Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 292 άτομα (25 μέλη και 267 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.112
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.112
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 71 Εύα καστανή κοπέλα, σώμα με πιασιματακια, 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Ηλέκτρα με κάστανο σκούρο μαλλί, σώμα με πιασίματα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 86β Άντζελα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Μαρία μελαχρινή λεπτή με 3.5αρες βυζάρες, τατουάζ ανάμεσα στα βυζια και στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β Άννα με τα ασιατικά χαρακτηριστικά, κοκκινομάλλα, λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Άντζελα το μελαχρινό κοντοπουτανο, με κανονικό, σώμα, 3αρι βυζι, τατουάζ κάθετα ανάμεσα στις βυζαρες, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλης 84α Άννα Μαρία μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 65β Ιζαμπελα μελαχρινή κοπέλα με πολύ μακρύ μαλλί νταρντανα με μπουταρες κωλαρα, 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 65α Τζασμιν μελαχρινή λεπτή με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, μικρό βυζι, με πρωκτικο και τελειωτικό στο στήθος και Σιμονα που επέστρεψε, μελαχρινή με ψιλοκανονικό σώμα κωλαρα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά Έλλη ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα μπουτου 1.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι και Γιάννα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Ελενα ξανθιά νταρντανα, με 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 72 κλειστό.

Φυλής 66δ Ιωάννα η βόλεϊμπολιστρια, καστανοξανθη ψηλή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α & 56 κλειστά.

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α κλειστό.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.328
Κριτικές
94
Like
46.637
Πόντοι
17.311
τώρα live

Φυλής 71 Εύα καστανή κοπέλα, σώμα με πιασιματακια, 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Ηλέκτρα με κάστανο σκούρο μαλλί, σώμα με πιασίματα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 86β Άντζελα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Μαρία μελαχρινή λεπτή με 3.5αρες βυζάρες, τατουάζ ανάμεσα στα βυζια και στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β Άννα με τα ασιατικά χαρακτηριστικά, κοκκινομάλλα, λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Άντζελα το μελαχρινό κοντοπουτανο, με κανονικό, σώμα, 3αρι βυζι, τατουάζ κάθετα ανάμεσα στις βυζαρες, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλης 84α Άννα Μαρία μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 65β Ιζαμπελα μελαχρινή κοπέλα με πολύ μακρύ μαλλί νταρντανα με μπουταρες κωλαρα, 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 65α Τζασμιν μελαχρινή λεπτή με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, μικρό βυζι, με πρωκτικο και τελειωτικό στο στήθος και Σιμονα που επέστρεψε, μελαχρινή με ψιλοκανονικό σώμα κωλαρα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά Έλλη ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα μπουτου 1.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι και Γιάννα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Ελενα ξανθιά νταρντανα, με 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 72 κλειστό.

Φυλής 66δ Ιωάννα η βόλεϊμπολιστρια, καστανοξανθη ψηλή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α & 56 κλειστά.

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α κλειστό.
αραξε λιγο ρε φιλε, πρωϊ-μεσημερι-βραδυ και ασε κανα βορδελοβλακα να κανει καμια ενημερωση :confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

mastrogod

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
46
Κριτικές
15
Like
592
Πόντοι
290

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
21
Φωκαιας 24 Αννιτα πολύ λεπτή κοπέλα με ξανθό μαλλί, μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Πιτσιρίκα σχετικά που δούλευε και 3η βραδιά είναι, κάτω από 50 κιλά;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.112
Πόντοι
45.465
Πιτσιρίκα σχετικά που δούλευε και 3η βραδιά είναι, κάτω από 50 κιλά;
έχει δουλέψει κάποιες πολύ λίγες φορές 3η βάρδια, η συνήθης βάρδια της είναι η πρώτη, ναι μπορεί να είναι κ κάτω από 50, δουλεύει πολύ καιρό εδώ ενώ πριν δουλευε στο Μεταξουργείο
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Λοιπον, θα εγραφα κριτικη αλλά βαριεμαι να αναπτυξω (γιατι ετσι θα εδινα και αξία στη συγκεκριμενη).
Εν ολιγοις πεταξα ενα 20ευρω στην περιφημη Μπιουτι του Φ66, την οποία αναζητουσα εναγωνίως μεσα στην καραντινα και μαλιστα το ειχα γραψει 2-3 φορες εδω στο forum. Παραδοσιακα ειχε νορμαλ υπηρεσίες, οχι πολυ ενεργητικές, αλλά σε συνδυασμο με την εμφανιση (και δη την ασυλληπτη κωλαρα της) εφτιαχνε ενα τίμιο πακετο για να ξεδωσεις. Ε λοιπον αποψε ηταν ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ, η κοπελα απλως δεν ηθελε να γαμηθει [σσ αρχες της βάρδιας, δλδ δεν ηταν κουρασμενη] και σ' εκανε να νιωθεις περιπου σαν βιαστης. Εχω φαει πολλες φόλες στην πορνοκαριέρα μου, αλλά αυτο το αποψινο περναει στο πανθεον και ισως πρεπει ν' ανατρεξω σε εποχες Ρενάτας για να βρω κατι αναλογο. Η τσατσα αγενεστατη, ολο μαγκιές, ολο φιλοσοφίες και με μια κακη κουβεντα για καθε συναγωνιστη που δεν περνουσε στο δωματιο. Ο χωρος κλειστοφοβικος και της πλακας (ξερετε οι παλιοτεροι).
ΥΓ. Οταν ημουν πρωταρης, ειχα την αφελη εντυπωση πως βρισκονται "στανταράκια" στα μπουρδελα της Φυλης. Η ζωη κατερριψε διαδοχικα ολα τα στανταράκια μου, και μαλιστα με τραγελαφικους τροπους σαν την αποψινη υπερ-φόλα. Χωρις να θελω να γενικευσω, νομιζω πως το χαμηλο μορφωτικο και διανοητικο επιπεδο των κοριτσιων που ασκούν το επαγγελμα δεν τούς επιτρεπει να αναπτυξουν κωδικα δεοντολογίας - οπως πχ ενας ταβερνιαρης ή ενας μπαρμπερης, που οση ζητηση κι αν εχουν δεν προκειται να σε δηλητηριασουν ή να σε σφαξουν αντίστοιχα. Δυστυχως οι πόρνες δεν εχουν πατο στην εκπτωση των υπηρεσιών τους (ή μαλλον η εκπτωση και η καταπτωση ειναι συχνα ανάλογες του πατου τους...) μεχρι να βαρεθουν τελειως και να μας αδειασουν τη γωνιά. Τι να πω, καλοφαγωτα τα κλεμμενα 20ευρα ρε μαυρουλα αλλά απο μενα δεν θα τα ξαναδεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.717
Κριτικές
6
Like
8.897
Πόντοι
1.686
ΦΊΛΕ Kosamf , για να ρεφάρεις και να περάσεις
καλά, πάρε την Ιζαμ΄πέλα στο Φυλής 65.
Λέει ότι είναι Βραζιλιάνα, αλλά είναι βουλγάρα.
( Μη το πείτε, και της χαλάσετε το μύθο, όμως).
Είναι καλή μέσα και ωραία θα σου αρέσει, νομίζω.

Επίσης καλή είναι η Σαμπίνα , απόγευμα
Εκηξίου 18 κάποιες μέρες,
και κάποιες μέρες βράδυ Βέργας7, είναι
η πρώην Αλίνα από μοντελοαλυσίδα.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
ΦΊΛΕ Kosamf , για να ρεφάρεις και να περάσεις
καλά, πάρε την Ιζαμ΄πέλα στο Φυλής 65.
Λέει ότι είναι Βραζιλιάνα, αλλά είναι βουλγάρα.
( Μη το πείτε, και της χαλάσετε το μύθο, όμως).
Είναι καλή μέσα και ωραία θα σου αρέσει, νομίζω.

Επίσης καλή είναι η Σαμπίνα , απόγευμα
Εκηξίου 18 κάποιες μέρες,
και κάποιες μέρες βράδυ Βέργας7, είναι
η πρώην Αλίνα από μοντελοαλυσίδα.

Ευχαριστώ πολύ!
Νομίζω την έχω μπανίσει τη βραζιλιανορουμάνα που ανέφερες. Απογευματινή βάρδια είναι;

Στην πιάτσα Λιοσίων δεν πολυπηγαίνω, αν και θα 'πρεπε.
Μου πρότεινε κάποιος αλλος απ' το forum και μια τυπισσα στη Χωματιανού, δεν ξερω αν εχεις αποψη.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.717
Κριτικές
6
Like
8.897
Πόντοι
1.686
Χωματιανού , μου είπαν ότι παίζει μια καλή.

Στο Φωκαίας 17 , πάνω και κάτω κάποιες φορές
έχει ενδιαφέροντα τεμάχια.
Πρωινή βάρδια στο Διδυμου 27 πάρε αν είναι
η Φωτεινή , Ουκρανή με ποδάρες πολύ θερμή.

Το κινηματογρφικό πότε θα κάνει προβολές
στην Ίριδα,
να δούμε τίποτα ; ( σπαμ , αλλά καλό )
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Παιδιά αν θέλω να γράψω κριτική για βέργας 7 κάτω τη γράφω στο βέργας 7 κανονικά ?
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.717
Κριτικές
6
Like
8.897
Πόντοι
1.686
Παιδιά αν θέλω να γράψω κριτική για βέργας 7 κάτω τη γράφω στο βέργας 7 κανονικά ?

Βρες το στα μπουρδέλα και έχει μπλε παραλληλόγραμμο
που γράφει " γράψε νέα κριτική"

Οπότε αν θέλεις γράψε την .
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Πέρασμα με Σάρα από βέργας υπόγειο μέτριες αντιδράσεις γενικά έτσι και τσι εχει γραφτεί κριτική περιμένει επιβεβαίωση
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Χωματιανού , μου είπαν ότι παίζει μια καλή.

Στο Φωκαίας 17 , πάνω και κάτω κάποιες φορές
έχει ενδιαφέροντα τεμάχια.
Πρωινή βάρδια στο Διδυμου 27 πάρε αν είναι
η Φωτεινή , Ουκρανή με ποδάρες πολύ θερμή.

Το κινηματογρφικό πότε θα κάνει προβολές
στην Ίριδα,
να δούμε τίποτα ; ( σπαμ , αλλά καλό )
Έχω πολλά χρόνια να πάω Ίριδα, φίλε μου.
Τώρα τελευταία είχα δει καλές ταινίες στην Ταινιοθήκη (ειδικά αφιερώματα) και σε άλλες αίθουσες δεξιά κι αριστερά, αλλά και στο Cinobo που το συνιστώ ανεπιφύλακτα για καλό σινεμά - κλασικό αλλά και σύγχρονο.
 

Alex(9)

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
61
Κριτικές
3
Like
207
Πόντοι
0
Λοιπον, θα εγραφα κριτικη αλλά βαριεμαι να αναπτυξω (γιατι ετσι θα εδινα και αξία στη συγκεκριμενη).
Εν ολιγοις πεταξα ενα 20ευρω στην περιφημη Μπιουτι του Φ66, την οποία αναζητουσα εναγωνίως μεσα στην καραντινα και μαλιστα το ειχα γραψει 2-3 φορες εδω στο forum. Παραδοσιακα ειχε νορμαλ υπηρεσίες, οχι πολυ ενεργητικές, αλλά σε συνδυασμο με την εμφανιση (και δη την ασυλληπτη κωλαρα της) εφτιαχνε ενα τίμιο πακετο για να ξεδωσεις. Ε λοιπον αποψε ηταν ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ, η κοπελα απλως δεν ηθελε να γαμηθει [σσ αρχες της βάρδιας, δλδ δεν ηταν κουρασμενη] και σ' εκανε να νιωθεις περιπου σαν βιαστης. Εχω φαει πολλες φόλες στην πορνοκαριέρα μου, αλλά αυτο το αποψινο περναει στο πανθεον και ισως πρεπει ν' ανατρεξω σε εποχες Ρενάτας για να βρω κατι αναλογο. Η τσατσα αγενεστατη, ολο μαγκιές, ολο φιλοσοφίες και με μια κακη κουβεντα για καθε συναγωνιστη που δεν περνουσε στο δωματιο. Ο χωρος κλειστοφοβικος και της πλακας (ξερετε οι παλιοτεροι).
ΥΓ. Οταν ημουν πρωταρης, ειχα την αφελη εντυπωση πως βρισκονται "στανταράκια" στα μπουρδελα της Φυλης. Η ζωη κατερριψε διαδοχικα ολα τα στανταράκια μου, και μαλιστα με τραγελαφικους τροπους σαν την αποψινη υπερ-φόλα. Χωρις να θελω να γενικευσω, νομιζω πως το χαμηλο μορφωτικο και διανοητικο επιπεδο των κοριτσιων που ασκούν το επαγγελμα δεν τούς επιτρεπει να αναπτυξουν κωδικα δεοντολογίας - οπως πχ ενας ταβερνιαρης ή ενας μπαρμπερης, που οση ζητηση κι αν εχουν δεν προκειται να σε δηλητηριασουν ή να σε σφαξουν αντίστοιχα. Δυστυχως οι πόρνες δεν εχουν πατο στην εκπτωση των υπηρεσιών τους (ή μαλλον η εκπτωση και η καταπτωση ειναι συχνα ανάλογες του πατου τους...) μεχρι να βαρεθουν τελειως και να μας αδειασουν τη γωνιά. Τι να πω, καλοφαγωτα τα κλεμμενα 20ευρα ρε μαυρουλα αλλά απο μενα δεν θα τα ξαναδεις.
υπήρχε πριν δέκα χρόνια μια από το Καζακστάν την έπαιρνα χρόνια και πόλοι φίλοι μου και ήταν πάντα έπος αλλά μόνο αυτί
 

Alex(9)

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
61
Κριτικές
3
Like
207
Πόντοι
0
υπήρχε πριν δέκα χρόνια μια από το Καζακστάν την έπαιρνα χρόνια και πόλοι φίλοι μου και ήταν πάντα έπος αλλά μόνο αυτί
υπήρχε πριν δέκα χρόνια μια από το Καζακστάν την έπαιρνα χρόνια και πόλοι φίλοι μου και ήταν πάντα έπος αλλά μόνο αυτί
Χριστίνα! την θυμήθηκα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Φιλιππίδου 11β εχθές βράδυ τελευταίος πελάτης 2ης βάρδιας (πιτσιρικάς) που κατά τα λεγόμενά του αν και αποχώρησε άχυστος έμεινε ευχαριστημένος...
* Ζήτησε ποτηράκι νερό από τον τράβελο υπηρεσία.
** Εάν διαβάσεις το μνμ και είσαι μέλος του σάι κάνε τον κόπο να παραθέσεις τύπε!
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
υπήρχε πριν δέκα χρόνια μια από το Καζακστάν την έπαιρνα χρόνια και πόλοι φίλοι μου και ήταν πάντα έπος αλλά μόνο αυτί
To Χριστινάκι λες.
Όντως εξαιρετική περίπτωση, αλλά δεν έμεινε για πολλά χρόνια στην πιάτσα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ο ντιμτριξ ίσως αναφέρεται στην Νικόλ. Ιάσονος 20. μπορεί να περασω πάλι απ' τα μπουρδέλα , εντελώς τυχαία,ένεκα δουλειάς, να ριξω μια ματιά .
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom