεξανδρα κοντή με παραφουσκωμενη κωλάρα και η Σολ με τροφαντη κωλαρα ψηλή με απλό πρόγραμμα.

Φυλης 86 οροφος Αννα Ταυλανδεζα. Κοντή με μπαμπατσικο κώλο οχι στυλιαρι.

Φωκαιας 7 υπόγειο Εμιλυ με ελεύθερο τελειωτικό.
Η Άνκα ειναι γκαστρωμενη στην πατρίδα της ειπε η τσατσά.

Τα διπλανα φωκαις 7αρια κλειστα.

Φυλης 84 ισόγειο Τόνια, Τζενη και αλλη μια την ξέχασα.
Η ανκα με τόσους κρεμπιεδες λογικό να γκαστρώθηκε.. κρίμα γιατί ήταν στανταρακι μου
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Όχι λέω την Χριστίνα με τα τατουάζ την μελαχρινή.
Δούλεψε και παλιά εκεί, νομίζω Μέγα Αλέκου 21 βράδυ και τελευταία ήταν στο Κολωνου 32 επάνω ? με την Ηρα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Προχθές Μετά τις δώδεκα εκεί ήταν.
Τίγκα στα τατού, αρκετά εμφανίσιμη, κάνει και πλάκα στο σαλόνι αλλά αντικειμενικά μουνάρα δεν θα την έλεγα, βασικά πρέπει να περάσω μαζί της να έχω σφαιρική άποψη.
Αφραγκίες-ξεαφραγκίες, μ'έφαγε η περιέργεια κατά πρώτον,αν παραμένει κλειστό του Ιάσονος 46 όροφος,και δεύτερον αν επέστρεψε η Καρίνα.Επαληθεύτηκα καί στα δύο και η μισάωρη αναμονή αύξησε την καύλα εκατέρωθεν!
Ανοιχτότατο ήταν χθες απλά δεν είχε ανάψει φωτάκι.
Φίλε μήπως ηταν και μία Άννα πιτσιρίκα γυρω στα 20 γιατί έχουν γράψει μερικοί εδω οτι γίνεται ντόρος με την συγκεκριμένη!
Ειναι τοσο καλή οσο λένε?
Ποιός λέει οτί είναι καλή ; Εμφανισιακά είναι πάνω από τον μ.ο της περιοχής σίγουρα και σχετικά φρέσκια (μάλλον μπαγιάτεψε κιόλας) αλλά αν δεν κάνω λάθος 3 άτομα έχουμε γράψει ότι από υπηρεσίες δεν το έχει.
Χθές που πέρασα, δωμάτια φούλ και 5-6 πάκια περίμεναν να περάσουν, μόνο ένας μαζί της, βέβαια σε αυτόν τον οίκο οι κοπέλες είναι οκ από εμφάνιση και οι 3-4.
Η Ντανιελα είναι η πολύ λεπτή ξανθιά πιτσιρικά από το πορνομολ ή άλλη?
Δεν ξέρω αν ήταν στο mall αλλά ναι είναι πολύ αδύνατη με ανύπαρκτο στήθος και πολύ δουλεμένη ****πίδα, όμορφο πρόσωπο, είχα φάει φόλα βέβαια αλλά μάλλον λόγω κούρασης οπότε επιφυλάσσομαι.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.165
Κριτικές
496
Like
62.207
Πόντοι
39.662
Η ανκα με τόσους κρεμπιεδες λογικό να γκαστρώθηκε.. κρίμα γιατί ήταν στανταρακι μου
αμα την κρεμπεδιαζες και εσυ μπορει να ειναι και δικο σου τυπε...
το δευτερο μωρο που εκανε παντως πριν 1,5 χρονο ειναι αγνωστου πατρος απο κρεμπιε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom