Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 368 άτομα (35 μέλη και 333 επισκέπτες)

Kanon1990

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
Σωστά..όπως γράφεις εσύ για να προστατεψεις καποιον..γραφω και εγω για να πάει κάποιος και να περάσει καλά.
Φίλε , διαβάζω τα λεγόμενά σου και παρατηρώ ότι είσαι υπερβολικός ή διαφμιζειζειε κάποιες ? ή το παίζεις μεγάλο πηδαρας
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
148
Κριτικές
20
Like
523
Πόντοι
311
Έζησα μεγάλες στιγμές σήμερα.
Τσατσάδες ζητάγανε μάσκες αλλά δεν φοράγανε οι ίδιες.
Ένας συναγωνιστής αργούσε να βγεί απο το δωμάτιο και μπήκε η τσατσά χωρίς να χτυπήσει την πόρτα και τον τσάκωσε να την παίζει πάνω από το σαπούνι αφού το είχε ανοίξει. Ο τύπος ήθελε να χύσει μέσα στο σαπούνι.
Αν είσαι μέλος πες μας γιατί το έκανες αυτό. Με ενδιαφέρει το σκεπτικό σου.
Μάγκες από εδώ και πέρα με το δικό σας σαπούνι.
Το ίδιο σκηνικό είχε αναφερθεί σε αυτό το θρεντ πριν από χρόνια από τον δράστη ο οποίος το έβρισκε πολύ διασκεδαστικό και αρκετές φορές κατουρούσε μέσα στο μπουκάλι επειδή χρειαζόταν αραίωση όπως ισχυριζόταν. Δεν μπορείς να φανταστείς την ψυχανωμαλία που κρύβει ο καθένας. Αν αρχίσω να αναφέρω σκηνικά που έχω είτε ο ίδιος βιώσει είτε ακούσει θα πρέπει να γράφω μέχρι το πρωί. Θα αναφέρω μόνο ένα το οποίο ήταν όντως διασκεδαστικό. Πριν 17 χρόνια χειμώνας στις 3 το πρωι σε μπουρδελότσαρκα στην Ιάσωνος πετυχαίνω τύπο που έχει αράξει στο μπουρδέλο και δεν λεει να φύγει...έχει πηδήξει 5 φορές την πουτάνα και περιμένει να "γεμίσει" ξανά όπως λεει για να της τον ξαναρίξει. Μπαίνω στο δωμάτιο πιάνω κουβέντα με την πουτάνα και μου κάνει "Αυτός είναι ανώμαλος...έρχεται κάθε βδομάδα με πηδάει 6 - 7 συνεχόμενες φορές και την επόμενη μέρα έρχεται και κάνει τον σχολιαστή ενώ μπαίνω στα δωμάτια λέγοντας "Πας να φας αλλουνού ψωλή μωρή καργια ε ?" Πόσες φορές του έχω πει να ξεκουμπιστεί και να μην ξαναπατήσει το πόδι του και αυτός εκεί...να μου λεει "Μόνο την δική σου μουνάρα θέλω να γαμάω καργιόλα" ! ???
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Φίλε , διαβάζω τα λεγόμενά σου και παρατηρώ ότι είσαι υπερβολικός ή διαφμιζειζειε κάποιες ? ή το παίζεις μεγάλο πηδαρας
Ναι...το βρήκες...είμαι προμότορας και μεγάλος γαμίκουλας... εσύ τι είσαι?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Το ίδιο σκηνικό είχε αναφερθεί σε αυτό το θρεντ πριν από χρόνια από τον δράστη ο οποίος το έβρισκε πολύ διασκεδαστικό και αρκετές φορές κατουρούσε μέσα στο μπουκάλι επειδή χρειαζόταν αραίωση όπως ισχυριζόταν. Δεν μπορείς να φανταστείς την ψυχανωμαλία που κρύβει ο καθένας. Αν αρχίσω να αναφέρω σκηνικά που έχω είτε ο ίδιος βιώσει είτε ακούσει θα πρέπει να γράφω μέχρι το πρωί. Θα αναφέρω μόνο ένα το οποίο ήταν όντως διασκεδαστικό. Πριν 17 χρόνια χειμώνας στις 3 το πρωι σε μπουρδελότσαρκα στην Ιάσωνος πετυχαίνω τύπο που έχει αράξει στο μπουρδέλο και δεν λεει να φύγει...έχει πηδήξει 5 φορές την πουτάνα και περιμένει να "γεμίσει" ξανά όπως λεει για να της τον ξαναρίξει. Μπαίνω στο δωμάτιο πιάνω κουβέντα με την πουτάνα και μου κάνει "Αυτός είναι ανώμαλος...έρχεται κάθε βδομάδα με πηδάει 6 - 7 συνεχόμενες φορές και την επόμενη μέρα έρχεται και κάνει τον σχολιαστή ενώ μπαίνω στα δωμάτια λέγοντας "Πας να φας αλλουνού ψωλή μωρή καργια ε ?" Πόσες φορές του έχω πει να ξεκουμπιστεί και να μην ξαναπατήσει το πόδι του και αυτός εκεί...να μου λεει "Μόνο την δική σου μουνάρα θέλω να γαμάω καργιόλα" ! ???

Ανωμαλία που κουβαλάει ο κόσμος τελικά...
:jerking2:
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλημέρα, φίλοι μου,
Μια ερώτηση, αν μπορεί κανένας να μου απαντήσει. Εκείνη η Βαλέρια και η Καρολίνα που δούλευαν Φωκαίας 27Β στα σκαλάκια πάνω, δουλεύουν ακόμα ή έφυγαν. Οι τσατσάδες όταν τις ρωτάς σε κοιτάνε λες και δεν ξέρουν για ποιες μιλάς, μη σε χάσουν από πελάτη εκείνη τη στιγμή. Σπαστικές κάνουν πως δεν καταλαβαίνουν.
Και κάτι άλλο ακόμα. εκείνο στην Πιπίνου 118 τέρμα, έκλεισε. Ήταν στην ίδια αλυσίδα με εκείνο της Αγκύρας 12. Θυμάμαι εκείνο το κοντοπούτανο την Καίτη, που έδινε σοβαρό αγώνα στο κρεβάτι. Βέβαια εκείνο πάλι που ποτέ δεν άνοιξε μετά τις καραντίνες ήταν το Κωνσταντινουπόλεως 206.
 

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
86
Like
776
Πόντοι
80
Καλημέρα, φίλοι μου,
Μια ερώτηση, αν μπορεί κανένας να μου απαντήσει. Εκείνη η Βαλέρια και η Καρολίνα που δούλευαν Φωκαίας 27Β στα σκαλάκια πάνω, δουλεύουν ακόμα ή έφυγαν. Οι τσατσάδες όταν τις ρωτάς σε κοιτάνε λες και δεν ξέρουν για ποιες μιλάς, μη σε χάσουν από πελάτη εκείνη τη στιγμή. Σπαστικές κάνουν πως δεν καταλαβαίνουν.
Και κάτι άλλο ακόμα. εκείνο στην Πιπίνου 118 τέρμα, έκλεισε. Ήταν στην ίδια αλυσίδα με εκείνο της Αγκύρας 12. Θυμάμαι εκείνο το κοντοπούτανο την Καίτη, που έδινε σοβαρό αγώνα στο κρεβάτι. Βέβαια εκείνο πάλι που ποτέ δεν άνοιξε μετά τις καραντίνες ήταν το Κωνσταντινουπόλεως 206.
Η καιτη το κοντοπουτανο με τον κοτσο είχε πάει μετά στο στουντελο Λιοσίων 73
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
306
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
21
Λάουρα την λένε το κωλοπουτανο παιδιά συγνώμη η Λόλα είναι το καβλιαρικο πουτανακι το μοντέλε η αδερφή της μπιανκας που μοιάζει σαν να είναι θυμα μπουλινκ.
που και ποτε μπορουμε να βρουμε την λολα επιτελους;;;
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Έζησα μεγάλες στιγμές σήμερα.
Τσατσάδες ζητάγανε μάσκες αλλά δεν φοράγανε οι ίδιες.
Ένας συναγωνιστής αργούσε να βγεί απο το δωμάτιο και μπήκε η τσατσά χωρίς να χτυπήσει την πόρτα και τον τσάκωσε να την παίζει πάνω από το σαπούνι αφού το είχε ανοίξει. Ο τύπος ήθελε να χύσει μέσα στο σαπούνι.
Αν είσαι μέλος πες μας γιατί το έκανες αυτό. Με ενδιαφέρει το σκεπτικό σου.
Μάγκες από εδώ και πέρα με το δικό σας σαπούνι.
Μήπως κυκλοφοράει με παπί αυτός που την έπαιζε στο σαπούνι;

Εσύ πως το ξέρεις αυτό;
 

Thatweirdone

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2020
Μηνύματα
109
Κριτικές
1
Like
263
Πόντοι
21
Καμια μαυρουλα υπαρχει στο μεταξι το απογευμα?η ναομι ποιες ωρες δουλευει?
 

Kanon1990

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
Ναι...το βρήκες...είμαι προμότορας και μεγάλος γαμίκουλας... εσύ τι είσαι?
Δεν σε ξέρω φίλε αλλά οι αυτοί πού μιλάνε πολύ πάντα τα μισά είναι ψέματα! Επειδή η Λολίτα είναι και κακία γυναίκα και φόλα ! Αυτό είναι σίγουρο !
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Δεν σε ξέρω φίλε αλλά οι αυτοί πού μιλάνε πολύ πάντα τα μισά είναι ψέματα! Επειδή η Λολίτα είναι και κακία γυναίκα και φόλα ! Αυτό είναι σίγουρο !
Τύπος..γραφω στο σάιτ πάνω από 15 χρόνια..και αν είμαι έγκυρος η σοβαρός σε αυτά που λέω έχει αποδειχθεί...να προσέχεις σε ποιους απευθύνεις τους χαρακτηρισμούς περί ψεμμάτων... το ότι πέρασα εγώ σούπερ μαζί της δε σημαίνει ότι θα περνούν και όλοι οι άλλοι...οκ???άιντε να πούμε...
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
Μύστες ξέρει κανεις εάν τελικά τώρα αυτό το καιρό δουλεύει στο Φωκαίας 7 υπόγειο η Αλεξάνδρα πρώην Μελινα από Λιοσίων , Μίλφ μελαχρινό με φουλ πρόγραμμα δηλώνει Βουλγαρα , εάν ναι τι βάρδια
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Δεν σε ξέρω φίλε αλλά οι αυτοί πού μιλάνε πολύ πάντα τα μισά είναι ψέματα! Επειδή η Λολίτα είναι και κακία γυναίκα και φόλα ! Αυτό είναι σίγουρο !
Αυτές είναι βαριές κατηγορίες. :P
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
394
Κριτικές
144
Like
7.791
Πόντοι
11.971
Στο γονιακο νεοκλασικό τής Κολωνού σήμερα απόγευμα με Νικόλ.
Μπικε λίγο μουντζουφλιαρα και λέω δεν θα πάει καλά στην το κρύο που είχε το ψιλοταβανο δοματιο.
Μα μόλις με ακουμπισε ομος έκαιγε το κορμάκι της με ζέστανε άμεσος.πολυ καλή πίπα και φανταστικό γαμιση στα 10€
χορις βιασύνη και πολυ gfe.
Έχω χύσει πολύ αυτή την εβδομάδα και λέω δεν θα χύσω σήμερα.
Με την Νικόλ ομος έχυσα και πολύ έντονα.
 

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
Τύπος..γραφω στο σάιτ πάνω από 15 χρόνια..και αν είμαι έγκυρος η σοβαρός σε αυτά που λέω έχει αποδειχθεί...να προσέχεις σε ποιους απευθύνεις τους χαρακτηρισμούς περί ψεμμάτων... το ότι πέρασα εγώ σούπερ μαζί της δε σημαίνει ότι θα περνούν και όλοι οι άλλοι...οκ???άιντε να πούμε...
Και που του απάντησες πολύ του είναι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom