Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (10 μέλη και 72 επισκέπτες)

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.411
Πόντοι
3.506
Περγάμου 1 έσκασε ladyboy απευθείας απο Πατάγια
Γλιτώσαμε και το ταξίδι στην Ταϊλάνδη
Μερακλήδες σπευσατε
Πρόσεχε πως τα γράφεις αυτά, συναγωνιστή. Το site είναι μαγικό. Αύριο αναμένεται κοσμοσυρροή, από κατεστραμένα ναυάγια. Το έχω ήδη εικόνα, μπροστά μου: Θα περνάνε πρώτα από τον όροφο της Φιλιππίδου, θα τους τσιμπουκώνει η τσατσά-τραβέλι και μόλις είναι έτοιμοι θα πηγαίνουν στο τσαρδί και θα ξεκωλιάζουν τον παλίκαρο.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Καλησπερα παιδια! Σημερα εφαγα την δευτερη συνεχομενη φολα . το μπλε παραβολο ποτε δεν μου εξασφαλησε την εξπερματωση μου . Πριν καποιο καιρο σας ειχα κραξει για τις κριτικες σας στην τζεσικα που μου την θεοποιουσατε ως η μουναρα με το καλυτερο προγραμμα . Εννοειται οτι δεν εχω κανενα θεμα με την κοπελα . Χθες λοιπον που πηγα αφου ειχα επηρεαστει απο τις κριτικες σας τρωω την πρωτη φολα στο σαλονι με τους μπογιατζηδες αναμενοντας την τζεσικα. λεω αν ειναι δυνατον θα γαμησουν αυτοι ετσι οπως ειναι ? Οποτε εφυγα τρεχοντας . Σημερα πηγα για να ολοκληρωσω και εγω την γνωμη μου για αυτη την κοπελα . Σκαω στο μπουρδελο μπανιαρισμενος με κολωνιες και μπαινω κατευθειαν δωματιο . αναμενω λιγακι και ερχεται η κοπελα . Μου βγαζει τα 3.5σαρια βυζια της στο προσωπο μου και τα εγλυφα , μαλλον αυτα της θεοποιειτε οταν την πηδατε και εχει καβαλησει οτι εχει βυζαρες και τα πουλαει κατευθειαν ωστε να γλιτωσει αλλα προκαταρκτικα .τα εγλυφα και αρχισε λιγο ο πουτσος μου να ακουει.επειτα με ρωτησε αν θελω χωρις καποτα και με πλακωσε στην πιπα . χρηση χεριου και μεσα εξω αλλα δεν με σκληρινε 100% , ανεβηκε απο πανω μου και χορωπηδαγε και εφερε τα βυζια της στο στομα μου. μετα παμε να αλλαξουμε σταση και να την παρω απο πισω και ο πουτσος μου ειχε πεσει . μου λεει να στον ξανασηκωσω , ξεκιναει τσιμπουκι με την καποτα που την πηδηξα με πολυ χερι με αποτελεσμα να μην μπορεσει να με καυλωσει και να φυγω αχυστος . για επιστροφη εικοσαρικου κουβεντα σηκωθηκε και εφυγε ντυθηκα και εφυγα . Μαγκες δεν μου σηκωνοτανε 100% και μου επεφτε γιατι με ξενερωναν οι ελιες σταφιδες που εχει στο κορμι της και τα πατσα στην κοιλια της που τα εκρυβε. Αυτη ειναι η μουναρα σας . Για κανα μπογιατζη καλη ειναι ! να πω οτι πετυχα ειρηνη στελλα στο πεζοδρομιο και με χαιρετησε με κοκκινο μαλλι αλλα δεν μπορεσω να καταλαβω που δουλευει .
Ρε τυπάκο, αφού με γυναίκες δεν σου σηκώνεται, γιατί δεν περνάς μια βολτούλα από Φυλής 99/Άγκυρας 1; Ή αν θέλεις κάτι πιο εξωτικό, δοκίμασε το Περγάμου 1.

Φιλικά πάντα :)
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
562
Κριτικές
25
Like
3.461
Πόντοι
1.436
μαγκεσ μηπωσ ξερει κανενασ ποτε γυρναει η σαμπινα στο ποστο τησ ?
Όταν χωρίσει βαρεθεί κ ξεφραγκιασει τον καλικατζαρο που κυκλοφορεί σόρρυ τον γκομενο ήθελα να πω.......
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
273
Κριτικές
24
Like
1.146
Πόντοι
4.360
10:30 με 11 παρα ηταν τα μισα μονο ανοιχτα. Σαλονια ειχε αρκετο κοσμο. Τι εγινε; Με αδειες ειστε ολοι; Μπηκα να περασει λιγη ωρα σε 2 για τσαρκα μονο.

86 πανω ηταν μια νεαρη με μετριο υψος, κανονικο προς λεπτο σωμα και 1,5 βυζακια. Ελαφρως ασιατικα τα ματια και στρογγυλο γλυκο προσωπακι. Νομιζω κατι προς Αννα ειπε για ονομα η τσα2 αλλα δεν το ακουσα καθαρα. Ισως δεν ηταν σιγουρη γιατι οταν τη φωναξε (δις) για να βγει απο το δωματιο ελεγε απλως "ελα κοπελα μου"

Φιλιπιδου 11 πανω ηταν η Καρολινα, ξανθια γεματουλα αλλα αρμονικο σωμα και γλυκο προσωπακι, 2+ βυζι. Βγηκε απο ενα δωματιο και εμπαινε σε αλλο για μισαωρο. Ωραιος χωρος παντως
 

James_Athens

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2015
Μηνύματα
52
Like
260
Πόντοι
20
Αυτην δεν την εχω παρει ρε μυστη..τι παιζει με αυτη απο εμφανιση και υπηρεσιες..;
Αν λέμε την ίδια (γιατί με τα ονόματα αν δεν ειναι την ίδια μέρα μετά δε τα πάω καλά) μια μελαχρινή λατίνα ψιλοσκουρο δέρμα, κωλαρα, λεπτή μέση καυλιαρα πολύ, στο δωμάτιο good enough (όχι σαν τις προσδοκίες που σου δίνει στη «πασαρέλα»)
Ενδέχεται να πάω και σήμερα για «τσάρκα» θα επιβεβαιώσω γιατί μπορεί να μην είναι αυτό το όνομα και μη λέω περιγραφή για άλλη κοπέλα.
Αυτή που περιγράφω εχω καιρό να τη πάρω.
Τα χθεσινά ονόματα είναι όπως ακριβώς τα περιέγραψα γιατί έβαλα το ινφο αμέσως μετά όπως και πριν λίγες μέρες για το Χριστινακι το ξανθό με τον ωραίο πάτο
 

James_Athens

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2015
Μηνύματα
52
Like
260
Πόντοι
20
Γενικά πάντως οποιο φιλαράκι ψήνει και μπουρδελοτσαρκα παρέα για το χαβαλέ ας στείλει.
Εγώ μένω κέντρο οποτε Φυλής με εξυπηρετεί και πάω εκεί.
Μου έχουν πει και για Λιοσίων αλλά δεν έχω κατέβει ακόμα να δω τι παίζει.
Χθες που πήγα με ένα φιλαράκι, γνωριστήκαμε με άλλους δυο μάγκες και κάναμε τρελό χαβαλέ για παρεάκι.
(Όλοι γαμησαμε σε διαφορετικά σημεία τελικά, αλλά είχε φάση)
Ζητήσαμε και παρτουζα σε 2 να μπούμε αλλά οι κοπέλες δεν δεχόντουσαν (για αξιοποίηση του 20λεπτου κλπ)
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Γενικά πάντως οποιο φιλαράκι ψήνει και μπουρδελοτσαρκα παρέα για το χαβαλέ ας στείλει.
Εγώ μένω κέντρο οποτε Φυλής με εξυπηρετεί και πάω εκεί.
Μου έχουν πει και για Λιοσίων αλλά δεν έχω κατέβει ακόμα να δω τι παίζει.
Χθες που πήγα με ένα φιλαράκι, γνωριστήκαμε με άλλους δυο μάγκες και κάναμε τρελό χαβαλέ για παρεάκι.
(Όλοι γαμησαμε σε διαφορετικά σημεία τελικά, αλλά είχε φάση)
Ζητήσαμε και παρτουζα σε 2 να μπούμε αλλά οι κοπέλες δεν δεχόντουσαν (για αξιοποίηση του 20λεπτου κλπ)
Αν είναι να τσάρκαρουμε πρωινές ώρες... Ναι.. Και εγώ κέντρο είμαι
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.633
Πόντοι
1.056
Αν λέμε την ίδια (γιατί με τα ονόματα αν δεν ειναι την ίδια μέρα μετά δε τα πάω καλά) μια μελαχρινή λατίνα ψιλοσκουρο δέρμα, κωλαρα, λεπτή μέση καυλιαρα πολύ, στο δωμάτιο good enough

Αυτη που την βρισκω, και τι ωρα;
 

James_Athens

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2015
Μηνύματα
52
Like
260
Πόντοι
20
Αυτη που την βρισκω, και τι ωρα;
Αυτή την πέτυχα τελευταια φορά τη Τρίτη κατά τις 8 το βράδυ, Στη φυλής κάπου στη μέση στο κομματι που δεν έχει πολύ φως ο δρόμος, δεξιά πάνω (σαλονάκι σε «π» από τα καθαρά μαγαζιά, και παίζει σε μεγάλη οθόνη τσόντα.) αλλά μπήκα πιο πάνω στη Χριστίνα κάπου στο 65 τελικά.
Χθες που πήγα με παρέα ήταν μια άλλη (Βραζιλιάνα νομίζω) επίσης μουναρα αλλά πολύ γρήγορη στη πασαρέλα (μπήκε - βγήκε) και είμαι 50-50 γιατί μπορεί μέσα να είναι τέρμα διεκπεραιωτική (μου φάνηκε λίγο αγριεμένη)
Μπήκε ένα παλικάρι που γνωριστήκαμε εκεί αλλά επειδη δεν αλλάξαμε μέσο επικοινωνίας δεν ξέρω να ρωτήσω εμπειρία.
Αν πάω πάλι σήμερα βραδάκι και δω αυτή που σου λέω θα κρατήσω και όνομα και ακριβή αριθμό καταστήματος και θα επανέλθω!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν είναι να τσάρκαρουμε πρωινές ώρες... Ναι.. Και εγώ κέντρο είμαι
Τι ώρες παίχτη μου; Να το συντονισω άμα κατσει. Έχω πολύ καιρό να πάω πρωί, προτιμώ να έχει πέσει σκοτάδι να σου πω την αλήθεια. Στείλε πριβέ ρε
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
86 πανω ηταν μια νεαρη με μετριο υψος, κανονικο προς λεπτο σωμα και 1,5 βυζακια. Ελαφρως ασιατικα τα ματια και στρογγυλο γλυκο προσωπακι. Νομιζω κατι προς Αννα ειπε για ονομα η τσα2 αλλα δεν το ακουσα καθαρα. Ισως δεν ηταν σιγουρη γιατι οταν τη φωναξε (δις) για να βγει απο το δωματιο ελεγε απλως "ελα κοπελα μου"

Χωρίς να έχεις ιδέα και από καθαρή κωλοφαρδία, στο τσακ γλίτωσες και δεν έφαγες διαστημική φόλα.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.633
Πόντοι
1.056
Αυτή την πέτυχα τελευταια φορά τη Τρίτη κατά τις 8 το βράδυ, Στη φυλής κάπου στη μέση στο κομματι που δεν έχει πολύ φως ο δρόμος, δεξιά πάνω (σαλονάκι σε «π» από τα καθαρά μαγαζιά, και παίζει σε μεγάλη οθόνη τσόντα.) αλλά μπήκα πιο πάνω στη Χριστίνα κάπου στο 65 τελικά.
Χθες που πήγα με παρέα ήταν μια άλλη (Βραζιλιάνα νομίζω) επίσης μουναρα αλλά πολύ γρήγορη στη πασαρέλα (μπήκε - βγήκε) και είμαι 50-50 γιατί μπορεί μέσα να είναι τέρμα διεκπεραιωτική (μου φάνηκε λίγο αγριεμένη)
Μπήκε ένα παλικάρι που γνωριστήκαμε εκεί αλλά επειδη δεν αλλάξαμε μέσο επικοινωνίας δεν ξέρω να ρωτήσω εμπειρία.
Αν πάω πάλι σήμερα βραδάκι και δω αυτή που σου λέω θα κρατήσω και όνομα και ακριβή αριθμό καταστήματος και θα επανέλθω!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι ώρες παίχτη μου; Να το συντονισω άμα κατσει. Έχω πολύ καιρό να πάω πρωί, προτιμώ να έχει πέσει σκοτάδι να σου πω την αλήθεια. Στείλε πριβέ ρε
Εισαι μυστης!:hi:
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Ρε τυπάκο, αφού με γυναίκες δεν σου σηκώνεται, γιατί δεν περνάς μια βολτούλα από Φυλής 99/Άγκυρας 1; Ή αν θέλεις κάτι πιο εξωτικό, δοκίμασε το Περγάμου 1.

Φιλικά πάντα :)
Ποιος πληρώνει για ladyboy ; Μια βόλτα στο μπαγκοκ και γαμας τσάμπα (δεν θα δοκίμαζα)
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
97
Κριτικές
17
Like
701
Πόντοι
310
Ερχόμενος από Τζίνα Κολωνού 27 : κανείς δεν ήθελε να δουλέψει η υπηρεσία στα αρχιδια της άφαντη στην σάλα και χωρις χαρτί στο δωμάτιο και η Τζίνα με ένα μπιτονι τζελ στην μουναρα της και 0σημετοχη !
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
273
Κριτικές
24
Like
1.146
Πόντοι
4.360
Χωρίς να έχεις ιδέα και από καθαρή κωλοφαρδία, στο τσακ γλίτωσες και δεν έφαγες διαστημική φόλα.
Δεν θα εμπαινα, μονο τσαρκα οπως ειπα εκανα. Και για τις δυο το λες;

Η πρώτη εκανε μπαμ για φολα. Με Καρολίνα σκεφτομουν μια δοκιμή στο μελλον
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.828
Πόντοι
7.046

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.221
Κριτικές
255
Like
10.870
Πόντοι
19.505
Περγάμου 1 ισόγειο προ ολίγου τρεις ταϋλανδέζες. Η γνωστή Κικί, ψιλοσάπια, η Νάνσυ ψηλή λυγερόκορμη πανέμορφη και άλλη μια πιο μπαμπάτσικη αρκετά καλή. Το ladyboy για τους μερακλήδες θα έρθει απόγευμα. Η Κική με την άλλη με ψιλοστρίμωξαν ΄και με κράταγαν από τον πούτσο παρακαλώντας
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom