Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 352 άτομα (48 μέλη και 304 επισκέπτες)

Anakin1985

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2012
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
46
Πόντοι
0
Ξέρουμε μήπως γιατί το Διδυμου 27 ήταν κλειστό στην απογευματινή βάρδια σήμερα; Είχα ξαναδοκιμάσει επίσκεψη στον συγκεκριμένο οίκο πριν κανένα μήνα πάλι γύρω στις εφτά το απόγευμα και πάλι ήταν κλειστό. Έχει αλλάξει κάτι;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Πέρασα Τρίτη ήταν κλειστό, και τη προηγούμενη Δευτέρα, δε μένω και κοντά γιαυτό ρωτάω μη πάω τσάμπα
Σίγουρα 100% δεν γνωρίζω . Μπορεί να τής έρθει περίοδος , μπορέι να πάρει ξαφνικό ρεπό λόγω γκόμενου ή πόνου στο μουνί, όλα παίζουν εκεί κάτω δεν ξέρεις ποτέ
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
Το απόγευμα πήρα τη Ντάρια στο Κολωνού 23 άνω,έχει ξεθαρεψει από την πρώτη φορα που την πήρα στην αρχή της καριέρας της αλλά παραμένει καλή.
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.964
Πόντοι
206
Σας έχει τύχει μελαμψός συναγωνιστής, *οπαδός της ομάδας Ρόμα* ,να κάθεται δίπλα σας στο σαλόνι και να κοντεύετε να πεθάνετε από την μπόχα;
Ευτυχώς πήρε τον πούλο όταν εμφανίστηκε το κορίτσι, γιατί θα έπρεπε να την περάσω από κλίβανο μετά. Δεν ντρέπονται λίγο; Τα κορίτσια λυπάμαι, μιλάμε εμετός...

Αυτο ρε φιλε δεν θα το χωρεσει το μυαλο μου ποτε.Το να γαμιεται μια με 5-6-7 ατομα την μερα,παει στο διαολο,σε καμια επαρχια μπορει και με 1-2 την μερα.Εκει φυλης ή Μεταξουργειο,πως το δεχονται αυτο οι κοπελες,να περνανε απο πανω τους 30 ατομα,να γαμιουνται,να παιρνουν τσιμπουκι,να δεχονται πανω τους τα χυσια απο γερους,χοντρους,βρωμιαρηδες,πακιδες,ρομα κτλ?Δλδ τι σκατα ζωη εκαναν εκει στην κωλοχωρα τους και εχουν τοση πολυ αναγκη το 5ευρω?Παει ο αλλος μετα και πουλαει και ερωτες σε αυτα τα πλασματα,και μονο που το σκεφτομαι,ειλικρινα μου ερχετε να ξερασω.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Αυτο ρε φιλε δεν θα το χωρεσει το μυαλο μου ποτε.Το να γαμιεται μια με 5-6-7 ατομα την μερα,παει στο διαολο,σε καμια επαρχια μπορει και με 1-2 την μερα.Εκει φυλης ή Μεταξουργειο,πως το δεχονται αυτο οι κοπελες,να περνανε απο πανω τους 30 ατομα,να γαμιουνται,να παιρνουν τσιμπουκι,να δεχονται πανω τους τα χυσια απο γερους,χοντρους,βρωμιαρηδες,πακιδες,ρομα κτλ?Δλδ τι σκατα ζωη εκαναν εκει στην κωλοχωρα τους και εχουν τοση πολυ αναγκη το 5ευρω?Παει ο αλλος μετα και πουλαει και ερωτες σε αυτα τα πλασματα,και μονο που το σκεφτομαι,ειλικρινα μου ερχετε να ξερασω.
υπαρχει κοσμος που μπροστα στο χρημα δεν εχουν ουτε ιερο ουτε οσιο
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Αυτο ρε φιλε δεν θα το χωρεσει το μυαλο μου ποτε.Το να γαμιεται μια με 5-6-7 ατομα την μερα,παει στο διαολο,σε καμια επαρχια μπορει και με 1-2 την μερα.Εκει φυλης ή Μεταξουργειο,πως το δεχονται αυτο οι κοπελες,να περνανε απο πανω τους 30 ατομα,να γαμιουνται,να παιρνουν τσιμπουκι,να δεχονται πανω τους τα χυσια απο γερους,χοντρους,βρωμιαρηδες,πακιδες,ρομα κτλ?Δλδ τι σκατα ζωη εκαναν εκει στην κωλοχωρα τους και εχουν τοση πολυ αναγκη το 5ευρω?Παει ο αλλος μετα και πουλαει και ερωτες σε αυτα τα πλασματα,και μονο που το σκεφτομαι,ειλικρινα μου ερχετε να ξερασω.
Γι'αυτό πολλές "σπάνε" μετά από καιρό.
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
203
Like
1.084
Πόντοι
201
Αυτο ρε φιλε δεν θα το χωρεσει το μυαλο μου ποτε.Το να γαμιεται μια με 5-6-7 ατομα την μερα,παει στο διαολο,σε καμια επαρχια μπορει και με 1-2 την μερα.Εκει φυλης ή Μεταξουργειο,πως το δεχονται αυτο οι κοπελες,να περνανε απο πανω τους 30 ατομα,να γαμιουνται,να παιρνουν τσιμπουκι,να δεχονται πανω τους τα χυσια απο γερους,χοντρους,βρωμιαρηδες,πακιδες,ρομα κτλ?Δλδ τι σκατα ζωη εκαναν εκει στην κωλοχωρα τους και εχουν τοση πολυ αναγκη το 5ευρω?Παει ο αλλος μετα και πουλαει και ερωτες σε αυτα τα πλασματα,και μονο που το σκεφτομαι,ειλικρινα μου ερχετε να ξερασω.
Το δύσκολο κατά την γνώμη μου είναι να ξεκινήσει κάποια την εκπόρνευση,μετά μέσα από τον καθημερινό αυτοεξευτελισμό που βιώνει πεθαίνει εσωτερικά μέσα της και εντέλει καταλήγει να κάνει τα πάντα με τους πάντες με την ίδια ευκολία που εμείς πίνουμε ένα ποτήρι νερό, όλα αυτά ισχύουν βέβαια για όσες είναι μεγάλο χρονικό διάστημα στην δουλειά και όχι για αυτές που έρχονται βλέπουν και απέρχονται μην αντέχοντας τις συνθήκες και την πορνική καθημερινότητα
 

Borgia21

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
197
Κριτικές
56
Like
11.230
Πόντοι
18.036
Καλημέρα σας! Ενημέρωση προς το τέλος τής απογευματινής βάρδιας στο Μεταξουργείο. Δηλ Πέμπτη 31.ΙΙΙ.2022, μεταξύ 19:00-20:00.

OWO: ελ.στοματικο. COB: εκτονωση στο σωμα ή στηθος. CΙΜ: εκτονωση στο στομα. ΑΝΑL: πρωκτικό σεξ

20220331_190320.jpg

Φωτο: οδός Μεγ. Αλεξάνδρου 2 και Κολωνού.
Θα εχετε προσεξει το γκράφιτι ζωγραφιά στην πολυκατοικια. Δημιουργος ο καλλιτέχνης Simple G (απλός Γιώργος), απόφοιτος της Σχολής Καλών Τεχνών ο οποίος ασχολείται με το street art. Το ανω γκραφιτι εγινε τελη του 2019 στη διαρκεια φεστιβαλ. Απεικονίζεται μία κοπέλα με τα βιβλία της. Τιτλος εργου: «Τόσα πολλά βιβλία, τόσος λίγος χρόνος» [So many books, so little time). Θιγει την εξαρτηση των νεων από το διαδικτυο και τα ΜΚΔ, με συνεπεια να χαθεί η μαγεία των βιβλίων.
ΥΓ παρομοιο γκραφιτι υπαρχει και σε κτηριο της Φιλοσοφικής Σχολής Αθηνών.


ΟΔΟΣ ΚΟΛΩΝΟΥ
-32Α: η ΑΝΝΑ. Νεαρή με κανονικό σωμα και καστανά μακριά μαλλιά. Σε απλό.

-32Γ: η ΜΠΙΑΝΚΑ. Τσουπωτή μαυρομάλλα με τατουαζ στην δεξι χερι (στο υψος της ωλένης). Απλό προγραμμα και θελει 15€.

-27 ισογειο ή Λατινόσπιτο: η ΜΠΙΑΝΚΑ. Λατίνα με κανονικο σώμα. Στα 10€ & απλό προγραμμα. H τσατσά ελεγε: ελάτε να περασετε με juicy κοπέλα (χυμώδη). :cheesy:

-27 υπόγειο: η ΑΝΝΑΜΠΕΛΑ. Η γνωστή σκουροχρωμη όμορφη Λατίνα με τα τατού & καλό σωμα. Στα 10€ σήμερα. Σημειωτέων ότι περασα εξω από το ιδιο σπιτι στις 19:30 και το βρηκα κλειστό. Εχουμε ειδη πει ότι τα Κολ 27 εχουν ασταθές ωράριο. Ό,τι ώρα γουστάρουν, ανοιγουν & κλείνουν.

-23 ισογειο ή Ανάκτορο: η ΝΤΑΡΙΑ. Νεαρή αδυνατη με καστανά ισια μαλλιά και ωραια ματια. Απλο προγραμμα και κοστος 15€. Σήμερα φορουσε ψηλές μπότες & μωβ εσώρουχα.

-23Β (δηλ υπόγειο): η ΒΑΝΕΣΣΑ. Αδυνατη πετιτ νεαρά με καλό στηθος και ισια μαλλιά. Ομοιως στα 15€.

-15: ΚΛΕΙΣΤΑ.

-11 ισόγειο: η ΛΑΟΥΡΑ. Ψηλή αδυνατη κοπέλα εκ Ρουμανίας με όμορφο προσωπο, καστανά σπαστά μαλλιά και μικρό στηθος. Δουλευει μερικές φορές, ως γνωστόν, πρωί και στο Κολ 15 δεξιά. Εδώ εγινε η συνεύρεση της ημέρας. Είναι τιμια στον αγώνα. Πρεπει να την καθοδηγησεις εξ αρχής, διοτι ηθελε εξ αρχής να βαλει καποτα σε πεσμένο μόριο. Φυσικα αρνηθηκα και καναμε καποια προκαταρκτικά με χουφτώματα κλπ ώστε να παρω στυση. Πέρασμα προφυλακτικού. Καλή πίπα κανει αν και λιγο μονοτονη. Δεν κλεβει στο σεξ. Μαλιστα προσεξε μην πεσει η στυση (σε αντιθεση με την Αλεξανδρα του Μεγ.Αλεξ 25 το λεγω που σκοτιστηκε). Στα τεσσερα εγινε η ολοκληρωση. Προσπαθησε βέβαια να τραβηχθει, πριν στραγγιξω τελείως, αλλά την κρατησα από τη μέση. Χρονος παραμονης περίπου 10 λεπτα. Δεν ενοχλησε η ευγενικη υπηρετρια. Το δωματιο πολύ καλό με παρκε κάτω. Τιμια περιπτωση η Λάουρα. Δεν κλεβει, αλλά πρεπει να εχεις εξαρχής τον έλεγχο. Και φυσικά να κανει μονη της προκαταρκτικά και να περιμενει να ολοκληρώσεις. Εγω την προτεινω και αξιζει το κομιστρο. Μου ειπε ότι δουλευει τωρα μόνο απογευμα (17:00-22:30).

-11 όροφος και υπόγειο: ΚΛΕΙΣΤΑ

-Ιάσονος 20 όροφος: δυο κοπελες. ΙΝΑ και ΣΟΝΙΑ. Η Ίνα η γνωστή πετίτ πολύ αδυνατη (max 35 κιλά). Δουλευει μόνιμα εδώ ήστο 37. Η ΣΟΝΙΑ είναι ομοιως μια αδυνατη πετίτ. Αμφότερες σε απλό προγραμμα. Πριν κατεβω τις σκαλες, επεσε σε άλλον τσαρκαδορο που μπηκε σαλονι κρατωντας ηλεκτρικο πατίνι, το οποιο σηκωσε να κατεβασει παλι. Εμπαινε δηλ στους οικους με το πατίνι. :confused:

-Λεωνίδου 28 όροφος: η ΛΙΖΑ. Μαυρομάλλα κανονικη με τατουαζ στο μπουτι.

-Λεωνίδου 28 ισογειο: ΚΛΕΙΣΤΟ

-Ιάσονος 30 ημιυπόγειο: δύο ΓΥΦΤΙΣΕΣ εργοζομενες και μια η τσατσά ίσον τρεις. Γυφτικη κομπανία.

-Ιάσονος 37 ισόγειο: η ΑΛΙΣΙΑ. Χοντρή νεαρη μαυρομαλλα. Εχει τατουαζ πεταλουδα στο στέρνο.

-Ιάσονος 37 όροφος: η τσατσά Γκαλίνα ειπε ότι εχει κοπέλα από την Ινδία, ονόματι ΣΤΕΦΗ. Σε απλό. Η παχουλή Στεφη φυσικα δεν είναι Ινδή, αλλά κανει μπαμ ότι είναι τσιγγανορουμάνα. Μας νομιζει για χαζούς η Γκαλίνα. Προ ημερών, παρουσιαζε εδώ την ΙΝΑ του Ιά.20 ως Ιταλίδα. :knuppel:

-Περδίκκα 1: η ΛΟΛΑ. Αδυνατη νεαρη με μαυρη αλογοουρά.


277568430_10216149378605801_4398707029146931257_n.jpg

ΦΩΤΟ: οδός Λένορμαν 77. Ρεύμα προς Κέντρο Αθηνών. Ενας αλλος street artist, ονόματι Same84, δημιούργησε το 2016 ένα τεραστιο γραφιτι στην επιφανεια πολυκατοικιας. Θυμάζουμε μια νεαρή κοπέλα που χαμογελώντας ατενίζει την πόλη από ψηλά και μας μεταδίδει λίγη από την αισιοδοξία της.

--------------
Το παρόν κειμενο-κριτική αφορά χθεσινη συνεύρεση με την Ινές στο Φιλιππίδου 11 όροφο (ά βάρδια). Είναι μια καστανομαλλα με καλο προσωπο και σωμα με πιασίματα. Σε OWO & COB. Πέρασα διοτι εχω θετικες εντυπωσεις από τον εν λόγω οικο. ΔΥΣΤΥΧΩΣ τα 20€ πήγαν στον κάλαθο των αχρήστων. Η ΙΝΕΣ παρότι υποκρίνεται την γλυκιά στο σαλόνι, μέσα τα κοβει αυτά. Προκαταρκτικά μηδέν. Η ακα πίπα της είναι μετρια και βαζει χερι ώστε να χυσεις με μαλακία (handjob). Στηθος 3ρι φυσικο, αλλά πολύ πεσμένο και καλές ρογες. Εχει ελαφρια κοιλιτσα και μπουτια (συντομα θελει διαιτα). Ουτε φιλια στο σωμα ουτε στο στηθος. Λεει συνεχεια «παρακαλώ relax», για να εχει τον έλεγχο. Βασικά ΔΕΝ θέλει να κάνει σεξ, αλλά προσπαθει να σε κανει να ολοκληρωσεις με αυνανισμο. Ετσι εκανε και σε μενα. Δεν το κανει τελεια, αφου στο τελος αρχισα να ψιλοπονώ και το εκανα μόνος μου. Καταθεση στο στηθος της, ενώ ημουν ανάσκελα (φυσικά λερωθηκα κι εγώ). Επλυνε στο νιπτηρα στηθος και κατω περιοχη, φορεσε εσωρουχα και δρομο. Διαρκεια παρωδιας 9 λεπτά. Αμφιβαλλω αν εκανε μπανιο διοτι την ειδα καθημενη στο κουζινακι. Πελάτεια δεν ειχε και ουτε πρεπει να εχει με τετοια διάθεση-συμπεριφορά. Για Μεταξουργειο με 10€, ισως σταθεί. Εδώ όχι. Και φυσικά δεν πρεπει νοήμων αναγνώστης να περασει μαζί της. Μπορείτε χαλαρα να ξαπλωσετε στην κλινη και να δειτε τσοντα στο κινητο για να αυνανιστείτε δωρεάν• όχι να πληρωσετε 20€.

ΥΓ Με εφερε στη συνεχεια ο δρομος εξω από το ΚΠόλεως 206. Εδώ και καιρό δεν λειτουργει ο εν λόγω οικος. Εχει ενοικιαστηριο με τιτλο χρησης «διά επαγγελματική στέγη». Δε νομιζω να ξαναλειτουργησει μπουρδελακι σε τοσο απομακρο σημείο.
--------------

20220330_123715.jpg

Φωτο: οδός Εξηκίου 2.
Καγκελα μπαλκονιού. Υπέροχο σχέδιο. Οι παλιές γειτονιές της Αθήνας που επρεπε να προσεχθούν. Διαβάζω καποιες ενστασεις κατά των παλιών σπιτιών. Δηλ να γκρεμιστούν διοτι με μικρό σεισμό θα πεσουν και ισως θρηνησουμε θυματα από κατω. Κατι που ευλόγως διατυπώνεται από πολλούς εξω. Μην ξεχνάτε ότι από μικρό σεισμό θα θρηνησουμε θύματα και στα κανονικά σπίτια. Και μην μου πειτε ότι εχουν ολες οι πολυκατοικίες αντισεισμική προστασία;
Όταν κτιζεται τετοιο κτηριο, θα πας σε καλό αρχιτεκτονα και θα βαλεις καλά-ακριβά υλικά για να αντεξει η κατασκευη και να είναι ευπαρουσιαστη. Υπηρχαν και υπαρχουν κατασκευαστικές εταιρείς που ζητούν λιγοτερα χρηματα σε σχεση με άλλες για την θεμελειωση πολυκατοικίας. Οποτε λογικο ένα τετοιο οικοδομημα να φθαρεί γρηγοροτερα και να υποστει ζημιες σε μικρούς σεισμούς. Φυσικά εχει ευθύνες το κρατος, αφου υπαρχουν τα κοινοτικα κονδυλια για αναδόμηση παλαιών κτηριων. Μονο που τωρα η ΕΕ δεν δινει ετσι λεφτα, αλλά ζηταει φακέλους με λεπτομερειες και ερευνα για τα εν λόγω κτήρια. Το υδροκεφαλο τερας της γραφειοκρατιας παραμενει. Υπαρχουν όμως και οι κληρονομοι των σπιτιων που δεν τα παραχωρουν στο κρατος (δεν θελουν ή μενουν μονιμα εξωτερικο και δεν νοιαζονται). Παντως σε πολλά παλια ετοιμοροπα σπιτια υπαρχουν σκαλωσιες και δεν περναει κοσμος κατω.
Όσον αφορά ειδικά την οδό Αχιλλέως, υπήρχαν πολλά σπιτια της δεκ 1930 που κατεδαφιστηκαν. Μονο στον αριθμο 30 και 36 υπαρχουν τωρα. Και είναι ακινδυνα για τους περαστικούς. Στην οδό Μυλλέρου διακρινονται οι λαμαρινες στον δρομο.
:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kos45

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρουμε μήπως γιατί το Διδυμου 27 ήταν κλειστό στην απογευματινή βάρδια σήμερα; Είχα ξαναδοκιμάσει επίσκεψη στον συγκεκριμένο οίκο πριν κανένα μήνα πάλι γύρω στις εφτά το απόγευμα και πάλι ήταν κλειστό. Έχει αλλάξει κάτι;
Πέρασα και εγώ κατά τις έξι και ήταν κλειστο
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Ρε παιδιά επειδή απέχω καιρό απ' το άθλημα , μια Νέλλη κοντή στο φ109 κάτω ξέρουμε αν υπάρχει ακόμα ?
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
196
Like
892
Πόντοι
81
Αυτο ρε φιλε δεν θα το χωρεσει το μυαλο μου ποτε.Το να γαμιεται μια με 5-6-7 ατομα την μερα,παει στο διαολο,σε καμια επαρχια μπορει και με 1-2 την μερα.Εκει φυλης ή Μεταξουργειο,πως το δεχονται αυτο οι κοπελες,να περνανε απο πανω τους 30 ατομα,να γαμιουνται,να παιρνουν τσιμπουκι,να δεχονται πανω τους τα χυσια απο γερους,χοντρους,βρωμιαρηδες,πακιδες,ρομα κτλ?Δλδ τι σκατα ζωη εκαναν εκει στην κωλοχωρα τους και εχουν τοση πολυ αναγκη το 5ευρω?Παει ο αλλος μετα και πουλαει και ερωτες σε αυτα τα πλασματα,και μονο που το σκεφτομαι,ειλικρινα μου ερχετε να ξερασω.
Φίλε συμφωνώ με αυτά που λες και είχα και έχω και γω αυτή την απορία από παλιά, αυτό όμως που πλέον με ξεπερνά είναι ότι τα τελευταία χρόνια ( περίπου 10 ) έχουν πλέον καθιερωθεί από πολλές τα ακόποτα τσιμπούκια όπου και κάποιες από αυτές δέχονται και χύσιμο στο στόμα CIM. Σκέψου ότι υπάρχουν κάποιες πουτάνες που μέσα σε 1 μέρα τις έχουν χύσει μέσα στο στόμα τους τουλάχιστον 20, όπου οι περισσότεροι εξ αυτών κατά κοινή ομολογία είναι "βρωμιάρηδες" , το ότι είναι γέροι ή αλλοδαποί ή άσχημοι είναι μικρής σημασίας .Οι πουτάνες δεν αηδιάζουν από τα χύσια, τα γεύονται κανονικά ? και εκτός τούτου είναι και επικίνδυνο και για την υγεία τους ,δεν φοβούνται τις αρρώστιες? Τι να πω μπροστά στο χρήμα όλα μπορούν να παρακαμφθούν τελικά από κάποιες! Και μετά η πουτάνα με τα χύσια στο στόμα τα φτύνει στον νιπτήρα κάνει μια γαργάρα με νερό και πάει απευθείας στο άλλο δωμάτιο να πάρει μία ακόμα ακάποτη πίπα από τον επόμενο και ίσως και χύσιμο στο στόμα της που ουσιαστικά είναι "σπερματοδοχείο" , υγειονομική βόμβα!
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
21
Εκεί ήταν σήμερα,αυτη άμα δεν ήταν τόσο ξυνή θα είχε μαζέψει πολύ χαρτί.
Όντως; Μια φορά την έχω πάρει μόνο και ήταν πάρα πολύ καλή μέσα, καθόλου ξινή, ίσα ίσα το αντίθετο, ήταν πολύ δοτική, δε δυσανασχετουσε, δεν είπε όχι σε κάτι (σε λογικά πλαίσια πάντα).
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
Βρήκε το μπελά του το στράκι :2funny: :2funny:
Την Άννα - Μαρία κατάφερες να τη πάρεις από πίσω ή άρχισε τα μα και μου (+ συναφείς κλεψιές);
Δεν έκλεψε αλλά που να μπει εκεί μέσα' είναι κουλούρι για μικροτσουτσουνους αφού τα ξέρεις ρε μάγκα. Την επόμενη φορά θα πάω και θα της πω άστο δεν θέλω φουλ ήρθα να σου γλείψω μόνο τα πατουσακια :humpleg: :tooth:
 

mhtkaz

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
45
Like
61
Πόντοι
0
Πέρασα και εγώ κατά τις έξι και ήταν κλειστο
Έχει - όλα κι όλα - 2 κορίτσια και 1 αναπληρωματική.... Γι αυτό, δουλεύει μόνο πρωϊνή βάρδια....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πέρασα και εγώ κατά τις έξι και ήταν κλειστο
Έχει - όλα κι όλα - 2 κορίτσια και 1 αναπληρωματική.... Γι αυτό, δουλεύει μόνο πρωϊνή βάρδια....
 

mhtkaz

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
45
Like
61
Πόντοι
0
Ξέρουμε μήπως γιατί το Διδυμου 27 ήταν κλειστό στην απογευματινή βάρδια σήμερα; Είχα ξαναδοκιμάσει επίσκεψη στον συγκεκριμένο οίκο πριν κανένα μήνα πάλι γύρω στις εφτά το απόγευμα και πάλι ήταν κλειστό. Έχει αλλάξει κάτι;
Έχει - όλα κι όλα - 2 κορίτσια και 1 αναπληρωματική.... Γι αυτό, δουλεύει μόνο πρωϊνή βάρδια....
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.964
Πόντοι
206
Το δύσκολο κατά την γνώμη μου είναι να ξεκινήσει κάποια την εκπόρνευση,μετά μέσα από τον καθημερινό αυτοεξευτελισμό που βιώνει πεθαίνει εσωτερικά μέσα της και εντέλει καταλήγει να κάνει τα πάντα με τους πάντες με την ίδια ευκολία που εμείς πίνουμε ένα ποτήρι νερό, όλα αυτά ισχύουν βέβαια για όσες είναι μεγάλο χρονικό διάστημα στην δουλειά και όχι για αυτές που έρχονται βλέπουν και απέρχονται μην αντέχοντας τις συνθήκες και την πορνική καθημερινότητα

Πώς πεθαίνουν εσωτερικά ρε συ,εδώ διαβάζω ιστορίες που έχουν και όρεξη για έρωτες.Τι να πεις, άβυσσος η ψυχή των σεξεργατριων.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom