Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 442 άτομα (46 μέλη και 396 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.761
Πόντοι
7.046
Ιωαννίνων 5 κλειστό. Ιωαννίνων 3 μια θείτσα Κριστίν ξανθιά κοντεψε να μου πεταξει το πουλι έξω και να μου το βάλει στο στόμα της μπροστα στην τσατσά.... Κωνσταντίνουπολεως 166Β κατευθείαν για την διαφημισμενη Αλβανιδα Άννα, όπως καταλάβετε για γκροβερ..... (που δεν ανακοίνωσε η τσατσά).
Χάλια εμφανιση και μορφασμό σα να θέλει να σε δείρει....! Φατσα για μπατσες! Ξινομούρα!
Οχι για 20αρικο δεν κάνει... Ουτε για ταλαρο!
Όσο καλές υπηρεσιες κι αν έχει!!

Επίσης Περγάμου 1 ανοιχτό, δεν περασα. Αγαπουληδες αρχοντισας Έβε προσελθετε....Αρχίζω και βαριέμαι....
Φυλης 54 οίκος Τζώρτζιας κλειστός για πολλές μέρες. Μπαρμποροσπιτα κλειστά και παλι.
Άννα Κου καλό Αυγουστο....
Δε γαμιεστε όλοι... Θα το γυρισω οριστικά στα ελαιοτριβεία μου φαίνεται.... Ή θα περιμενω Σεπτέμβριο για νέο αίμα!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ιωαννίνων 5 κλειστό. Ιωαννίνων 3 μια θείτσα Κριστίν ξανθιά κοντεψε να μου πεταξει το πουλι έξω και να μου το βάλει στο στόμα της μπροστα στην τσατσά.... Κωνσταντίνουπολεως 166Β κατευθείαν για την διαφημισμενη Αλβανιδα Άννα, όπως καταλάβετε για γκροβερ..... (που δεν ανακοίνωσε η τσατσά).
Χάλια εμφανιση και μορφασμό σα να θέλει να σε δείρει....! Φατσα για μπατσες! Ξινομούρα!
Οχι για 20αρικο δεν κάνει... Ουτε για ταλαρο!
Όσο καλές υπηρεσιες κι αν έχει!!

Επίσης Περγάμου 1 ανοιχτό, δεν περασα. Αγαπουληδες αρχοντισας Έβε προσελθετε....Αρχίζω και βαριέμαι....
Φυλης 54 οίκος Τζώρτζιας κλειστός για πολλές μέρες. Μπαρμποροσπιτα κλειστά και παλι.
Άννα Κου καλό Αυγουστο....
Δε γαμιεστε όλοι... Θα το γυρισω οριστικά στα ελαιοτριβεία μου φαίνεται.... Ή θα περιμενω Σεπτέμβριο για νέο αίμα!
Μερακλίδικη τσάρκα ο Διαννούμενος με πολλές καύλες μετά τους Priest.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.761
Πόντοι
7.046
Μερακλήδικη τσάρκα ο Διαννούμενος με πολλές καύλες μετά τους Priest.
Φίλε έκλαιγα εψές. Σα μικρό παιδι! Και είμαι λίγο πριν τα 44..! Δυσκολα σε αυτή τη ζωή να ξαναδούμε τον Θεό!
Μόλις βγηκε στη σκηνή σταμάτησε να γυρίζει ο πλανητης...!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα αυτή την ώρα μια σύντομη περιστροφή σε μερικά μαγαζιά επειδή οι κεραίες έλαβαν σήμα έσπευσα να επιβεβαιώσω

Στο Κώσταντινουπολεως 166υπογειο αυτή την στιγμή δουλεύει η Αλινα που παλιότερα ήταν Διδύμου16 μια πληροφορία που σίγουρα ενδιαφέρει κάποιους που έχουν ρωτήσει η Αλινα λοιπόν έχει σπάσει στο πρόσωπο και έχει αδυνατίσει λίγο

Επίσης πέρασα καί από τα εξής
Χωματιανου 11οροφος Αλεξάνδρα η γνωστή
Βεργας2 Βίκυ γκρανυ
Φυλής 109 όροφος Βικτώρια κοκκινομάλλα κανονικό σώμα έτσι και έτσι

Αυτά καλη συνέχεια
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.783
Like
4.288
Πόντοι
456
Γιατί θα με πέρασεις από εξετάσεις να δεις αν λέω αλήθεια?
Αμα σε ρωταει ο Ν , SMIRNIS o γκουρου το σαιτ να απαντας ευθεως , και οχι με ερωτησεις , ασχετε που δεν ξερεις που παν τα τεσσερα , αντε ξεκολλα .
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Γιατί θυμωσατε ρε παλικάρια. Σας θιξαμε τον αρχηγό?
Δεν διεκδίκησε ποτέ τίτλους και δάφνες, είναι ένας σοβαρός και αξιοσέβαστος πυλώνας, της μικροκοινωνίας του bou. Προσφέρει εδώ και χρόνια, πάρα πολλά, με τις ενημερώσεις του και συνεχίζει να σέβεται όλα τα σωστά μέλη.
Αντίθετα, έρχεσαι εσύ, ένας χτεσινόπουλος, πουθενόπουλος και προσπαθείς, όχι μόνο να μας πείσεις ότι η γή είναι επίπεδη, οι μουνοχαράδρες οριζόντιες, αλλά και ότι είσαι κάτι παραπάνω.

Τράβα παραλία να δεις αν κουνιούνται οι βάρκες καλύτερα.
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
Νταξ ρε παιδια τον φαγατε τον ανθρωπο, αφηστε να εχουμε και αυτους εδω μεσα, πλακα εχουν :tooth:
 

vitsiozos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
120
Like
346
Πόντοι
21
Ένα παράδειγμα είναι η Σόνια Ρουμάνα φυλης 65β (οι παλιοι την ξερουν)που είχε μαζέψει αρκετό μαρούλι στην περιοχή....χτυπαγε διπλό βάρδια συνέχεια για χρημα.Παντρεύτηκε Ρουμανία και έχει βίλα με πισίνες κ γήπεδα τένις ιδιοκτησία της και κάνει χλιδα ζωή στο Βουκουρέστι ....
Χαίρομαι πολύ για τη Σόνια. Απ' τα ωραιότερα κορίτσια της Φυλής.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Ένα παράδειγμα είναι η Σόνια Ρουμάνα φυλης 65β (οι παλιοι την ξερουν)που είχε μαζέψει αρκετό μαρούλι στην περιοχή....χτυπαγε διπλό βάρδια συνέχεια για χρημα.Παντρεύτηκε Ρουμανία και έχει βίλα με πισίνες κ γήπεδα τένις ιδιοκτησία της και κάνει χλιδα ζωή στο Βουκουρέστι ....
Καλοπαντρεύτηκε δηλαδή (οι πουτάνες και οι τρελές έχουν τις τύχες τις καλές).
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Είναι 65?
και αντέχει ακόμα τοση πουτσα
Αφου εχει πηγαδι ρε μυστη και οχι μουνι..

Η Ναταλία είναι ένα λεπτό γυφτοβουλγαράκι -σκέτη γλύκα- γύρω στα 35 κιλά
35 κιλα! Ρε φιλε θα στραμπουλιξεις κανα πουτσο!

Ή θα περιμενω Σεπτέμβριο για νέο αίμα!
δλδ Σεπτεμβρη γινεται ανανεωση;

Δεν διεκδίκησε ποτέ τίτλους και δάφνες, είναι ένας σοβαρός και αξιοσέβαστος πυλώνας, της μικροκοινωνίας του bou. Προσφέρει εδώ και χρόνια, πάρα πολλά, με τις ενημερώσεις του και συνεχίζει να σέβεται όλα τα σωστά μέλη.
Τα σεβη μου! :hi:
Και τα προσωπικα μου συγχαρητηρια στον αρχιμυστη και βετερανο μας @n-smirni76:respect:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.761
Πόντοι
7.046
Σεπτέμβριο γυρνάνε πολλες κοπέλες από άδειες στις πατριδες τους και αν ενθυμούμαι καλά έρχονται και νέες παρουσίες κάθε χρόνο. Ειδωμεν.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Σεπτέμβριο γυρνάνε πολλες κοπέλες από άδειες στις πατριδες τους και αν ενθυμούμαι καλά έρχονται και νέες παρουσίες κάθε χρόνο. Ειδωμεν.
Αντε να δουμε!
Αναμαινουμε ανανεωση! :rockon:

(δεν ξερω αν θα εχουμε ανανεωση, απλα εχω θετικο τροπο σκεψης) :2funny:
 

Pitsicoco88

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2019
Μηνύματα
42
Like
330
Πόντοι
20
Ξερει κανεις η λεβεντονταρντάνα η κορινα Ρωσίδα μιλφ, που δουλευει τωρα και τί βαρδια; ευχαριστώ
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Ξερει κανεις η λεβεντονταρντάνα η κορινα Ρωσίδα μιλφ, που δουλευει τωρα και τί βαρδια; ευχαριστώ
Αν μιλάμε για την ίδια συνήθως δουλεύει Φώκαιας 24 πρωινή βάρδια
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.761
Πόντοι
7.046
Μπαρμποροσπιτα παλι κλειστά. Πήγα Αλκιβιάδου 16Β να δω την Αλινα ή Γκαλινα ή όπως διάολο λέγεται.... Όπως είπε ο αρχιμυστης @n.smirni76 έχει περασει απο Μετάξι. Την θυμήθηκα αμέσως. Νταξ όχι κάτι το ιδιαίτερο, πλαδαρο σώμα, προσωπο συμπαθητικό. Μικρουλα όπως και να 'χει. Αυτή ρε παιδια γυαλίζει γκροβερ; Δε μου πολυγέμισε το μάτι... Αυτή είναι μικρότερη των 30 ετών σίγουρα! Μήπως είναι άλλη;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.761
Πόντοι
7.046
H Εβελίνα βγαζει τις κάλτσες τωρα το καλοκαίρι?
Δεν ειμαι ποδολαγνος για ενα φιλο μου ρωτάω :grin::cheesy:
Πες της να τις βγάλει. Εμένα όταν με βλέπει βγάζει κάλτσες, πλενει ποδια κι έρχεται να με ταϊσει.
Θα σε μάθει. Εξάλλου το 20% εδώ μέσα είναι ποδολαγνοι. Λες να μην ξέρουν οι κοπέλες ότι είναι πολυ κοινο φετίχ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom