Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 343 άτομα (36 μέλη και 307 επισκέπτες)

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
νομιζεις οτι δε το εχω καταλαβει οτι παντα αυτος παταει το κουμπι?αφου οποτε διαφωνω με τον σεβασμ παντα μετα βρισκω οτι οι λογαριασμοι εχουν μπαναριστει και τις 3 φορες διαφωνησα σε κατι μαζι του και οι 3 μπαναριστηκαν,δε θελει κα πολυ μυαλο να το καταλαβω οτι εκεινος το κανει,αλλα ενα πραγμα θα του πω δε ειναι σωστο αυτο που κανει,δε μπαναρουμε καποιο μελος απο το σαιτ μονο και μονο γιατι διαφωνουμε μαζι του,δε ειναι σωστη συμπεριφορα πως να το κανουμε,οποτε αν εχει εστω λιγο φιλοτιμο να καταλαβαει αυτο που του λεω για να βελτιωσει τη συμπεριφορα αυτη.
Τσατσόκουμπο δεν έχω πατήσει ούτε στον μπακαλιάρο, σε σένα θα πατούσα;;
Είμαι ο μόνος που θέλω να είσαι δω (για να γελάω βέβαια) και πάλι εμένα κράζεις
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
δε σε πιστευω φιλε οσες φορες εχουμε διαφωνησει και τις 3 φορες που διαφωνησαμε με μπαναραν εσυ κατι κανεις λογικα.
Τη προηγούμενη φορά μια χαρά τα λέγαμε και πάλι σε διαολόστειλαν. Σταμάτα να γράφεις μαλακίες εδώ πέρα (που είναι και ο λόγος που σε μπανάρουν) κι όλα καλά. Μην δω άλλη παράθεση, εδώ μόνο ενημέρωση.
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Τη προηγούμενη φορά μια χαρά τα λέγαμε και πάλι σε διαολόστειλαν. Σταμάτα να γράφεις μαλακίες εδώ πέρα (που είναι και ο λόγος που σε μπανάρουν) κι όλα καλά. Μην δω άλλη παράθεση, εδώ μόνο ενημέρωση.
ενταξει δε ξαναβγαινω εκτος θεματος αλλα μη μπαναρετε ειναι κακη συμπεριφορα αυτη,εγω και διαχειριστης να ημουν οπως εσυ παλι δε θα μπαναρα κανεναν δε ειναι σωστο.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
δε σε πιστευω φιλε οσες φορες εχουμε διαφωνησει και τις 3 φορες που διαφωνησαμε με μπαναραν εσυ κατι κανεις λογικα.
τυπε κανεις δεν μπαναρει κανεναν για διαφωνιες. Αν ηταν ετσι θα ειχαν μεινει 3 και ο κουκος. Αμα θες αποδειξη, πατα αναφορα στο προφιλ μου να σε γαμησω δεις οτι δεν θα με μπαναρουν...

Στα αλλα νηματα μπες να τα μπαχαλεψουμε ολα, αλλα αυτο να το κραταμε καθαρο.
οκ; καλη συνεχεια
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
ενταξει δε ξαναβγαινω εκτος θεματος αλλα μη μπαναρετε ειναι κακη συμπεριφορα αυτη,εγω και διαχειριστης να ημουν οπως εσυ παλι δε θα μπαναρα κανεναν.
Πρέπει το μαστίγωμα που σού’ χω ρίξει νά’ χει φτάσει μινίγγι για να νομίζεις ότι είμαι mod...:tooth:
Tζιμάκο αν ήμουν mod θα σε είχα παρασημοφορήσει σε κλόουν του σαη, όχι να σε μπανάρω κιόλας. Δεν θα σε ακούμπαγε άνθρωπας. Θα σε ήξεραν μέχρι και οι εκδιδόμενες
 

Nitro-x

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στην Ανδριάνα χωμματιανου 11 αν δεν κάνω λαθος, έπειτα από τα τόσα καλά σχόλια που άκουσα.

Είναι άσχημη ( για εμένα), απέφυγε το γαμησει ( με είδε νέο και φοβήθηκε) , με κούρασε στην πιπα ενώ ζητούσα να την πηδήξω έλεγε άσε με λίγο ακόμα κλπ. Με έπρηξε με το μωρομαντηλο ( ενώ ήμουν καθαρός, με πόνεσε στο τέλος το πουλί) γενικά μια αίσθηση αποφυγής πηδήματος ( ισως κουράστηκε με τα χρόνια) .

Καλά γαμησια φίλοι μου
Άλλη μία που πρέπει να φύγει από τον χώρο γιατί έχει τρέλα ψυχολογικά. Και είναι και άσχετη ούτε πίπα δεν μπορεί να κάνει.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
δε ειναι μαστιγωμα απλα οποτε τσακωνομαι μαζι σου παντα τοτε μπαναρονται και οι 3 λογαριασμοι μου αυτο δε νομιζω να ειναι τυχαιο.
Άσε τις πουτάνες και τις μπουρδελότσαρκες και κάτσε στρώσου στο διάβασμα, μπας και πάρεις ποτέ πτυχίο, ανίδεο τσουβάλι.
Όσο για τους 3 λογαριασμούς:new_shocked:
.....................................................................................................
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Απογευματινή βάρδια

Φωκαίας 13 αριστερά η Ντάρια, η γνωστή πιτσιρίκα από Ιάσονος 44 αριστερά πρώτο όροφο και Ιάσονος 37Β και Ιάσονος 20Β στην αρχή της αν και δεν την είχα προλάβει τότε. Από 10€ στα 20€ με ελεύθερο στοματικό αντί για απλό που είχε στο Μετάξι.

Φωκαίας 13 δεξιά μία ψιλοάκυρη βυζαρού ξανθιά που σαλόναρε μόνη της, αλλά δεν ρώτησα όνομα, ούτε πρόγραμμα και την έκανα αμέσως.
Ήταν ευδιάθετη αλλά με τίποτα...

Φωκαίας 17 ισόγειο κλειστό

Φωκαίας 17 όροφος μάλλον με Μαρίνα Ρωσίδα, αν και δεν ανέβηκα, αλλά την είδα πριν 3-4 μέρες που επέστρεψε στο πόστο της.

Φωκαίας 19 με Ειρήνη.

Φωκαίας 25 ισόγειο η κατασκηνώτρια Σάρα, μάλλον ζει εκεί μέσα.

Φωκαίας 27 υπόγειο δεν μπήκα και έριξα δύο σάλτους στα σκαλάκια του Φωκαίας 27 όπου ήταν η Άννα Κου.
Επιθετικό μάρκετινγκ στο σαλόνι, με την κωλάρα της μέσα στη μούρη μου, πέφτοντας πάνω μου ύστερα.

Μιας και δεν είχα δοκιμάσει τον θρύλο της Κου, είπα να περάσω με την Ρουμάνα και οκ δεν ήταν και άσχημα.
Θα αφήσω κριτική με λεπτομέρειες, αν και οι περισσότεροι γνωρίζετε πάνω κάτω τι παίζει.
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.297
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Αφήστε τους τσακωμούς και μπείτε να δείτε love island
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Conan

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206
Απογευματινή βάρδια

Φωκαίας 13 αριστερά η Ντάρια, η γνωστή πιτσιρίκα από Ιάσονος 44 αριστερά πρώτο όροφο και Ιάσονος 37Β και Ιάσονος 20Β στην αρχή της αν και δεν την είχα προλάβει τότε. Από 10€ στα 20€ με ελεύθερο στοματικό αντί για απλό που είχε στο Μετάξι.

Προχθές ήταν στο 37 απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πέρασε κανείς απο Σαμπίνα να μας πει αν δουλεύει σήμερα;;
 

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
188
Like
125
Πόντοι
1
Ρίτα από κολωνου 32 τι ώρες την βρίσκουμε πχ 5, 6 ώρα το πρωί θα την πετύχω;
 

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
188
Like
125
Πόντοι
1
Μια Μισέλ με βυζαρες από Κολωνού γνωρίζει κανένας τπτ που βρίσκεται
 

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
188
Like
125
Πόντοι
1
Και ψάχνω την Αθήνα από Πειραιά από Φώκαιας την επερνα συνέχεια δεν μπορώ να την πετύχω, από το 2019 ξέρει κανείς τπτ
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.168
Κριτικές
496
Like
62.237
Πόντοι
39.662
Ιασωνος 37 ισόγειο τωρα, Νταρια ομορφη πιτσιρίκα με καυλωτικο πρόσωπο και μπουταρες για δαγκωμα. Περασμα δωματιο μαζι της , της εδωσα πουρμπουάρ 5 ευρω για να της βιασω το στοματακι της ακαποτα αλλα δε δεχτηκε. Την σφυροκόπησα για ένα ολόκληρο δεκάλεπτο στα τέσσερα και εχυσα σα ταύρος μεσα της... με ξεκαυλωσε για μερικές ώρες το πουτανί να ναι καλα.
 

Συνημμένα

  • IMG_20221007_124034.jpg
    IMG_20221007_124034.jpg
    4,8 MB · Εμφανίσεις: 37

mastrogod

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
46
Κριτικές
15
Like
592
Πόντοι
290
Και ψάχνω την Αθήνα από Πειραιά από Φώκαιας την επερνα συνέχεια δεν μπορώ να την πετύχω, από το 2019 ξέρει κανείς τπτ
Και πουταναρα και Φοβερή τύπισσα.... πιστεύω πολύ την ψάχνουμε......
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
232
Κριτικές
45
Like
3.335
Πόντοι
1.431
@n.smirni76
Ποια Τατιάνα; Η γνωστή ;

Ιάσωνος 1γ Τατιάνα/Τανια ξανθιά μιλφογκιλφ λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
188
Like
125
Πόντοι
1
Ιασωνος 37 ισόγειο τωρα, Νταρια ομορφη πιτσιρίκα με καυλωτικο πρόσωπο και μπουταρες για δαγκωμα. Περασμα δωματιο μαζι της , της εδωσα πουρμπουάρ 5 ευρω για να της βιασω το στοματακι της ακαποτα αλλα δε δεχτηκε. Την σφυροκόπησα για ένα ολόκληρο δεκάλεπτο στα τέσσερα και εχυσα σα ταύρος μεσα της... με ξεκαυλωσε για μερικές ώρες το πουτανί να ναι καλα.
Βγάλε κανένα βίντεακι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom