Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (0 μέλη και 49 επισκέπτες)

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Επισκέφθηκα την Εύα στο υπόγειο του Φωκαίας 13 (δεύτερη βάρδια).
Στο σαλόνι την έκανα για προμιλφ, στο δωμάτιο μού φάνηκε μικρότερη• θεωρώ ότι είναι πλησίον των 30 ή κάπου εκεί γύρω.
Πρόκειται για μια μπαμπάτσικη κοπέλα με πλούσιο φυσικό βυζί και σφριγηλό κώλο.
Ήταν πεντακάθαρη και δεκτική αλλά, απ' την άλλη, δεν υπήρχε ούτε υπόνοια GFE (ούτε προκαταρκτικά ούτε φιλιά, όπως αναφερόταν σε μια πρόσφατη κριτική). Την γάμησα δυνατά σε δυο στάσεις ρίχνοντας μπατσάκια στον κώλο της, έπαιξα με τα βυζιά της και τελικά εκσπερμάτωσα πάνω τους. Η συνεδρία δεν θα μου μείνει αξέχαστη καθώς δεν υπήρξε χημεία μεταξύ μας• απ' την άλλη, το γεγονός ότι δεν "κλέβει" και σ' αφήνει να τη γαμήσεις όπως θες δεν είναι αμελητέο.
ΥΓ2. Δεν κατάλαβα γιατί κρύβει τα βυζιά της μ' ένα διχτυωτό -τόσο στο σαλόνι όσο και στα ενδότερα-, δεδομένου ότι πρόκειται για assets. Νομίζω διέκρινα μια ουλή στο δεξί στήθος αλλά ο φωτισμός ήταν τόσο χαμηλός που μπορεί και να πέφτω έξω, παρότι όπως προείπα τα τίμησα και με το παραπάνω.
ΥΓ2. Η καλτ εμπειρία της βραδιάς ήταν ότι αναγκάστηκα να κατουρήσω σ' έναν νιπτήρα -κατόπιν υπόδειξης της τσατσάς-, ο οποίος ήταν τόσο ψηλός για τα μέτρα μου ώστε μετά βίας κατάφερα να περάσω τον "πήχη" με το πουλί μου. Η Εύα με βρήκε τεντωμένο να προσπαθώ να ξαλαφρώσω (λες κι εξασκούσα κάποιο αγώνισμα) και μου έδωσε λίγο περισσότερο χρόνο προετοιμασίας μέχρι να επιστρέψει στο δωμάτιο. Εν συνεχεία έριξα νερά στα μούτρα μου (είχα ιδρώσει πολύ απ' τη μπουρδελότσαρκα) κι έβρεξα χαρτιά για να φρεσκάρω μασχάλες κλπ στον ίδιο νιπτήρα, σε απόσταση αναπνοής από κει που μόλις είχα ουρήσει. Η βρύση ήταν σχεδόν κολλημένη στο τοίχωμα του νιπτήρα, με αποτέλεσμα ν' ακουμπούν τα χέρια μου και τα χαρτιά στο μέχρι πρότινος ουρητήριο (όχι μόνο δικό μου, αλλά φαντάζομαι και πλείστων άλλων).
ΥΓ3. Ισχύει ότι το Φυλής 56 ξαναάνοιξε, με μια συμπαθητική ξανθιά στη θέση της Άννας Ιλόνας και των άλλων μοντελέ ιερόδουλων που φιλοξενούσε κατά καιρούς. Δεν συγκράτησα το όνομά της, αν έχει κανείς άποψη για τις υπηρεσίες της ας μας ενημερώσει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
77
Like
125
Πόντοι
0
Καλημερα!Γνωριζει καποιος ποιες κοπελες κανουν ποδολαγνεια στην φυλης;και αν υπαρχει καποια σε ποια βαρδια.Ευχαριστω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Καλημερα!Γνωριζει καποιος ποιες κοπελες κανουν ποδολαγνεια στην φυλης;και αν υπαρχει καποια σε ποια βαρδια.Ευχαριστω
Εδώ αποφεύγουν να κάνουν απλό σεξ, ποδολαγνεία θα κάνουν;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Σας έχει τύχει μελαμψός συναγωνιστής, *οπαδός της ομάδας Ρόμα* ,να κάθεται δίπλα σας στο σαλόνι και να κοντεύετε να πεθάνετε από την μπόχα;
Ευτυχώς πήρε τον πούλο όταν εμφανίστηκε το κορίτσι, γιατί θα έπρεπε να την περάσω από κλίβανο μετά. Δεν ντρέπονται λίγο; Τα κορίτσια λυπάμαι, μιλάμε εμετός...
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
746
Κριτικές
17
Like
1.298
Πόντοι
2.290
Σας έχει τύχει μελαμψός συναγωνιστής να κάθεται δίπλα σας στο σαλόνι και να κοντεύετε να πεθάνετε από την μπόχα;
Ευτυχώς πήρε τον πούλο όταν εμφανίστηκε το κορίτσι, γιατί θα έπρεπε να την περάσω από κλίβανο μετά. Δεν ντρέπονται λίγο; Τα κορίτσια λυπάμαι, μιλάμε εμετός...
Πριν καμία δεκαετία που έκανα μπουρδελοτσαρκες δεν τους άφηναν. Έλεγαν ότι η κοπέλα πάει μόνο με Έλληνες. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Πριν καμία δεκαετία που έκανα μπουρδελοτσαρκες δεν τους άφηναν. Έλεγαν ότι η κοπέλα πάει μόνο με Έλληνες. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι.
Νομίζω ότι έχει πέσει τόσο πείνα που αφήνουν όποιον να'ναι. Και δεν μιλάμε για το 10άρικο στο Μετάξι. Μπόχα όχι αστέια, άναψα iqos και μύριζα αυτό για να μην λιποθυμήσω.
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Naruto

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
746
Κριτικές
17
Like
1.298
Πόντοι
2.290
Μεταξουργείο πάντα το φοβόμουν .κανα δυο φορές που δοκίμασα να πάω ήταν όλο πρεζακια στα στενά και δεν έκατσα καν.
Φυλής ποτέ δεν πέτυχα κανένα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Μεταξουργείο πάντα το φοβόμουν .κανα δυο φορές που δοκίμασα να πάω ήταν όλο πρεζακια στα στενά και δεν έκατσα καν.
Φυλής ποτέ δεν πέτυχα κανένα.
Στο 10άρικο δεν έχω πατήσει ποτέ για την παρακμιακή κατάσταση που επικρατεί, και έξω και μέσα. Πολύ φίλος μου εσύ. Την βρήκες της Μπιούτι τελικά ή σου κρύβεται ακόμα; Πιστεύω όταν την πετύχεις επιτέλους θα της δώσεις το μουνί στο χέρι μετά από τόση προσμονή.
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
746
Κριτικές
17
Like
1.298
Πόντοι
2.290
Στο 10άρικο δεν έχω πατήσει ποτέ για την παρακμιακή κατάσταση που επικρατεί, και έξω και μέσα. Πολύ φίλος μου εσύ. Την βρήκες της Μπιούτι τελικά ή σου κρύβεται ακόμα; Πιστεύω όταν την πετύχεις επιτέλους θα της δώσεις το μουνί στο χέρι μετά από τόση προσμονή.
Το ψιλό άφησα. Πήγα δυο φορές βραδινή και ήταν κλειστά. Από εβδομάδα θα ξανά πάω. Για τα βυζια ήθελα πιο πολύ μωρέ γιατί μου έχει λείψει το ζούληγμα ><
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.743
Πόντοι
736
Το ψιλό άφησα. Πήγα δυο φορές βραδινή και ήταν κλειστά. Από εβδομάδα θα ξανά πάω. Για τα βυζια ήθελα πιο πολύ μωρέ γιατί μου έχει λείψει το ζούληγμα ><
Η Μπουτι δεν δουλεύει κάθε μέρα,τις μέρες που έχει πιο πολύ δουλειά θα την βρεις,σήμερα μάλλον,αύριο και Σ/Κ σίγουρα.
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
746
Κριτικές
17
Like
1.298
Πόντοι
2.290
Η Μπουτι δεν δουλεύει κάθε μέρα,τις μέρες που έχει πιο πολύ δουλειά θα την βρεις,σήμερα μάλλον,αύριο και Σ/Κ σίγουρα.
Ωωω , ευχαριστώ πολύ . Μου πέρασε από το μυαλό αλλά έλεγα θα έχει περίοδο τελικά. Θα το έχω τον νου μου να πεταχτώ.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΠΆΡΤΥ: Όσο αναφορά το πάρτι που είχαν μεσοβδόμαδα τα απλυτακια στην Κεραμεικού είχα κρατήσει τόνους σπέρματος αλλά δεν βρήκα επιχείρηση να μου το συσκευάσει σε μπουκάλια να τους το κάνω δώρο στην έξοδο οπότε απλά έκανα ένα πέρασμα απ' έξω. Την ώρα που πήγα να πάρω τον σκαραβαίο μου ήρθε και ενώ είχε πολύ χώρο μπροστά και με στρίμωξε ένα Golf, γαμησου λέω Αλβανός θα είναι.... κατεβαίνει ένα στρουμπουλο αγορινι με κότσο Ριχάρδος και ένα ριγέ παντελόνι μπλέ-ασπρο καλοκαιρινό κοντό πιο πάνω από τους αστραγάλους :embarrased:. Ρε φίλε του λέω το φουρνιζεις το παστίτσιο?? Τι μου λέει? Το γυαλίζεις το πόμολο? Με κοιτάει.. Βρε νούμερο του λέω τις αλλάζεις τις ταχύτητες? Α να χαθείς καράφλα μου λέει :crazy:. Αφού έκανα 1800 μανούβρες να ξεπαρκαρω δεν έχω και υδ.τιμονι πήγα Φλς στην Άννα-Μαρια για φουλαρακι με μέτριες εντυπώσεις. Ρε χυστες οποίος πάει στην κορασίδα ας της παίρνει και από ένα σουβλάκι σαν βέργα έχει γίνει.:klapste:
Βρήκε το μπελά του το στράκι :2funny: :2funny:
Την Άννα - Μαρία κατάφερες να τη πάρεις από πίσω ή άρχισε τα μα και μου (+ συναφείς κλεψιές);
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.818
Πόντοι
7.046
Κανένα ωραίο μωρό για βράδυ έχετε να προτείνετε;
Η Εβελίνα δουλεύει βράδυ; Αξίζει ;
Διάβασε κριτικές και σχόλια για την Εβε. Μη ρωτας. Αχαρνών 85 και πλεον Περγάμου 1.
Ο κάθε ένας εδώ μπορεί να σου πει ότι θέλει. (Βέβαια η συντριπτική πλειοψηφία θα σου πει μόνο θετικά).
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Πριν καμία δεκαετία που έκανα μπουρδελοτσαρκες δεν τους άφηναν. Έλεγαν ότι η κοπέλα πάει μόνο με Έλληνες. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι.
.......ε και τώρα πλέον ' Έλληνες' είναι ...........παλία άκουγες και διάβαζες στην πόρτα το ' Only Greek ' τώρα ε΄ναι το " only 10 'η 20 euro (ανάλογα το οίκο) good sex "
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
746
Κριτικές
17
Like
1.298
Πόντοι
2.290
.......ε και τώρα πλέον ' Έλληνες' είναι ...........παλία άκουγες και διάβαζες στην πόρτα το ' Only Greek ' τώρα ε΄ναι το " only 10 'η 20 euro (ανάλογα το οίκο) good sex "
Α μάλιστα , κατάλαβα.
 

Slenderdancer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2018
Μηνύματα
111
Κριτικές
18
Like
423
Πόντοι
291
Πέρασε κάποιος από Μαραθώνος? Διάβασα ότι δουλεύει μια Ζένια που έχει καλή περιγραφή.
Να κατέβω κέντρο ή δεν δουλεύει τώρα?
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
21
Έχει περάσει κανείς από Μετάξι σήμερα να πει αν δουλεύει η Βανέσσα Κολωνού 23;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Έχει περάσει κανείς από Μετάξι σήμερα να πει αν δουλεύει η Βανέσσα Κολωνού 23;
Κάθε μέρα δεν είναι αυτή η 15 χρονη??? Λογικά ναι... Στα 15 φίλε, πολύ τουπέ....αλλά ωραίο μουνί... δε λέω....
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
21
Κάθε μέρα δεν είναι αυτή η 15 χρονη??? Λογικά ναι... Στα 15 φίλε, πολύ τουπέ....αλλά ωραίο μουνί... δε λέω....
Πέρασα Τρίτη ήταν κλειστό, και τη προηγούμενη Δευτέρα, δε μένω και κοντά γιαυτό ρωτάω μη πάω τσάμπα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom