Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 105 άτομα (9 μέλη και 96 επισκέπτες)

ApollwnasNX

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2023
Μηνύματα
14
Like
26
Πόντοι
0
Μάλλον την λάθος Βίκυ λέω βέβαια ... :cheesy:

Εγώ με αυτή είχα περάσει καλά αν και ο πλαστικός κώλος με εμπόδιζε να γαμήσω όπως το είχα στο μυαλό μου, με άφησε όμως και τελείωσα στο στόμα της, είχα πάει μέρα με 0 κίνηση και έκατσα τουλάχιστον 12-13 λεπτά χωρίς βιασύνη, όμορφο πρόσωπο οκ πλαστικό βυζί, κακός πλαστικός κώλος που δεν ξέρω γιατί τον έβαλε.
Μου είχε πει ότι μιλάει καλά αγγλικά γιατί ήταν γραμματέας για αγγλόφωνα στελέχη επιχειρήσεων στην χώρα της και έβγαζε σε 10 ώρες όσα βγάζει με 3-4 γαμήσια εδώ.

Βόλτα Σάββατο βράδυ νωρίς μεταξουργείο, όπως έγραψα, αρκετά σπιτάκια άρχισαν να ζητάν 15€, τα κλασικά της Ρίτας (μουνάρας) Κ32Α ΑΛΛΑ και το διπλανό η βρωμουπόγα Κ32Β όπου ήταν η ίδια κοπέλα που είναι τόσο καιρό εκεί στα 10, το απέναντι κλασικά το Κ27Α Λατινόσπιτο, το Ι20Β με την Βανέσσα/Κατερίνα, το Ι32 βάθος με μία Λατίνα και μου αναφέρθηκε και 15€ στο Περδίκκα αν θέλω ελ.στοματικό, σύνολο τουλάχιστον 6 οίκοι (που αντικειμενικά βέβαια έχουν τα ποιο όμορφα μωρά) ζητούν 15€ μόνιμα αλλά χωρίς καμία βελτίωση σε χώρο/υπηρεσίες.

Πέρασα στο πορνοmall κάτω δεξιά με μιά τροφαντή ασχημούλα με βυζάρες (ήθελα βυζιά το Σάββατο), οκ εμπειρία αλλά παρότι έκανα καλό μπάνιο αφού γύρισα, την Κυριακή το πρωί είχα κάτι κόκκινα/ροζ σπυριά/ερεθισμό στα μπούτια εκεί που ήρθαν ποιο πολύ σε επαφή με την τύπισσα, μπορεί να είναι και τυχαίο δεν ξέρω.
Φίλε συνάδελφε για δώσε περισσότερες πληροφοριες γιά την γυναίκα πως ήτανε εμφανισιακά εθνικότητα καί προγραμμα γιατί έχω παει αρκετές φορές εκεί καί πρεπει να προσεχουμε
 

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
92
Like
203
Πόντοι
20
Απόγευμα υπάρχει κάτι αξιόπιστο σε πρωκτικό ;
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
986
Κριτικές
132
Like
16.719
Πόντοι
19.306
Περίπου 13:30 πάω Κολωνού 48 για περιποιημενη τσιμπουκάδα από Άντζελα. Δουλεύει μαζί και η Βαλέρια που επανέκαμψε από Νορβηγία. Μπαίνει ένας πιτσιρικάς, βγαίνει η Βαλέρια στο σαλόνι και του λέει "έχεις ωραία μάτια ". Κατευθείαν δωμάτιο ο πιτσιρικάς
Ελπίζω τουλάχιστον να πέρασε καλά και να μην τον ξεπέταξε
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426

pinvestor

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2023
Μηνύματα
20
Like
13
Πόντοι
0
Θέλω να μου πείτε σε απογευματινή βάρδια που θα βρω το καλύτερο ελεύθερο στοματικό με φουλ περιποίηση αυτές τις μέρες;
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
43
Like
523
Πόντοι
20
Επιβεβαιώνω οτι επέστρεψε το Μαριαννάκι το γλυκό σκίννυ μιλφάκι στο Διδύμου 22.
Περιποιημένη σήμερα με φτιαγμένα μαλλάκια, άρωμα γιασεμί, και πεντικιούρ στα νυχάκια,
είναι μια γλύκα για τους λάτρεις των σκίννυ μωρών.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Επιβεβαιώνω οτι επέστρεψε το Μαριαννάκι το γλυκό σκίννυ μιλφάκι στο Διδύμου 22.
Περιποιημένη σήμερα με φτιαγμένα μαλλάκια, άρωμα γιασεμί, και πεντικιούρ στα νυχάκια,
είναι μια γλύκα για τους λάτρεις των σκίννυ μωρών.
Τι να το κάνω ότι είναι ωραία με λεπτό σώμα όταν δεν σε αφήνει να τη γαμησεις???Ούτε την μισή πουτσα δεν σε αφήνει να βάλεις.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
66
Like
11.607
Πόντοι
3.506

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Τι να το κάνω ότι είναι ωραία με λεπτό σώμα όταν δεν σε αφήνει να τη γαμησεις???Ούτε την μισή πουτσα δεν σε αφήνει να βάλεις.
Αυτό είναι το καλό με κάτι τύπους σαν εμένα που την έχουν μικρή...

Βάζω μέσα τους δώδεκα από τους είκοσι τέσσερις πόντους μου και νιώθω μια Χαρά!!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Επίσκεψη πριν από λίγο στην εμμυ Λιοσίων ήταν μαζί με Μιρα θα έμπαινα οποια ήταν ελεύθερη χαχαχα έτσι κι αλλιώς είναι καλές και οι δυο , στο Λιοσίων κάτω είχε κόσμο η Μαργκο η οποια με εντυπωσίασε η εμφάνιση της αλλά λόγο έλλειψης χρόνου και επειδή είχε δωμάτια δεν την δοκίμασα !!!
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
451
Κριτικές
3
Like
2.538
Πόντοι
441
Εγώ έχω παρει την Κορίνα αρκετές φορές, μια χαρά κάθεται να τον φάει στα 4. Εμένα με τους 18 ποντους πουτσα μου μου λέει μεσα μεσα να είσαι να μη φεύγει, δηλαδη οταν παω να γαμήσω εξω εξω με τραβάει μέσα. Κ στα 4 κ απο μπρος. Κ κανει κ πολυ ωραία εφαρμογή το μουνί της. Λίγο περίεργο υφάκι έχει, αν παρεξηγιέσαι ευκολα την παρεξηγείς άνετα. Εγώ που δεν έχω θέμα περνάω κάθε φορά μια χαρά κ τη θεωρώ τίμια. Α! φιλιά και χάδια στην πλάτη δε θελει μονο δε της αρέσει καθολου.
 

Cnf

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
51
Like
52
Πόντοι
0
Μάγκες μου καλησπέρα!ξέρεις κάνεις που εξαφανίστηκε η Φωτεινή από διδύμου;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom