Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 317 άτομα (17 μέλη και 300 επισκέπτες)

Nikolas@

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2022
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα! καποιος καποια πρόταση για ένα έφηβο αξιογάμητο κωλαράκι?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Junax

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα.

Επειδή είδα ότι απασχολεί γενικά, γράφω τι συμβαίνει συνήθως με τα αρώματα στους οίκους.

Θα φανεί περίεργο αλλά στα σπίτια που ποτίζουν τα ρούχα μας, συμβαίνει το εξής:

Οι υπηρεσίες δεν χρησιμοποιούν αποσμητικά χώρου. Αντιθέτως, ψεκάζουν πολλές φορές στον αέρα με γυναικείες κολώνιες (συνήθως από πλανόδιους πωλητές). Τους βγαίνει φθηνότερα από τα αποσμητικά χώρου.

Παρατηρήστε το.
Αν δεν το έβλεπα μπροστά στα μάτια μου (επανειλημμένως), δεν θα μπορούσα να το φανταστώ. Αυτό γίνεται ανεξαρτήτως περιοχής. Αν είστε και στο δωμάτιο και ακούτε αλλεπάλληκες ψεκασιές απ'έξω είναι αυτό.

Προσωπικά δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα αλλά θα προτιμούσα να μην συμβαίνει.

Καλό Σαββατοκύριακο :hi:
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
τύπε οι αυθεντικές λατίνες είναι απειροελάχιστες σε φυλής και μετάξι τα τελευταία χρόνια... γυφτοβουλγάρες ή ρομά είναι που τις πασάρουν για "κουβανές" , "βραζιλιάνες" και άλλες τέτοιες μαλακίες
Λάθος φίλε.
Οι εξαιρέσεις είναι αυτές που αναφέρεις.
Στην πλειονότητά τους είναι πραγματικές λατίνες.
Στο κάτω κάτω, εκεί που είσαι στο σαλονάκι ρώτα την κοπέλα ένα:

"Κόμο εστάς;"
ή ένα
"Κουάλ ες σου νόμπρε, λίντα;" (που είναι πιο περίπλοκο).

Ρώτα μια βασική ισπανική φράση που θα έχεις αποστηθίσει. Τόσες υπάρχουν στο διαδίκτυο. Αν απαντήσει είναι λατίνα.

Φόλες, ναι.
Αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Λατίνες είναι οι περισσότερες. :hi:
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
2.231
Πόντοι
481
γαμησα χτες το απογευμα την "λατινα" μισελ απο λιοσιων 73 που πολυ αμβφιβαλλω αν ειναι λατινα . της λεω ποσο καιρο εισαι στην Ελλαδα και μου λεει ενα μήνα. αν οντως ισχυει, εχει κρυφο ταλεντο στο να μαθαινει ξενες γλωσσες γιατι μιλαει αρκετα καλα ελληνικα... επισης ειναι πολυ αδυνατη . στα του αγωνα οκ προσπαθε...ι αν θα την ξανασυνατσουσα μαλλον οχι . ενα θετικο που εχει ειναι τα περιποιημενα ακρα σε χερια και ποδια κατι που κοιταω στα κοριτσια το τελευταιο διαστημα
Το κορίτσι μιλάει άπταιστα ισπανικά.
Κατα τη γνώμη μου είναι από λατινική αμερική, αν και δεν τη ρώτησα τόπο καταγωγής -- πάντως δεν μιλούσε με προφορά Ισπανίας. Και τα χαρακτηριστικά του προσώπου της παραπέμπουν σε νότιο αμερική.
Κι όπως ήδη αναφέρθηκε έχει ξανάρθει στην Ελλάδα.
Επιπλέον, δεν έχουν ολες κωλάρες που έχουμε συνηθίσει σαν πρότυπο.
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
43
Like
523
Πόντοι
20
Επιστροφή σπίτι από επίσκεψη στην πρωινή βάρδια, όπου κατεθεσα στην Βίκυ στο Φυλης 56, το βδομαδιατικο σπέρμα μου.
Επίσης το μωράκι μου είπε να ενημερώσω οτι επέστρεψε
μια Nadia (από Βέργας 3 παλαιότερα) όπου θα είναι
απόγευμα και βράδυ στο Φυλής 56. Εγώ δεν την ξέρω
αλλά το μωρό είπε οτι είναι ξανθιά με 3-αρι στήθος
με νταρντανο-ποπουλη, και κάνει ελεύθερη πιπουλα κι αυτή.
Καλά βολια πορνοι μου.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Το κορίτσι μιλάει άπταιστα ισπανικά.
Κατα τη γνώμη μου είναι από λατινική αμερική, αν και δεν τη ρώτησα τόπο καταγωγής -- πάντως δεν μιλούσε με προφορά Ισπανίας. Και τα χαρακτηριστικά του προσώπου της παραπέμπουν σε νότιο αμερική.
Κι όπως ήδη αναφέρθηκε έχει ξανάρθει στην Ελλάδα.
Επιπλέον, δεν έχουν ολες κωλάρες που έχουμε συνηθίσει σαν πρότυπο.
Από Βενεζουέλα είναι η Μισέλ και μιλάει κανονικά Ισπανικά.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.978
Κριτικές
31
Like
26.284
Πόντοι
7.046
Δεν υπάρχει ακάποτη πίπα με ασφάλεια. Εγώ συναντώ στην Φυλής και ......ανούς, πλην ελαχίστων εξαιρέσεων 2-3 κορασίδων, μόνο αρειανούς δεν έχω δει μέχρι τώρα στην πολυετή καριέρα μου εκεί.
Εννοείται ότι οτιδήποτε αφιλτρο και επιφοβο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: f21

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
873
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Επιβεβαιωμένο αυτό μύστη? Θα γυρίσει σύντομα η Ανδριάννα (πρώην Βερόνικα) από το εξωτερικό?
Πάντως την είχα καλέσει για 2ωρο κωλογαμήσι :zfuck: στα 240 ευρώ σαν ανεξάρτητη στο
Μπιλ και δεν είχε εμφανιστεί ποτέ! :headbang: Είχαμε 12.00 το μεσημέρι ραντεβού και η απάντησή
που πήρα το απόγευμα της ίδιας μέρας ήταν ότι αποκοιμήθηκε... :jerking:
Εμένα πάντως μ ξηγιεται πάντα σπαθί! Έτσι μ χε πει ότι σ δυο βδομαδες θα είναι πίσω!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.557
Πόντοι
736
Λάθος φίλε.
Οι εξαιρέσεις είναι αυτές που αναφέρεις.
Στην πλειονότητά τους είναι πραγματικές λατίνες.
Στο κάτω κάτω, εκεί που είσαι στο σαλονάκι ρώτα την κοπέλα ένα:

"Κόμο εστάς;"
ή ένα
"Κουάλ ες σου νόμπρε, λίντα;" (που είναι πιο περίπλοκο).

Ρώτα μια βασική ισπανική φράση που θα έχεις αποστηθίσει. Τόσες υπάρχουν στο διαδίκτυο. Αν απαντήσει είναι λατίνα.

Φόλες, ναι.
Αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Λατίνες είναι οι περισσότερες. :hi:
αν απαντήσει είναι λατίνα;;; εντάξει γελάω με τις παπαριές
που πετάτε! δηλαδή αν κάποια είναι μελαμψη και ξέρει να απαντάει σε αυτά τα βασικά
που ξέρω ακόμα
κι εγώ με 5 μήνες ισπανικά σημαίνει οτι είναι λατίνα; ρε εκτίθεστε ρεε! αυτή η φακλάνα στο φυλής 65 είναι βραζιλιάνα και η άλλη στο φωκαίας 25 όροφο είναι κουβανή εεε;;; μπεε
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Σήμερα το πρωί,11 περίπου πέρασα με Βίκυ στο Φ 56. Ήταν σε δωμάτιο όταν πήγα και πέρασα κατευθείαν στο δωμάτιο ,όταν άκουσα από τσα2 ότι δουλεύει. Δεν είχα προλάβει να ξεντυθω και άκουσα τακούνια και αμέσως μετά είσοδος στο δωμάτιο. Μάλλον μπάνιο γιοκ.
Θα πω συνοπτικά:
Εμφάνιση, παραμένει πολύ καλή, μου φάνηκαν πειραγμενα τα χείλη της.
Θα διαφωνήσω με τον συναγωνιστή n.smirni76 , για το μέγεθος του στήθους, νομίζω από 0,5-1.
Φιλιά πολλά παντού, όχι πρόσωπο, γλυψιμο αρχιδιων, μέτρια πιπουλα, μια στάση ιεραποστολικό και τελείωμα στην κοιλίτσα της με το χεράκι της. Μου είπε ότι είναι πολύ κουρασμένη, και ήταν ακόμα 11 πρωί.
Το ξεμουνιασαμε το κορίτσι;
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.668
Κριτικές
34
Like
4.458
Πόντοι
7.195
Οι υπηρεσίες δεν χρησιμοποιούν αποσμητικά χώρου. Αντιθέτως, ψεκάζουν πολλές φορές στον αέρα με γυναικείες κολώνιες (συνήθως από πλανόδιους πωλητές). Τους βγαίνει φθηνότερα από τα αποσμητικά χώρου.

Γεμίζεις την μπανιέρα με χλιαρό νερό & betadine και καθάρισες τύπε!
Keeper , όχι φίλε μου δεν κολλάει η μυρωδιά από τους ψεκασμούς, από το πατσουλί κολλάει στο τρίψιμο των σωμάτων. Το καταλαβαίνεις αλλά είναι πιά αργά.. Μετά μεταφέρεται και στο τισέρτ ..

msakis , δεν ξέρεις τι παει να πει λαγωνικό στο σπίτι και ποτέ μην το μάθεις δηλαδή..

Το τιπ το δικό μου είναι όταν χρειάζεται περνάω μετά απ το γυμναστήριο και ρίχνω ντουζάκι εκεί, στην ανάγκη πετάω και τη φανέλλα ..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.615
Πόντοι
45.465
Σήμερα το πρωί,11 περίπου πέρασα με Βίκυ στο Φ 56. Ήταν σε δωμάτιο όταν πήγα και πέρασα κατευθείαν στο δωμάτιο ,όταν άκουσα από τσα2 ότι δουλεύει. Δεν είχα προλάβει να ξεντυθω και άκουσα τακούνια και αμέσως μετά είσοδος στο δωμάτιο. Μάλλον μπάνιο γιοκ.
Θα πω συνοπτικά:
Εμφάνιση, παραμένει πολύ καλή, μου φάνηκαν πειραγμενα τα χείλη της.
Θα διαφωνήσω με τον συναγωνιστή n.smirni76 , για το μέγεθος του στήθους, νομίζω από 0,5-1.
Φιλιά πολλά παντού, όχι πρόσωπο, γλυψιμο αρχιδιων, μέτρια πιπουλα, μια στάση ιεραποστολικό και τελείωμα στην κοιλίτσα της με το χεράκι της. Μου είπε ότι είναι πολύ κουρασμένη, και ήταν ακόμα 11 πρωί.
Το ξεμουνιασαμε το κορίτσι;
τοσο είναι όπως γράφεις μικρό, επίσης τα χείλη της είναι έτσι απ όταν δούλεψε Κολωνού 32γ
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Keeper , όχι φίλε μου δεν κολλάει η μυρωδιά από τους ψεκασμούς, από το πατσουλί κολλάει στο τρίψιμο των σωμάτων.
Τι να σου πω φίλε.
Μου έχει τύχει η κοπέλα να είναι αρωματισμένη ελαφρώς. Εγώ πάλι έφευγα με το άρωμα που περιέγραψα. Έως τώρα το απέδιδα στο γεγονός ότι "κάθεται" στα σεντόνια κλπ.
 

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
117
Κριτικές
6
Like
264
Πόντοι
281
Εκτός ελλαδας κι όπως είπε δν θέλει ν ξαναγυρίσει στ μαγαζι αλλά θ δουλεύει ανεξάρτητη!
το είχε κάνει και στο παρελθόν ως ανεξάρτητη..τώρα γύρισε για λίγες εμφανίσεις και πάλι εξαφανίστηκε..τι να πεις
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: Junax

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Ο κακός χαμός χθες στην φυλής από πιτσιρικοπαρέες. Είπε η περήφανη νεολαία μας να τιμήσει την εθνική μας εορτή, και ξεχύθηκε σαν κύμα σαρώνοντας τα μπουρδέλα της φυλής στο πέρασμά της.
Μαζί με φιλαράκι συναγωνιστή και εγώ λοιπόν για καταδρομική στα αμαρτωλά σοκάκια της ηδονής και της λαγνείας.

Πρώτα στο φωκαίας 17β όροφος όπου τίμησα την ψιλή μελαχρινή μουνάρα Τζένη. Με την συγκεκριμένη κοπέλα έχουμε αναπτύξει ιδιαίτερη χημεία και όσες φορές την γαμάω περνάω πολύ καλά μαζί της. Αισθησιασμός και ηδονή στο μέγιστο, τρελό γλείψιμο από μεριά της σε όλο μου το κορμί, λαιμό και πρόσωπο. Με εκνεύρισε λίγο η Ιζαμπέλλα η άλλη κοπέλα που δούλευε μαζί της, μιας και μπήκε δύο φόρες στο δωμάτιο καταλάθος, την μια όταν περίμενα μόνος μου γυμνός την Τζένη, και την άλλη πάνω στην πράξη όταν είμασταν σε ιεραποστολική στάση. Χόρτασε μάτι.

Μετά στο φωκαίας 25 όροφος, όπου παίζει ένα καλλίγραμο σοκολατί μουνάκι, Βένους αν άκουσα καλά. Τί έγινε εδώ ρε παιδιά, τι όμορφο μουνί εκ Βενεζουέλας ήταν αυτό. Καμιά πληροφορία παραπάνω.

Ύστερα στο φυλής 84α στο κυρ Βασίλη όπου είχε την Τζασμίν , ένα λεπτό μελαχρινό πιπινάκι εκ Ρουμανίας. Έδω πέρασε το φιλαράκι μου και με τον κυρ Βασίλη να δίνει σαφείς οδηγίες στην κοπέλα να είναι καλή μέσα στο δωμάτιο, μιας και είμαστε φιλαράκια του και παλιοί γνώριμοι όπως χαρακτηριστικά της είπε. Καλά πέρασε,έπιασαν μάλλον τόπο οι εντολές του Κυρ Βασίλη.

Συνέχεια στο φυλής 86 όροφος. Εδώ είχαμε την Άντζελα το κοντοπούτανο με τις βυζάρες όπου ξεσάλωνε στον στίλο του σαλονιού και τρέλαινε τους πιτσιρικάδες, και την Μαρία ένα πολύ όμορφο μελαχρινό μουνί και αυτό με μεγάλες φυσικές βυζάρες. Κάτι μου θύμιζε αλλά δεν μπορούσα να θυμηθώ τι.

Για τέλος, πεταχτήκαμε και στο φυλής 56, το μόνο ανοιχτό εκεί στην αρχή της φυλής και με τα πρεζάκια να βαράνε φόρα παρτίδα εκεί μπροστά στον ακάλυπτο δίπλα από το ψιλικατζίδικο. Ρε πως κατάντησε έτσι η μοντελοαλυσίδα γαμώ το κέρατο μου μέσα γαμώ. Τόσα χρόνια, τόσες αναμνήσεις τόσες πολλές μουνάρες στην συγκεκριμένη αλυσίδα. Τες πα, εδώ δούλευε η Βίκυ όμορφη ξανθιά κοπέλα, σχεδόν δεν την γνώρισα όμως σε σχέση με τότε που είχε πρωτοξεκινήσει στο Πιπίνου 118, αρχές καλοκαιριού 2016. Φρέσκο τρυφερό πιπίνι τότε που την χυνάμε στο στόμα, ολίγον σαν κουρασμένο μιλφ έμοιαζε τώρα. Κρατιέται όμως ακόμα πολύ καλά.

Επιστροφή στο φυλής 86 για να γαμήσει ο δικός μου μια εκ των Άντζελα ή Μαρία.Καθώς ανεβαίναμε ρωτάμε μια παρέα πιτσιρικάδων αν δοκίμασαν. Την ψιλή την Μαρία λέει ένας, πέρασα σχετικά καλά, απλά αμαρτία τέτοια βυζιά και να μην κάνει ισπανικό η κοπέλα, μας είπε. Και η πίπα της μέτρια, και δεν έκατσε καθόλου στα τέσσερα, δεν ήθελε. Ε τι καλά πέρασες μετά , του λέω.
Με όλα αυτά ο δικός μου πέρασε τελικά με Άντζελα. Θα περάσεις εσύ, με ρώτησε κι εμένα η υπηρεσία. Θέλω να περάσω με την Μαρία της λέω αλλά δεν ξέρω αν είναι καλή μέσα. Για αυτό θα πρέπει να πάρεις εσύ την ευθύνη αλλά σήμερα η κοπέλα έχει όντως κέφια, μου λέει. Και καθώς η Μαρία βγαίνει να πάει στο δωμάτιο και μιας και ήμουν μόνος στο σαλόνι, έρχεται καταπάνω μου και αρχίζει τα καυλοπαίχνιδα της.
-Θα περάσεις δωμάτιο όμορφε, μου λέει,
-Θέλω μωρή μουνάρα έτσι καύλα που είσαι αλλά δεν ξέρω αν θα περάσω καλά μέσα στο δωμάτιο, της λέω και ταυτόχρονα να πιάνω τα θεσπέσια βυζιά της όσο μιλάμε. Εκεί να κολλάει την μούρη της στην δικιά μου, τα βυζιά της πάνω μου και να μου λέει , -πέρνα μωρό μου μέσα και σου υπόσχομαι θα περάσουμε καλά.
Και κάπου εκεί τρώω την φλασιά μου, ωχ θυμήθηκα λέω ποια είναι , η Μαρία η Ουγγαρέζα το ψοφίμι που είχα γαμήσει απέναντι στο φυλής 65 όροφος, τότε στο ξεκίνημα της. Δεν μπήκα τελικά, φοβήθηκα μην φάω φόλα.
Πάντως σε σχέση με τότε , τώρα εμφανισιακά έχει γίνει γίνει πολύ δυνατός μουναρομούναρος. Αν γαμιόταν και καλά θα μάζευε όλο το χαρτί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Μετά από μια ξέφρενη νύχτα Αλκατράζ πήγα στο Καμπούλ η αλλιώς Μεταξουργείο με τα μεθυσμένα τσογλανια μου και γάμησα το Χριστινακι από μεγάλου Αλεξάνδρου υπόγειο. Είχα πολύ καιρό να το δω και ειχα καυλώσει την ζωή μου ,αν και έχει αλλάξει πολύ η Χριστίνα εγώ την εκμετευλευτηκα και έβγαλα της καβλες μου αφαιρώντας την Καποτά να την χύσω μες στο στόμα ,αλλά δεν άφηνε έτσι την έχυσα χέρια..
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
191
Κριτικές
1
Like
1.020
Πόντοι
201
Επιστροφή σπίτι από επίσκεψη στην πρωινή βάρδια, όπου κατεθεσα στην Βίκυ στο Φυλης 56, το βδομαδιατικο σπέρμα μου.
Επίσης το μωράκι μου είπε να ενημερώσω οτι επέστρεψε
μια Nadia (από Βέργας 3 παλαιότερα) όπου θα είναι
απόγευμα και βράδυ στο Φυλής 56. Εγώ δεν την ξέρω
αλλά το μωρό είπε οτι είναι ξανθιά με 3-αρι στήθος
με νταρντανο-ποπουλη, και κάνει ελεύθερη πιπουλα κι αυτή.
Καλά βολια πορνοι μου.
Επιστροφή σπίτι από επίσκεψη στην πρωινή βάρδια, όπου κατεθεσα στην Βίκυ στο Φυλης 56, το βδομαδιατικο σπέρμα μου.
Επίσης το μωράκι μου είπε να ενημερώσω οτι επέστρεψε
μια Nadia (από Βέργας 3 παλαιότερα) όπου θα είναι
απόγευμα και βράδυ στο Φυλής 56. Εγώ δεν την ξέρω
αλλά το μωρό είπε οτι είναι ξανθιά με 3-αρι στήθος
με νταρντανο-ποπουλη, και κάνει ελεύθερη πιπουλα κι αυτή.
Καλά βολια πορνοι μου.
επιστροφη της ναντιας μετα απο πολυυυυ καιρο,χαρηκα πολυ με αυτο το νεο,προσχαρη και φιλικη στον πελατη(ενα μουτρακι πρασινοματικο ολο τρελα,και ενας κωλος ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ)συντομα αναμονη με ΑΝΤΙΣΚΗΝΟ να την ΚΑΒΑΛΗΣΩ παλι,απο οτι διαβασα προσθεσε και ελευθερο στοματικο...
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.920
Like
5.783
Πόντοι
1.056
επιστροφη της ναντιας μετα απο πολυυυυ καιρο,χαρηκα πολυ με αυτο το νεο,προσχαρη και φιλικη στον πελατη(ενα μουτρακι πρασινοματικο ολο τρελα,και ενας κωλος ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ)συντομα αναμονη με ΑΝΤΙΣΚΗΝΟ να την ΚΑΒΑΛΗΣΩ παλι,απο οτι διαβασα προσθεσε και ελευθερο στοματικο...

Ποια ειναι αυτη ρε μυστη; Που την βρισκουμε;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom