Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 193 άτομα (12 μέλη και 181 επισκέπτες)

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
καλησπερα,η Εβελινα απο περγαμου νομιζω απ οτι ειχα διαβασει λειπει για διακοπες?αν ναι ,ξερει κανεις ποτε γυρναει?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Μύστη, προσωπικά της έχω δώσει μόνο 10€ για έξτρα ρομαντισμό όσες φορές την έχω πάρει και ποτέ 20€!:rockon:Και μάλιστα σε πρόγραμμα μιας ώρας στα 80€ πάλι 10€ της έδωσα και τα έκανε όλα όπως συμφωνήθηκαν...:woldman: Μόνο από κώλο σφιγγοταν για να μην της το βάλω :zfuck:αλλα είχα πάρει λιπαντικό μαζί μου, οπότε τον έφαγε καλά....:rockon:
Τότε και σε εμένα ναι συμφώνησε για πρωκτικό αλλά σφιγκοταν παρά πολύ
 
  • Θυμός
Αντιδράσεις: Junax

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
Καταθεση προ ολιγου στην καραμουνάρα Κολομβιανη Μπελλα στο Κολωνου 27 υπογειο.
Ρε τι κορμι ειναι αυτο !! Τι κωλαρα απιστευτη !! Τετοιο μουνι με 10 μονο ευρω δεν παιζει πουθενα αλλου στον πλανητη !!!
Ερχεται κριτικη.
Ποτε την πετυχες ρε συ, εγω 9μιση-10 που πηγα ηταν κλειστο το Γ και πανω ειχε αυτην του 20ρικου, πηγα και στο Α μηπως την δω και ειχε μια τσαλακωΜενη, ΓΑΜΩ την ατυχια μου , δεν ξαναπαταΩ Κυριακη στα ρδελα, ολες ρεπο, λες και θα φανε με την οικογενεια..:tickedoff:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ποτε την πετυχες ρε συ, εγω 9μιση-10 που πηγα ηταν κλειστο το Γ και πανω ειχε αυτην του 20ρικου, πηγα και στο Α μηπως την δω και ειχε μια τσαλακωΜενη, ΓΑΜΩ την ατυχια μου , δεν ξαναπαταΩ Κυριακη στα ρδελα, ολες ρεπο, λες και θα φανε με την οικογενεια..:tickedoff:
Σήμερα εκεί ήταν, εντάξει για μία φορά και για 10€. Αλλά είναι τριμπούρδελο η γαμημένη υπόγα.
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
Ναι την επόμενη φορά να μου μιλήσεις να τα πούμε, φώναξε Επαμεινωνδα και θα γυρίσω
ωραια φενεται,θα περασω μια απο αυτες τις μερες να την δοκιμασω,ευχαριστω
Ψαρακια φιλαρακι… αυτη ειναι που εκανε τις παραφωνίες… δεν την καταλαβες;
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
Ψαρακια φιλαρακι… αυτη ειναι που εκανε τις παραφωνίες… δεν την καταλαβες;
οχι,δεν εχω παει ακομα κ ευχαριστω π με γλιτωσες απο τον κοπο,δεν την καταλαβα,1 φορα την εχω παρει κ πριν καιρο
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
οχι,δεν εχω παει ακομα κ ευχαριστω π με γλιτωσες απο τον κοπο,δεν την καταλαβα,1 φορα την εχω παρει κ πριν καιρο
Και εγω μια φορα την πηρα αλλα δεν μου ερεσε καθολου .. αντικαβλωτικη η γκομενα τελειως κατα τι γνωμη μου
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
Καλησπερα εκεινη την καινουργια που ενεφερε ο κυριος Δημήτρης χχχ Λεωνίδου 28 Ισμήνη , μηπως την εχει παρει καποιος να μας πει αν οντως ειναι καλη ;
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Πρέπει να βάλει το ομολογουμένως στενό κωλοτρυπιδι της στο καλαπόδι!:zfuck::rockon:
Σκέψου μόνο πουτσοκεφαλο μπήκε με πολύ σάλιο από εμένα αλλά ποναγε η κοπέλα διοτι έχω καβλι μανιτάρι και είχε σφινοθει στον πρωκτό και πίεζε συνεχος εκεί όποτε το έβαλα μουνι και έχυσα έτσι
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.905
Like
5.727
Πόντοι
1.056
κ μου ειπε αν θελω να το κανουμε χωρις,
Μου θυμιζει σκηνικο σαν και αυτην/ες που ηθελαν εκδικηση και κολαγαν aids τους πυρφορους που το εκαναν μαζι τους!

Ποτο τελειωμενος πρεπει να εισαι ρε φιλε για να κανεις κατι τετοιο;

Δεν το χωραει ο νους μου..
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
15
Like
11.749
Πόντοι
3.246
Όχι δεν αξίζει. Προσπαθεί να κλέψει στα πάντα.
Πριν κάνα 2μηνο που δοκίμασα τα έκανε όλα και μάλιστα παραλίγο να ξεφύγει σε ρομαντικές ατραπούς...:rose: Δυστυχώς, προχτές που βρεθήκαμε με τον μύστη Σμύρνη :rockon:, ο οποίος με "πέταξε" κι από Τροφωνίου, έχω να πω ότι η κοπέλα έχει γίνει σαν Αλβανίδα της δεκαετίας του 90. Το χτένισμα άθλιο, το μακιγιάζ ανύπαρκτο, τα άκρα απεριποιητα και το πρόγραμμα δεν ανακοινώθηκε καν. Οπότε έφυγα καπάκι για αλλού...:hi:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
15
Like
11.749
Πόντοι
3.246
Μου θυμιζει σκηνικο σαν και αυτην/ες που ηθελαν εκδικηση και κολαγαν aids τους πυρφορους που το εκαναν μαζι τους!

Ποτο τελειωμενος πρεπει να εισαι ρε φιλε για να κανεις κατι τετοιο;

Δεν το χωραει ο νους μου..
Αν ακολουθείς τις ΑΚΑΠΟΤΕΣ συνταγές που έχουν παραδόσει οι Ακαποτοι Καταδρομείς τότε δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα!:rockon::2funny:
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
Πριν κάνα 2μηνο που δοκίμασα τα έκανε όλα και μάλιστα παραλίγο να ξεφύγει σε ρομαντικές ατραπούς...:rose: Δυστυχώς, προχτές που βρεθήκαμε με τον μύστη Σμύρνη :rockon:, ο οποίος με "πέταξε" κι από Τροφωνίου, έχω να πω ότι η κοπέλα έχει γίνει σαν Αλβανίδα της δεκαετίας του 90. Το χτένισμα άθλιο, το μακιγιάζ ανύπαρκτο, τα άκρα απεριποιητα και το πρόγραμμα δεν ανακοινώθηκε καν. Οπότε έφυγα καπάκι για αλλού...:hi:
Κατάλαβα, σε ευχαριστώ για την βοήθειά σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.905
Like
5.727
Πόντοι
1.056
Αν ακολουθείς τις ΑΚΑΠΟΤΕΣ συνταγές που έχουν παραδόσει οι Ακαποτοι Καταδρομείς τότε δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα!:rockon::2funny:
Ποιες είναι αυτές? Ίσως χρειαστεί για τις κανονικές που γαμαω..
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Είχα πετύχει πριν κανά τετράμηνο στο Βέργας 6Α, το κάτω, πρωί μια ξανθιά μιλφ αδύνατη με σγουρό μαλλί. Στη θέση της Μπάρμπορας. Μήπως ξέρουμε αν/που την βρίσκουμε;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom