Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 130 άτομα (4 μέλη και 126 επισκέπτες)

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Καρφοτος για Λάουρα σήμερα απόγευμα στο Κολωνού 11 μα απουσίαζε.
Καπάκι πάω στο μ.αλεξανδρου και πέρδικα γωνία για να δω τη Λόλα.
Τη βλέπω Μ αρέσει και μπαινω.ερχεται η Λόλα κοιτάζει τον πουτσο μου τον μελετά και μου λέει.οταν σικονεται γίνεται πόσος.τοσος της δείχνω με τα χέρια μου.
Αποριπτεσαι μου λέει.
Ξαναντινομε περνώ τα λεφτά μου και φεύγω.
Πάω πορνομολ, Ιάσονος 39.
Βλέπω μια Μαίρη χυμοδης σφυχτο κορμί κολάρα και βυζάρες καστανή.
Στο γαμιση όλα καλά πίπα και στα τέσσερα σφιχτή κολαρα που ζουλαγα κι αυτή βογκαγε.
Εγκρινω γενικός
Χαχα ωραία ιστορία.
Παλιοσκυλο μου Λάουρα εννοείς ένα γυφτοβουλγαρακι που είναι μαζί με Άντζελα?
Είναι χάλια ρε και τελείως τρελή τεσπα γούστα είναι αυτά.
Μια ερώτηση παιδιά η Χριστίνα στο πορνομολ πάνω δεξιά γιατί έχει κάτι σαν μανιτάρια στην πλάτη? γενικά τι γνώμη έχετε για αυτήν την κοπέλα ?
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
396
Κριτικές
144
Like
7.837
Πόντοι
11.971
Χαχα ωραία ιστορία.
Παλιοσκυλο μου Λάουρα εννοείς ένα γυφτοβουλγαρακι που είναι μαζί με Άντζελα?
Είναι χάλια ρε και τελείως τρελή τεσπα γούστα είναι αυτά.
Μια ερώτηση παιδιά η Χριστίνα στο πορνομολ πάνω δεξιά γιατί έχει κάτι σαν μανιτάρια στην πλάτη? γενικά τι γνώμη έχετε για αυτήν την κοπέλα ?
Ξέρω τη γυφτοβουλγαρα Λάουρα.ενοω ομος μια ψιλή αδινατη στο Κολωνού 11 κάτο.
Για Χριστίνα πορνομολ Πάνο που Ροτας την έχω πάρει 4 με5 φορές παλιά και τόρα . χαβαλεντζου και γενικός τίμια πόρνη
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
87
Κριτικές
3
Like
292
Πόντοι
0

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Οι οίκοι για να μη χάσουν 4 ευρώ δίνοντάς μου 2 λεπτά παραπάνω στο δωμάτιο χάσανε πολλά 20ρικα από μένα εδώ και δυο βδομάδες που έχω να πατήσω. Το ίδιο θα ισχύει και για πολλούς άλλους πελάτες. Δεν πειράζει, συνεχίστε έτσι, μέχρι εκεί σαν κόβει. Όταν βαράτε μύγες, θα βάζετε πάλι τις κοπέλες να μας γλωσσοφιλιάζουν και να μας πιάνουν το πουλί στο σαλόνι για να μπαίνουμε. Από εμένα πάντως έχουν τελειώσει μάλλον οριστικά. Μόνο μασατζίδικα από δω και μπρος.
Δεν έχεις άδικο για το κατάντημα των οίκων, αλλά απ’ ό,τι διαβάζω τα ίδια χάλια πάνω-κάτω συναντά ο κόσμος και στα ελαιοτριβεία, ενώ οι ταρίφες παίζουν περίπου στο πενηντάρικο για ένα μισάωρο. Άσε που ένας αριθμός μασατζούδων είναι κάτι γιαγιάδες που μοιάζουν με τη «μπάμπα-γιάγκα». Έπειτα εκεί οι στάνταρ υπηρεσίες θεωρούνται το κλαρίνο και η φραπεδιά, δεν πηδάς παντού και οι επιλογές είναι σαφώς λιγότερες. Με λίγα λόγια δεν την χαρακτηρίζεις και λύση τη φάση...
 

glas7411

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
39
Like
138
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Με όσα έχω διαβάσει σκέφτομαι να δοκιμάσω την Ανναμπελ από το μετάξι. Θα μπορούσε να μου πει κάποιος τις ώρες που δουλεύει; Επίσης έχω δει κριτικές στο Ι32. Είναι σε αυτό το σπιτάκι;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.497
Πόντοι
5.060
Δεν έχεις άδικο για το κατάντημα των οίκων, αλλά απ’ ό,τι διαβάζω τα ίδια χάλια πάνω-κάτω συναντά ο κόσμος και στα ελαιοτριβεία, ενώ οι ταρίφες παίζουν περίπου στο πενηντάρικο για ένα μισάωρο. Άσε που ένας αριθμός μασατζούδων είναι κάτι γιαγιάδες που μοιάζουν με τη «μπάμπα-γιάγκα». Έπειτα εκεί οι στάνταρ υπηρεσίες θεωρούνται το κλαρίνο και η φραπεδιά, δεν πηδάς παντού και οι επιλογές είναι σαφώς λιγότερες. Με λίγα λόγια δεν την χαρακτηρίζεις και λύση τη φάση...
Τα 50 ευρώ για μισή ώρα μια χαρά τιμή είναι και το μισάωρο είναι αρκετός χρόνος για να κάνεις προκαταρκτικά, σεξ και λίγο μασάζ, άμα λάχει, για επιδόρπιο. Ναι, υπάρχουν αρκετές γριές, αλλά βρίσκεις και κάμποσες πιο νεαρές. Πχ στο Λαγουμιτζή 23 δουλεύουν συνολικά καμιά 10ριά ανάμεσα στις οποίες όλο και κάποια θα σου κάνει ηλικιακά. Όσο για τα ελαιοτριβεία όπου δε γαμάς, υπάρχει σχετική ενημέρωση.
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
τωρα φυλης και περιξ

φυλης
105 αφροδιτη καλο σωμα με πεταχτο κωλο,απλο,απο μενα ειναι οχι
86 β,η γνωστη σκιπ μελαχρινη με το ωραιο κορμι τα τατου και το απλό
86 α η αντζελα η κοντη μελαχρινη μπαμαπατσικη με ακα
84 η Μαρια η νέα με τις βυζαρες και το ωραιο σωμα,μεσα απλο ,ισως να βελτιωθηκε,δε ξερω
65 β,μαυρη ισπανοφωνη με πλουσιο στηθος και κανονικο προς αδυνατο κορμι,ακα,δε ξερω αν εχει αναφερθει αλλα ενδιαφερουσα περιπτωση
ακομα και για μενα που δε μου αρεσουν οι μαυρες

φιλιπ
στο πανω μια αρκετα αδυνατη με απλο
στο κατω Λιζα ξανθια με καλο σωμα

φωκ
9,ενα χοντρο ευγενικο κοριτσι με γυαλια
13 κατω μια νικολ συμπфθητικο κορμι фзджщ
13 πάνω Ελλη,κοντοκλωτσα
25 πάνω,Λολα ινδιανοφατσα λατινα κοντη κανονικο σωμα με τατοΥ και ακα
25 κάτω Σαρα ρομά με ακά ,καλό κορμι

Βεργας 3,
σοβιετικο καπη απόψε,η επερεσια σιγουρα τελειωσε σχολειο επι υπαρκτου ισως και καποια απο τις 4 βαρειες
μεγαλοκοπέλες που σαλοναριζαν αγερωχες παρα την ηλικια τους

Λιοσιων 73 πάνω
Σαρα ,ξανθο μπαμπατσικο ομορφουλικο νεαρο με απλό

Μαραθωνος 59
πάνω Ναταλια μελαχρινο γιουρβαρλακι
Κάτω Αλισια γεματούλα
Αχιλλεως η Ιονελα η όμορφη

πολλά κλειστα καθοτι η βροχα επιπτε ραιθρου
Φυλής 65β μαύρη ισπανόφωνη τι βάρδια την βρήκες?
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Τα 50 ευρώ για μισή ώρα μια χαρά τιμή είναι και το μισάωρο είναι αρκετός χρόνος για να κάνεις προκαταρκτικά, σεξ και λίγο μασάζ, άμα λάχει, για επιδόρπιο. Ναι, υπάρχουν αρκετές γριές, αλλά βρίσκεις και κάμποσες πιο νεαρές. Πχ στο Λαγουμιτζή 23 δουλεύουν συνολικά καμιά 10ριά ανάμεσα στις οποίες όλο και κάποια θα σου κάνει ηλικιακά. Όσο για τα ελαιοτριβεία όπου δε γαμάς, υπάρχει σχετική ενημέρωση.
Να σημειωσω οτι στο Λαγουμιτζη 23 εχει μετακομισει και η πρωην Γκαλινα που ηταν Ιασωνος 37 σκαλακια και λιγες μερες πριν στο Αγιων Παντων 9,το οποιο εκλεισε,με το ονομα Αλινα,πολυ καλη οπως παντα εχει δοκιμαστει και εκει,η τιμη ειναι 60 ευρω για μιση ωρα και 80 ευρω για μια ωρα,μου ειπε η κυρια Σοφια,πολυ καλα ειναι δεδομενου της καθαριοτητας,της ανεσης χρονου,του ωραιου περιβαλλοντος,των ντουζιερων,πινεις και το ποτακι σου,μασαζακι,η Αλινα και ολα τα κοριτσια με ασπρα σεξυ μινι φορεματακια,σαν Γιατρινες ειναι το στηθοσκοπιο τους λειπει,περασα πολυ καλα παντως και το κυριοτερο ρε παιδι μου δεν σε τρωει το ανχος,μην σου πεταχτει και φυγει απο το δωματιο μολις χτυπεισει πορτα η 2τσα,εκει δεν εχει τετοια,βεβαια ειναι και το θεμα το χρηματικο,τεσπα τα δοκιμαζουμε ολα παντως και οτι κατσι καλο,εκτος απο cg οπου εκει αν φας φολα ποναει πολυ(την εφαγα μια φορα και δεν την ξαναπαταω),γιατι ειναι δυσκολο να εμπιστευτεις ατομα και κριτικες.
 

Gator9

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2017
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Με όσα έχω διαβάσει σκέφτομαι να δοκιμάσω την Ανναμπελ από το μετάξι. Θα μπορούσε να μου πει κάποιος τις ώρες που δουλεύει; Επίσης έχω δει κριτικές στο Ι32. Είναι σε αυτό το σπιτάκι;
τωρα το χειμωνα φιλε δουλευει εκει 12.00 με 00.00 απλα η βατραχοτσατσα χτηπαει στα 6,7 λεπτα εκτος αμα δωσεις 20αρικο και κατσεις 15 λεπτα η παραπανω λεφτα και κατσεις αρκετη ωρα οπως ετυχε να κανεις ενας αλλος μια μερα πριν απο εμενα και εκλεισε ο οικος για παρτη του. κανει ακαπ τσιπουκι πολυ καλο, και καλο σεξ αλλα θελει προσοχη και ηρεμα οχι σκισιμο ειδικα αμα τον εχεις μεγαλο γιατι μπορει να σπασει η καποτα οπως εγινε σε εμενα αλλα ολα καλα μετα και μην ακους απο αλλους που λενε εχει αφροδισια εγω την επισκεπτομαι 1,2 φορες την εβδομαδα και της κανω γλιφοκολι-γλιφομουνι και ειναι παντα μια χαρα και πολυ καθαρη
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Όσον αφορά αυτό, περιμένεις ειλικρίνεια στα μπουρδέλα; Την τελευταία φορά ρώτησα την τσατσά στο Φωκαίας 25 πάνω αν αφήνει λίγο παραπάνω χρόνο στο δωμάτιο. Είπε πως όχι, μόνο 10 λεπτά. Τη ρωτάω "δεν πιστεύω να χτυπάτε πόρτες στο 10λεπτο, έτσι;". Είπε πως δε χρειάζεται καν να ενοχλήσει φωνάζοντας την κοπέλα, γιατί μόνη της ξέρει πότε να φύγει. Λοιπόν, αυτή όχι μόνο τη φώναξε, αλλά χτύπησε και την πόρτα. Η κοπέλα με άφησε αμέσως στα κρύα του λουτρού χωρίς να καθίσει μισό λεπτό να τελειώσω στο χέρι έστω για τα προσχήματα. Μιλάμε για μεγάλους ψεύτες.
Καλά κάνεις και αναφέρεις όνομα οίκου για να ξέρουν όλοι που θα πέσει μποηκοτάζ.. Επίσης να μην ξεχνιόμαστε Ιάσονος 39 πορνομόλ, οργανωμένη αποχή, αυτά τα πουτανάκια ούτε 50λεπτο δεν θα ξαναπάρουν τέλος......!!!
 

WASP4

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
128
Πόντοι
1
Καλησπέρα, μήπως γνωρίζει κάποιος, ποιές κοπέλες δουλεύουν στο τσαρδί της Περγάμου 1;
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Καλησπέρα. Με όσα έχω διαβάσει σκέφτομαι να δοκιμάσω την Ανναμπελ από το μετάξι. Θα μπορούσε να μου πει κάποιος τις ώρες που δουλεύει; Επίσης έχω δει κριτικές στο Ι32. Είναι σε αυτό το σπιτάκι;
Χρειαζεσαι ολόσωμη στολή ναύτη μου.
Ο κάθε άπλυτος Πακιστανός την χύνει με 8 ευρώ μέσα στο στόμα και την φασωνει με λύσσα,δεν λέω και εμένα είναι το χόμπι μου αυτή η βρώμικη πεταλουδιτσα αλλά χρειάζεται ιδιαίτερη προσοχή.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.682
Πόντοι
45.465
Καλησπέρα, μήπως γνωρίζει κάποιος, ποιές κοπέλες δουλεύουν στο τσαρδί της Περγάμου 1;
Γενικά δουλεύουν 3 κοπέλες αλλά ωράρια είναι κάπως φλου, δουλεύουν η Εβελινα και η Μαρία που δούλευαν και στο Αχαρνών 85 και η Μαίρη που δούλευε έτσι κι αλλιώς εκεί πριν γίνει η μετεγκατασταση
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Καλά κάνεις και αναφέρεις όνομα οίκου για να ξέρουν όλοι που θα πέσει μποηκοτάζ.. Επίσης να μην ξεχνιόμαστε Ιάσονος 39 πορνομόλ, οργανωμένη αποχή, αυτά τα πουτανάκια ούτε 50λεπτο δεν θα ξαναπάρουν τέλος......!!!
Κύριε Καρλ ένα αλβανακι που δούλευε μολ η ακόμα δουλεύει ήταν σχετικά τίμιο μόλις έμπαινες δεξιά που χάθηκε αυτό? και άμα γνωρίζεις τι φάση ήταν.
Έβγαλα άρρωστα γούστα πάνω της αλλά δεν την βρίσκω.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Κύριε Καρλ ένα αλβανακι που δούλευε μολ η ακόμα δουλεύει ήταν σχετικά τίμιο μόλις έμπαινες δεξιά που χάθηκε αυτό? και άμα γνωρίζεις τι φάση ήταν.
Έβγαλα άρρωστα γούστα πάνω της αλλά δεν την βρίσκω.
Δεν έχω ιδέα για ποια μιλάς, δεν νομίζω να 'χω πάει μαζί της
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
635
Πόντοι
251
Γενικά δουλεύουν 3 κοπέλες αλλά ωράρια είναι κάπως φλου, δουλεύουν η Εβελινα και η Μαρία που δούλευαν και στο Αχαρνών 85 και η Μαίρη που δούλευε έτσι κι αλλιώς εκεί πριν γίνει η μετεγκατασταση
Η Μαιρη δουλεύει Δευτέρα και Τρίτη πρωί και Πέμπτη και Παρασκευή απογευμα.
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
631
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
26
τωρα το χειμωνα φιλε δουλευει εκει 12.00 με 00.00 απλα η βατραχοτσατσα χτηπαει στα 6,7 λεπτα εκτος αμα δωσεις 20αρικο και κατσεις 15 λεπτα η παραπανω λεφτα και κατσεις αρκετη ωρα οπως ετυχε να κανεις ενας αλλος μια μερα πριν απο εμενα και εκλεισε ο οικος για παρτη του. κανει ακαπ τσιπουκι πολυ καλο, και καλο σεξ αλλα θελει προσοχη και ηρεμα οχι σκισιμο ειδικα αμα τον εχεις μεγαλο γιατι μπορει να σπασει η καποτα οπως εγινε σε εμενα αλλα ολα καλα μετα και μην ακους απο αλλους που λενε εχει αφροδισια εγω την επισκεπτομαι 1,2 φορες την εβδομαδα και της κανω γλιφοκολι-γλιφομουνι και ειναι παντα μια χαρα και πολυ καθαρη
Μπράβο φίλε ούτε Γυναικολογος να ήσουν
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom