Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 275 άτομα (28 μέλη και 247 επισκέπτες)

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
9
Like
3.323
Πόντοι
736

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
20200505_GhostSherpa_WebsiteSubscriptionIcon-D-5hours.png
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα στους Φιλους.....δεν ξερω Κυριοι......η μερα σημερα σαν να μου φαινεται "διαφορετικη"...ενας αερας αισιοδοξιας φυσαει....πινω καφεδακι και ακουω τον Iggy......i am the Passenger ....and i ride......Καλα να περνατε και λιγες ωρες μεινανε.....5....4.....3.....2......Παμε.....
 

Συνημμένα

  • CByW.gif
    CByW.gif
    847,1 KB · Εμφανίσεις: 28

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
υσ.και κατι για τους Φιλους...ας βρει σημερα ο καθενας τον Personal Jesus .....
 

Συνημμένα

  • SMTI.gif
    SMTI.gif
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 23

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.498
Κριτικές
56
Like
6.223
Πόντοι
3.556
Τα μπουρδελα ανοιξαν
Τα μπουρδελα ανοιξαν και τα καβλια μας χαρηκαν!
Η πολη γεμισε κοριτσια, ετοιμα να να βγαλουν βιτσια.
Οι τσατσαδες μπουγαδα θα ξαναβγαλουν, ρουχα σεντονια και βρακια που καιρο ειχαν να βαλουν.
Οι μερες πλεον θα ειναι ωραιες,σαν τις καβλωμενες τις Σερραιες,
ομως πλεον οι γαμησαρες μας δεν θα ειναι πια λαθραιες.
Πουτανες ,βιζιτες και καριολες ,στο τελος της βραδιας ,τις πουτσες μας θα εχετε γυαλισει ολες!!!
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Είχε κι αυτό τη γλύκα του. Ανέβαζε την αδρεναλίνη. Πήγαινες να γαμησεις σαν τον κλέφτη.

Είχε κι αυτό τη γλύκα του. Ανέβαζε την αδρεναλίνη. Πήγαινες να γαμησεις σαν τον κλέφτη.
Από μια άποψη είχε κι αυτό την γοητεία του. Πόσες φορές δεν λέμε ότι το απαγορευμένο είναι και καλό. Μου θύμησες όταν ήμουν έφηβος στην επαρχία που μεγάλωσα και πηγαίναμε με την παρέα στα κρυφά και πηδούσαμε μια χήρα. Και τότε μπουκάραμε μέσα από έναν λαχανόκηπο. Και φεύγαμε σαν τους λαγούς μην μας δουν οι γείτονες.
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Χθες απόγευμα που πέρασα από την Πιπίνου με το αυτοκίνητο, είδα ότι το λουκέτο από την πόρτα έλειπε. Προφανώς μπήκαν να τον ετοιμάσουν. Ένα χειμώνα κλειστό η μούχλα θα έκοβε βόλτες παντού.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.353
Κριτικές
62
Like
41.063
Πόντοι
8.530
Τα μπουρδελα ανοιξαν
Τα μπουρδελα ανοιξαν και τα καβλια μας χαρηκαν!
Η πολη γεμισε κοριτσια, ετοιμα να να βγαλουν βιτσια.
Οι τσατσαδες μπουγαδα θα ξαναβγαλουν, ρουχα σεντονια και βρακια που καιρο ειχαν να βαλουν.
Οι μερες πλεον θα ειναι ωραιες,σαν τις καβλωμενες τις Σερραιες,
ομως πλεον οι γαμησαρες μας δεν θα ειναι πια λαθραιες.
Πουτανες ,βιζιτες και καριολες ,στο τελος της βραδιας ,τις πουτσες μας θα εχετε γυαλισει ολες!!!
Aπο Σερρες εισαι η επιβεβαιωνεις την γνωστη φημη;
 

Jim Bim

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλημέρα. Αυτή η κωλαρα η Αντριανα το αλβανακι από Χωματιανου που δούλευε τόσο καιρό;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
τι έγινε ρε παιδιά; κανα νεότερο έχουμε; Είμαι περίεργος πόσες κριτικές θα ανέβουν μαζικά σήμερα. Της πουτάνας θα γίνει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
τι έγινε ρε παιδιά; κανα νεότερο έχουμε; Είμαι περίεργος πόσες κριτικές θα ανέβουν μαζικά σήμερα. Της πουτάνας θα γίνει.
Θα ανεβουν τυπε χαλαρωσε,θα γεμισουν τα τσαρδια σημερα.
Εριξα ηδη χ σε γκομενα που θα μου το εδινε μεσω τιντερ μου λεει αυριο θες να βρεθουμε εδω και 10 μερες που την γνωρισα και της λεω αργησες??γιατι μου λεει βρηκες άλλη?οχι της λεω ανοιξαν τα μπουρδελα ακόμα δεν απαντησε χαχαχχα α α
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Απαξιωνουμε ολες τις εξωτερικες γκομενες και ασχολιομαστε μονο με τον αγοραιο ερωτα...προμοτορα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Βραδινη ασχολια μου:

γυριζω σπιτι αργα και επιτηδες αργα μετα απο οτι εχω κανει, τρωω κατι ελαφρυ η οχι
αλλα με τα ρουχα, βγαζω τα ρουχα, φοραω βερμουδα, καθομαι στο μπου με την βερμουδα
γυριζω γυρω γυρω τα δωματια, δεν ξερω γιατι το κανω αυτο, κανω τιποτα δουλειες
εχω βαρεθει τις τσοντες, τον παιζω σπανια γιατι αλλιως μειωνεται καπως η ορεξη
ψιλομαλακιζομαι ισα να βλεπω ταχυτητα αναφλεξης, αν το εχω αναγκη τον παιζω σπανια
ισα να χυσω αλλα δεν χυνω γιατι το θελω να αυγατιζει, στυβω καμια δεκαρια πορτοκαλια
τρωω μπανανες, μερα παρα μερα γυμναζομαι, ριχνω καντηλια που δεν βολευομαι
χαιρομαι οταν σπανιως εχω καμια καλη επισκεψη και βολευουν οι συνθηκες για κατι
μιλαμε μετα αν εχω ορεξη αλλιως δυσανασχετω, βγαινω εξω να μιλησω
στο τηλεφωνο για να λεω οτι παιρνω αερα μηπως με πεισω
κλανω στον καναπε δυνατα, κανω μπανιο ζεστο η παγωμενο αναλογα την ψυχολογια μου
κοιμαμαι, ξυπναω που και που να κατουρησω, μου την δινει οταν κατουραω πολυ
αλλα δεν κοβω τα πορτοκαλια και γενικως αυτα.

Εσεις πως την βγαζετε βραδυ;

:dunno:
εγω ειχα γαμησει απογευμα σε μπουρδελο και το βραδυ ημουν για ταβλι σε φοιτητικη καφετερια γεματη πιτσιρικες με τα μπουτακια εξω, τα μισα τραπεζια ηταν τετοια και τα αλλα μισα μεικτα αγορια-κοριτσια οπου παλι εβαζαν ελαφρα ρουχα, ειχε και αρκετες εναλλακτικες σαν γκοθουδες και ημιπανκ καυλα και αυτες να βλεπεις 50 κιλα 20χρονη με το ξωκοιλο και τις λεπτες γαμπουλες εξω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
είμ
Θα ανεβουν τυπε χαλαρωσε,θα γεμισουν τα τσαρδια σημερα.
Εριξα ηδη χ σε γκομενα που θα μου το εδινε μεσω τιντερ μου λεει αυριο θες να βρεθουμε εδω και 10 μερες που την γνωρισα και της λεω αργησες??γιατι μου λεει βρηκες άλλη?οχι της λεω ανοιξαν τα μπουρδελα ακόμα δεν απαντησε χαχαχχα α α
ωραίος. Τώρα θα αναγκαστούν και θα ρίξουν τις τιμές στα call girls
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom