Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 236 άτομα (10 μέλη και 226 επισκέπτες)

kostakis38

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
9
Like
11
Πόντοι
0
αυτη η μια απο φωκαιας αξιζει τπτ? η θα κλαιμε το 20αρικο?
 

kostakis38

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
9
Like
11
Πόντοι
0
η τζενη το ψηλο βουλγαρακι απο φωκαιας? κανει και πρωκτικο?
 

kostakis38

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
9
Like
11
Πόντοι
0
χθεσινη πρωινη βολτα φυλης και φωκαιας.ολο οι ιδιες και οι ιδιες
 

kostakis38

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
9
Like
11
Πόντοι
0
τελικα διδιμου 27 ειναι μαλλον μονοδρομος για πρωινες βολτες λογω φωτεινης
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.235
Κριτικές
4
Like
7.211
Πόντοι
2.586
:think: :think::hi:
Καλησπέρα σας κύριοι ετος 2012 ..... οποία είναι ή νεαρά .....
Ό έυρων θα αμειφθει μέ βίντεο τής νεαράς σέ π.μ.
Μία αρκετά όμορφη και ψηλή που έδινε κώλο στα αρχικά της Φωκαίας;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Ολόκληρο το Πορνοεμπορικό είναι Φόλα... Στα 5,5 λεπτά φωνάζει η Τσατσά -Τσάτσος , όλες οι κορασίδες -όλες όμως- είναι νωχελικές , νευρικές , άψυχες, γενικώς το πορνομόλ θέλει ένα σκληρό μποϊκοτάζ γιατί πολύ την ψώνισαν αυτά τα μαλακισμένα που συχνάζουν στην καφετέρια...Πρέπει να αποδοθεί δικαιοσύνη και να στρώσουν οι μάπες τους..Μιλάω για τις γνωστές παλιές και τις γνωστές λιγότερο παλιές , άντε να ξυπνάμε λίγο με τα χαμαιτυπεία...άηντε...
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Θέλω να αναφέρω ενα ελαφρύ φολιασμα που έφαγα πριν κανα μηνα απο μια Ρίτα στο πορνομολ μπαίνοντας πανω αριστερά τέρμα.
Έψαχνα να επιθεωρησω εναν πρωκτό ενοικιαζοντας τον βραχυπρόθεσμα.
Αφού ανακοινώθηκε η παροχή πέρασα αλλα δεν δοκίμασα γκροβερ λόγο συμπεριφοράς απ την αρχή (αγένειας) στην ομιλία..έκανε οτι πονούσε στα 4 ενω ένοιωθα αέρα."τι μεγάλο που τον έχεις
και μλκιες" ...οπότε λεω κωλο ούτε για αστείο..
Κανα τίμιο κουλούρι εκτός απ του Ψυρρή και της γιαγιάς Ελένης στο Ιάσωνος 43 υπάρχει στο μετάξι βραδινή?
Λεω παρ'όλα αυτά να δοκιμάσω προς φυλής μια σονια απο Φιλιππίδου που είπε πιο πριν κάποιος για φουλ.. ή την Ηλέκτρα ..
Νομίζω ότι το νήμα χρειάζεται ενα πρωκτικό ρεπορταζ γιατι το αντίστοιχο νήμα με αυτή την ειδικότητα είναι λίγο ψόφιο..
Υ.γ γνωρίζω μπαρμπορα,πωλινα και διδυμου μεριά .
 

tew

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
22
Like
19
Πόντοι
0
Στην καλυμνου 36Α που δουλευη η νανα, το βλεπω κλειστο συνεχεια. Ξερεις κανεις αν ανοιξε? η αν δουλευει σε αλλο οικο η νανα?
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.671
Πόντοι
1.436
Καλημέρα

Προσοχή

Ιάσωνος 46β ισόγειο Σάντι πιτσιρίκι 20χρονο νέα άφιξη 1.60 υψος όμορφο ασπρο σωματακι μουτράκι όμορφο πονηρό τσαχπινικο αλλά από Αλβανία. Πρόγραμμα απλό στο 10αρικο.

Μπήκε στο δωμάτιο με τσαχπινιά αλλα κ με αέρα που δεν αρμόζει σε κοπέλα που κάνει ντεμπούτο σε αυτήν την ιερη εργασία. Γνωρίζει λίγες ελληνικές λέξεις. Συμεριφερθηκε με απίστευτη πονηρη αλβανική επαρση δεν έβγαλε το σουτιέν της το μουνακι της γεμάτο κρέμα με αισθηση πολύ πολύ χαλαρή, της έβαλα δάχτυλο στην αρχή ήταν περίεργο τραχύ λες κ έχει σπυριά η κάτι τραχύ. Το σώμα της εχει πολλά σπυριά εδώ κ εκεί κόκκινα μικρά. Στο πηδημα κλέβει ασυστολα δεν δέχθηκε πισοκωλιτο .
Την έδιωξα. Έφυγε απτο δωμάτιο με το κουτοπόνηρο στυλάκι της.
Σιγουρο Πεταμένο δεκάρικο η μικρή.

Καλη συνέχεια σε όλους.

Υ.Γ. Από την πιάτσα έχουν χαθεί οι σοβαροί παίκτες, έχουν επικρατήσει χαμηλού επιπέδου "νταβατζήδες" της οκκάς.
Ευχαριστούμε πολύ μύστη. Αυτά πρέπει να λέγονται. Ελπίζω να βρήκες κάτι και να ισοφάρισες :hi:
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
483
Κριτικές
3
Like
1.348
Πόντοι
481
Σεξ με Κατερίνα Ρωσίδα Ιάσωνος 37Β . Στανταράκι πλέον η Κατερίνα. Το μόνο αρνητικό που έχει είναι οι αντρικές παλάμες της...Πιο μεγάλη παλάμη σε γυναίκα δεν έχω δει, τεράστια δάχτυλα...
Είναι και οι πατούσες της τεράστιες;:humpleg:
 

Gator9

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2017
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
0
Πηγα χθες στο ιασωνος 32 επανω για τη Ανναμπελ οπως ακουγονται καλα, και μολις μπηκα ενας πληρωσε αδρα για να την εχει 1 ωρα και η βατραχομουρα τσατσα με εδιωξε και ειπε ενα σε μια ωρα περιπου
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
Πηγα χθες στο ιασωνος 32 επανω για τη Ανναμπελ οπως ακουγονται καλα, και μολις μπηκα ενας πληρωσε αδρα για να την εχει 1 ωρα και η βατραχομουρα τσατσα με εδιωξε και ειπε ενα σε μια ωρα περιπου
πολύ τυχερός.
μιλάμε για απαράδεκτη!!!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Είναι και οι πατούσες της τεράστιες;:humpleg:
Οι πατούσες είναι πιο αρμονικές σε σχέση με το σώμα της , οι παλάμες είναι υπερβολικές μιλάμε , πως να στο πω για να γεμίσει το χέρι της χρειάζεται πούτσα με πάχος μπουκάλι άμστελ...
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Οι πατούσες είναι πιο αρμονικές σε σχέση με το σώμα της , οι παλάμες είναι υπερβολικές μιλάμε , πως να στο πω για να γεμίσει το χέρι της χρειάζεται πούτσα με πάχος μπουκάλι άμστελ...
Δεν τρολάρω, άμα θες τράβα στο Ι 37Β να τις δεις από κοντά...
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Αλλά η Κατερίνα (Ιάσωνος 37Β) είναι ψυχούλα παρ' όλο που εμφανισιΑκά μοιάζει κάπως ' άγρια' ...μιλάμε για νεογνό..Και επίσης ιδανικό μέγεθος μουνιού, στενό μεν αλλά όχι να σε ξενερώσει, μουνί φτιαγμένο για έρωτα...
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.235
Κριτικές
4
Like
7.211
Πόντοι
2.586
Οι πατούσες είναι πιο αρμονικές σε σχέση με το σώμα της , οι παλάμες είναι υπερβολικές μιλάμε , πως να στο πω για να γεμίσει το χέρι της χρειάζεται πούτσα με πάχος μπουκάλι άμστελ...
Πολύ πιθανό μικρή και για χρόνια να έπαιζε τένις. Εμένα μου είχε τύχει με κοπέλα κοντύτερή μου και είχε μεγαλύτερες πατούσες κ παλάμες από εμένα όταν αναλογικά τα άκρα μου είναι μακρύτερα :sunglasses: σε σχέση με άλλων.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Πηγα χθες στο ιασωνος 32 επανω για τη Ανναμπελ οπως ακουγονται καλα, και μολις μπηκα ενας πληρωσε αδρα για να την εχει 1 ωρα και η βατραχομουρα τσατσα με εδιωξε και ειπε ενα σε μια ωρα περιπου
Απορώ ποιος πικραμένςο πλήρωσε για μια ώρα με την Άναμπελ, τρελο cyborg.. Αλήθεια 1 ώρ απόσο πάει ????? Δεν έχω κάτσει ποτέ τόσο σε αρδελόμπι... ''Αρδελόμπι = ατάκα Μπορδελομαχητή, είμαι τίμιος..)
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.235
Κριτικές
4
Like
7.211
Πόντοι
2.586
Απορώ ποιος πικραμένςο πλήρωσε για μια ώρα με την Άναμπελ, τρελο cyborg.. Αλήθεια 1 ώρ απόσο πάει ????? Δεν έχω κάτσει ποτέ τόσο σε αρδελόμπι... ''Αρδελόμπι = ατάκα Μπορδελομαχητή, είμαι τίμιος..)
Ίσως να κάνει κ άλλα μέσα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom