Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 145 άτομα (15 μέλη και 130 επισκέπτες)

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Τώρα που το είπες, μια κοκκινομάλλα που δούλευε στο Φυλής 72 μου είχε εκμυστηρευτεί ότι κάνει φρίμπες. Βέβαια τότε δε την ήξερα τη λέξη και δεν είχα καταλάβει. Είχε καεί στο βυζί από κάτω και μου είπε να προσέχω να μην ακουμπάω εκεί. Στο τέλος είπα να κάνω λίγο σόσιαλ και τη ρώτησα πως κατάφερε να καεί σε εκείνο το σημείο. Και με τα πολλά μου είπε ότι έκανε φρίμπες που είναι κάτι σαν τη κόκα. Πολλές πουτάνες πρέπει να κάνουν χρήση, για να αντεπεξέλθουν στις δύσκολες ψυχολογικές απαιτήσεις του επαγγέλματος.
κάψιμο κατω απ το βυζί είναι άλλα πράγματα, τι σχέση έχει με τη φρίμπα ? (σόρυ για το οφτόπικ)
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Τώρα που το είπες, μια κοκκινομάλλα που δούλευε στο Φυλής 72 μου είχε εκμυστηρευτεί ότι κάνει φρίμπες. Βέβαια τότε δε την ήξερα τη λέξη και δεν είχα καταλάβει. Είχε καεί στο βυζί από κάτω και μου είπε να προσέχω να μην ακουμπάω εκεί. Στο τέλος είπα να κάνω λίγο σόσιαλ και τη ρώτησα πως κατάφερε να καεί σε εκείνο το σημείο. Και με τα πολλά μου είπε ότι έκανε φρίμπες που είναι κάτι σαν τη κόκα. Πολλές πουτάνες πρέπει να κάνουν χρήση, για να αντεπεξέλθουν στις δύσκολες ψυχολογικές απαιτήσεις του επαγγέλματος.

Αρχικά συμφωνώ στο ότι πάρα πολλές κάνουν, όπως επίσης είναι εξαιρετικά επιρρεπείς σε αλκοόλ και (μανιώδες) κάπνισμα.
Ένας απλώς τρόπος να καταλάβεις ποιος κάνει κρακ (το όνομα βγαίνει διότι όταν το θερμαίνεις κάνει κρακ) είναι ότι καπνίζεται στην ειδική γυάλινη πίπα, εκεί κάηκε η δικιά σου. Τα πρεζόνια στην Ιάσονος και στη Διδύμου κάνουν κρακ ή ηρωίνη.

Πολύ εθιστικό και επικίνδυνο.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
270
Like
1.421
Πόντοι
201
καλησπερα ,η Ντιανα απο φυλης 65α επειδη τν ειδα κ ηταν ωραια ,αλλα δεν προλαβα να την παρω ,λογο αλλαγης βαρδιας,αξιζει ή ειναι φολα,επισης θα ειναι αυριο?ευχαριστω
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Γεια σας παιδιά έχει πάει κανένας από φυλής να μας πει αν τα Φωκαίας 7 τα 3 στην σειρά είναι ανοιχτά ευχαριστώ πολύ!
 

AndrosP69

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
61
Like
120
Πόντοι
0
Πήγα για Τατιάνα αλλά η τσατσά μου είπε ότι έχει ρεπό.
Στη θέση της μια Ελένη,κάπου στα 55,ίδια κοψια με την Τατιάνα αλλά πιο μεγάλη σε ηλικία.Ωραιο πρόσωπο,το σώμα για την ηλικία της πολύ καλό αλλά φυσιολογικά γερασμένο.Αυτη πρέπει να ήταν μουναρα πριν 25 χρόνια.
Καλή μέσα με ίδιο πρόγραμμα με τη Τατιάνα,για τους λάτρεις των μιλφ προτείνεται αν αναλογιστούμε και τη τιμή.
Τι ώρες την βρίσκουμε συναγωνιστή,?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
39
Like
6.905
Πόντοι
1.936
H Σονια ειναι μια μικροκαμωμενη Αλβανιδουλα, που δουλευε στο Φιλιπιδου 11 παλιοτερα?
Μια σκατογρια ειναι με περουκα που κανει και καλα τσιμπουκι σπεσιαλ.Αλλα ειναι μινο για ξεφορτωμα τα πολυ χοντραδια.Παραπεουσα Σοβιετα που πνεει τα ολισθια.Δεν χανεις κατι φιλος
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Παιδιά κακά τα ψέματα, στην κατηγορία των 20 ευρώ δεν μπορούμε πλέον να περιμένουμε πολλά. Αν θέλουμε να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο, πχ από κομπλεξικές τσατσάδες που χτυπάνε πόρτες, τότε στούντιο ή μασατζίδικα. Βέβαια κι αυτά θέλουν αρκετή έρευνα για να πετύχεις κάτι VFM.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Παιδιά κακά τα ψέματα, στην κατηγορία των 20 ευρώ δεν μπορούμε πλέον να περιμένουμε πολλά. Αν θέλουμε να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο, πχ από κομπλεξικές τσατσάδες που χτυπάνε πόρτες, τότε στούντιο ή μασατζίδικα. Βέβαια κι αυτά θέλουν αρκετή έρευνα για να πετύχεις κάτι VFM.
Δε νομίζω ότι σε στούντιο ή σε μασατζίδικο θα είσαι οκ,η φάση άρχισε να χαλάει από τη πρώτη καραντίνα,20 ευρώ για τους περισσότερους ειναι το μισο μεροκάματο και μπορεί και λίγο παραπάνω.Οπότε το 20 είναι πολύ καλά για 10λεπτό και σε πολλές περιπτώσεις και πιο λίγο απο 10λεπτό.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Δε νομίζω ότι σε στούντιο ή σε μασατζίδικο θα είσαι οκ,η φάση άρχισε να χαλάει από τη πρώτη καραντίνα,20 ευρώ για τους περισσότερους ειναι το μισο μεροκάματο και μπορεί και λίγο παραπάνω.Οπότε το 20 είναι πολύ καλά για 10λεπτό και σε πολλές περιπτώσεις και πιο λίγο απο 10λεπτό.
Ε και στα μασατζίδικα με 60 ευρώ παίρνεις 45 λεπτά που μπορεί να κάνεις σεξ καθ' όλη τη διάρκεια χωρίς να πάρεις μασάζ, οπότε τίμιο.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Ε και στα μασατζίδικα με 60 ευρώ παίρνεις 45 λεπτά που μπορεί να κάνεις σεξ καθ' όλη τη διάρκεια χωρίς να πάρεις μασάζ, οπότε τίμιο.
Νομίζω χωρίς να είμαι 100% σίγουρος ότι 45 λεπτά ειναι στα 70 ευρώ,συμφέρει δεν αντιλέγω αλλά ποιός μπορεί να δίνει 50 ή 70 (μια στο τόσο ναι)ενώ με το 20 μπορείς να κάνεις περισσότερες καταθέσεις και να περάσεις και ωραία,ειδικά αν έχεις στανταρακια (ακόμη και σε αυτή τη περίοδο που τα πράγματα εχουν ψιλοχαλάσει).
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Νομίζω χωρίς να είμαι 100% σίγουρος ότι 45 λεπτά ειναι στα 70 ευρώ,συμφέρει δεν αντιλέγω αλλά ποιός μπορεί να δίνει 50 ή 70 (μια στο τόσο ναι)ενώ με το 20 μπορείς να κάνεις περισσότερες καταθέσεις και να περάσεις και ωραία,ειδικά αν έχεις στανταρακια (ακόμη και σε αυτή τη περίοδο που τα πράγματα εχουν ψιλοχαλάσει).
Γιατί κάποιοι μπορεί να βαριούνται τις ίδιες ξανά και ξανά ή θέλουν να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο από τις μαλακίες των τσατσάδων.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
Στα Μασατζιδικα δεν γουστάρω ότι στο μισάωρο είναι μία εκτόνωση μόνο!
Πολύ ΑΛΗΤΙΚΟ αυτό!
Άκου εκεί μία εκτόνωση?
Και 60ρουμπα€ κιόλας?
Όσο είναι ο βδωμαδιατικος μισθός σε Ρωσιες, Ουκρανίες, Μολδαβίες, Ρουμανιες, Βουλγαριες και Αλβανιες.
Όχι ρε,
Τα ορφανά πορεύονται και οι χήρες κονομιονται!

ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΑΓΚΩΤΟ! :headbaning2:
Λαγουμιτζη είναι δυο εκτονώσεις το μισάωρο
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
916
Like
1.135
Πόντοι
206

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
2 χυσιματα στο μισαωρο ουτε ο κοκορας δεν το κανει...και μονο που το σκεφτομαι αγχωθηκα....
Άλλο αυτό , το θέμα είναι ότι στο προσφέρει σαν υπηρεσία, μπορεί ν πάει κάποιος καυλωμενος φουλ να χύσει στην αρχή με πίπα στο πεντάλεπτο πες ν του κάνει κ 10 λεπτά μασάζ και μετά βουρ μπριζόλα. Από εκεί κ πέρα πάμε στην ώρα στα 80 , το θέμα είναι ότι νομίζω μόνο σε αυτό το ίδρυμα έχει επιλογή δυο χυσιματων σ όλα τ αλλά σ λένε μια ώρα 70-80 στο ένα χυσιμο
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.643
Πόντοι
2.836
Παιδιά κακά τα ψέματα, στην κατηγορία των 20 ευρώ δεν μπορούμε πλέον να περιμένουμε πολλά. Αν θέλουμε να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο, πχ από κομπλεξικές τσατσάδες που χτυπάνε πόρτες, τότε στούντιο ή μασατζίδικα. Βέβαια κι αυτά θέλουν αρκετή έρευνα για να πετύχεις κάτι VFM.
κοίτα, στο 20ρικο μπορεί να προσπαθούμε να βολευτούμε με fast track σεξ του 10λεπτου αλλά και στα στούντιο δεν είναι ιδανικά τα πράγματα από πλευράς vfm. Λίγες είναι οι καλές επιλογές και τα 50€+ τσούζουν πολύ περισσότερο άμα σου βγει μάπα το καρπούζι.
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Πολύ μου την έσπασε η τσατσά στο 69 κάτω σήμερα. Πήγα και μου παρουσίασε την Λάνα και άκουγα από το δωμάτιο αγώνα. Επέμενε η τσα2 να περάσω με Λάνα και ρώτησα ποιά είναι η άλλη και είπε ότι δεν έχει άλλη. Όταν έφυγα φώναζε Έχω και άλλη στο δωμάτιο περίμενε.
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
Πολύ μου την έσπασε η τσατσά στο 69 κάτω σήμερα. Πήγα και μου παρουσίασε την Λάνα και άκουγα από το δωμάτιο αγώνα. Επέμενε η τσα2 να περάσω με Λάνα και ρώτησα ποιά είναι η άλλη και είπε ότι δεν έχει άλλη. Όταν έφυγα φώναζε Έχω και άλλη στο δωμάτιο περίμενε.
Λογικά η άλλη πρέπει να ήταν μια ξανθιά Βίκυ ομορφουλα!
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
κοίτα, στο 20ρικο μπορεί να προσπαθούμε να βολευτούμε με fast track σεξ του 10λεπτου αλλά και στα στούντιο δεν είναι ιδανικά τα πράγματα από πλευράς vfm. Λίγες είναι οι καλές επιλογές και τα 50€+ τσούζουν πολύ περισσότερο άμα σου βγει μάπα το καρπούζι.
Μυστη μου για μένα το στούντιο θέλει 150+ να δουλέψει το πράμα σωστά ώρα δηλαδή κ πάνω άντε μισάωρο στη χειρότερη, όταν μπαίνεις με το ελάχιστο ποσο κ χρόνο ξεπέτα είναι πάλι κ στο μυαλό της γκόμενας κ στο δικό σου μέχρι να μιλήσεις να δεις πως ανταποκρίνεται κ αυτή σ αυτά π θες έχυσες πάει. Εάν θες κάτι τέτοιο στα μπαμ καλύτερα μπουρδελο γι πέντε δέκα λεπτά κλείνεις μάτια κ φαντάζεσαι τη σαλμα χαγιετ αέρα θα χύσεις . Το θεωρώ πεταμένα λεφτά το 50 , η ώρα η μπουρδελο.Τέλος σ αυτά τα λεφτά καλο είναι να πηγαίνεις ξέροντας τι γίνεται στο δωμάτιο από τη κάθε γκομενα αλλιώς είναι ρίσκο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom