Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 238 άτομα (22 μέλη και 216 επισκέπτες)

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
λογω του οτι λειπω καιρο απο την περιοχη μπορειτε ν μου πειτε ποιο ειναι το must κορασιδιον για δοκιμη?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
:think:
Πριν το βουκολικό, τώρα το τσοπανίσιο.... Δηλαδή;
Μήπως μπορείτε να γράψετε δυο λογάκια για αυτό;


Παρακαλώ, κοίταξε την συνημμένη φωτογραφία!  :)
Βουκολικό και τσοπανίσιο έχει την ίδια σημασία 
Ενίοτε, χρησιμοποιούμε την λέξη "βουκολικό" για ευνόητους λόγους
...ελπίζω να λύθηκαν οι απορίες σου!!! ;)

1211827081_145_min_theodoropoulos%205_small.jpg


Επιστρέφοντας στην κανονική ροή των ενημερώσεων, χθες 9/3/2010 στην βραδινή βάρδια...

[size=9pt]ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ 15Α (ΟΡΟΦΟΣ)[/size]
:dancing:
Δάφνη με τεχνητά γκρίζα μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό και μάλλον προκλητικό πρόσωπο, σχετικά μέτρια στο ύψος, σώμα με καλές αναλογίες, μικρά μάλλον βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
παντα πρωτος στο πολεμικο μετωπο ευγε καλημερα/
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
καλα ε...η φωτογραφια με τη τσοπανα ολα τα λεφτα...εγραψες ρε φαρκελι,χα χα...
 

Επισκέπτης
Σοφία (από Αγ. Πέτρου) ωραία παρουσία και σταθερή αξία για το Μεταξουργείο στα 15 ευρώ, καστανή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, σχετικά ψηλή με κανονικό σώμα και ωραίες αναλογίες

Χαχαχα! Κατσε γιατι θα τρελαθουμε τωρα... Τη Δευτερα το απογευμα που την πηρα ειχε 20. Μαλιστα, της ειπα να μεινει στα 20 και να μην ξανακατεβει στα 15 και μου απαντησε οτι στο Ιασωνος 1α παντα στα 20 εκδιδεται, μονο στα διπλανα μαγαζια οταν δουλευει ριχνει την τιμη της στα 15. Καποιος μας δουλευει εδω...?
 

Επισκέπτης
Σήμερα το πρωί:

Φώκαιας 17 κάτω-Μελίσα.Καινούργια παρουσία.
Μελαγχροινή,ελαφρώς σκουρόχρωμη,λεπτή,χαριτωμένη με ακάποτο στα 20 ευρώ.
Όποιος δοκιμάσει ας ενημερώσει την κοινότητα.
Η καινούργια "Ρουμάνα" πρωϊνή τσατσά να βελτιωθεί πάραυτα στην συμπεριφορά της.

Κων/λεως 166 ισόγειο-Μαρία.Ευτραφής χαριτωμένη χαμογελαστή αθίγγανη βγαλμένη από το "Γαρύφαλλο στ'αυτί" του Αλέκου Σακελάριου.Ακάποτο στα 20 εύρω.
Κων/λεως 166 ημιυπόγειο-Άντζελα σταθερά.Ξανθιά λεπτή αδιάφορη χαμηλοκώλα.

Κατά τα άλλα...αγρόν ηγόραζα! :2funny:
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
512
Κριτικές
78
Like
1.323
Πόντοι
6.195
Μελαχρινή με τσοπανίσιο βλέμμα, σπαστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, σχετικά ψηλή με υπερμεγέθη βυζιά και παραφουσκωμένο κώ(ο)λο

Μακριά. ΤσιγγανοΒουλγάρα με ανύπαρκτη συμετοχή και κάκιστη διάθεση. Επιτσιλισθει και απορρίφθει.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
παλιότερα εργαζόταν στο λέλας καραγιάννη, με το ίδιο όνομα, και μου φαίνεται ότι έχει προϋπηρεσία και σε τζίδικο.. είναι όντως αξιόλογη και συμμετοχική, για τους φίλους των λίγο μεγαλύτερων ηλικιών βεβαια..   

τελικά αυτή θα μείνει στο σπίτι στην Διδύμου; Γιατι με είχε πεί οτι θα είναι για λίγες μέρες μόνο!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Χαχαχα! Κατσε γιατι θα τρελαθουμε τωρα... Τη Δευτερα το απογευμα που την πηρα ειχε 20. Μαλιστα, της ειπα να μεινει στα 20 και να μην ξανακατεβει στα 15 και μου απαντησε οτι στο Ιασωνος 1α παντα στα 20 εκδιδεται, μονο στα διπλανα μαγαζια οταν δουλευει ριχνει την τιμη της στα 15. Καποιος μας δουλευει εδω...?

Σωστά τα λες!
Πριν από ημέρες που μπουρδελοενημέρωσα την παρέα, είχα αναφέρει ότι μάλλον δεν είχα ακούσει καλά για τα 15 ευρώ και επικοινώνησα μέσω ασυρμάτου με τον συμπολεμιστή spiderdom ως τον πλέον ενημερωμένο για τα δρώμενα στο Μεταξουργείο. Μου το επιβεβαίωσε ότι ενίοτε η Σοφία ζητεί μπουρδελοαμοιβή των 15 ευρώ και ενίοτε των 20 ευρώ για τις παρεχόμενες υπηρεσίες.

Το ίδιο αναφέρει και στο πρόσφατο ποστάκι του...  ;)

τελικα ειναι θεμα κινησης οπως ειχα γραψει αλλες μερες 15 αλλες 20.
 

Επισκέπτης
Σωστά τα λες!
Πριν από ημέρες που μπουρδελοενημέρωσα την παρέα, είχα αναφέρει ότι μάλλον δεν είχα ακούσει καλά για τα 15 ευρώ και επικοινώνησα μέσω ασυρμάτου με τον συμπολεμιστή spiderdom ως τον πλέον ενημερωμένο για τα δρώμενα στο Μεταξουργείο. Μου το επιβεβαίωσε ότι ενίοτε η Σοφία ζητεί μπουρδελοαμοιβή των 15 ευρώ και ενίοτε των 20 ευρώ για τις παρεχόμενες υπηρεσίες.

Το ίδιο αναφέρει και στο πρόσφατο ποστάκι του...  ;)

Εισαι σιγουρος λοιπον οτι χθες ζηταγε 15?
 

Επισκέπτης
Βεβαιότατα !!!  :)

Έχω και τεκμήρια για την ..."αθωότητα" μου

  :grin: :grin: :grin:

Μα τοσο ψευτρα η ατιμουλα? Γνωριζομαστε καιρο και της ειπα τη Δευτερα γι' αυτο που συζηταμε και απορησε, λεγοντας μου οτι μονο στα διπλανα σπιτια εχει ζητησει 15 αντι για 20. Δεν μπορω να φανταστω γιατι να μου ειπε ψεματα... Τι να πω!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Καλύτερα να μην πεις τίποτα!!!  ;)
...γιατί όλοι ("μα" όλοι σχεδόν) την έχουμε πατήσει.

 

residentfuck

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
10
Επειδη τη ψαχνω ξερει κανεις να μου πει που βρισκεται το καλυτερο τσιμπουκι η Βικυ απο Διδυμου 18?Δεν τη βρισκω πουθενα.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Φίλε μου, αυτό σκέφτηκα και εγώ (...όταν είπε για 15 ευρώ)

Πάντως στην Αγ. Πέτρου, όταν έπαιρνε 20 ευρώ, έδειχνε άλλο ..."προφίλ"  ;)

Ελπίζω να με καταλαβαίνεις, τι εννοώ !!!  :)
 

Επισκέπτης
Κοιτα, ακομα δεν την εχω παρει με 15... Πρεπει να προσεχω παντως γιατι μπορει να της εχω δειξει οτι ειμαι ανοιχτοχερης αλλα δεν ειμαι και κοροιδο... Καταλαβες :tits: Σοφακι?  :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom