Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 315 άτομα (35 μέλη και 280 επισκέπτες)

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΠΆΡΤΥ: Όσο αναφορά το πάρτι που είχαν μεσοβδόμαδα τα απλυτακια στην Κεραμεικού είχα κρατήσει τόνους σπέρματος αλλά δεν βρήκα επιχείρηση να μου το συσκευάσει σε μπουκάλια να τους το κάνω δώρο στην έξοδο οπότε απλά έκανα ένα πέρασμα απ' έξω. Την ώρα που πήγα να πάρω τον σκαραβαίο μου ήρθε και ενώ είχε πολύ χώρο μπροστά και με στρίμωξε ένα Golf, γαμησου λέω Αλβανός θα είναι.... κατεβαίνει ένα στρουμπουλο αγορινι με κότσο Ριχάρδος και ένα ριγέ παντελόνι μπλέ-ασπρο καλοκαιρινό κοντό πιο πάνω από τους αστραγάλους :embarrased:. Ρε φίλε του λέω το φουρνιζεις το παστίτσιο?? Τι μου λέει? Το γυαλίζεις το πόμολο? Με κοιτάει.. Βρε νούμερο του λέω τις αλλάζεις τις ταχύτητες? Α να χαθείς καράφλα μου λέει :crazy:. Αφού έκανα 1800 μανούβρες να ξεπαρκαρω δεν έχω και υδ.τιμονι πήγα Φλς στην Άννα-Μαρια για φουλαρακι με μέτριες εντυπώσεις. Ρε χυστες οποίος πάει στην κορασίδα ας της παίρνει και από ένα σουβλάκι σαν βέργα έχει γίνει.:klapste:
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
21
Πέρασμα σήμερα από Αθήνα κατα τις 21:00 - 22:00

Πήγα στοχευμένα για Βανέσσα στη Κολωνού 23, κλειστό. Πήγα και τη προηγούμενη Δευτέρα πάλι κλειστό, ξέρει κανείς ποιες μέρες παίρνει ρεπό;
Δίπλα ακριβώς μια Νταρια που δεν είναι για πολλά, μια φορά τη τρέχω πάρει, ξεπέτα.
Πέρασα από Κ27 μπας και δω καμία καλή Λατίνα σαν την Παμελα, ήταν μια συμπαθητική αλλά έψαχνα κάτι πιο πετιτ.
Θυμήθηκα μετά μερικές ενημερώσεις από δω και είπα να ρίξω μια ματιά μήπως πετύχω κάποια.
Πήγα Ιάσωνος 31 μπας και δω την 18χρονη Κάτια, δεν ήταν, ήταν μια άλλη πιο πολλά κυβικά. (το περίμενα γιατί απότι θυμάμαι διάβασα ότι δουλεύει προς μεσημέρι)
Πήγα Ιάσωνος 37 για να δω τη Λάνα, αντί αυτής ήταν μια νεαρή κοντή πετιτ, νομίζω Ίνα λεγόταν, έμπαινα (δε μπήκα).
Επόμενος σταθμός Μ.Α.25 η Αλεξάνδρα από φυλής, ωραίο μουνάκι, βγήκε ένας Πακιστανός από το δωμάτιο, βγήκα από τον οίκο.
Δεν μπήκα στα υπόλοιπα, πήγα μόνο εκεί που ήξερα ότι μπορεί να έχει νεαρές /πετιτ κοπέλες.
Έφυγα για Φυλής να δω τι παίζει και εκεί.
Φώκαιας 25 Βενους Λατίνα πολύ όμορφη, ωραίο κορμί, θα έμπαινα αν δεν είχε αναμονή 2-3 άτομα.
Φώκαιας 27 Αννιτα πετιτ ξανθιά, αν δε κάνω λάθος με τελείωμα στο στόμα.
Τώρα στη φυλής δε θυμάμαι τα νούμερα πως πάνε, στο τελευταίο προς διδύμου η Τζώρτζια, παραδίπλα δύο ξανθιές, η μία ενδιαφέρον εμφανισιακά Βίκυ νομίζω. Στο επόμενο στενό της Φυλής από δεξιά στα ζυγά δλδ μια μαύρη με κανονικό σωμα.
Φυλής και Φώκαιας γωνία μια παντελος αδιάφορα που δεν έχω ιδέα γιατί κάνει αυτή τη δουλειά, ξεκάθαρα δε θέλει να βρίσκεται εκεί.
Πιο πέρα στη Φυλής, στον τσάτσο τον παραμυθά, ήταν μια ξανθά κοπέλα με κανονικό σώμα, δε θυμάμαι όνομα αλλά μου έκανε εντύπωση ότι περίμεναν πολλά άτομα για να μπουν δωμάτιο, φάνηκε ευχάριστη στο σαλοναρισμα ομολογώ.
Στο διπλα στον όροφο μια Ταϊλάνδη, μπήκε ο φίλος μου και βγήκε με κατάθλιψη, δεν τον ρώτησα λεπτομέρειες γιατί δεν είχα όρεξη να μάθω η αλήθεια είναι, αλλά μίλαγε για 10 λεπτά για το πόσο ήθελε να την δείρει οπότε πρέπει να ήταν φόλα.
(Σορρυ για την περίεργη "ενημέρωση" δεν πάω συχνά προς τα εκεί δε θυμάμαι τα νούμερα)

Τελικά δε μπήκα πουθενά εγώ, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει να βρω Βανέσα, Κάτια, Λανα. Ποιες μέρες και ώρες δουλεύουν, τον ευχαριστώ.
 

Borgia21

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
197
Κριτικές
56
Like
11.230
Πόντοι
18.036
Καλημέρα σας! Χθεσινή Ενημέρωση προς το τέλος τής απογευματινής βάρδιας στο Μεταξ/ο. Δηλ Τρίτη 29.ΙΙΙ.2022, μεταξύ 21:00-21:30

OWO: ελ.στοματικο. COB: εκτονωση στο σωμα ή στηθος. CΙΜ: εκτονωση στο στομα. ΑΝΑL: πρωκτικό σεξ

-Κολωνού 11 ισογειο: η ΛΑΟΥΡΑ. Αδυνατη καστανομαλα γλυκιά κοπελα με μικρο στηθος. Σε απλό.

-Κολωνού 11 υπόγειο: ΚΛΕΙΣΤΟ

ΟΔΟΣ ΙΑΣΟΝΟΣ
-10: ΚΛΕΙΣΤΟ. Βασικά έχει ενοικιαστήριο.

-37 οροφος: η ΙΝΑ. Περίτ και πολύ αδυνατη (max 35 κιλά). Η ιδια που χθες ηταν, στην ιδια βαρδια, στο 20Β. Σε απλό. Σημερα η βυζαρού υπηρετρια Γκαλίνα ειπε ότι η Ινα είναι Ιταλίδα… :cheesy:

-37 ισογειο: ΚΛΕΙΣΤΟ

-44 ΝΕΟ (1ο αριστερα με σκάλες): τρεις εργαζομενες. Λένα, Μαρίνα & Μαρία. Μελαχροινές μιλφ. Προχθες εγραψα Νίκη, αντί Λένα. Βασικά αυτές είναι μονιμες εκει και παρουσιζονται με τα 3 ονοματα. Οι δυο φαινονται για αδελφες εξ αίματος. Όλες σε απλό.

-44 ΝΕΟ (Δεξια με σκάλες): Φωτεινή. Η γνωστή μιλφογκίλφ από Κολωνού 27 όροφο. Σε OWO & CIM. Κλεισμένη σε προγραμμα 20 λεπτών. Υπαρχει κορδελα με STOP πριν το σαλονι.

-Iάσονος 44 ισόγειο: η ΙΩΑΝΝΑ Ψηλή αδύνατη 30άρα με καστανα μαλλιά. Σε απλό. Την ανεφερα και προχθες. Εχει κοντα στο διμηνο εδώ. Σήμερα που την προσεξα καλυτερα, μου φανηκε ότι είναι η Ιωάννα του Φυλής 66Δ, η λεγομένη «βολεϋμπολίστρια». Αν είναι η ίδια, θυμιζω ότι δούλεψε το καλοκαιρι του 2015 στο Φυλής 136 όροφο με τσάτσο τον φαφλατά Γραβατάκια. Τα έφερε έτσι η μοίρα και έσμιξαν ξανά οι δρόμοι τους μετα από 7 χρόνια. Εννοώ ότι πριν 40 μέρες τους ειδα που συνεργαζονταν εδώ στο Ιά.44. Τώρα βεβαια ο Γραβατακιας, ως γυρολόγος, διακονεί στο Ια.32 ισογειο βαθος και δεν φοραει γραβάτα.

-44 τερμα δεξια (με τα σκαλάκια): ΕΡΙΚΑ & ΜΠΕΛΛΑ. Μόνιμες εδώ.

-46 όροφος: η ΚΑΤΕΡΙΝΑ. Ξανθια κοπελα με μετριο προσωπο. Σε OWO.

-Μαραθώνος 59 αριστερά & Αχιλλέως: η ΙΟΝΕΛΛΑ. Ξανθιά αδύνατη όμορφη κοπέλα με 2ρι στηθος. Σε απλό. Το καλοκαιρι ηταν εδώ, αργοτερα δουλεψε για καποιο διαστημα στο Βέργας 3. Τωρα επεστρεψε.

-Μαραθώνος 59 μεσαίο, Ισόγειο: η ΡΟΜΙΝΑ. Η τσατσα ειπε ότι είναι νεα κοπελα στο μαγαζι εκ Μολδαβίας. Προκειται για νεαρη καστανομαλλα εμφανισιμη κοπελα ολιγον τσουπωτη. Και με καλό στηθος. Σε ελευθερο στοματικο.

-Μαραθώνος 59 μεσαίο, Όροφος: η ΝΑΤΑΛΙ. Μαυρομαλλα μετρίου αναστήματος. Βγηκε για λιγο όλο νευρα. Εγγυημενη φόλα το βλεμμα της.

-Μαραθώνος 59Α: η ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ. Ψηλή μελαχρινή νταρντανοπαχουλη. Σε απλό.

Λίγο πριν φθασουμε στους οικους της οδού Μαραθώνος, ξεχωριζει ένα ερειπωμενο κτήριο στην Αχιλλέως 36. Μου θυμισε κορμό δενδρου καψαλισμένου δασους. Ένα σπιτι τυλιγμένο από γάζες μνήμης, σαν αορατος ιστός αραχνης.
IMG-11936f3524b517bb782f958bcfb911db-V.jpg


--------------
Η κατωθι ενημερωση είναι LIVE πέριξ σταθμού Λαρίσης. Δηλ ωρα 00:00-00:30. Ξημερωματα Τεταρτης ή μετεσονυκτια βάρδια. Εχουμε και λέμε.

-Οδός Εξηκίου: όλα κλειστα. Στο 18 όροφο πετυχα τη Μιλένα που έφευγε.

ΟΔΟΣ ΒΕΡΓΑΣ
-3: ανοικτο το ισόγειο δεξια με ΚΑΤΕΡΙΝΑ. Προκειται για 28αρα περιπου ξανθια τσουπωτη με μετριο προσωπο. Φορουσε πρασινο κομπινεζον. Σε OWO & COB. Η τσατσά ειπε ότι δουλεψε λιγο καιρο στο μαγαζι πριν την πανδημια, αρα πριν δυο έτη. Δεν την θυμάμαι.

-7 υπόγειο: η ΣΑΡΑ. Ξανθια αδιάφορη μιλφ.

-7 υπερυψωμένο ισόγειο: η ΣΑΜΠΙΝΑ. Προκειται για μια πολύ χαριτωμένη νεαρη κοπελα. Αδυνατη με καστανα μαλια και μικρο στηθος. Είναι η Αλινα της μοντελοαλυσιδος. Σε απλό προγραμμα.

-6 υπόγειο: η ΕΛΕΝΗ η οποια εδινε πονο στο δωματιο. Εφυγα. Είναι μια αδυνατη ξανθια μιλφ μονιμη εδώ. Νομιζω σε απλό.

-6 ισογειο: ΚΛΕΙΣΤΟ

-2: η ΒΙΚΥ. Γνωριμη-μόνιμη παχουλη μιλφ. Σε OWO & CIM.

-Λιοσίων 79Β: ΑΝΤΖΕΛΑ (γνωστη μιλφογκιλφ, φουλ προγραμμα) & ΤΑΝΙΑ (σε δωματιο).

-Λιοσίων 73Β: η ΜΙΣΕΛ. Η τσατσα ειπε ότι είναι Λατινα. Προκειται για νεαρη αδυνατη κοπελα με μικρο στηθος και μακρια μαυρα μαλλιά ως τη μέση. Σε OWO & 69. Με συνεχόμενα δωμάτια. Δουλευει 23:00 εως 7:00.

-Λιοσίων 73Α και 76Β: ΚΛΕΙΣΤΑ

-Στην οδό Τροφωνίου όλα κλειστά, πλην του 13 ισογείου. Εδώ ήταν η ΕΛΕΝΗ (Ψηλή γκιλφ με κοντο ξανθο μαλλί) & η ΕΙΡΗΝΗ (η χοντρή θείτσα της γειτονιάς). Αμφοτερες σε κανονικο πρόγραμμα. Πάρε τη μια και χτύπα την άλλη. Μπηκα παρεα με έναν νεαρό τυπο, ο οποίος περασε συντομα σε δωματιο με Ελένη. :confused: Αρα εχουν δουλειά.

#Το κάτωθι διώροφο κτηριο βρισκεται στη συμβολή των οδών Μυλλέρου και Κεραμεικού. Άλλο ενα ερειπωμένο ανάκτορο στην περιοχή τού Μεταξουργείου.
:hi:
20220329_130942.jpg
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
1
Αν και το ξέρετε οι περισσότεροι για πορνοσταρικη πίπα δεν νομίζω να υπάρχει καλύτερη από την Αλισίβα διδύμου 18α. Τις προάλλες έβλεπα μία τσόντα με την Ryan Conner και μου θύμισε την τσιμπουκλου!!! ΦΟΥΛ φορτωμένος πήγα κατευθείαν στο τσαρδι όπου βγήκε με τις τορπίλες έξω!!! Πλήρωσα μπήκα δωμάτιο και την περίμενα με 100@ρα στύση.. είπαμε 2-3 βλακείες και της είπα να πιάσει δουλειά, όμως μου έλεγε να περιμένω και να μην βιάζομαι. Μου έκανε μασάζ, εγλυψε πόδια και μετά αρχισε την πίπα. Πραγματικά μια τέτοια γειτόνισσα θέλω όταν γυρνάω από την δουλειά... Έπεσε και λίγο γαμηση αλλά ήθελε να τελειώσω στο στόμα της. Αν γαμιοταν και λίγο περισσότερο θα ήταν τοπ, αλλά αρέσκεται μόνο στην πίπα
Συναγωνιστη βάρδια; Πίπα λαρυγγωτη; Ακαποτη; Αλισίβα το όνομα;
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Καλημέρα σας! Χθεσινή Ενημέρωση προς το τέλος τής απογευματινής βάρδιας στο Μεταξ/ο. Δηλ Τρίτη 29.ΙΙΙ.2022, μεταξύ 21:00-21:30

OWO: ελ.στοματικο. COB: εκτονωση στο σωμα ή στηθος. CΙΜ: εκτονωση στο στομα. ΑΝΑL: πρωκτικό σεξ

..............................................................................................................

Λίγο πριν φθασουμε στους οικους της οδού Μαραθώνος, ξεχωριζει ένα ερειπωμενο κτήριο στην Αχιλλέως 36. Μου θυμισε κορμό δενδρου καψαλισμένου δασους. Ένα σπιτι τυλιγμένο από γάζες μνήμης, σαν αορατος ιστός αραχνης.
IMG-11936f3524b517bb782f958bcfb911db-V.jpg


--------------
Η κατωθι ενημερωση είναι LIVE πέριξ σταθμού Λαρίσης. Δηλ ωρα 00:00-00:30. Ξημερωματα Τεταρτης ή μετεσονυκτια βάρδια. Εχουμε και λέμε.
.........................................................
........................................................
#Το κάτωθι διώροφο κτηριο βρισκεται στη συμβολή των οδών Μυλλέρου και Κεραμεικού. Άλλο ενα ερειπωμένο ανάκτορο στην περιοχή τού Μεταξουργείου.
:hi:
20220329_130942.jpg
:respect:
 

KORGAKIASS69

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παίδες.. Κανένα κωλαράκι πρόθυμο παίζει μετάξι η γύρω γύρω???
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
επίσης όποιος ξέρει αν θα έρθει η Ρίτα από Φώκαιας 19 να το ξεράσει ... Μια Τάνα που να ξέρει να πιπονει δεν υπάρχει έλεος θέλουν να δουλεύουν πουτανες και δεν ξέρουν να πάρουν μια πίπα της προκοπης.... Μπήκα στη Μπελά στο Φώκαιας 27 υπογα κάτι πήγε να κάνει αλλά δεν ... Τόσο δύσκολη τέχνη να γλύψεις ένα πουτσο.... Ημαρτον
Τό Σάββατο πού πέρασα από Φωκαίας 19 καί σέ σχετική ερώτησή μου γιά τήν Ρίτα, η υπηρεσία μού είπε ότι θά λείψη γιά μία εβδομάδα περίπου, γιατί φτιάχνει καινούρια δοντάκια!! όσο γιά τήν πίπα πού αναφέρεις, σέ παρακινώ νά δοκιμάσης τήν Πωλίνα από Καλύμνου 48, άν δέν τό έχης κάνει ήδη!! ναί, είναι μιλφογκίλφ, αλλά η πίπα της δέν έχει ταίρι, όπως κάι τό κωλογαμίσι της!! εμένα πού όπως λέει η ίδια, έχω αναπτύξει αντισώματα στήν πίπα της (!!) και αντέχω, μού παίρνει πίπα γιά δέκα λεπτά περίπου, καί βλέπω τόν Κύριο επιστρατευμένο (τόν Χριστό φαντάρο!!)
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
203
Like
1.084
Πόντοι
201
Τόσα χρόνια ποτέ μου δεν κατάλαβα γιατί αυτά τα παλιά σάπια ετοιμόρροπα επικίνδυνα κτίρια πού με τον επόμενο μικρό σεισμό θα πέσουν σαν χαρτοκουτα και όποιος για κακή του τύχη περνά από κάτω θα δεί τα ραδίκια ανάποδα.....:priest:

Γιατί δεν τα κατεδαφίζουν...?????

Γραφειοκρατία...????????

Πρόβλημα
με μπασταρδονεοελληνικο
παλιό βρωμονομο......?????????
Όλα αυτά τα υπέροχα νεοκλασικά κτίρια έχουν κριθεί διατηρητέα, το πρόβλημα είναι ότι δεν τα συντηρούν και δεν τα αναπαλαιώνουν αλλά τα αφήνουν να καταρρέουν σιγά σιγά ενώ οι ανευθυνουπεύθυνοι παρακολουθούν αμέτοχοι
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
203
Like
1.084
Πόντοι
201
Πέρασμα νωρίτερα το μεσημέρι με Αντριάννα στο Χωμάτινου 11, απέφυγα τα γλωσσόφιλα τα οποία η κορασίδα παρέχει αφειδώς σε όλους και αρκέστηκα σε πίπα όπου τον πήρε βαθιά και κατέληξα σε στήσιμο στα τέσσερα όπου θαύμασα το δυνατό πίσω σύστημα που διαθέτει, την σφυροκόπησα άγρια χωρίς ζόρι από μέρους της και έχυσα με μουγκρητά σαν αρκούδος ( λόγω σωματότυπου), ένα καλό εικοσάρικο στην πρωινή βάρδια
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
8
Like
4.235
Πόντοι
736
Εγγρ.
4 Μαΐ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
5
Like
305
Πόντοι
280
Μάγκες να ρωτήσω αυτή η Βίκυ που λέτε από φυκης 54 είναι μια ξανθιά που δούλευε παλιά γύρω στα 30 με τατουάζ πίσω στην μέση?
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
43
Like
523
Πόντοι
20
Μάγκες να ρωτήσω αυτή η Βίκυ που λέτε από φυκης 54 είναι μια ξανθιά που δούλευε παλιά γύρω στα 30 με τατουάζ πίσω στην μέση?
Όχι είναι άλλη κοπέλα μοντελε χωρίς τατού και το μαγαζί είναι το Φυλής 56.
Αυτή που σκεφτοσουν πρέπει να ήταν η Αννα Ιλόνα (Ευτέρπη όταν την πειραζαν οι μυστες) με το τατού στο αριστερό πόδι (στη μέση τατού νομίζω είχε η Ρενατα η μελαχρινή ), δεν θυμάμαι τατού στη μέση (αλλά με πήραν και τα χρόνια και δεν είμαι σίγουρος).
Το τωρινο μωρό είναι πολύ ανώτερο και εμφανισιακά και
σαν υπηρεσίες με ακα τσιμπουκλοβερ.
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Επίσκεψη πριν λίγο στο Μεταξουργείο.πήγα κατευθείαν στο Ιάσωνος 37 σε αυτό με τα σκαλιά πάνω μήπως ήταν η λάνα γιατί το άλλο ήταν κλειστό.ήταν μια αδυνατούλα δεν θυμάμαι όνομα ίνα νομίζω μπορεί να κάνω και λάθος μπήκα Γιατί σεν είχα χρόνο.ομορφούλα αλλά αδιάφορη μέσα και βιαστική πολύ αλλά καλουλα εμφανισιακά.με λύπη με ενημέρωσε ο Τσάτσος ότι η λάνα έφυγε για Τουρκία και μετά Κύπρο γιατί εδώ δεβ έβγαζε τπτ Καη ξενέρωσα.
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
Μάγκες να ρωτήσω αυτή η Βίκυ που λέτε από φυκης 54 56 είναι μια ξανθιά που δούλευε παλιά γύρω στα 30 με τατουάζ πίσω στην μέση?
Φυλής 56 -- ναι αυτή είναι. δουλευε στον ιδιο οίκο αλλά και Πιπινου καποια εποχή. ξανθια, λεπτη μοντελε με μικρο στηθος. δεν θυμαμαι το τατουαζ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom