Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 193 άτομα (13 μέλη και 180 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Κούλης ωέω. Κατάφερε και έκοψε στο λαό ακόμα και το γαμησι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Στο Φώκαιας 24 εθεάθη καινούριο κορμί για τον οίκο σε απογευματινή βάρδια!! Πιο αδύνατη από την Ανίτα, πραγματικό και όμως αληθινό... :new_shocked:
Η Ανίτα δούλευε στο Φώκαιας 27Α μαζί με την Έλλη.

Τζούλια η "καινούρια" σε μελαχρινό, ίσως και γύφτικο αλλά είναι όμορφη. Περιμένω να ακούσω που έχει ξενοδουλέψει, στην τύχη λέω Φιδιππίδου 11Α.

Το κορμάκι της είναι ζωγραφιστό, ίχνος κυτταρίτιδας με ένα απίστευτο κωλαράκι που δένει αρμονικά με το σώμα της. Απλό πρόγραμμα, και αυτός ήταν ο λόγος που δεν προχώρησα στα ενδότερα, δεν ήμουν σε διάθεση να το σπάσω, ήθελα soft καταστάσεις, τσιμπουκώματα... άλλωστε για Αλιόνα κατέβηκα, Διδυμου 27 να την δοκιμάσω πρώτη φορά και πήρα τα αρχίδια μου γιατί ΤΕΤΑΡΤΗ είναι το ρεπό της...


Υ. Γ. Τελικά άδειασα στην Μιχαέλα Φώκαιας 17Α με πιπούλα, βυζομαλακία, αρχιδογλείψιμο...
 

Kashindros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
412
Πόντοι
290
Έχω γράψει ενημέρωση μια σελίδα πίσω, θα την έπαιρνα σε εμφάνιση είναι δυνατή αλλά πήρα τη Βαλερία στο Κολωνού 32 και μετά την Ιονελα στη Μαραθωνος, δε ξέρω τι λέει μέσα αλλά θα την πάρω σε επόμενη βόλτα μόνο για την εμφάνιση της
O dmtrsxxx ανέφερε ότι η κοπέλα έχει κωλάρα. Είναι σε φάση Pawg; ή απλή πολύ στητός;
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Στο Φώκαιας 24 εθεάθη καινούριο κορμί για τον οίκο σε απογευματινή βάρδια!! Πιο αδύνατη από την Ανίτα, πραγματικό και όμως αληθινό... :new_shocked:
Η Ανίτα δούλευε στο Φώκαιας 27Α μαζί με την Έλλη.

Τζούλια η "καινούρια" σε μελαχρινό, ίσως και γύφτικο αλλά είναι όμορφη. Περιμένω να ακούσω που έχει ξενοδουλέψει, στην τύχη λέω Φιδιππίδου 11Α.

Το κορμάκι της είναι ζωγραφιστό, ίχνος κυτταρίτιδας με ένα απίστευτο κωλαράκι που δένει αρμονικά με το σώμα της. Απλό πρόγραμμα, και αυτός ήταν ο λόγος που δεν προχώρησα στα ενδότερα, δεν ήμουν σε διάθεση να το σπάσω, ήθελα soft καταστάσεις, τσιμπουκώματα... άλλωστε για Αλιόνα κατέβηκα, Διδυμου 27 να την δοκιμάσω πρώτη φορά και πήρα τα αρχίδια μου γιατί ΤΕΤΑΡΤΗ είναι το ρεπό της...


Υ. Γ. Τελικά άδειασα στην Μιχαέλα Φώκαιας 17Α με πιπούλα, βυζομαλακία, αρχιδογλείψιμο...
Επιτέλους! είσαι ο πρώτος που τηνε ξετρυπώνει από τότε που την είδα...
Γαμήστε την πριν εξαφανιστεί.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Εμένα μα την αλήθεια πιο πολύ μου τρύπησε το μάτι η φάση που ανέφερες με το νοικιασμένο σπίτι της «ροντίκα» παρά η ορθογραφία σου!
Υ.Γ.: Αράξτε λίγο με την ορθογραφία του ανθρώπου ρε Μπαμπινιώτηδες επιτέλους.

Επιτέλους! είσαι ο πρώτος που τηνε ξετρυπώνει από τότε που την είδα...
Γαμήστε την πριν εξαφανιστεί.
Περί "Μπαμπινιώτηδων" ήξερες να σχολιάσεις άμεσα , αλλά αναφορά για το γκομενακι στο Φωκ. 24 ούτε λόγος, εεε;;;
 

dreamhunter

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Like
5
Πόντοι
0
Οι άντρες τα δίνουν όλα στην γυναίκα που αγαπούν περισσότερο ενώ οι γυναίκες τα δίνουν όλα στον άντρα που μισούν λιγότερο! (Αντίθετα φύλα).
Η ατάκα αυτή θυμίζει κάτι που θα έλεγε ο τίμιος "Κος Αυγολέμονος", αν όχι θα πρέπει να καταχωρηθεί σε εσένα Wolfman!!
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Περί "Μπαμπινιώτηδων" ήξερες να σχολιάσεις άμεσα , αλλά αναφορά για το γκομενακι στο Φωκ. 24 ούτε λόγος, εεε;;;
Μάλλον τρολλάρεις διότι καμμιά δεκαριά περίπου σελίδες πίσω την ανέφερα, σε ἀπάντηση μου προς τον βόρδελο (#142.603) για αξιόλογα τεμάχια στη Φυλής καὶ πέριξ. Είπα μάλιστα ότι στη τσάρκα μου την είδα στο Φιλ 11Α μαζί με τη Σύλβια. Αν δεν τρολλάρεις, τότε ἄνοιξ’ τα μάτια σου!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Επειδή έχω καταλάβει ότι τα γούστα μας ψιλοσυμπίπτουν, τσέκαρε Λάουρα (Φ 81Α), Αλεξάνδρα (Φ 54Α), Λίζα(time) (Φ71B συνήθως), Ανίτα (Φωκ 24) και Άννα (Φωκ 17Β). Μη περιμένεις ωστόσο να αντικρύσεις τίποτα εξτρορντιναίρ (πλην Λίζας ίσως) και όλες είναι φόλες.

Ααα και κάτι ακόμα... Πέρνα και μια βόλτα και από τα Φιλιππίδου 11 και δες αν δουλεύει μια Τζούλια. Σε προηγούμενη τσάρκα την είχα πετύχει στο Α μαζί με τη Σύλβια αλλά έκτοτε δεν είδα να την περιλαμβάνει κανείς σε κάποια ενημέρωση.
Εγώ τα ματάκια μου τα έχω ορθανοιχτα.

Αλλά, μήπως και εσύ χρειάζεσαι ένα φρεσκαρισματάκι στα ελληνικά και στην διατύπωση σου;

Μπορείς να μου δείξεις που-πότε την ανέφερες;

Η Αννιτα είναι παλιά καραβανα.

Και μνεία στο Φωκ. 24 και τις κοπέλες του ΔΕΝ έχεις ξανακάνει.

Μήπως έχεις μπερδέψει λίγο τα μπούτια σου; ;;;;
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Εγώ τα ματάκια μου τα έχω ορθανοιχτα.

Αλλά, μήπως και εσύ χρειάζεσαι ένα φρεσκαρισματάκι στα ελληνικά και στην διατύπωση σου;

Μπορείς να μου δείξεις που-πότε την ανέφερες;

Η Αννιτα είναι παλιά καραβανα.

Και μνεία στο Φωκ. 24 και τις κοπέλες του ΔΕΝ έχεις ξανακάνει.

Μήπως έχεις μπερδέψει λίγο τα μπούτια σου; ;;;;
Συγγνώμη για να καταλάβω... με επιπλήττεις επειδή είπα ότι την είδα στο Φιλ κι όχι στο Φωκ; μπας και νομίζεις ότι οι τάνες παραμένουν αμετακίνητες στα διάφορα τσαρδιά;
Η ανίτα τότε που σχολίασα ήταν στο 24 (παρέα με Έλλη αν θυμάμαι καλά) και ο ντόντος λέγοντας καινούργιο κορμί, προφανώς εννοούσε τη Τζούλια. Κανένα φρεσκάρισμα δεν χρειάζονται τα ελληνικά μου, εσύ είσαι πιθανότατα τρελός!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Συγγνώμη για να καταλάβω... με επιπλήττεις επειδή είπα ότι την είδα στο Φιλ κι όχι στο Φωκ; μπας και νομίζεις ότι οι τάνες παραμένουν αμετακίνητες στα διάφορα τσαρδιά;
Η ανίτα τότε που σχολίασα ήταν στο 24 (παρέα με Έλλη αν θυμάμαι καλά) και ο ντόντος λέγοντας καινούργιο κορμί, προφανώς εννοούσε τη Τζούλια. Κανένα φρεσκάρισμα δεν χρειάζονται τα ελληνικά μου, εσύ είσαι πιθανότατα τρελός!
Δεν επιπλήττω κανέναν.

Συγκρίνω & σχολιάζω.

Αν από τα γραφόμενα σου, που παραθέτω, βγάζει κάνεις συμπέρασμα ότι :

Αν η κοπέλα που ΔΕΝ κατονόμασε ο dodos, ήταν η Τζούλια που είδες εσύ στο Φιλ. 11 & μάλιστα το Α, αλλά εννοούσες το Φωκ. 24 και οι υπόλοιποι έπρεπε να κάνουν λογικά άλματα για να συλλάβουν τον συλλογισμό σου, τότε ok, ίσως να είμαι τρελός με την ανακρίβεια & το δυσνόητο.....

Καλά ξεμπερδεματα.....
(μέσα στο μυαλό σου, εννοω)
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Και που σαι ακόμα. Θα δουλεύουν οι ίδιες και οι ίδιες. Θα κρεμάσει το μουνι τους σαν ψοφιο κρέας κι ακόμα αυτές θα είναι.
Έχουν κουραστεί οι ίδιες κοπέλες και οι ίδιες ..!! Καμία ανανέωση τίποτα καινούργιο τίποτα το ενδιαφέρον !! Προσωπικά απλά πηγαίνω με κοπέλες που δεν είχα πάει ποτέ στο παρελθόν αλλά και αυτές οι ίδιες είναι που εργάζονταν και πριν ..απλά μου δημιουργεί λίγο σασπένς παραπάνω το ίδιο και σε αυτές που δεν με ξέρουν ..!! Ηδομεν !! Εννοείται με μάσκα γαμαω και στα 4!! Ξενερώνουν κάποιες αλλά τι να κάνουμε ; Προσέχουμε για να έχουμε τους απαντάω !! Κοιτά που τώρα το παίζω εγώ δύσκολος χαχαχα !!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.695
Πόντοι
45.465
τώρα live


Ιάσωνος 43 Μαρίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2. 5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και περίμεναν γιαγιά Ελένη και Μιρελα

Ιάσωνος 46β Ρωξανα ξανθιά παχουλη μιλφ με 2.5αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Όλγα λεπτή με καστανό σκούρο μαλλί 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Τζένη ξανθιά πολύ χοντρή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 46α κλειστό

Ιάσωνος 46 Άννα μελαχρινή κατσαρομαλλα μιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 44 νέο αριστερά όροφος Άννα μελαχρινή μιλφ χοντρή με το μαλλί πιασμένο κότσο, 3.5-4αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Ιάσωνος 45 νέο μεσαίο Εύα καστανή μιλφ με το μαλλί μέχρι τους ώμους, ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 44 νέο δεξιά ισόγειο κλειστό.

Ιάσωνος 44 νέο Αλινα καστανή
κοντή με γυαλάκια, σώμα μέ πιασίματα 2αρι βυζι και Μαρία ξανθιά ψηλή νταρντανοχοντρη με 2.5αρι βυζι και πολλά τατουάζ, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 Χριστίνα μελαχρινή κοπέλα με μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Εύα ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασιματακια 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Ιάσονος 39(1) Κατερίνα ξανθιά χοντρή με 2.5αρι βυζι και Παολα ξανθιά ψηλή χοντρή με ραστα μαλλί, 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39(2) Ζετα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 3αρι βυζι φουλ πρόγραμμα και Κορινα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.


Ιάσονος 39(3) Μπελα καστανή χοντρουλα με 3αρι βυζι, τατουαζ χαμηλά στο δεξί πόδι απλό και Τανια ξανθιά κοντή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι και 2-3 τατουάζ, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Ιάσωνος (4) κλειστό.

Ιάσωνος (5) Κάτια ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και στα πλευρά αριστερά, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος (6) περίμεναν κοπέλα

Ιάσωνος 37α Μαρία καστανοξανθη μαυριδερή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Λίνα μελαχρινή χοντρή με 3αρι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Ιάσωνος 37 δύο κοπέλες που δεν έχω δει ξανά, Γκαλινα ξανθιά κοντή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Κατερίνα καστανοξανθη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα.

Ιάσωνος 36 Αλέξανδρα ξανθιά χοντρή με 2.5αρι βυζι και διάφορα τατουάζ πάνω από το στήθος και τεράστιο στη δεξιά ωμοπλάτη, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 32 ισόγειο δεξιά Μπιανκα καστανή λεπτή με γυαλάκια μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 32 ισόγειο ευθεία κλειστό.

Ιάσωνος 32 όροφος αριστερά & δεξιά κλειστά.

Ιάσωνος 31β ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα

Ιάσωνος 31α δεξιά κλειστό.

Ιάσωνος 31α ευθεία υπόγειο Μαρία ξανθιά μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος και Ελενη ξανθιά μιλφ πολύ χοντρή 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και κωλαράκι.

Ιάσωνος 30β Άντζελα το μελαχρινό κοντοπουτανο, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30α Μαρία το ξωτικό, ξανθοκαστανη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα (έχει πάρει κιλά, 2αρι βυζι διαφορά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 27α κλειστό.

Λεωνιδου 28 ισόγειο Ντιαννα ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα (έχει πάρει κιλακια) 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Λεωνιδου 28 όροφος κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.695
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Χωματιανου 11α κλειστό

Χωματιανου 11β Αντριανα καστανοξανθη κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα, ωραίο πεταχτώ κωλαράκι 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε (επιλεκτικά κάνει ελεύθερο στοματικό) και τελειωτικό στο στήθος.

Λιοσιων 76β κλειστό.

Λιοσιων 73β Εμμι το ξανθό κοντοπουτανο, σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Κωνσταντίνα καστανοξανθη λεπτή με μαλλί μέχρι τους ώμους, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 κλειστό.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ Βίκυ ξανθοκαστανη γκιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 79α & 79β κλειστά.

Βεργας 3 δεξιά Εύα ξανθιά χοντρή με 3-3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, Όλγα ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο κότσο σώμα με πιασιματα 1.5αρι βυζι και Λαρίσα μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί ακόμα πιο χοντρή από την Εύα 2-2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά & όροφος κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα η ελληνογερμανιδα, ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α κλειστό.

Βεργας 6β Μαρίνα ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι,μεγάλο τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Βεργας 7 Κωνσταντίνα μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 3αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε και Αναστασία ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2.5-3αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Δίπλα δεξιά στο υπόγειο κάνουν εργασίες

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα η Βραζιλιανα ξανθιά χοντρή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Ειρήνη ξανθό γκρανι με κοντό μαλλί, παχουλη με 2αρι βυζι και Νατάσα ξανθιά μιλφ πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα γιατί προσέχουν για να έχουν όπως είπαν... κάνουν και παρτουζα.

Τροφωνιου 13 όροφος Κέλι η ξανθιά Ελληνίδα γυρολόγος μιλφ, ψηλή νταρντανοχοντρη με 3αρι βυζι, με πρωκτικο και αν έκανα ντουζάκι και ελεύθερο στοματικό.

Κνιδου 18 κλειστό.

Τροφωνιου, Βεργας κλπ έχουν κορδέλες με χαρτιά Α4 που ειδοποιούν να μην σταθμεύουν τα αμάξια γιατί αύριο Παρασκευή 25/6 θα γίνουν εργασίες ασφαλτροστρωσης.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
χτες πηρα τη σαρα στη φωκαιας 25...λοιπον οχι απλα δεν μου εκανε ελευθερο στοματικο ,αλλα δεν εκανε ΚΑΘΟΛΟΥ στοματικο.Αφου ξενερωνω πεταγομαι στη γωνια πανω που ειναι 2 μικρουλες κοντουλες (φωκαιας 27) πηρα τη μια την καινουργια,η τυπισσα πρεπει να ειναι τελειως λαλημενη δε ξερω μηπως ειχε παρει τιποτα κοκες...αλλα στο δωματιο συνεχεια να παραμιλαει και να λεει ασυναρτησιες..κοπανιοταν πανω κατω,και μου εριχνε σφαλιαρες στο πουτσο.Δηλ για να καταλαβω..αυτη εκει τι ρολο βαραει? γιατι πουτανα δεν την λες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
η φυλης απο την αλλη ειναι ολα τα γνωστα λαμογια-μπουχτισμενες.. οποτε φυλης και περιξ πλεον για μενα τρωνε Χ ...Αν ηθελα υπηρεσιες και συμπεριφορα μεταξουργειου ηξερα που να παω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ρε μαγκες ειχα μια απορια παντα....σας εχει τυχει να νιωσετε οτι μια πουτανα σε εκδικειται επειδη εχεις κανει πολλες φορες επισκεψη στον οικο αλλα δεν εχεις μπει ποτε δωματιο με τη συγκεκριμενη? ? να σε ξερει ομως,να σε εχει σταμπαρει αλλα εσυ να μην μπαινεις ποτε μεσα..(η να φευγεις,η να περνεις την αλλη πχ απο τις 2) .και οταν τελικα την περνεις,μεσα να σου βγαζει το λαδι σα να το κανει επιτηδες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom