Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 239 άτομα (17 μέλη και 222 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.684
Πόντοι
45.465
Όλα όσα λες γίνανε την περίοδο 1990-93 που ανέλαβε την πρωθυπουργία ο πατέρας-παππούς του Κούλη! Το 1994 που επανήλθε στην πρωθυπουργία ο Αντρέας όλοι αυτοί οι τρανς/τραβεστί εξαφανίστηκαν και κατέφθασαν οι μουνάρες από την Ρωσία και Ουκρανία.

Ωραία χρόνια για τους άντρες Έλληνες!
Από το 89 τα θυμάμαι και όντως πιο μετά κορυφώθηκε γι αυτό έγραψα ότι δε λές όλη την αλήθεια, ωραίος
Έχω κάνει και μια ερώτηση σε ποίους άλλους οίκους δουλεύουν κοπέλες με το όνομα Λολίτα
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.797
Πόντοι
736
Ρε τσακαλοι, η Sabinakitty15 που κανει επιθετικο campaign μεσο μνματων ειναι η ιδια ή κανας κλωνοπρομοτορας πυρφορος?
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
297
Πόντοι
5.855
Ρε τσακαλοι, η Sabinakitty15 που κανει επιθετικο campaign μεσο μνματων ειναι η ιδια ή κανας κλωνοπρομοτορας πυρφορος?

Εκτιμώ ότι κάποιες φορές είναι εκείνη κ άλλες φορές αλλο ατομο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.149
Κριτικές
62
Like
40.731
Πόντοι
8.530
Πρωινη επισκεψη στο Μεταξι και το θεαμα στους εξωτερικους χωρους δεν ηταν και το καλυτερο...παντου μυρωδια απο κάτουρα ενω σε καποιο σημειο καποιος ειχε χέσει κιολας...
Μεταξυ Μεγαλου Αλεξανδρου και Ιασωνος καποιος ανθρωπος ειχε αποκοιμηθει ή ισως και να λυγισε απο την πρεζα...
Νομιζω ο Δημος Αθηναιων πρεπει να περναει πιο τακτικα και να κανει απολυμανση.
H καλύτερη απολύμανση θα γίνει με γκρέμισμα ....και μετά ο Δήμος να αδειάσει υδροφόρες με απολυμαντικό διάλυμα από πάνω.Αλλιως δεν το σώζουμε μεγάλε ...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.149
Κριτικές
62
Like
40.731
Πόντοι
8.530
Στα γράμματα στο κάτω μέρος της οθόνης στις ειδήσεις του Μέγα έγραφε ότι η Αστυνομία έκανε έφοδο σε οίκους ανοχής της Αθήνας και υπήρξαν 12 συλλήψεις...μας λείπει κανένας;
Η παρατηρητικότητα μου δεν αμβλυνεται από την υπέρλαμπρη ξανθιά παρουσιάστρια!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.149
Κριτικές
62
Like
40.731
Πόντοι
8.530
Πρωινη επισκεψη στο Μεταξι και το θεαμα στους εξωτερικους χωρους δεν ηταν και το καλυτερο...παντου μυρωδια απο κάτουρα ενω σε καποιο σημειο καποιος ειχε χέσει κιολας...
Μεταξυ Μεγαλου Αλεξανδρου και Ιασωνος καποιος ανθρωπος ειχε αποκοιμηθει ή ισως και να λυγισε απο την πρεζα...
Νομιζω ο Δημος Αθηναιων πρεπει να περναει πιο τακτικα και να κανει απολυμανση.
Εγώ τι να πω που σε τσάρκα μου στην Φυλής πέτυχα έναν μαύρο να κατουράει που ευτυχώς είχε γυρισμένη την πλάτη στην κυκλοφορία...αυτή η μυρωδιά κυκλοφορεί και στην Φυλής ...όμως ΠΟΤΕ δεν την έχω νιώσει στην Θεσσαλονίκη,ούτε καν στα πάλαι ποτέ μπουρδέλα του Βαρδάρη.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Ρε τσακαλοι, η Sabinakitty15 που κανει επιθετικο campaign μεσο μνματων ειναι η ιδια ή κανας κλωνοπρομοτορας πυρφορος?
ο εμμονικος φραπες ειναι τυπε, απορω πως δεν τον εχουν πεταξει ακομα εξω για 50στη φορα. Αλλα νομιζω τον εχουν παρατησει στο νημα του για να μη σπαει αρχιδια με καινουρια account καθε λιγο και λιγακι. Αστον εκει να καυλαντιζει ανυποψιαστους.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Από το 89 τα θυμάμαι και όντως πιο μετά κορυφώθηκε γι αυτό έγραψα ότι δε λές όλη την αλήθεια, ωραίος
Έχω κάνει και μια ερώτηση σε ποίους άλλους οίκους δουλεύουν κοπέλες με το όνομα Λολίτα

Λολίτες υπάρχουν και στα στούντιο! (Οίκοι ανοχής είναι και αυτοί).
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.684
Πόντοι
45.465
Λολίτες υπάρχουν και στα στούντιο! (Οίκοι ανοχής είναι και αυτοί).
Οκ...απλά ήταν συγκεκριμένος ο συναγωνιστής και δεν αναφέρθηκε σε κανένα στούντιο, αναφέρθηκε μονο σε οίκους ανοχής, είπες ότι υπάρχουν πολλές και δεν έχει τύχει το τελευταίο καιρό να πετύχω άλλη σε οίκο γιαυτόκαιρωτησα, στα στούντιο αν και ειναι αρκετά χρόνια που δεν ασχολούμαι οσο παλιά το γνωρίζω ότι υπάρχει
Καλό βράδυ
 

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Κριτικές
4
Like
449
Πόντοι
300
H καλύτερη απολύμανση θα γίνει με γκρέμισμα ....και μετά ο Δήμος να αδειάσει υδροφόρες με απολυμαντικό διάλυμα από πάνω.Αλλιως δεν το σώζουμε μεγάλε ...
Σε λιγα χρονια θα τα έχουν ολα γκρεμίσει εκεί στα πηδηχτηρια του Μεταξουργείου και θα σηκώνουν boutique hotels … δυστηχως εκει παει το πράγμα και θα κλείσουν ολα τα Μπουρδελα όμορφα και ωραία …
 

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Κριτικές
4
Like
449
Πόντοι
300
Άστα τύπε μου... Περασμένα μεγαλεία! :woldman: Βέβαια, τσεκαρε το Βέργας 3, όπου παίζουν μπάλα δύο γκόμενες από την πάλαι ποτέ εποχή του Κολωνού 30. :kiss-mark: Η κυρία Βέρα αξέχαστη φυσικά! Από τις τοπ υπηρεσίες που έχουν περασει από τον πορνικο χώρο...:rockon:
Γνωρίζεις ποιες έχουν πάει βέργας 3 ;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.149
Κριτικές
62
Like
40.731
Πόντοι
8.530
Σε λιγα χρονια θα τα έχουν ολα γκρεμίσει εκεί στα πηδηχτηρια του Μεταξουργείου και θα σηκώνουν boutique hotels … δυστηχως εκει παει το πράγμα και θα κλείσουν ολα τα Μπουρδελα όμορφα και ωραία …
Όλα αποκλείεται....
Ας κλείσουν αυτές οι τριτοκοσμικες τρωγλες που είναι εστίες μόλυνσης....τα ναυάγια που συχνάζουν εκεί ας μαζεύουν τα χαρτζηλικια τους και ας μειωσουν τις εμπειρίες τους στο μισό γιατί θα απαιτείται διπλάσια τιμή στο εισιτηριο εισόδου.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
839
Κριτικές
24
Like
7.988
Πόντοι
2.036
Σε λιγα χρονια θα τα έχουν ολα γκρεμίσει εκεί στα πηδηχτηρια του Μεταξουργείου και θα σηκώνουν boutique hotels … δυστηχως εκει παει το πράγμα και θα κλείσουν ολα τα Μπουρδελα όμορφα και ωραία …
Αμα γκρεμιστουν, το πολυ πολυ να δημιουργηθει μπουρδελοπιατσα σε αλλη περιοχη ... μαλλον προς Πειραια πιστευω ή Ρεντη....
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Επισκεψη στο Φιλιππιδου 11 ισογειο το οποιο εχει φερει μια μελαχρινη ρωσσιδουλα πολυ αξιογαμητη.Με προστυχο προσωπο,εναμισαρι βυζακι και δυνατη τουρλωτη κωλαρα.Στην αρχη δεν πιστεψα την σκατοφατσα τσατσα αλλα εν τελει ελεγε αληθεια.Τσιμπουκι καλο ακαποτο αν θελει το πελατακι,69 και κοπανημα στα 4 χωρις μα μου και διαμαρτυριες.Στησιμο για σεμιναριο και ο κωλος σφυχτος.Ωραια αισθηση μουνοτρυπα και δουλεμενη κωλοτρυπιδα.Κριμα που δεν εχει κωλο το μενου. Ειχε και συνεχομενα δωματια η προστυχοφατσα.Ευχαριστα διεκπαιρεωτικη και θα προτιμηθει ξανα αν δεν εμφανιστει κατι καλυτερο.Η Ρομινα απουσιαζει και ισως αρχισει αυριο ειπε η τσα2.Στα αρχιδια μας αν ερθει ή οχι σκεφτηκα φευγωντας απο το καταστημα ευχαριστωντας σε πλυθηντικο ευγενειας την οικοδεσποινα υπηρεσια που με επεισε να περασω στα ενδοτερα και να πιτσιλισω ενα ωραιο ξεκωλακι.
Στον τραχηλο της εχει ταττου μια κορωνα.Καπου την εχω ξαναπετυχει αλλα λογω ηλικιας κουρκουτιασα.Μαλλον κωλομπαρο ή στριπτιτζαδικο....
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Επισκεψη στο Φιλιππιδου 11 ισογειο το οποιο εχει φερει μια μελαχρινη ρωσσιδουλα πολυ αξιογαμητη.Με προστυχο προσωπο,εναμισαρι βυζακι και δυνατη τουρλωτη κωλαρα.Στην αρχη δεν πιστεψα την σκατοφατσα τσατσα αλλα εν τελει ελεγε αληθεια.Τσιμπουκι καλο ακαποτο αν θελει το πελατακι,69 και κοπανημα στα 4 χωρις μα μου και διαμαρτυριες.Στησιμο για σεμιναριο και ο κωλος σφυχτος.Ωραια αισθηση μουνοτρυπα και δουλεμενη κωλοτρυπιδα.Κριμα που δεν εχει κωλο το μενου. Ειχε και συνεχομενα δωματια η προστυχοφατσα.Ευχαριστα διεκπαιρεωτικη και θα προτιμηθει ξανα αν δεν εμφανιστει κατι καλυτερο.Η Ρομινα απουσιαζει και ισως αρχισει αυριο ειπε η τσα2.Στα αρχιδια μας αν ερθει ή οχι σκεφτηκα φευγωντας απο το καταστημα ευχαριστωντας σε πλυθηντικο ευγενειας την οικοδεσποινα υπηρεσια που με επεισε να περασω στα ενδοτερα και να πιτσιλισω ενα ωραιο ξεκωλακι.
Στον τραχηλο της εχει ταττου μια κορωνα.Καπου την εχω ξαναπετυχει αλλα λογω ηλικιας κουρκουτιασα.Μαλλον κωλομπαρο ή στριπτιτζαδικο....
Τι ώρα περίπου ; Από φάτσα τι βαθμό πέρνει ; Μηπως πεταχτώ τώρα και την πάρω
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
393
Κριτικές
18
Like
721
Πόντοι
311
Καλησπερα παιδια στην παρέα σας θέλω τα φώτα σας επειδή μενω εξωτερικό και κατεβαίνω στα γρήγορα έχω εδώ και καιρό μπορεί και πανω απο χρόνο μπανισει μια κοπέλα Amanda την λένε φαίνεται να έχει μεγάλο κωλο αυτό που ήθελα την είχα δει και πιο παλιά με άλλο όνομα όχι αμαντα δεν το θυμάμαι οπότε θα τη ξέρετε εσείς δουλευει Αριστοτέλους 6 στο de luxe de Paris αυτά τα 3 λοιπόν θα ήθελα είτε σε προσωπικό μήνυμα να με πεις κάποιος τη εμπειρία του είτε εδώ είμαι από Θεσσαλονίκη θα ανεβω μόνο για αυτή έως Αθήνα αμα αξίζει αλλιώς κάτι παρομοιο οποίος θέλει να προτεινει αλλά αλήθεια δεν ξέρω γιατί κόλλησα θέλω να τη δω από κοντά δεν δείχνουν κ φάτσα στο σαιτ θα εκτιμουσα πολυ κάποιες γνώμες η όσοι την εειδαν
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.684
Πόντοι
45.465
Καλησπερα παιδια στην παρέα σας θέλω τα φώτα σας επειδή μενω εξωτερικό και κατεβαίνω στα γρήγορα έχω εδώ και καιρό μπορεί και πανω απο χρόνο μπανισει μια κοπέλα Amanda την λένε φαίνεται να έχει μεγάλο κωλο αυτό που ήθελα την είχα δει και πιο παλιά με άλλο όνομα όχι αμαντα δεν το θυμάμαι οπότε θα τη ξέρετε εσείς δουλευει Αριστοτέλους 6 στο de luxe de Paris αυτά τα 3 λοιπόν θα ήθελα είτε σε προσωπικό μήνυμα να με πεις κάποιος τη εμπειρία του είτε εδώ είμαι από Θεσσαλονίκη θα ανεβω μόνο για αυτή έως Αθήνα αμα αξίζει αλλιώς κάτι παρομοιο οποίος θέλει να προτεινει αλλά αλήθεια δεν ξέρω γιατί κόλλησα θέλω να τη δω από κοντά δεν δείχνουν κ φάτσα στο σαιτ θα εκτιμουσα πολυ κάποιες γνώμες η όσοι την εειδαν
Καλύτερα να ρωτήσεις στο σωστό νήμα και όχι εδώ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.684
Πόντοι
45.465
Επειδή είμαι καινούργιος αν μπορεις πες μου ποιος είναι δεν έχω ιδέα..
Στην ημερήσια ενημέρωση για στούντιο
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
393
Κριτικές
18
Like
721
Πόντοι
311
Στην ημερήσια ενημέρωση για στούντιο
Το έβαλα ευχαριστώ πολύ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom