Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 205 άτομα (9 μέλη και 196 επισκέπτες)

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Η συγκεκριμένη είναι επιεικώς απάραδεκτη, πονηρή νυφίτσα. Αν πάει πιτσιρικάς χωρίς εμπειρία θα φύγει με ψυχολογικά.
Και αν πάει κάποιος μεγαλύτερος "με εμπειρία"???
 

Trospe210

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2024
Μηνύματα
12
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπέρα μύστες μου! Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό θρεντ αλλά έχω αποριες. Το Σάββατο ενηλικιώνεται ένα φιλαράκι και λέμε να πάμε για ξεπαρθενιασμα όλη η παρέα 3-4 άτομα (όχι παρτουζα, ξεχωριστά). Λέμε για Σάββατο απογευματάκι και μας είπανε ότι τα καλά είναι φυλής και όχι Μεταξουργείο/Βικτώρια. Έχετε να προτείνετε κάτι, έστω την περιοχή γενικότερα; (Μπάτζετ 20€ το άτομο, όλοι είμαστε με μηδέν εμπειρία)
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
1.000
Πόντοι
201
Σωστος δεν ειναι η Ειρηνη η Μαρινα ειναι και απο πληροφορια της παντα ευγενικης τσα τσα (Βερα )η Ειρηνη σταματησε για παντα !! Κριμα .
με μεγαλη μου χαρα θα την επισκεφτω υστερα απο 2 μηνες μαχων εναντιον των ουκρανων(μαρινα),ΣΥΝΤΟΜΑ...
 

Συνημμένα

  • IMG_8988.jpeg
    IMG_8988.jpeg
    88 KB · Εμφανίσεις: 18

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
191
Like
1.255
Πόντοι
201
Καλησπέρα στους αγαπητούς συνοδοιπόρους. :hi:

Ενημερώνω ότι μία από τις τελευταίες ημέρες που τσάρκαρα, ένας νέος με καστανό μαλλί και μετρίου αναστήματος στεκόταν στη γωνία Φιλιππίδου και Ατταλείας. Σαν κάτι να περίμενε. Καθώς περνούσα κινήθηκε απότομα και νευρικά προς τα εμένα λέγοντάς μου "συγγνώμη" και όταν έκανα να τον προσπεράσω προσπάθησε να με σταματήσει με το χέρι του. Τον απέφυγα τσαντισμένος και δεν συνέχισε. Κατευθύνθηκα προς την Αχαρνών. Ούτε 10 μέτρα πιο κάτω από το σημείο εκείνο, μια καστανόξανθη κοπέλα προσποιείτο την περαστική. Γύρισε με τρόπο και ανηφόρισαν μαζί με τον τύπο. Υποθέτω πρόκειται για συμμορία. Δεν ήταν Έλληνες.
9 παρά το βράδυ.
Θεώρησα καλό να ενημερώσω.
Τον πέτυχα το Σάββατο την ίδια ώρα έξω από το 13 Φωκαίας..... μικρόσωμος, Άραβας μου φάνηκε....και ήθελε αναπτήρα για να ανάψει τσιγάρο και καλά......του είπα ότι δεν καπνίζω και συνέχισα...... αλλά νομίζω ότι ήθελε να πουλήσει χόρτο.....για ληστής δεν του πάει, θα μαζέψει πολλές φαπες.
Ας τον τσεκαρουν οι #λητες# που διαβάζουν τις ενημερώσεις. Αυτά..... ελπίζω να βοήθησα.#λητες
 

T.D.7

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5.617
Πόντοι
1.041
Σωστος δεν ειναι η Ειρηνη η Μαρινα ειναι και απο πληροφορια της παντα ευγενικης τσα τσα (Βερα )η Ειρηνη σταματησε για παντα !! Κριμα .
Καλησπέρα φίλε, εμένα η Ειρήνη μου είχε πει ότι θα φύγει γιατί λιγει η visa της και όχι ότι θα σταματήσει για πάντα.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Τον πέτυχα το Σάββατο την ίδια ώρα έξω από το 13 Φωκαίας..... μικρόσωμος, Άραβας μου φάνηκε....και ήθελε αναπτήρα για να ανάψει τσιγάρο και καλά......του είπα ότι δεν καπνίζω και συνέχισα...... αλλά νομίζω ότι ήθελε να πουλήσει χόρτο.....για ληστής δεν του πάει, θα μαζέψει πολλές φαπες.
Ας τον τσεκαρουν οι #λητες# που διαβάζουν τις ενημερώσεις. Αυτά..... ελπίζω να βοήθησα.#λητες
Πρέπει να ήταν άλλος. Αυτός που λέω παραήταν επιθετικός. Με εμπόδισε να περάσω.
Δεν θα γράψω άλλα για να μη σπαμάρω. Καλές τσάρκες σε όλους. :hi:
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.797
Πόντοι
19.306
φίλε μην το ψάχνεις, άρπα κόλλα είναι κι ότι κάτσει, σου λέει η τσατσά μπήκε ο ένας με τη μία να μπει κι ο άλλος με την άλλη να τελειώνουμε, τώρα αφού δεν ήθελες σου λέει μην τον χάσουμε, άντε εντάξει.

Και γενικά η παρτούζα είναι μπελάς για το μαγαζί, πρέπει να συγχρονισθούν, καθυστέρηση, πιθανά προβλήματα μεταξύ των κοριτσιών, γενικά την προωθούν κυρίως στις περιπτώσεις όπου το ένα κορίτσι βαράει μύγες..
Στον συγκεκριμένο οίκο δεν ισχύει γιατί έχουν φουλ δωμάτια και οι δύο. Ούτε προβλήματα έχουν μεταξύ τους όπως ανέφερα. Αυτό έδειξαν τουλάχιστον με την συμπεριφορά τους.
 

jimthereal

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2021
Μηνύματα
13
Like
35
Πόντοι
0
Ξεκινάω για μετάξι Υπάρχει τίποτα να "τρώγεται" σήμερα ??

Η ψωφια πράγματα

Να ανέβω από τώρα φυλής και περίχωρα??
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Εχεις δικιο φιλε μου Αλλα επειδγ ειμαστε κοντα ηλικιακά δελεάστηκα και περασα . Δεν πειραζει ρεφαρα με Τζεσικα με τρομερή συμμετοχή απο μεριας της , επαθα πλακα

Καλησπέρα μύστες μου! Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό θρεντ αλλά έχω αποριες. Το Σάββατο ενηλικιώνεται ένα φιλαράκι και λέμε να πάμε για ξεπαρθενιασμα όλη η παρέα 3-4 άτομα (όχι παρτουζα, ξεχωριστά). Λέμε για Σάββατο απογευματάκι και μας είπανε ότι τα καλά είναι φυλής και όχι Μεταξουργείο/Βικτώρια. Έχετε να προτείνετε κάτι, έστω την περιοχή γενικότερα; (Μπάτζετ 20€ το άτομο, όλοι είμαστε με μηδέν εμπειρία)
Εννοείται φυλής πολύ καθαρά
 
  • Like
Αντιδράσεις: skart
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
13
Like
10.284
Πόντοι
2.046
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom