Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 275 άτομα (16 μέλη και 259 επισκέπτες)

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
117
Κριτικές
6
Like
264
Πόντοι
281
η καρολίνα έχει σταματήσει ξέρει κάποιος;
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Συντοπίτες... Πέρδικα 3 για το μαύρο κορασιδιο που γράφτηκε πιο πριν...έχει περάσει κανείς άλλος να μας πει γνωμηυ(πρωινή βάρδια στάνταρ? Επίπεδο οίκου κλπ?)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.154
Κριτικές
1.245
Like
194.835
Πόντοι
45.465
Αν εννοείς την Αννα Κου θεωρώ πως ψευδεσαι. Αν είναι κάποια άλλη Άννα παω πασο αδερφε. Αν όμως δεν ψευδεσαι και είναι όντως η Άννα Κου τότε καλό είναι αυτές τις "επιτυχίες" να τις κρατάς για τον εαυτό σου και να μην τις λες εδώ μέσα γιατί τις καις τις κοπέλες και θα πηγαινει ο κάθε πικραμένος να ζητάει ακα πιπετο από την Άννα Κου!
Πολλοί εδώ μέσα έχουμε κάποιες στάνταρ κοπέλες, που κάνουν αποστειρωμένα προγραμματα, αλλά επειδή γνωρίζουν κάποιους πελατες χρόνια κάνουν το κάτι παραπανω γιατί τους εμπιστευονται. Εγώ καποια φεγγάρια γαμουσα κοπελα που ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ,αλλα σε εμένα έδινε γκροβερ! Δεν το λέμε όμως εδώ. Είναι άτυπος νόμος γιατι, ξαναλέω, καίμε τις κοπέλες.
Έπρεπε αυτή την πληροφορια να την κρατούσες για τον εαυτό σου, αν όντως έγινε έτσι αν και αμφιβάλω. Εκτός κι αν λες άλλη Άννα. Με την περιγραφη που έδωσες όμως λες την Άννα Κου γιατί πλεον παιζει μπάλα Φιλιππιδου.
Μην μπερδεύεστε...την Άννα τη πορνοσταρ εννοεί, όχι την Κου

Υ.Γ η Άννα Κου δεν έκανε πάντα απλό πρόγραμμα, στην αρχή έκανε απο έξτρα μέχρι πάρα πολύ έξτρα, μετά τα έκοψε
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Καλησπέρα σε όλους! Μήπως εντόπισε κανένας τη Λίλιαν; Προσφάτως δούλευε Βέργας 6 πάνω απογευματινή βάρδια (παλαιότερα Διδύμου 8). Τον τελευταίο μήνα αγνοείται..
Η Λίλιαν της Βέργας ΔΕΝ ήταν αυτή της Διδύμου 8..
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.973
Κριτικές
31
Like
26.172
Πόντοι
7.046
Μην μπερδεύεστε...την Άννα τη πορνοσταρ εννοεί, όχι την Κου

Υ.Γ η Άννα Κου δεν έκανε πάντα απλό πρόγραμμα, στην αρχή έκανε απο έξτρα μέχρι πάρα πολύ έξτρα, μετά τα έκοψε
Κι εγώ αυτό ξέρω αλλά η Άννα η πορνοσταρ είναι ΤΟΣΟ μαυρισμενη;
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
505
Κριτικές
13
Like
4.718
Πόντοι
736
Προχτεσινη τσαρκα στο Μεταξι μετα απο πολυ καιρο , οπου στο Ιασωνος 44 ισογειο, ενας κωλογερος πουστροτσατσος μου ειπε......''εχουμε βαρεθει να σε βλεπουμε και να μην περνας''. Εγω εχω φυγει απο Αθήνα απο το 2018 και ερχομαι μια με δυο φορες τον χρονο. Λετε να εχω σωσια και να μην το ξερω? Ειπα να του χωσω κανα μπουκετο, αλλα λεω θα μαζευτουν οι μπραβοι και θα μπλεξουμε με τον πουστη!!! Τους εχει βαρεσει η αναδουλεια στο κεφαλι και τους φταινε ολα πλεον. Η πιατσα εχει πεσει πολυ απο τοτε που εκοψα να πηγαινω συχνα.
Έχω αναρωτηθεί το ίδιο....δεν μπορεί... έχω δίδυμο αδερφό πού γυρνάει συνέχεια στους οίκους.
Τα ίδια είχε πει και σε εμένα την πρώτη φορά που πάτησα, σε φάση να σε βάλει σε "guilt trip" 'Η απλά μοιάζουμε και οι 3μας !

Εγώ νομίζω έχει 2 κατηγορίες πελατών. 1)) αυτοί που βολτάρουν για να πάρουν μάτι οσες περισσότερες κοπέλες μπορούν.....έτσι απλά γιατί έχουν οπτική καυλα 2)) αυτοί που τις βλέπουν όλες-τις σκαναρουν το σκέφτονται συγκρίνουν κ μετα γυρίζουν στο μαγαζι που τους έκανε περισσότερο κλικ κ αγοράζουν.......κάνουν έρευνα αγοράς με λίγα λόγια.....
6 μήνες τώρα που "βολτάρω" , μόνο μία φορά έχω φύγει χωρίς να περάσω κάπου και αυτό γιατί στον χρόνο που είχα δεν με έψησε κάποια από τις 5-6 που είδα, όταν πας με σκοπό να μαμήσεις πιστεύω φαίνεται και γενικά σε όποιον οίκο έχω περάσει έστω και 1 φορά ο/η τσατσά σταματάει να μου τα πρήζει με 1-2 εξαιρέσεις.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.800
Πόντοι
19.306
Ενημερώθηκα ότι Αγκύρας 9 δουλεύουν Βίκα και Ρωξάνα και έφυγα καρφί πρωί πρωί για παρτούζα. Πολύ καλές και οι δύο, χωρίς βιασύνη. Κριτική μετά το Πάσχα. Από αύριο κομμένο και το σεξ λόγω νηστείας.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.154
Κριτικές
1.245
Like
194.835
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 71α Νικόλ μελαχρινή σώμα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 κλειστά.

Φυλής 69β Λανα καστανή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι τατουάζ στο αριστερό μπούτι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σε στήθος.

Φυλής 69α, 67, 86αρια & 84β κλειστά.

Φυλής 84α Ντιαννα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα, ωραίο κωλαράκι 2.5αρι καλοφτιαγμενο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β Άννα Μαρία μελαχρινό κοντοπουτανο με λεπτό ωραίο κορμί, ωραίο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι,τατουάζ δεξιά στα πλευρά και χαμηλά στο δεξί πόδι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Κορίνα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Ιζαμπελα μελαχρινή κοπέλα με μακρύ μαλλί νταρντανα με μπουταρες κωλαρα, 2.5αρι συν βυζι,τατουάζ στο δεξί μπούτι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.


Φιλιππιδου 11α Βαλέρια καστανοξανθη πια, με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και Κορινα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα, 4-4.5αρια βυζια, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Ντιαννα μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Καρολίνα ξανθιά με ψιλοκανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Εβελινα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα νταρντανα με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλης 74 αριστερά Μάγια μελαχρινή χοντρή με 3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά, 72αρια 66αρια, 56, 54β & 54α κλειστά.
2-3 σπιτάκια περίμεναν κοπέλες, ίσως ανοίξουν πιο μετά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.154
Κριτικές
1.245
Like
194.835
Πόντοι
45.465
συνέχεια σφηνάκι live

Φυλής 136 & 134β κλειστά.

Φυλής 134α 2 λατινες, Λουνα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη μέ 3.5αρι βυζι κάποια τατουάζ και Καρολίνα καστανή με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134 κλειστό.

Φυλής 109β Φωτεινή μελαχρινή ψηλή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στους πηχες των χεριών της, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Όλγα ξανθιά κοντή μιλφ μέ κοντό μαλλί, κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 109β Βικτόρια καστανοξανθη μιλφ, σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 105 δεξιά κλειστο.

Φυλής 105 αριστερά Ρωξανα καστανή λεπτή κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος,και στον αυχένα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.154
Κριτικές
1.245
Like
194.835
Πόντοι
45.465
συνέχεια live


Έλλης 3 Ειρήνη ξανθιά γκιλφ παχουλη με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 7αρια & 8α κλειστά.

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Ελένη ξανθιά με κανονικό σώμα 2.5αρι συν ανακοινώνεται και για τις δύο απλό πρόγραμμα αλλά μέσα κάνουν ελεύθερο στοματικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 16 & 18αρια κλειστά.

Διδύμου 20 Ελένη μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 22αρια κλειστά.

Διδυμου 27 Τανια στο δωμάτιο για μισή ώρα είπε η τσατσά, ξανθιά μιλφ παχουλη με 3.5αρια συν βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αλκιβιάδου 16α & 16β κλειστά.

Αλκιβιάδου 16γ Ειρήνη καστανή μιλφ, σώμα με πιασίματα, σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
374
Κριτικές
46
Like
2.382
Πόντοι
2.405
Καλημέρα η Μαρίνα από το Φώκαιας ξέρουμε που είναι;
 

Foufoutos5757

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Η Λίλιαν της Βέργας ΔΕΝ ήταν αυτή της Διδύμου 8..
Εγώ λέω ότι ήταν, αλλά δε χρειάζεται να διαφωνούμε για αυτό. Το ερώτημα είναι: Μήπως έχεις εντοπίσει κάποια από τις 2 τον τελευταίο μήνα; (μου κάνουν και οι 2) Ευχαριστώ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Ενημερώθηκα ότι Αγκύρας 9 δουλεύουν Βίκα και Ρωξάνα και έφυγα καρφί πρωί πρωί για παρτούζα. Πολύ καλές και οι δύο, χωρίς βιασύνη. Κριτική μετά το Πάσχα. Από αύριο κομμένο και το σεξ λόγω νηστείας.
Τι μας κάνεις ρε φίλε τώρα. Γράψε την κριτική. :cry::cry::cry:
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.800
Πόντοι
19.306
Κατά τις 6 το απόγευμα πήγα Μ. Αλεξάνδρου 15 με σκοπό να πάρω παρτούζα Ναταλί και Ροξανα που νομίζω ότι δουλεύουν μαζί τελευταία, αν και δεν είναι του γούστου μου ιδιαίτερα. Τελικά ήταν 2 άλλες. Λανα που την είδα φευγαλέα γιατί έμπαινε δωμάτιο και η Κατερίνα που η υπηρεσία την παρουσίασε σαν καινούργια. Της λέω αυτή την έχω ξαναδεί αποκλείεται και μάλιστα την είχα πάρει παλιότερα. Πέρασα τελικά αλλά δεν αξίζει ιδιαίτερα νομίζω. Όχι ότι είναι ξινή ή βιαστική αλλά έχει κάνει κοιλιά . Τα κιλά τα πήρε όλα εκεί. Στον κωλο τίποτα. Αν και τέλειωσα χωρίς να ζοριστώ για να πω την αλήθεια. Θα ανεβάσω κριτική και γι αυτή. Βγαίνοντας από το δωμάτιο είχαν έρθει Ναταλί και Ρωξανα. Αλλάζουν στις 6 φαίνεται ή άργησαν να έρθουν. Κρίμα γιατί αυτές ήθελα να δοκιμάσω αν και η Ναταλί είναι πολύ αδύνατη για τα γούστα μου αλλά ακούω ότι είναι καρατσιμπουκλου.
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
637
Πόντοι
81
η καρολίνα έχει σταματήσει ξέρει κάποιος;
Την πηρα χτες στις 4 στο φιλιπιδου. Αστα πιπα οσο δεν παει. Απλα πνιγοταν λιγο και δεν το πηγαινε τελειως κατω, Ισπανικο και μετα την πηρα σε 3 στασεις ιεραποστολικο, μετα απο πανω μου και μετα στα 4 οπου και κατεθεσα. Συνολικος χρονος 25 λεπτα. Το καλυτερο ειναι οτι ζητησα να κανω μπανιο και με αφησε δεν ηξερα οτι γινοταν.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Κι εγώ αυτό ξέρω αλλά η Άννα η πορνοσταρ είναι ΤΟΣΟ μαυρισμενη;
Ναι συναγωνιστές...Πέρασα απόψε Φιλιππίδου κάτω, ήταν αυτή η Άννα, μαυρισμένο κορμί, απόλυτη μουνάρα...Δεν ξέρω τι κάνει στο δωμάτιο, Ρουμάνα μάλλον.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Εγώ λέω ότι ήταν, αλλά δε χρειάζεται να διαφωνούμε για αυτό. Το ερώτημα είναι: Μήπως έχεις εντοπίσει κάποια από τις 2 τον τελευταίο μήνα; (μου κάνουν και οι 2) Ευχαριστώ!
Εγώ προσωπικά, όχι...Καμμία απ'τις δύο...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom