Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (6 μέλη και 82 επισκέπτες)

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Μόνο να κοροϊδεύετε ξέρετε!!!
Παίχτη, γράφ’ τους στ’ αρχίδια σου και συνέχισε να συνδιαλέγεσαι δημοσίως με τον εαυτό σου. Εξάλλου μια ζωή στη μάπα θα τον τρως...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ένα απλό κοντοπουτανο είναι που βλέπεται. Το 69 το αφήνει με το στανιο. Τα φιλιά και τα προκαταρκτικά ούτε για αστείο σε μένα. Τον κωλο της τον σφίγγει επίτηδες, όπως άριστα ανέφερε ο Διανοούμενος. Για αυτό και την τιμώρησα με άγριο πρωκτικό όπου την άκουσε και μάλιστα εσκαψα αρκετά βαθιά μέχρι που ανακάλυψα ελάχιστη Μερέντα. Πριν λίγες σελίδες ποσταρα και σχετικη φωτογραφία με τη λερωμενη καποτα....:rockon:
Της έβαζες 7άρι ή μπα;
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
Μιας και όλα τα στανταράκια απουσίαζαν σήμερα και για να μην πάει στράφι η επίσκεψη στη πιάτσα, είπα να θυμηθώ τα «παλιά» με αυτό το πορνοτρόλλ που ακούει στο όνομα Tαιλανδάννα. Είχα ψιλοβαρεθεί εντωμεταξύ από το «γύρω γύρω όλοι» κι έτυχε να τη πετύχω χαλαρή τη στιγμή που μπήκα. Η ευαρέσκια της φάνηκε ήδη από τη στιγμή που με αντίκρυσε.:2funny: Πριν καλά καλά προλάβει να «πετάξει κεφαλάκι» από το κουρτινάκι έκανε μεταβολή προς τα μέσα (σε κλάσματα),:2funny: όντας βέβαιη ότι δεν θα μπω και έχοντας κατσουφιασμένη μουτσούνα:2funny:. Δίνω μπαγιόκο στη γριά και σε μερικά λεπτά έρχεται στο δωμάτιο και η Αννούλα (έκπληκτη).
Απολαύστε υπεύθυνα την επιθεώρηση που ακολούθησε (διάλογοι σε ελεύθερη)
-πως κι από δω; σου έλειψα;
-θ’ αστειεύεσαι μάλλον (γελώντας). Δεν βρήκα καμμία άλλη.
Πριν προλάβω να γδυθώ τελείως της βγάζω στριγκάκι και ξεκινάω σπατουλάρισμα για 2-3' (αφού με ξαναγύρισε να σκουπίσω καλά τα χέρια μου γιατί ήταν ακόμη βρεγμένα. Ενοχλήθηκε η κοντέσσα).
-έχουν να με γλείψουν 2 βδομάδες περίπου.
-γιατί έτσι; είναι βρώμικο;
-ποιος ξέρει;;
-πάντως θυμάσαι πως ακριβώς μου αρέσει να μου το ρουφάνε, καλό αυτό. Απλά βάλε κι άλλο σάλιο (να ξέρετε κάνει και παραγγελιές στο γλειφομούνι:2funny:)
Κάποια στιγμή με κόβει και με ρωτά:
-πίπα θες;
-ερώτηση είν’ αυτή; φυσικά! και μην ξεχάσεις να σκουπίσεις τη καπότα (γελώντας)
-είναι γεμάτη λιπαντικό εξυπνάκια
-μαλακίες...
Μετά από μισό λεπτό σταματά τη πίπα (σκέτη αστειότητα από άποψη τεχνικής, τα ξέρετε) και μου λέει έλα να με γαμήσεις
-αυτό ήταν (χαμογελώντας);;
-ναι. Περνά η ώρα
Ξεκινώ ιεραποστολικό μέτριας έντασης για 2-3' μέχρι που τη ρωτάω αν θέλει να έρθει εκείνη από πάνω.
-όχι, καλλίτερα doggy (μου απαντά)
-τεμπέλα όπως πάντα. Τεσπά, γύρνα
Συνεχίζω λοιπόν με doggy κατά το οποίο έριχνε κοφτές ματιές στο καθρέφτη και γω της έπιανα το κεφάλι και της το γύριζα από την άλλη
-σταμάτα να κοιτιέσαι στο καθρέφτη ψώνιο και βάλε το κεφάλι σου κάτω στο κρεβάτι
-κοιτάγα το γκώλο σου μαλάκα, είναι ωραίος
Έδωσα πόνο σε υψηλές ταχύτητες για κανένα πεντάλεπτο και έφυγαν και 2-3 (ψιλοάτσαλα ομολογουμένως) κωλοσκάμπιλα. Καλό στήσιμο χωρίς κλεψιές (ποτέ δεν είχα βέβαια πρόβλημα σ’ αυτό μαζί της), ενώ κατά διαστήματα ανταπέδιδε ορισμένες πισωκουμπουριές στο τέμπο μου. Λίγο πριν τελειώσω ψέλλισε κι ένα από τα αγαπημένα της συνθήματα: «c’ mon baby, finish». Στράγγισμα και σούμπιτος στο νιπτήρα για πλύσιμο. Η γριά τη φώναξε μια φορά και λίγο αργότερα δυνάμωσε και τη μουσική (ενώ πριν μπω της είπα να μην την κάνει τη μαλακία)
-χάρηκα που σε είδα (είπα γελώντας)
-είμαι σίγουρη (επίσης γελώντας με μια δόση ειρωνίας)
-φιλί πριν φύγεις;:2funny:
-τα λέμε...
:2funny::2funny:
Να!!! Γι'αυτά είμαι στο σάιτ!
Σκέφτομαι να τον αργοπαιξω κιόλας...
Καλός, καλός.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
864
Κριτικές
11
Like
2.004
Πόντοι
496
Ρε μάγκες με αυτή την σβεντα μπορεί να με βοηθήσει κανεις; Έχω φάει τον τόπο να την βρω και πουθενά! Πήγαινα μαραθωνος δεύτερη βάρδια τρεις φορές δεν την πετυχα! Πήγαινα βεργας τα ίδια! Τώρα είδα κριτική από βεργας! Τι διάολο ξέρει κάποιος αν θα είναι σήμερα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων !
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
724
Πόντοι
371
Τι προγραμα κανει η σβεντλα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ένα απλό κοντοπουτανο είναι που βλέπεται. Το 69 το αφήνει με το στανιο. Τα φιλιά και τα προκαταρκτικά ούτε για αστείο σε μένα. Τον κωλο της τον σφίγγει επίτηδες, όπως άριστα ανέφερε ο Διανοούμενος. Για αυτό και την τιμώρησα με άγριο πρωκτικό όπου την άκουσε και μάλιστα εσκαψα αρκετά βαθιά μέχρι που ανακάλυψα ελάχιστη Μερέντα. Πριν λίγες σελίδες ποσταρα και σχετικη φωτογραφία με τη λερωμενη καποτα....:rockon:
Την εσκαψες παρα πολυ καλα η τρυπα της ειχε ανοιξει τελειος απο την τελευταια φορα που την θυμαμε.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
864
Κριτικές
11
Like
2.004
Πόντοι
496
Τη Βερόνικα την πήρε το μάτι σου εκεί που πήγαινες στα Βέργας;
Ωπααα ποια Βερόνικα; Αυτή που τελευταία έκανε επάνοδο με το ονομα Ανδριάνα στο Φωκαίας 13; Γιατί αποσο ξέρω αυτή δεν γύρισε! Τώρα με σκάλωσες ποια Βερόνικα λες;;
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
864
Κριτικές
11
Like
2.004
Πόντοι
496
Βερόνικα νομίζω, μπορεί να κάνω λάθος το όνομα,αυτή την πιτσιρίκα που ήταν στο Βέργας 7,βράδυ,και γινόταν λαϊκό προσκύνημα.
Ααα εσυ λες την Σαμπινα που ήταν και μοντέλο αλυσίδα παλιοτερα! Προχθές βράδυ πάντως δεν δούλευε ήταν κλειστό και το εξηκιου και το βεργας 7!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ααα εσυ λες την Σαμπινα που ήταν και μοντέλο αλυσίδα παλιοτερα! Προχθές βράδυ πάντως δεν δούλευε ήταν κλειστό και το εξηκιου και το βεργας 7!
Δευτέρα - Τρίτη έχει ρεπό
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
864
Κριτικές
11
Like
2.004
Πόντοι
496
Δευτέρα - Τρίτη έχει ρεπό
Ωραίος φίλε αλλά δεν ξέρω έχω διαβάσει τόσα και δεν έχω ψηθεί να περάσω! Την σβεντα αν την βρείτε ενημερώστε καημό την έχω (αν και στο τέλος θα την δω και δεν θα μου κανει ).
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ωραίος φίλε αλλά δεν ξέρω έχω διαβάσει τόσα και δεν έχω ψηθεί να περάσω! Την σβεντα αν την βρείτε ενημερώστε καημό την έχω (αν και στο τέλος θα την δω και δεν θα μου κανει ).
Δεν ξέρω τι έχεις διαβάσει. Απλό πρόγραμμα κάνει, αλλά το τιμάει μια χαρά. Καλό σώμα, επικοινωνιακή και δεν τρέχει να εξαφανιστεί με το που χύσεις. Τώρα όσοι την έχουνε πάρει πάρα πολλές φορές, ε, ίσως την βαρεθείς κάποια στιγμή...

Τι έγινε αυτή 4 μέρες θα δουλεύει; γιατί πράγματι Κυριακή απόγευμα που πέρασα, ήταν κλειστό.
Παίρνει ρεπό όποτε γουστάρει, στα γενέθλια της έλειπε 4-5 μέρες. Το Πάσχα καμιά βδομάδα. Εμένα πάντως μου έχει πει στάνταρ Δευτέρα-Τρίτη ρεπό, τώρα άμα της κάτσει κάτι άλλο δεν το σκέφτεται και πολύ και την κάνει από ότι έχω καταλάβει.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Παίρνει ρεπό όποτε γουστάρει, στα γενέθλια της έλειπε 4-5 μέρες. Το Πάσχα καμιά βδομάδα. Εμένα πάντως μου έχει πει στάνταρ Δευτέρα-Τρίτη ρεπό, τώρα άμα της κάτσει κάτι άλλο δεν το σκέφτεται και πολύ και την κάνει από ότι έχω καταλάβει.
Σκέψου τι μαρούλι έχει μαζέψει...
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Εμφανίστηκε σήμερα στο πρόγραμμα Λιοσίων 73Α μία Γεωργιάνα απογευματινή βάρδια. Ίσως περάσω να την τσεκάρω στο σχόλασμα.
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Μια μικρή ενημέρωση. Λιοσίων 73α νέα κοπέλα από Ρωσία όπως ανακοίνωσε η τσα, βέβαια τα ελληνικά άψογα. Πότε πρόλαβε και τα έμαθε; Μάλλον από επιστροφή ή μεταγραφή θα είναι. Ξανθιά, αδύνατη ,περίπου 35 πρόγραμμα χωρίς ακα , 69 . Μαζί της η Ιζαμπέλα καιμια άλλη. Δοκιμάστηκε η Ιζαμπέλα με μέτριες εντυπώσεις.
Για τον φίλο που ρωτούσε η Σεβντα είναι στο Βέργας 3 τώρα.
Επίσης το εξηκιου 18γ κλειστό για όσους ψάχνουν την Σαμπίνα.
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
682
Κριτικές
4
Like
118
Πόντοι
6
Μια μικρή ενημέρωση. Λιοσίων 73α νέα κοπέλα από Ρωσία όπως ανακοίνωσε η τσα, βέβαια τα ελληνικά άψογα. Πότε πρόλαβε και τα έμαθε; Μάλλον από επιστροφή ή μεταγραφή θα είναι. Ξανθιά, αδύνατη ,περίπου 35 πρόγραμμα χωρίς ακα , 69 . Μαζί της η Ιζαμπέλα καιμια άλλη. Δοκιμάστηκε η Ιζαμπέλα με μέτριες εντυπώσεις.
Για τον φίλο που ρωτούσε η Σεβντα είναι στο Βέργας 3 τώρα.
Επίσης το εξηκιου 18γ κλειστό για όσους ψάχνουν την Σαμπίνα.
Όταν λένε "καινουρια" εννοουν στον οίκο , οχι στο επάγγελμα. Άλλο τι θέλουμε άλλο τι θελουνε
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Μια μικρή ενημέρωση. Λιοσίων 73α νέα κοπέλα από Ρωσία όπως ανακοίνωσε η τσα, βέβαια τα ελληνικά άψογα. Πότε πρόλαβε και τα έμαθε; Μάλλον από επιστροφή ή μεταγραφή θα είναι. Ξανθιά, αδύνατη ,περίπου 35 πρόγραμμα χωρίς ακα , 69 . Μαζί της η Ιζαμπέλα καιμια άλλη. Δοκιμάστηκε η Ιζαμπέλα με μέτριες εντυπώσεις.
Για τον φίλο που ρωτούσε η Σεβντα είναι στο Βέργας 3 τώρα.
Επίσης το εξηκιου 18γ κλειστό για όσους ψάχνουν την Σαμπίνα.
Από εμφάνιση λέει τίποτα η καινούργια κύριε spor;
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Η πιο συντομη μπουρδελοτσαρκα της ζωης μου ολοκληρωθηκε προ ολίγου, με 3/3 απροσάρμοστες τσατσαδες (που τελικως καταφεραν να μου προξενησουν τετοιο βαθμο εκνευρισμου ωστε να τραπω σε φυγη, πριν παρεκτραπω).
Μπηκα για αρχή στο Φ66 για να δω τι παιζει στη μετα-Μπιουτι εποχη. Σημειωτεον οτι εχω να παω μηνες εκει, απο τότε που ειχα φαει μια ξεγυρισμενη φόλα απ' τη μαυρουλα (το ειχα αναφερει και στο παρον thread). Η γνωστη κωλογρια με κοιταζει καλα-καλα και μου λεει "εσυ δεν περνάς". Δεν καταλαβα. "Ηρθες και χτες, την ειδες την κοπελα και δεν περασες". Συνεχισα να την κοιταζω σαν εξωγηινος. Μετα απο λιγο σηκωθηκα κι εφυγα εξηγωντας της οτι "αν εχετε δουλειά συμπεριφερομενοι ετσι, τι να πω... μπραβο!" κι εκεινη να διαβεβαιωνει οτι εχει "μια χαρα δουλειά". Λοιπον, το συγκεκριμενο τσαρδί πρεπει οχι μόνο να κλεισει οριστικα αλλά και να κατεδαφιστει με διαδικασιες "Ηλία ρίχτο". Μια ζωη φολες, απρεπεις συμπεριφορες, προβληματα. Καταραμενο ειναι;;
Δευτερη επισκεψη back to back στο Φωκαιας 19, οπου μια Ειρηνη γαμιόταν στο δωματιο σκουζοντας σαν καρακάξα (σσ η ενταση της μουσικης ηταν τετοια που ακουγόταν και το τελευταιο τριξιμο, και το τελευταιο κιχ, μαλλον η πόρτα εχει παχος ριζόχαρτου) κι οταν σηκωθηκαμε να φυγουμε η τσατσα μας εκανε σκριν κι επρεπε να την σπρωξουμε για να κερδίσουμε την ελευθερία μας.
Και τρίτη επισκεψη (σσ back to back ολα αυτα, ξαναλεω) στο υπογειο Φωκαιας 27Α, οπου επισης ειχα πολυ καιρο να βρεθω κι απορουσα αν εχει καμια καινουρια κοπελα. Σαφρακιασμενη τσατσα σαν τον Μαμρα τον Παντοτινό, με σαπια δοντια, ηρθε και κολλησε το προσωπό της στα 5 εκατοστα απο το δικό μου και μου μιλουσε επι 3 λεπτα για το πόσο καλη ειναι η κοπελα. Πισωπατουσα ενστικτωδως για να την αποφυγω, αλλά εκεινη πλησιαζε αντιστοιχα, διατηρουμενη παντα στην κρισιμη αποσταση των 5 εκατοστων. Ενταξει, αυτο δεν μου 'χει ξανατυχει ποτέ! "Δεν ειναι η μερα μου" σκεφτηκα και σηκωθηκα να φυγω.
ΥΓ. Ηταν και πανασχημη η κοπέλα, αγριεύτηκα οταν την ειδα. Αυτα.
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
724
Πόντοι
371
Μια μικρή ενημέρωση. Λιοσίων 73α νέα κοπέλα από Ρωσία όπως ανακοίνωσε η τσα, βέβαια τα ελληνικά άψογα. Πότε πρόλαβε και τα έμαθε; Μάλλον από επιστροφή ή μεταγραφή θα είναι. Ξανθιά, αδύνατη ,περίπου 35 πρόγραμμα χωρίς ακα , 69 . Μαζί της η Ιζαμπέλα καιμια άλλη. Δοκιμάστηκε η Ιζαμπέλα με μέτριες εντυπώσεις.
Για τον φίλο που ρωτούσε η Σεβντα είναι στο Βέργας 3 τώρα.
Επίσης το εξηκιου 18γ κλειστό για όσους ψάχνουν την Σαμπίνα.
Η Σαμπινα ειναι αδιαθετη σε λιγες μερες θα επιστρεψει και παλι κοντα μας....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom