Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 282 άτομα (18 μέλη και 264 επισκέπτες)

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
1
Like
4.701
Πόντοι
456
Παιδιά προσοχή με τις ακαποτες πιπες ειχα μπει σε αρκςτα σε μια μέρα και από χθες με τσούζει αφάνταστα το πουλί μου οταν κατουραω!

Ενημέρωσα μια γιατρό είπε πως ειναι ουρολοιμωξη και μου είπε να προσέχω που τον βάζω!

ΠΡΟΣΟΧΗ μύστες!
Βράσε μια φαντα 330ml και θα κανεις κομπρέσες στο πουτσοκέφαλο , πρωι ,μεσημερι βραδυ.
Σε δυο μερες θα εισαι περδίκι.
Αν βρεις ληγμένη φάντα ακόμα καλύτερα ...
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
193
Κριτικές
20
Like
1.691
Πόντοι
1.191
Παιδιά προσοχή με τις ακαποτες πιπες ειχα μπει σε αρκςτα σε μια μέρα και από χθες με τσούζει αφάνταστα το πουλί μου οταν κατουραω!

Ενημέρωσα μια γιατρό είπε πως ειναι ουρολοιμωξη και μου είπε να προσέχω που τον βάζω!

ΠΡΟΣΟΧΗ μύστες!
Ρε τυπε άμα έριξες και 10 μανικια σε δύο μέρες λογικό είναι έσκασε και εκείνη η ουρήθρα. Ελπίζω να μην είναι τίποτα για να έχουμε και εμείς το "κεφάλι" μας ήσυχο
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.445
Κριτικές
40
Like
7.130
Πόντοι
1.936
Αδερφε η amoxil είναι συνήθως για λοιμώξεις αναπνευστικού και για πρηξιμο σε δόντι, καθώς επισης σε επιμονες ιωσεις με εμπυρετη κατάσταση.Δεν εστιάζει στο ουροποιητικο. Είναι γενικου τυπου αυτή.
Αντιβιωτικο ευρεου φασματος φιλε μου.Ουρολιμωξεις ανω και κατω ουροποιητικου ,γοννορειες,τα πιανει μια χαρα.
Αδερφε η amoxil είναι συνήθως για λοιμώξεις αναπνευστικού και για πρηξιμο σε δόντι, καθώς επισης σε επιμονες ιωσεις με εμπυρετη κατάσταση.Δεν εστιάζει στο ουροποιητικο. Είναι γενικου τυπου αυτή.
 

Purkavlos70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
5
Like
287
Πόντοι
280
Καλησπερα.μπορει καποιος να μου πει οτι οντως η Μαρια η αλβανιδα με την κωλαρα που δουλευε πριν Διδυμου 18 υπογα , δουλευει τωρα στο Ελλης 3 απογευμα η πρωι.οσες φορες πηγα ολο την ειρηνη εβλεπα.ευχαριστω
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
25.991
Πόντοι
7.046
Αντιβιωτικο ευρεου φασματος φιλε μου.Ουρολιμωξεις ανω και κατω ουροποιητικου ,γοννορειες,τα πιανει μια χαρα.
Συνήθως Vibramicyn, Zithromax, Ciproxin δίνουν αλλά δεν ειπα οτι δεν φέρει αποτέλεσμα η Amoxil. Απλά δεν εστιάζει τόσο εξεζητημενα στο ουροποιητικο. Όλες οι αντιβιωσεις έχουν θετικό αποτέλεσμα, απλά οι τρεις πρωτες που ανέφερα πιανουν ολο το φάσμα μικροβίων των ουρων και του σπέρματος.
Αντιβιωτικο ευρεου φασματος φιλε μου.Ουρολιμωξεις ανω και κατω ουροποιητικου ,γοννορειες,τα πιανει μια χαρα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
25.991
Πόντοι
7.046
Τεσπα, δεν είμαστε γιατροί (μάλλον) έτσι κι αλλιως. Θα παει σε ένα γιατρό ο συναγωνιστής να του δώσει την απαιτούμενη αντιβίωση και να γίνει καλά. Ας μη σπαμάρουμε άλλο το νημα.
Περαστικά να ειναι αυτη η μικρή περιπέτεια του και συντομα ξανά στις επάλξεις!
 

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
11 χρόνια την γαμουσα !! Πάντα σωστή πάντα καλή πάντα ευγενική πάντα 69 ακα τσιμπουκι τελειωτικό , αλλά όλα έχουν και τα όρια τους !!αντεξε πολλά η κοπέλα έβγαλε 500.000(ελπίζω να μην διαβάζει η εφορία ..) και στην καραμουναρα της πλέον και καλά κάνει !!! Εβελίνα βρες έναν γκόμενο για να μην σου λείψει ο πουτσος που τόσο θες να τον μαλαζης να τον περιποιησε να σε γαμη και να σε χύνει και κάνε την ζωάρα σου !! Απλά προσεχε με τα χρήματα ….μην είσαι τόσο δοτική όσο εισουν σαν πορνη !! Κρίμα ο κόπος 12 περίπου ετών !!αυτα και ναι τέλος εποχής !!2012-2023 ‘’’’’’
Σταμάτησε;, εν τέλει η Εβελινα;
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
57
Like
297
Πόντοι
20
Κολωνου 30α η Κατερίνα η Ρουμάνα το πήγε 15 απλό συν 69
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.117
Κριτικές
1.245
Like
193.548
Πόντοι
45.465
Καλησπερα.μπορει καποιος να μου πει οτι οντως η Μαρια η αλβανιδα με την κωλαρα που δουλευε πριν Διδυμου 18 υπογα , δουλευει τωρα στο Ελλης 3 απογευμα η πρωι.οσες φορες πηγα ολο την ειρηνη εβλεπα.ευχαριστω
σήμερα πού πέρασα, η υπηρεσία σε ερώτηση μου το αρνήθηκε κατηγορηματικα οτι έχει επιστρέψει η Μαρία στον οικο
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
15
Like
11.744
Πόντοι
3.246
...................
Ιασωνος 44 τερμα δεξί σκαλάκια η νεαρη Μπέλα. Περασα δωμάτιο πρώτη φορα μαζι της και πέρασα απρόσμενα καλα αφου η κορασις ειχε πολυ καλη αποδοση μεσα στο δωμάτιο. Λεπτομέρειες στην κριτική. Τσατσα η σπασαρχίδο Νελλυ, προσοχή.
Μύστη, χαίρομαι που πέρασες καλά με την Μπέλα (Ντάρια το πραγματικό της). Την άλλη φορά να της γλύψεις και κωλοτρυπιδι που γουστάρει πολύ. :rockon:Προσπάθησε να αποφύγεις γλυφομούνι όμως γιατί έχει κάτι περίεργα "εξογκώματα" εντός του αιδοίου...:rolleyes:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.445
Κριτικές
40
Like
7.130
Πόντοι
1.936
Τεσπα, δεν είμαστε γιατροί (μάλλον) έτσι κι αλλιως. Θα παει σε ένα γιατρό ο συναγωνιστής να του δώσει την απαιτούμενη αντιβίωση και να γίνει καλά. Ας μη σπαμάρουμε άλλο το νημα.
Περαστικά να ειναι αυτη η μικρή περιπέτεια του και συντομα ξανά στις επάλξεις!
Καλλιεργεια πρωτα,τεστ ανηχνευσης ΣΜΝ,τεστ ΗΙV αν οντως πεις οτι κολλησες απο ιεροδουλη και δεν αρχισεις αρλουμπες τυπου δεν αλλαξα βρακι μια εβδομαδα κτλ.
 

vinnie

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
259
Πόντοι
20
Καλησπερα αλανια !σκεφτομαι να κατεβω κεντρο να γαμησω την λατινα Τζουλια απο φυλης 134α!αξιζει τον κοπο?την εχει παρει κανεις σας?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Πάντως... το κατουρημα μετά από γυμνό τσιμπουκι είναι μεγάλη υπόθεση... εκτός απτό πλύσιμο δηλαδή... το κατουρημα επιβάλλεται!
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
Πάντως... το κατουρημα μετά από γυμνό τσιμπουκι είναι μεγάλη υπόθεση... εκτός απτό πλύσιμο δηλαδή... το κατουρημα επιβάλλεται!
Σωστός το ίδιο μου είπε και ο γιατρός σήμερα φεύγουν ολα τα μικρόβια!
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
731
Κριτικές
5
Like
2.889
Πόντοι
726
Καλησπερα αλανια !σκεφτομαι να κατεβω κεντρο να γαμησω την λατινα Τζουλια απο φυλης 134α!αξιζει τον κοπο?την εχει παρει κανεις σας?
Πάνε ! Και πες μας! Περιμενουμε ενημέρωση
 

gamao_gamao

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2022
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
153
Πόντοι
0
Μαγκες στο Φιλλιπιδου 11 η Συλβια δουλευει ακομα?? Γιατι θελω να περασω μια βολτα για μια περιποιηση...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Η κοπέλα δεν είναι υποχρεωμένη να ανέχεται τίποτα. Υπάρχει η μέθοδος της παρατήρησης στον πελάτη και η μέθοδος της αποχώρησης απ' το δωμάτιο. Οι θεατρινισμοί της τσα2 ότι δήθεν τη σακάτεψα και οι κραυγές μετατοπίζουν τα ψυχολογικά της Εβελίνας (ή τη δυσαρέσκειά της για την επαγγελματική της κατάσταση) σ' έναν άνθρωπο που πλήρωσε 20ευρω απ' το υστέρημά του για να περάσει καλά για 10 γαμημένα λεπτά. Προς στιγμήν ένιωσα εγκληματίας, δλδ έλεος.
*Σημειωτέον ότι έχω συνευρεθεί άλλες 5-6 φορές με την Εβελίνα σε βάθος δύο ετών και δεν νομίζω πως άλλαξε κάτι στη συμπεριφορά μου.
11 χρόνια την γαμουσα !! Πάντα σωστή πάντα καλή πάντα ευγενική πάντα 69 ακα τσιμπουκι τελειωτικό , αλλά όλα έχουν και τα όρια τους !!αντεξε πολλά η κοπέλα έβγαλε 500.000(ελπίζω να μην διαβάζει η εφορία ..) και στην καραμουναρα της πλέον και καλά κάνει !!! Εβελίνα βρες έναν γκόμενο για να μην σου λείψει ο πουτσος που τόσο θες να τον μαλαζης να τον περιποιησε να σε γαμη και να σε χύνει και κάνε την ζωάρα σου !! Απλά προσεχε με τα χρήματα ….μην είσαι τόσο δοτική όσο εισουν σαν πορνη !! Κρίμα ο κόπος 12 περίπου ετών !!αυτα και ναι τέλος εποχής !!2012-2023 ‘’’’
Συγκινηθήκαμε.

*Και μόνο που τη γαμούσες εσύ 11 χρόνια, αυτή δικαιούται σύνταξη με ένσημα από βαρέα και ανθυγιεινά.
ασε ρε μπινεδιαρη
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Τι ορφη που ηταν χωρις τα πλαστικα και τα τατου το μωρο.Το ειχα ξεμουνιασει στη Διδυμου.
Ξεκίνησε άγκυρας 12 μετά δίδυμου όντως ήταν καβλα !! Και μετά από 3-4 μήνες επανηλθε Αγίου Πέτρου με της πλαστικές τορπίλες της ..!! Μετά αχαρνων 85 και μετά τα γνωστά ..!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: 69fil
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom