Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 284 άτομα (17 μέλη και 267 επισκέπτες)

Floydian7

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2024
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
@n.smirni76 μήπως έχεις πετύχει πουθενά την Σόνια που δούλευε Κωνσταντινουπόλεως 166Α. Ψηλή, ξανθιά με μεγάλα βυζιά;
 

Nikolas25ss

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2016
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
Μάγκες καλησπέρα σε όλους. Το βράδυ λέω να πάω τσάρκα Φυλής η και Μεταξουργείο θα δω, μετά από 9 μήνες αποχής απο τα μπουρδέλα. Ξέρετε καμιά κοπέλα με παρόμοια σώμα. Τέτοια γουστάρω. Νυκτερινή βάρδια η απογευματινή. Ευχαριστώ αλανια
1081078-do-you-like-slim-girls.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
Μάγκες καλησπέρα σε όλους. Το βράδυ λέω να πάω τσάρκα Φυλής η και Μεταξουργείο θα δω, μετά από 9 μήνες αποχής απο τα μπουρδέλα. Ξέρετε καμιά κοπέλα με παρόμοια σώμα. Τέτοια γουστάρω. Νυκτερινή βάρδια η απογευματινή. Ευχαριστώ αλανια
1081078-do-you-like-slim-girls.jpg
Μου θύμησες την Σουζι από Άγκυρας Πιπίνου,έτσι ήταν περίπου το μωρό με καύλα καρέ μαλλί,είχα γυρίσει έργα μαζί της,την είχα πάρει δεκάδες εκατοντάδες φορές....εποχές αξέχαστες!!!!!
Σόρρυ αν βγαίνω εκτός θέματος,αλλά έτσι για την ανάμνηση ""να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι νέοι ""
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Μάγκες καλησπέρα σε όλους. Το βράδυ λέω να πάω τσάρκα Φυλής η και Μεταξουργείο θα δω, μετά από 9 μήνες αποχής απο τα μπουρδέλα. Ξέρετε καμιά κοπέλα με παρόμοια σώμα. Τέτοια γουστάρω. Νυκτερινή βάρδια η απογευματινή. Ευχαριστώ αλανια
1081078-do-you-like-slim-girls.jpg
Εγώ θα σου έλεγα να πάς Λιοσίων 73 να βρεις την Κίρα..
Ίσως λίγο πιο αδύνατη... καί πίπα που θα ψάχνεις τό πουλί σου..
Αλλά είναι συνήθως πρώτη και καμιά φορά δεύτερη βάρδια..

Για τρίτη βάρδια .. μόνο Σαμπίνα βέργας 7..

Αλλά η φωτογραφία εμένα μου θυμίζει Κίρα
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.429
Κριτικές
39
Like
6.912
Πόντοι
1.936
Ευθυγραμμιση πλανητων στη Διδυμου και δη στο 27 οπου υπηρχε Βικα,Τανια,Φωτεινη.Με φουλ δωματια ολες τους.Επελεξα Τανια οπου απολαυσα πεολειχια,αρχιδογυαλισμα και καθαρισμο κωλοβαλβιδας.Βαθια πιπα εντονη,λαρυγγωτη.Σεξακι στα 4.Υπ'οψην το κωλαρακι κομμενο.Ετσι ειπε τπυλαχιστον.Εντονο κοπανημα οπου την ειχα βουτηξει απο το σβερκο σα γατι και την καρφωνα πανω στην πουτσα μου.Το χυσιμο αργησε να ερθει καθ'οτι ειχα πιτσιλησει στην 3η βαρδια την Θεια Ελενη στο Φ109 οροφος.
Επισης στον ιδιο δρομο της Διδυμου η σκιννυ μπιτς Μαριαννα γαμιοταν στη δουλεια μαζι με τη Συλβια.Στο Φ109 επισης σημερα πρωι η απουσα Ολγα ειχε αφησει την Αννουλα στο ποστο της και στην μαυρη πλερεζα την τσατσα αφου εκατερωθεν βαρουσαν μυγες.Στο φωκαιας 27 σκαλακια ειχε πληθωρα συναγωνιστων να κρατανε τα μελωμενα καβλια τους για την Ιρινα.Αυτα
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Χτεσινό πέρασμα σπο Ιασωνος 19β όροφος για τρίτη συνολικα φορά με την περιβόητη νεαρα,πανέμορφη καλλίγραμμη Ρωσίδα Λίνα.Απο το κακό στο χειρότερο αφού κατάφερε να με κάνει να μη χυσω με την όλη συμπεριφορά της......................................φεύγει τρέχοντας από το δωμάτιο θαρρείς πήρε Φωτια κσι πάει να σωθεί Μαύρο πλέον από μένα δεν ξαναπάω.... για μια φορά για την εμπειρία αξίζει αλλά όχι για να ξαναπάς και να την κάνεις ατανταρακι διότι σε κάνει να νοιώθεις απαισια μέσα σου που την πηδηξες .
Μπήκα σαλόνι, την είδα, και έφυγα. Κομπλέ και τζάμπα. Γιατί να παιδεύεσαι παραπάνω ?
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
πέρασμα με Καρίνα από φυλής 71 που δούλευε παλιά και Ιάσωνος 44 διάδρομο… θυμίζει λίγο Νάταλι πορνοστάρ
από sirina όλα μια χαρά μέσα δεν ήταν πεταμένο 20ρικο ούτε ενόχλησε η τσατσά συνολικός χρόνος κάτι παραπάνω από 15 λεπτά (ο πλαστικός την έχει τεμαχίσει άσχημα στα βυζιά και στη μέση αλλά στο σκοτεινό δωμάτιο ευτυχώς
λίγα φαινόντουσαν!)
Τις αναλαμβάνουν οι ειδικευόμενοι για να μάθουν και τις χασαπώνουν.
Πρέπει να καταλάβουν πρώτα οι νταβάδες και μετά και τα ίδια τα μαλακισμένα, ότι μόνο να χάσουν έχουν απ αυτή την ιστορία.
 

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
14
Like
16
Πόντοι
0
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.974
Πόντοι
2.046
Μάγκες καλησπέρα σε όλους. Το βράδυ λέω να πάω τσάρκα Φυλής η και Μεταξουργείο θα δω, μετά από 9 μήνες αποχής απο τα μπουρδέλα. Ξέρετε καμιά κοπέλα με παρόμοια σώμα. Τέτοια γουστάρω. Νυκτερινή βάρδια η απογευματινή. Ευχαριστώ αλανια
1081078-do-you-like-slim-girls.jpg
ίσως αυτό
που θες το έχουν Ράνια φυλής
συνέχεια live επιγραμματικα

Φυλής 54α, 54β, 56, 66α & 66δ κλειστά.

Φυλής 72 δεξιά Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 72 αριστερά & 72 δεξιά κλειστά.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59αρια κλειστά.

Φυλής 61 Καρολίνα και Σολ λατινες, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β Καρολίνα και Τανια, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Βαλερία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α κλειστό.

Φυλής 65β Κορινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84αρια κλειστά.

Φυλής 86α Κάρολ από Βραζιλία, μελαχρινή κοπέλα με μακρύ ίσιο μαλλί ωραίο πρόσωπο, ψιλοκανονικο σώμα με 2αρι συν βυζι και ενισχυμένο κωλο, τατουάζ στη δεξιά κλειδα και νομίζω ένα ακόμη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 67 Ναταλί με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 69β γύρισε από την επαρχία η Τατιάνα η μέντορας της Σαμπινας, με ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 71 Τίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 71α κλειστό
έχει κάποιος γνώμη για Ναταλί Φυλής 67; φαίνεται ωραίο τσιμπούκι σαν τις γκόμενες που βγαίνουν dirty blonde και ξεσαλώνουν
 

Que_rico

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2023
Μηνύματα
47
Like
62
Πόντοι
0
καλησπερα στην παρεα.....εχει κανενας αποψη για Βεργας 6 Κορινα και Αλινα! να μας περιγραψει τα κοριτσια
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.974
Πόντοι
2.046
φυλής 84 κάτω Χριστίνα Τσέχα
φυλής 86 πάνω καινούργια λατίνα με ολοστρόγγυλο κώλο
φυλής 86 κάτω Τζέσικα
Φυλής 67 Ναταλι
φυλής 71 κάτω Αλεξάνδρα μοντελέ λατίνα με ωραίο χαμόγελο ΠΑΜ
φυλής 64 πάνω Κορίνα
φυλής 65 κάτω Τζούλι
και η έκπληξη της ημέρας φυλής 69Β Τατιάνα η μέθυση φακλάνα κολλητή της Σαμπίνας από Βέργας 7!
φιλιππίδου 11 κάτω Εστέλα ψευτολατίνα τσουπωτή με 4άρια πλαστικά βυζιά και Σοφία ξανθιά επίσης τσουπωτή
μιλφ θείτσα αδιάφορη κάνει παιχνίδια στο σαλόνι για να σε πείσει να περάσεις μαζί της…
φυλής 74 αριστερό Μάγια βαρέων βαρών μπάζο
φωκαίας 7 δεξί Κατερίνα
φωκαίας 7 αριστερό η αλήθωρη αλβανίδα
μιλφ
Φυλής 72 η χοντρή πολωνέζα
φυλής 66 δεξί μια που δηλώνει βραζιλιάνα με πολύ άσχημη φάτσα
φυλής 56 μια καινούργια κολομβιανή η τσατσά όταν τη ρώτησα πως τη λένε το σκέφτηκε λίγο μου είπε ψέματα Κατερίνα ότι όνομα της κατέβηκε εκείνη τη στιγμή δλδ
φυλής 27 Ιρίνα και Ναταλί
 
Τελευταία τροποποίηση:

Liakopoulos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0
Τις αναλαμβάνουν οι ειδικευόμενοι για να μάθουν και τις χασαπώνουν.
Πρέπει να καταλάβουν πρώτα οι νταβάδες και μετά και τα ίδια τα μαλακισμένα, ότι μόνο να χάσουν έχουν απ αυτή την ιστορία.
Τρανσεξουαλ ?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.150
Κριτικές
496
Like
61.969
Πόντοι
39.662
Κατάθεση πριν από λίγο στο καριολάκι την Ιρινα στο φωκαιας 27.
Μες στο νάζι ήταν σήμερα, δεν σταμάτησε να μου δίνει γλωσσόφιλα.
Φεύγει σε 2 ημέρες για ρωσία και επιστρέφει στις 30 του μήνα.
Όποιος να προλάβει να γαμήσει πρόλαβε...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
έχει κάποιος γνώμη για Ναταλί Φυλής 67; φαίνεται ωραίο τσιμπούκι σαν τις γκόμενες που βγαίνουν dirty blonde και ξεσαλώνουν

άλλοι μπορεί να έχουν περάσει χειρότερα,άλλοι μπορεί να έχουν περάσει καλύτερα,ότι συμβαίνει με όλες δηλαδή
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.974
Πόντοι
2.046
Κατάθεση πριν από λίγο στο καριολάκι την Ιρινα στο φωκαιας 27.
Μες στο νάζι ήταν σήμερα, δεν σταμάτησε να μου δίνει γλωσσόφιλα.
Φεύγει σε 2 ημέρες για ρωσία και επιστρέφει στις 30 του μήνα.
Όποιος να προλάβει να γαμήσει πρόλαβε...
εμένα μόλις μου είπε οτι θα είναι εδώ την περίοδο του Πάσχα! :confused::confused: τώρα μόλις
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.974
Πόντοι
2.046
συνέχεια…
φωκαίας 17 Μικαέλα
και φωκαίας 27 υπόγα μια καινούργια μελαχρινή καλό σώμα φορούσε και στέκα στο μαλλί Πάολα την είπε νομίζω
φυλής 61 υπόγα Πέρλα και Κάρολ
*τα 67,69, 86 κάτω έκλεισαν μόλις
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
Δοκιμή με την πιτσιρικά αλινα που ξεχωρίζει στο μιλφαφικο του Αγκυρας 9. Δηλώνει Ρουμάνα, 25 ετων, μελαχρινή με μέτρια φατσα και κάπως κανονικό σώμα. Συνοπτικά δεν φολιαζει και σίγουρα δεν καις το 20αρικο αλλά δεν έχει αυτό το κάτι παραπάνω ώστε να σε κάνει να ξαναπάς. Το δωμάτιο για επίπεδο μπουρδελου αρκετά καλό. Παραθέτω και δυο φωτογραφίες
IMG_5397.jpeg
IMG_5398.jpeg
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.767
Πόντοι
7.046
Εγώ θα σου έλεγα να πάς Λιοσίων 73 να βρεις την Κίρα..
Ίσως λίγο πιο αδύνατη... καί πίπα που θα ψάχνεις τό πουλί σου..
Αλλά είναι συνήθως πρώτη και καμιά φορά δεύτερη βάρδια..

Για τρίτη βάρδια .. μόνο Σαμπίνα βέργας 7..

Αλλά η φωτογραφία εμένα μου θυμίζει Κίρα
Σωστος!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.767
Πόντοι
7.046
φυλής 84 κάτω Χριστίνα Τσέχα
φυλής 86 πάνω καινούργια λατίνα με ολοστρόγγυλο κώλο
φυλής 86 κάτω Τζέσικα
Φυλής 67 Ναταλι
φυλής 71 κάτω Αλεξάνδρα μοντελέ λατίνα με ωραίο χαμόγελο ΠΑΜ
φυλής 64 πάνω Κορίνα
φυλής 65 κάτω Τζούλι
και η έκπληξη της ημέρας φυλής 69Β Τατιάνα η μέθυση φακλάνα κολλητή της Σαμπίνας από Βέργας 7!
φιλιππίδου 11 κάτω Εστέλα ψευτολατίνα τσουπωτή με 4άρια πλαστικά βυζιά και Σοφία ξανθιά επίσης τσουπωτή
μιλφ θείτσα αδιάφορη κάνει παιχνίδια στο σαλόνι για να σε πείσει να περάσεις μαζί της…
φυλής 74 αριστερό Μάγια βαρέων βαρών μπάζο
φωκαίας 7 δεξί Κατερίνα
φωκαίας 7 αριστερό η αλήθωρη αλβανίδα
μιλφ
Φυλής 72 η χοντρή πολωνέζα
φυλής 66 δεξί μια που δηλώνει βραζιλιάνα με πολύ άσχημη φάτσα
φυλής 56 μια καινούργια κολομβιανή η τσατσά όταν τη ρώτησα πως τη λένε το σκέφτηκε λίγο μου είπε ψέματα Κατερίνα ότι όνομα της κατέβηκε εκείνη τη στιγμή δλδ
φυλής 27 Ιρίνα και Ναταλί
Επιβεβαιώνω για Τατιάνα κολλητή της γατούλας. Και λίγο αδυνατισμένη θα προσέθετα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom