Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 83 άτομα (4 μέλη και 79 επισκέπτες)

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Σωστα αυτα που λες τυπε αλλα υπαρχει και το θεμα της απλυσιας, πολλοι τυποι πανε απλυτοι και μυριζουν ιδρωτιλα, λογικο η κορασις να τον ξεπεταξει τον αλλο για να γλιτωσει τη βρωμα του.
Ποιος μπορει να μυριζει τη μπιχλα του αλλουνου επι 10 λεπτα με αντιτιμο 10 ευρω μονο ?
Μου έτυχε να πάω στη Φώκαιας 27 στη Βαλέρια. Είχε δωμάτιο. Πέρσι το καλοκαίρι. Βγήκε η ταλαίπωρη κρατώντας τη μύτη τρέχοντας στο μπάνιο. Έκανε ντους ολόκληρη. Όταν μπήκα στο δωμάτιο η υπηρεσία είχε ανοίξει παράθυρα. Της ζήτησα να αλλάξει σεντόνι. Το έκανε η γυναίκα. Ο άνθρωπος μύριζε χειρότερα από ασβό. Φρίκη.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
να μην σου χαλασω το εργο αλλα τα πρεζακια ειναι συνηθως ελληνες.
Αυτό λέω και στο έργο! Οι πάκηδες πουλάνε και οι :jerking: Έλληνες αγοράζουν και ψηφίζουν τους φίλους των εμπόρων του θανάτου.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τη γαμουσα τρεις φορές την εβδομάδα.νταβα αρνιόταν ότι έχει αλά μου το πει η τσατσα.δεν την είχα ποτέ καψούρα που λέμε απλα μου άρεσε πολύ.ειχα βαρεθεί στο τέλος και λίγο.οταν άνοιξαν Περίσι τα μπουρδέλα άρχισα να μην πάω σ' αυτή μα σε άλλες .έπαιξε και μια γκόμενα συνάδελφος απ' τη δουλειά που πιγαμε διακοπές μαζί και το Σεπτέμβρη έγινε το σκηνικό με τους μπάτσους και έφυγε.
Την σημπαθουσα πάντα κάναμε και κάνα μαυρακι και γουστάραμε πολύ.οταν έμαθε για το πορτρέτο της Μηχαελας σπαστικε πολυ
Από πού είναι η Αρίνα; Τέλος πάντων πηγα βραδάκι εμετικόν για ένα γαμησι ρουτίνας και τίμησα τον Βραζιλιάνο κωλο. Πιπα της προκοπής είχαν καιρό να μου κάνουν. Για ένα λεπτό. Το χει η κολομβενεζουέλα.

Η ψιλή άφαντη. Μια σκούρα πιτσιρίκα,μικρό βυζί,με επίσης ωραιό κουλίτο που λένε και οι Κολομβιανοί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Από θέμα αποδημητικών το εμετικό είναι σε καλύτερη μοίρα πλέον. Οι πρέζονες φωλιάζουν μόνο περιμετρικά. Ενώ στη φολης αφήνουν τα αυγά τους ακριβώς δίπλα στα ανοιχτά βορδελα.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Τη γαμουσα τρεις φορές την εβδομάδα.νταβα αρνιόταν ότι έχει αλά μου το πει η τσατσα.δεν την είχα ποτέ καψούρα που λέμε απλα μου άρεσε πολύ.ειχα βαρεθεί στο τέλος και λίγο.οταν άνοιξαν Περίσι τα μπουρδέλα άρχισα να μην πάω σ' αυτή μα σε άλλες .έπαιξε και μια γκόμενα συνάδελφος απ' τη δουλειά που πιγαμε διακοπές μαζί και το Σεπτέμβρη έγινε το σκηνικό με τους μπάτσους και έφυγε.
Την σημπαθουσα πάντα κάναμε και κάνα μαυρακι και γουστάραμε πολύ.οταν έμαθε για το πορτρέτο της Μηχαελας σπαστικε πολυ
Πέρυσι το καλοκαίρι στο σπίτι που έδειξες η Αρίνα μου είχε εξομολογηθεί ότι ήταν ερωτευμένη με κάποιον με μοτοσυκλέτα!

Εσύ έχεις επαφές μαζί της ακόμα;
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Πέρυσι το καλοκαίρι στο σπίτι που έδειξες η Αρίνα μου είχε εξομολογηθεί ότι ήταν ερωτευμένη με κάποιον με μοτοσυκλέτα!

Εσύ έχεις επαφές μαζί της ακόμα;
Είχες πάει κι εσύ εκεί στο νοικιασμένο απ' τον Ατριδη;
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Πάντως αν δεν του στοίχησε του Ατριδη ο κούκος αηδόνι,ηταν μέσα στο μπατζετ του,σύμφωνα με αυτά που λέει καλά του βγήκε ένας χρόνος σπονσοριλικι.
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
400
Κριτικές
148
Like
8.007
Πόντοι
11.971
Πέρυσι το καλοκαίρι στο σπίτι που έδειξες η Αρίνα μου είχε εξομολογηθεί ότι ήταν ερωτευμένη με κάποιον με μοτοσυκλέτα!

Εσύ έχεις επαφές μαζί της ακόμα;
Δεν έχω μοτοσυκλέτα
Πέρυσι το καλοκαίρι στο σπίτι που έδειξες η Αρίνα μου είχε εξομολογηθεί ότι ήταν ερωτευμένη με κάποιον με μοτοσυκλέτα!

Εσύ έχεις επαφές μαζί της ακόμα;
Δεν έχω μοτοσυκλέτα και δεν εχουμε ποια επαφή.οπος προείπα ποιο πανό η γυναίκα είναι θεότητα που δανείζεται κορμιά ανά τους αιώνες.την ίδια γυναίκα γουστάρουμε πάντα με άλλο πρόσωπο .γι'αυτό μην κολλάτε
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Κατάθεση στη Χριστινα στο Ιασ 44 τερμα δεξιά με τα τσιμεντένια σκαλάκια. Πεντακάθαρη με τρυφερό δερμα και όμορφο ελκυστικό κορμί.
Χαραμιζεται στο 10ρικο η κορασίς...
Της πρότεινα να το πάει στα 15ε για να έχει ποιοτικοτερους πελατες οπως εμενα δηλαδη.
Μαζι της και μια ξανθούλα Ευα πιτσιρικα την οποια δεν εχω ξαναδεί. Ομορφούλα Μολδαβόφάτσα, κανουν και παρτούζα.
Εύα πιτσιρίκα παχουλούλα και φόλα. Δεν άφηνε γλυφοβύζι με τη δικαιολογία ότι την είχαν πονέσει οι πακιστανοί. Στο 69 μύριζε, όχι από την απλυσιά, αλλά από περίοδο. Με ξενέρωσε. Η υπηρεσία χτύπησε πόρτα στα 7 λεπτά κι εκείνη ανακάθησε στο κρεβάτι. Την άφησα να φύγει.

Θα ήθελα να δοκιμάσω την Χριστίνα, διότι φαινόταν αξιόλογη σε εμφάνιση. Διστάζω όμως να ξαναπεράσω από αυτό το φολόσπιτο.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Πάντως αν δεν του στοίχησε του Ατριδη ο κούκος αηδόνι,ηταν μέσα στο μπατζετ του,σύμφωνα με αυτά που λέει καλά του βγήκε έναε χρόνος σπονσοριλικι.
Εγώ της έδινα 50 ευρώ για 1 ώρα στο διαμέρισμα.

Ίσως να αγαπούσε λίγο κι εμένα, όπως και τον Ατρίδη!
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δεν έχω μοτοσυκλέτα

Δεν έχω μοτοσυκλέτα και δεν εχουμε ποια επαφή.οπος προείπα ποιο πανό η γυναίκα είναι θεότητα που δανείζεται κορμιά ανά τους αιώνες.την ίδια γυναίκα γουστάρουμε πάντα με άλλο πρόσωπο .γι'αυτό μην κολλάτε
Ναι αλλά έπρεπε κατ εμέ να την αφήσεις στην υπογα όχι να της πληρώνεις και σπίτι.
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
400
Κριτικές
148
Like
8.007
Πόντοι
11.971
Μην μας τρελάνετε όμως τώρα. Ο Ατριδης πλερωνε για σπίτι που γινόταν παρέλαση;
Το ότι δίνεις λεφτά σε κάποια γυναίκα δεν σινεβει πος ελενχεις και τη ζωή της.αυτο σιμβεβει μόνο στα συμβατικά μικροαστικά ζευγαρια
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Αλλά θα μου πεις σπονσοριλίκι ήταν αυτό. Αλλά έπρεπε τουλάχιστον να έχει την τσίπα να μην το κάνει μπορδέλο το σπίτι που πλήρωνες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ της έδινα 50 ευρώ για 1 ώρα στο διαμέρισμα.

Ίσως να αγαπούσε λίγο κι εμένα, όπως και τον Ατρίδη!
Εσένα μάλλον σ αγαπούσε περισσότερο γιατί πλήρωνες λιγότερα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.179
Κριτικές
496
Like
62.372
Πόντοι
39.662
Εύα πιτσιρίκα παχουλούλα και φόλα. Δεν άφηνε γλυφοβύζι με τη δικαιολογία ότι την είχαν πονέσει οι πακιστανοί. Στο 69 μύριζε, όχι από την απλυσιά, αλλά από περίοδο. Με ξενέρωσε. Η υπηρεσία χτύπησε πόρτα στα 7 λεπτά κι εκείνη ανακάθησε στο κρεβάτι. Την άφησα να φύγει.

Θα ήθελα να δοκιμάσω την Χριστίνα, διότι φαινόταν αξιόλογη σε εμφάνιση. Διστάζω όμως να ξαναπεράσω από αυτό το φολόσπιτο.
Το μουνι απο φρεσκοτελειωμενη περιοδο μυριζει σα καμμενη μπαταρια, το εχω ζησει, αλλα ειναι μονο μυρωδια, παρε μια βαθια ανασα και γλειφτο της. Αντισωματα φουλ !!
Με Χριστινα εννοειται να δοκιμασεις, οχι τρελλά πραματα αλλα οχι φολα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Το ότι δίνεις λεφτά σε κάποια γυναίκα δεν σινεβει πος ελενχεις και τη ζωή της.αυτο σιμβεβει μόνο στα συμβατικά μικροαστικά ζευγαρια
Δεν είπαμε ότι έπρεπε να την ελέγχεις. Αλλά έπρεπε να έχει λίγη τσίπα. Αν το πας καθαρά υπολογιστικά σου κόστισε πολύ παραπάνω απ' ότι έπρεπε. Μπορούσες να την κουβαλάς σπίτι σου ή ξενοδοχείο τρεις φορές τη βδομάδα χωρίς να της πλερωνεις και νοίκι.
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
400
Κριτικές
148
Like
8.007
Πόντοι
11.971
Ναι αλλά έπρεπε κατ εμέ να την αφήσεις στην υπογα όχι να της πληρώνεις και σπίτι.
Έχω δει άντρες να χτίζουν σε γυναίκες βίλες με πισίνες να της περνουν μεσεντες Εξοχικό και αυτές στο τέλος να τους λένε δεν σ αγαπισα ποτέ και να πιδιουνται με παρκαδορους .πάτε σε κάνα δικαστήριο διαζυγίων και θα διται
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom