Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 144 άτομα (8 μέλη και 136 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
ποιο ειναι το καλο κομματι και εμφανησιακα πως ειναι ?
Η μία Μαρίνα(πρώη Αλίνα) δουλεύει πλέον στο Φιλιππίδου 11 ισόγειο απόγευμα, αδύνατη, άκωλη με 1,5άρι βυζί με μεγάλες ρόγες, τατουάζ φτερά στην πλάτη και καλό πρόγραμμα.

Η άλλη Μαρίνα είναι στο Φωκαίας 17 όροφο (πλέον) απογεύματα, Ρωσίδα σχετικά καλή σε εμφάνιση, κανονικό κορμί, 2άρι βυζί, μεγάλα χείλια, καλά στησίματα, μέτρια συμμετοχή.

Υπάρχουν κριτικές και για τις δύο άμα ψάξεις.
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
596
Πόντοι
81
Παίζει πουθενά καμία με θάμνο κάτω;
Και ιασονος 32β στο ισόγειο δεξιά,είχα περάσει πριν κανά 10μηνο η Λωρη ήταν αξυριστη δουλεύει και διαγώνια απέναντι στο καφενείο την έχω δει να κάνει την σερβιτόρα
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
Και ιασονος 32β στο ισόγειο δεξιά,είχα περάσει πριν κανά 10μηνο η Λωρη ήταν αξυριστη δουλεύει και διαγώνια απέναντι στο καφενείο την έχω δει να κάνει την σερβιτόρα
Θα πάω να τσεκαρω... θυμάσαι βάρδια;
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
596
Πόντοι
81
Οκ αδερφέ με βλέπω αύριο να κατεβαίνω να τσεκαρω... ευχαριστώ
Ελπίζω να την πετύχεις αν και μου φαίνεται ποιο πολύ δούλευε στο καφενείο και έκανε guest εμφανίσεις στο μπουρδελο, ίσως να ξέρουνε καλύτερα λεπτομέρειες οι ποιο έμπειροι της περιοχής
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
Ελπίζω να την πετύχεις αν και μου φαίνεται ποιο πολύ δούλευε στο καφενείο και έκανε guest εμφανίσεις στο μπουρδελο, ίσως να ξέρουνε καλύτερα λεπτομέρειες οι ποιο έμπειροι της περιοχής
Κατάλαβα οπότε παίζει να την πετύχω και στο καφενείο...
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Η μία Μαρίνα(πρώη Αλίνα) δουλεύει πλέον στο Φιλιππίδου 11 ισόγειο απόγευμα, αδύνατη, άκωλη με 1,5άρι βυζί με μεγάλες ρόγες, τατουάζ φτερά στην πλάτη και καλό πρόγραμμα.

Η άλλη Μαρίνα είναι στο Φωκαίας 17 όροφο (πλέον) απογεύματα, Ρωσίδα σχετικά καλή σε εμφάνιση, κανονικό κορμί, 2άρι βυζί, μεγάλα χείλια, καλά στησίματα, μέτρια συμμετοχή.

Υπάρχουν κριτικές και για τις δύο άμα ψάξεις.

στο φιλιππιδου 11β εχει μια Αλινα με πολλες κριτικες ,γραφει ενας για σαπια δοντια και μελανιες στα ποδια αλλα ειναι παλιες και δεν γραφει κανεις για φτερα τατουαζ στην πλατη. Σαν ονομα μαρινα δεν υπαρχει κριτικη. Στο 11α απο κριτικη ουτε αλινα ουτε μαριαννα

παιδια τα εχετε κανει μπουρδελο και δεν βγαζουμε ακρη μετις κριτικες .

θελουμε να κανουμε ερωτα με ενα μουνι και μας τα εχετε κανει τσουρεκια.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
στο φιλιππιδου 11β εχει μια Αλινα με πολλες κριτικες ,γραφει ενας για σαπια δοντια και μελανιες στα ποδια αλλα ειναι παλιες και δεν γραφει κανεις για φτερα τατουαζ στην πλατη. Σαν ονομα μαρινα δεν υπαρχει κριτικη. Στο 11α απο κριτικη ουτε αλινα ουτε μαριαννα

παιδια τα εχετε κανει μπουρδελο και δεν βγαζουμε ακρη μετις κριτικες .

θελουμε να κανουμε ερωτα με ενα μουνι και μας τα εχετε κανει τσουρεκια.
Μάλλον εσύ δυσκολέυεσαι να βγάλεις άκρη φίλε. Δεν γίνονται όλα από το PC και το κινητό.

Αλκιβιάδου 16Α (Μπουρδέλα) Άγιος Παντελεήμονας/Πλατεία Βικτωρίας

Εδώ ως Αλίνα

Όλες οι κριτικές για την Μαρίνα - Φωκαίας 27Β (Μπουρδέλα) Άγιος Παντελεήμονας/Πλατεία Βικτωρίας

Και οι πρόσφατες εδώ, ως Μαρίνα.

Σου είπα που δουλεύουν, πήγαινε και δες.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Κυριοι , φυλης και περιξ αντε να παιζουνε βαρια 5 σοβαρα μουνια . Καποιες της πηδας και αναρωτιεσαι τι κουκλι γαμαω τωρα αλλες κανουνε προγραμματαρα και σε στελνουν αδιαβαστο , Για μενα υπαρχει κριση δεν ειμαι ικανοποιημενος . Η φυλης εχει σταφιδιασει ειναι ενα μουνι γερικο με σταφιδες και δυστυχως δεν μετακομισε αλλου απλα αργοπεθαινει . Το μεταξουργειο ειναι η παρακμη ουτε λογος , πως το βλεπετε το μελλον ? θα εχουμε καινουρια ροστερς ?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Παίζει πουθενά καμία με θάμνο κάτω;

Bush Walking In GIF by ODE Willie's Funky Bunch
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Αν και χρόνια μπουρδέλιαρης ..αλλά και εχωντας παίξει έξω με πολλές γκόμενες από καλές έως σαύρες..έχω να πω πως σπάνια το σεξ του μπουρδέλου αγγίζει την ποιότητα ενός σεξ με γκόμενα..όχι φιλιά λόγος χρόνος ,άγχος κτλ..
Ό,τι πληρώνεις παίρνεις! Μην ξεχνάς ότι και ο χρόνος που ξοδεύεις προκειμένου να ρίξεις μια γκόμενα έχει κόστος (ο χρόνος είναι χρήμα).
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Ξέρουμε αν η Σαμπίνα θα είναι στο πόστο της;

ΜΗΝ κάνεις τον κόπο να κατέβεις τσάμπα τύπε για την δικιά μου.. ανοίγουμε σπιτικό κι έχουμε τρεχάματα όπως κατανοείς...
Εάν ενδιαφέρεσαι πάντως θα βρίσκεται στον οίκο ένα μελαχρινό κοντοπούτανο εάν ΔΕΝ απατώμαι ονόματι Λάνα/Λούνα θα σε γελάσω με τ'όνομα μέχρι τις 3:00-4:00
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
ΜΗΝ κάνεις τον κόπο να κατέβεις τσάμπα τύπε για την δικιά μου.. ανοίγουμε σπιτικό κι έχουμε τρεχάματα όπως κατανοείς...
Εάν ενδιαφέρεσαι πάντως θα βρίσκεται στον οίκο ένα μελαχρινό κοντοπούτανο εάν ΔΕΝ απατώμαι ονόματι Λάνα/Λούνα θα σε γελάσω με τ'όνομα μέχρι τις 3:00-4:00
Κανόνισε να χώσεις και το κοντοπούτανο στο πορτ μπαγκάζ του smart καιι να μας την πάρεις και αυτή.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
παιδια τα εχετε κανει μπουρδελο και δεν βγαζουμε ακρη μετις κριτικες .
θελουμε να κανουμε ερωτα με ενα μουνι και μας τα εχετε κανει τσουρεκια.
ελπιζουμε να μας συγχωρεσεις τυπε ματζεστικ, που μεχρι σημερα εχεις γραψει 4 κριτικες προ 12 ετων και εχεις βοηθησει εκατομμυρια ελληνες να βρουν τις πουτανες που τους αρμοζουν........
Συγγνωμη ετσι; θα προσπαθησουμε να ειμαστε πιο συνεπεις απο δω και περα για βγαλεις ακρη........
 

christos(3)

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2020
Μηνύματα
24
Κριτικές
6
Like
185
Πόντοι
0
H διαφορά των εκδιδομενων γυναικών με των μη εκδιδομενων είναι ότι στις πορνες ότι πληρώνεις περνεις... αντίθετα στις άλλες μπορεί ν πληρώσεις τα διπλά τριπλά ή πενταπλά χρήματα και να πάρεις τα μισά ή τίποτα!! Αυτά είναι λόγια που μου είπε όταν ήμουν 20 ετών μια πουτάνα γύρω στα 40 σε κάποιο στριπτίτζαδικο μεγάλης επαρχιακής πόλης.....
Πόσες φορές έχεις πληρώσει πουτανα και έχεις πάρει αυτό που διαφημίζει στο σαλόνι? Κάποια στιγμή θα πρέπει να σταματήσουμε να ευλογουμε τα γένια μας και να παραδεχτούμε ότι ο κύριος λόγος που πάμε σε μπουρδέλα είναι από ανάγκη και όχι από επιλογή
 

λιωστης

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
143
Πόντοι
0
Καλημέρα συνάδελφοι.
Ερώτηση που έκανα και χθες.
Παίζουν λατινομουναρες ή μουναρες νέες και ωραίες Μεταξουργείο πρωινή βαρδια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom