Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 278 άτομα (20 μέλη και 258 επισκέπτες)

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.554
Πόντοι
736
Η Σαμπίνα από το βέργας είναι μια άσχημη με χάλια σώμα και προς χοντρούλα;
Έκανα επίσκεψη προχτές βέργας κατά της 1 που έγραφε ότι έχει βάρδια και πέτυχα μια άσχημη που τρόμαξα..
ναι αυτή ήτανε
 

Tsapou 35

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
90
Πόντοι
0
Η Σαμπίνα από το βέργας είναι μια άσχημη με χάλια σώμα και προς χοντρούλα;
Έκανα επίσκεψη προχτές βέργας κατά της 1 που έγραφε ότι έχει βάρδια και πέτυχα μια άσχημη που τρόμαξα..
Όχι φίλε μου η σαμπινα είναι μια πιτσιρίκα 22 αντε 23 κάπου εκεί πολύ ωραίο σώμα λεπτή έχει λίγο ακμή στο πρόσωπο αλλά ωραία κοπέλα...
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
566
Κριτικές
25
Like
3.467
Πόντοι
1.436
Όχι φίλε μου η σαμπινα είναι μια πιτσιρίκα 22 αντε 23 κάπου εκεί πολύ ωραίο σώμα λεπτή έχει λίγο ακμή στο πρόσωπο αλλά ωραία κοπέλα...
Δεν πειράζει αν εχει ακμή υπάρχουν λύσεις 1) σπατουλαρισμα φουλ σαν clown 2) συνέδρια μόνο στα 4 χαχαχα ακμή ας εχει .....ξινή στα prive μην είναι !!!!
 

Kitsoso

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
141
Πόντοι
0
Όχι φίλε μου η σαμπινα είναι μια πιτσιρίκα 22 αντε 23 κάπου εκεί πολύ ωραίο σώμα λεπτή έχει λίγο ακμή στο πρόσωπο αλλά ωραία κοπέλα...
Σε ευχαριστώ, μάλλον πήγα σε λάθος μαγαζί αχαχαχαχ
 

snowrider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
527
Πόντοι
281
Γνωρίζουμε αν η Τζένη η ψηλή δουλεύει ακόμα Φώκαιας?
 

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
183
Κριτικές
1
Like
960
Πόντοι
81

snowrider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
527
Πόντοι
281
θα λειψει για καιρο το ΘΕΟΜΟΥΝΟ,μακαρι να σκασει μυτη νωριτερα γιατι θελω να την ΚΑΒΑΛΗΣΩ για τα καλα
αν μαθεις οτι επεστρεψε στειλε ενα μηνυμα αν δεν βαριεσαι... ειναι απλα μουναρα, τι να λεμε!
 

bakalis11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2014
Μηνύματα
20
Κριτικές
21
Like
242
Πόντοι
290
Παιδιά καλησπέρα μήπως γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω την ειρηνη από περγαμου 27 η την Αλινα απο Αλκαμενους 113?
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.713
Πόντοι
1.071
Όχι φίλε μου η σαμπινα είναι μια πιτσιρίκα 22 αντε 23 κάπου εκεί πολύ ωραίο σώμα λεπτή έχει λίγο ακμή στο πρόσωπο αλλά ωραία κοπέλα...
Αυτή που χάθηκε γνωρίζεις ;
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
437
Like
669
Πόντοι
81
Αυτη η Ντιανα που λετε με τον μεγαλο κωλο ειναι bbw;;;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Καλό μήνα και απο εμένα επειδή δεν βρίσκω νημα για το Αγίων πάντων πρώην μουσες ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία μου με την κιμ, ωραίο μωράκι μπαμπάτσικο δεν λεει όχι σε τίποτα πίπα για σεμινάριο βυζάρες φοβερές πολύ καθαρή, λίγο τα σιλικονάτα χείλια δεν μου άρεσαν οταν πέσανε κάτι φιλία αλλα οκ. 50€ το κόστος πολυ ευγενική η κυρία ατην υποδοχή και δεν ενοχλεί καθόλου. Ελπίζω να βοηθάει η κριτική για κάποιον που θέλει να πάει.
Μπαμπατσικο δηλ χοντρή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπερα ομαδα,λειπω απο τη χωρα γυρω στα 5 χρονια και δεν εχω ιδεα τι παιζει αλλα μου εχει λειψει το αθλημα και θελω να το τιμησω.Εχετε καποια στανταρακια να μου προτεινετε απο μπουρδελα η στουντιο;Ευχαριστω εκ τον προτερον
Έχει κάτι φολες ς στάνταρ φίλε
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
χτες περασα κατα τις 2 το βραδυ απο τη περιοχη και υστερα απο πολλη ψαξιμο κατεληξα σε ενα γυφτακι στο τελευταιο της κολωνου το οποιο ειχε ωραιο σωματακι μεν αλλα ηταν και τελειως μαστουρωμ ενο. Αnyway στη φαση που ημουν δε με απασχολουσε ιδιαιτερα,το κουφο ηταν οτι γαμουσα με υποκρουση αλβανους που πλακωνοντ ουσαν απο κατω με ξυλα,σπαγαν τζαμια και κλωτσαγαν αυτοκινητ α.Οι αλλοι που περιμεναν στο σαλονι να τελειωσω φευγαν τρεχοντας για να μη μπλεξουν. Γαμω τα ντεκορ σου λεω.Συμπε ρασμα:Εκτος απο ασχημες πουτανες η περιοχη μπορει να γινει και πολλη επικυνδυν η.Αναγκασ τικη λυση μονο λογω ωραριου.

Υ.Γ. Αυτο το νεοελληνι κο εθιμο με τα πουσταρελ ια διπλα ακριβως απο τα μπουρδελα των γυναικων δε το εχω συναντησε ι πουθενα.Τ ι περιμενου ν,να απελπιστε ι κανεις απο τα μπαζα της περιοχης και να ριξει κανα πουτσο και σε αυτους.Ελ εος...
Πουστηδες έχει παντού. Ξεκινά από βουλή οι μισοι είναι πισωγλεντηδες
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
437
Like
669
Πόντοι
81
Και εγω το εχω απορια, δεν την εχω παρει ακομα..

Ας μας πει καποιος που την ξερει..

Ουτε στις κριτικες γραφει καπου αν αυτη η Ντιανα με τον μεγαλο κωλο ειναι bbw.
Kαποια περιγραφη καποιου συναγωνιστη που την εχει δει εστω υπαρχει;
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
266
Like
152
Πόντοι
1
Ουτε στις κριτικες γραφει καπου αν αυτη η Ντιανα με τον μεγαλο κωλο ειναι bbw.
Kαποια περιγραφη καποιου συναγωνιστη που την εχει δει εστω υπαρχει;
οχι παιδια η ντιανα δεν ειναι bbw, εχω να την δω βεβαια καιρο, κοντη,με κωλο αρκετα πεταχτο και μεγαλο για το παρουσιαστικο της, αλλα bbw δεν την λες....τωρα διαβασα εδω στο σαιτ οτι εχει χασει και κιλα, ελπιζω οχι πισω ;P
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom