Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 133 άτομα (15 μέλη και 118 επισκέπτες)

CRETAN1978

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
15
Like
13
Πόντοι
0
λοιπον μου ηρθε φλασια...ειδα το λινκ και ολες οι φωτος ειναι τραβηγμενες στον β οροφο της παρασιου 36..σε προσφατη επισκεψη μου στην μονικα στον 1ο οροφο, οταν κατεβαινα συναντησα στην σκαλα την κυρια των φωτο...ειναι λιγακι πιο τσουπωτη και μπαμπατσικη, δεν εχει μεγαλη διαφορα απο τις φωτος, εχει γλυκο προσωπο και κολαρα...και με χαιρετησε ευγενικα...θα τσεκαριστει...
Αυτή είναι
 

CRETAN1978

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
15
Like
13
Πόντοι
0
Φίλε... για δώσε καμια επιπλέον λεπτομέρεια... μιλάς για το Π.36 που είναι Μόνικα και Μαρία Τρελοκοτσιδου? Γιατί γράφεις β? Εννοείς πάνω απτον α' όροφο που είναι το μπουρδελο υπάρχει άλλος χώρος με αυτήν την Νικολ? Και αν θες γράψε μας την κριτική που την βρήκες?
Παρασιου σίγουρα
!
Μου έστειλε βαιμπερ
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.782
Πόντοι
19.306
και ελεύθερο στοματικό, μετά έκοψε το ελεύθερο, έκοψε και το κωλο και τώρα απλό.
Σε λίγο θα κοψει και το απλό και θα μας βαράει μαλακία. Λες και είσαστε κουλοί να βαρέσουμε μόνοι μας
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
575
Κριτικές
30
Like
3.791
Πόντοι
2.836
Η
Πολλές κουλουρτζούδες έχουν κόψει το πρωκτικό,
οπότε οι κωλάκηδες πρέπει να αξιοποιούμε κάθε ευκαιρία για εισχώρηση
σε γκρόβερ.
Οσο αφορα εν ετη 2023 φυλης κ πέριξ ειναι αστα να πάνε η συγκεκριμένη υπηρεσία πρωκτικο (Γκρόβερ, αναλ) προσφέρεται ΜΌΝΟ από β ερασιτεχνικό από πλευρά εμφάνισης κορασιδες στη φυλης κ πέριξ. Είτε από πετιτ- μινιόν δείγματα γυναικών δηλαδή είτε από μιλφ κ αννω είτε από κοντές κ χοντρές ή απο 2-3 και πολλές λεω που το δινουν κ καλα αλλα κοροϊδεύουν κ ειναι φολες....Τα μοντελέ κορμιά που κάποτε έδιναν κουλουράκι τελειωσαν κ χάθηκαν δυστυχώς....τώρα αν αλλάξει η κατάσταση καλώς αλλά δεν νομίζω....
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Τώρα Σαμπινα Βέργας 7 με αναμονή στα δωμάτια...για όσους ενδιαφέρονται η άλλοι ας προσπεράσουν..
Έχω καιρό να την πάρω ελπίζω να μην άλλαξε κάτι..
Θα ενημερώσω.
Τέλος βαριέμαι να περιμένω καί είπα να γράψω.
Έχω καί μια κριτική να γράψω από πρωινή βόλτα η θα γράψω εδώ αν δεν τα καταφέρω.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Τώρα Σαμπινα Βέργας 7 με αναμονή στα δωμάτια...για όσους ενδιαφέρονται η άλλοι ας προσπεράσουν..
Έχω καιρό να την πάρω ελπίζω να μην άλλαξε κάτι..
Θα ενημερώσω.
Τέλος βαριέμαι να περιμένω καί είπα να γράψω.
Έχω καί μια κριτική να γράψω από πρωινή βόλτα η θα γράψω εδώ αν δεν τα καταφέρω.
Χαχαχα παίζει να ήμασταν και μαζί στο σαλόνι
Πριν λίγο
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.277
Πόντοι
2.036
Παιδες μολις πριν λιγο επεστρεψα απο την μεταμεσονυχτια βολτα στη Φυλης....ειδα για πρωτη φορα μια αλλη Ταίλανδεζα (περα απο την γνωστη Αννα στο 84/86) αθτη τη φορα στο Φυλης 66Δ ονομα Βικτωρια ομορφη κοπελιτσα...ανεβαζω κριτικη
 

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
149
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
21
Παιδες μολις πριν λιγο επεστρεψα απο την μεταμεσονυχτια βολτα στη Φυλης....ειδα για πρωτη φορα μια αλλη Ταίλανδεζα (περα απο την γνωστη Αννα στο 84/86) αθτη τη φορα στο Φυλης 66Δ ονομα Βικτωρια ομορφη κοπελιτσα...ανεβαζω κριτικη
αξιζε τουλαχιστον ;
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.277
Πόντοι
2.036
αξιζε τουλαχιστον ;
Στα προκαταρκτικα αξιζε, ειναι και πολυ ομορφη κοπελα, δυστυχως ομως στο γαμησι εκλεβε προσπαθουσε με χιλιους δυο τροπους εσκεμμενα να με δυσκολεψει στο μπες/βγες...οποτε εφυγα με αναμικτα συναισθηματα
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
430
Πόντοι
21

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Χαχαχα παίζει να ήμασταν και μαζί στο σαλόνι
Πριν λίγο
Έφυγα στης 24:00 από εκεί τελικά.
Αν ήμασταν μαζί θα με είχες καταλάβει.... ήμουν πάνω στο κινητό όσο περίμενα...
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Έφυγα στης 24:00 από εκεί τελικά.
Αν ήμασταν μαζί θα με είχες καταλάβει.... ήμουν πάνω στο κινητό όσο περίμενα...
τι να σου πω ρε αδερφέ 23:20 έφυγα μαζί με τον γιο, τον ειχα βγάλει τουρνε (3μερες τώρα) και όσοι ήταν μέσα στο κινητό παίζανε.
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Αδέρφια καλημερα!!!! Ποια προτείνετε για μια σωστή πιπάρα σε πρωινή βάρδια; Ευχαριστώ!!!
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
τι να σου πω ρε αδερφέ 23:20 έφυγα μαζί με τον γιο, τον ειχα βγάλει τουρνε (3μερες τώρα) και όσοι ήταν μέσα στο κινητό παίζανε.
Ναι σε είδα... βγήκε ένας μικρός από το δωμάτιο με κοντά μαλλιά και μου έκανε εντύπωση η ευγένεια τού, γιατί μας χαιρέτησε φεύγοντας., μπράβο στο παλικαρακι σού.

Εγώ πέρασα με την Σαμπινα για μια ακόμα φορά, πολύ καλά,απωστειρωμενω πρόγραμμα αλλά καλά στησίματα και πολύ στενό μουνακι..
Ντουζ με καθαρή πετσέτα και ευχάριστο δωμάτιο.
Όλα μαζί ένα καλό πακέτο.
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Ναι σε είδα... βγήκε ένας μικρός από το δωμάτιο με κοντά μαλλιά και μου έκανε εντύπωση η ευγένεια τού, γιατί μας χαιρέτησε φεύγοντας., μπράβο στο παλικαρακι σού.

Εγώ πέρασα με την Σαμπινα για μια ακόμα φορά, πολύ καλά,απωστειρωμενω πρόγραμμα αλλά καλά στησίματα και πολύ στενό μουνακι..
Ντουζ με καθαρή πετσέτα και ευχάριστο δωμάτιο.
Όλα μαζί ένα καλό πακέτο.
Για μια στιγμή ψάρωσα νόμιζα ότι ήσουν ο γιος. Σαν το ανέκδοτο στο μπαρ με πατέρα και γιο.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Πρωινή βόλτα εχτές από φυλής.
Μπαίνω στα 84αρια για λατινες, αλλά δεν είδα κάτι που να με κάνει να περάσω., είχε ένα κορμάκι καλό αλλά αγέλαστο στο σαλόνι,δεν θυμάμαι όνομα.
Μετά πήγα απέναντι στο 65 όροφο στο βενζινάδικο διπλά..ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος.
Εκεί είδα την Ράνια από το 84 και μια μελαχρινή αδύνατη, αυτή με τα μυτερά στυτα βυζιά, μάλλον Μαρία.
Ήθελα καί τής δύο, να μπω αλλά να μην τελειώσω μίας καί ήθελα να πάω σε στανταρακι μετά.
Καί ακούω την μαγειρική λέξη (κάνουν καί παρτουζα με 30.
Όσο καί μάπα να είναι λέω,θα παίξεις με τα στυτα βυζιά τής Μαρίας και η Ράνια εκτός από γυνεκαρα είναι καλή στο δωμάτιο.
Έτσι πέρασα.
Ήρθε πρώτη η Ράνια και αρχίσαμε χάδια έρχεται καί τό βυζί πύραυλακι και ξεκίνησε η φάση με Ράνια πίπα και Μαρία να έχει τα βυζιά στο στόμα μου.
Δεν γλύφουν και η δύο μαζί., κρίμα.
Μετά άλλαξαν και με γόνατα πάνω στο στρώμα αγκαλιά με Ράνια καί η Μαρία στην πίπα.
Γαμηθηκαμε καί με της δύο εναλλάξ αλλάζοντας προφυλακτικό.
Το τέλος ήρθε με Ράνια ξαπλωμένη καί νά την χύνω στα βυζιά (μίας και η Μαρία δεν το κάνει... αυτά τα βυζιά ήθελα να χύσω)και Μαρία όρθια με τα βυζιά κολλημένα στην μούρη μου.
Δεν έκλαψα το 30 Άρι για κανένα λόγο.
Τής θεωρώ και της δύο πολύ όμορφες και τόσο διαφορετικές που σε δυάδα ήταν καύλα.
Το βάζω εδώ και ίσως το βάλω καί σέ κριτική.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom