Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 136 άτομα (7 μέλη και 129 επισκέπτες)

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Διαβάζω θετικές σχετικά εντυπώσεις για το Μαράκι από Μεγαλεκου και ψήνομαι να πάω να την περάσω ένα μανίκι.:fuck2:

ΑΛΛΑ..... διαβάζω και για κάτι εσωτερικές κύστες στα κωλομαγουλα που έχει και αυτό να πω την αλήθεια με ψιλοξενερωνει με ψιλοαγχωνει και με ψιλοφοβιζει.:undecided:

Όλες έχουν κονδυλώματα που ούτως ή άλλως τα περισσότερα δεν είναι ορατά με γυμνό μάτι.

Κάτα πάσα πιθανότητα και εσύ έχεις απλώς δεν έχουν εκδηλωθεί.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
573
Κριτικές
30
Like
3.775
Πόντοι
2.836
Οποιος γνωριζει τσεχικα ας της μιλησει.. και σιγα μην του απαντησει. Ολες απο τη χωρα του Δρακουλα δηλωνουν ισπανιδες, τσεχες, ιταλιδες. Γιατι απο υπηρεσιες ξερουν οτι ειναι ψεκαστε, σκουπιστε, τελειωσατε.. :confused:
όποιος γνωρίζει αλβανικά θα έχει 100% επιτυχία να κάνουν διάλογο....
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
90
Like
10.185
Πόντοι
17.885
το Μαράκι από μεγαλέκου είναι ωραίο κοριτσάκι αν δεν είσαι "ψύρρας", ουδείς τέλειος, επίσης αν είχε κάτι πολύς κόσμος (και γω μαζί) θα το είχαμε αναφέρει/κολλήσει
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Evil καλησπέρα.

Την Μαρία την είχα δει πριν καιρό με πολιτικά και στο πρόσωπο ήταν πάρα πολύ ανθυπομετρια.....5αρι σε εμφάνιση!
Δεν μου άρεσε καθόλου!
Βέβαια περί ορεξεως κολοκυθόπιτα!

Τώρα από σώμα δεν ξέρω τι παίζει αλλά μάλλον έχει ωραίο όπως γράφουν!
Βέβαια κρατάω τις επιφυλάξεις μου ΠΑΝΤΑ!

Τέλος,

Οι κύστες μάλλον δεν είναι κάτι ανησυχητικό..... απλά είναι αντιαισθητικο!
Βέβαια κάλιστα θα μπορούσε να πάει σε ιδιώτη δερματολόγο χειρούργο να τις αφαιρέσει με νυστέρι ή λέιζερ!
Τόσα λεφτά βγάζουν!
Ας δώσουν και μερικά για την υγεία τους!
Φίλε η κοπελα είναι πολύ πολύ μέτρια...
Το είχα γράψει όταν την είχα δοκιμάσει.
Είναι ένα πενταρι 5 σε όλα.
Δεν ξέρω, υπαρχουν πολύ καλύτερες και στο δεκαρικο.
Άποψη μου ότι ούτε για να τη δείτε δεν αξίζει.
Στα τέσσερα δε... άστο καλύτερα.
Χίλιες φορές η μουνάρα Χριστίνα η γνωστή που την είδα απόψε στο πορμομολ αριστερά κάτω β βάρδια.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.209
Like
6.925
Πόντοι
1.056
Τύπε αυτή που ήταν Μεγαλεκου υπογα?

Με το αποστειρωμενο πρόγραμμα?

Και με τα δερματικά εξογκώματα τύπου μανιτάρια στην πλάτη?


Αυτήν λες?
Αποστειρωμένα προγράμματα και κονδυλώματα στην πλάτη λες και τριφτηκε κανας πλατολαγνος πάνω της.

Τραβά φίλε μου χισιναου να βρεις αεροσυνοδούς με 20 ευρώ
 

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
187
Κριτικές
1
Like
998
Πόντοι
81
φυλης86β κολομβιανη πιτσιρικα με δυνατο κορμι ονοματι μαρισα,παμε τωρα στα υπολοιπα,πιπα κατω του μετριου,συννενοηση μπουζουκι μιας και ουτε τα βασικα αγγλικα δεν ηξερε και συμμετοχη μηδαμινη λες και γαμουσες πλαστικη κουκλα,δευτερη και τελευταια φορα με λατινα γιατι και πριν 2 εβδομαδες στο ιδιο σπιτακι ειχα γαμησει αλλη μια παρομοια στα ιδια χαλια,ντος πουτσος φινιτο λοιπον και συνεχιζουμε...
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
986
Κριτικές
132
Like
16.721
Πόντοι
19.306
Πέρασμα από Φυλής και πέριξ στα κορίτσια κατά τις 8 το βράδυ όπου έπεφτε πολύ καυλάντα από μέρους τους.Φωκαίας 27Β στο υπόγειο Μπέλλα και Ναταλί γαμεύσιμα μιλφάκια. Ειδικά η Ναταλί με ψιλοέφτιαξε που ήρθε και τριβόταν πάνω μου στο τσακ ήμουν να περάσω. Δίπλα Τζανίνα και Σάρα νομίζω. Η Τζανίνα με μαύρη στριγκάρα ήρθε και έκατσε πάνω μου και έλεγε τα δικά της.Της λέω θα κάνω μια βόλτα και θα περάσω αργότερα. Ξαναγύρισα και αφού έβγαινα από το δωμάτιο είχε ορμήσει σε έναν πιτσιρικά. Τον είχε στριμώξει στην γωνία και τον είχε καβαλήσει κι αυτόν. Εχει κωλάρα πάντως. Θα γραψω κριτική αργότερα. Η Μιχαέλα στο Φ13 ήταν δωμάτιο και γινόταν μάχη. Ακουγόταν κωλοσκάμπιλα και το κρεβάτι να χτυπάει στον τοίχο δυνατά. Κάνω πλακα στο σαλόνι και λέω ,πάει μας το κούρασε το κορίτσι και δεν θα μπορεί να αποδώσει. Το ακούει η υπηρεσία και πετάγεται απο μέσα . Ποιος το είπε αυτό; Η Μιχαέλα δεν καταλαβαίνει από αυτά. Είναι ιέρεια του έρωτα. Χθες πήρε 38 μέχρι τις 11 το βράδυ και στο τέλος διώξαμε και κόσμο. Το μωρό πάντως βγήκε αναμαλιασμένο από το δωμάτιο. Στην Φυλής σε κάποιο αριστερά που δουλεύει η Κορίνα φεύγοντας με ακολουθεί προς την πόρτα γιατί μάλλον κάτι ήθελε να δεί. Σκάνε 4-5 πιτσιρικάδες και τους αρχίζει στα ψαρωτικά. Πόσο χρονών είσαι εσύ; 18 ,εσύ; 19 , εσύ; 18. Οπότε τις κάνω πλάκα. Άσε τα παιδιά να περάσουν. Εσύ της λέω πόσο χρονών είσαι γιατί μικροδείχνεις και βάζει τα γέλια. Πάντως επειδή δεν πηγαίνω τσάρκα απόγευμα λόγω δουλειάς είδα πολλά αξιογάμητα κορίτσια, τουλάχιστον εμφανισιακά.Θα την καθιερώσω μια φορά την εβδομάδα.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Φυλής 65 πάνω Ντιάνα και Χριστίνα Ρουμάνα
Φυλής 65 κάτω Τζούλια πετίτ και Κορίνα
Φυλής 84 κάτω Κάτια και Χριστίνα "Τσέχα"
Φυλής 74 δεξιά ανοιχτό με Άντζελα στο δωμάτιο για ώρα, μετά το φως έκλεισε.
Φωκαίας 13 υπόγειο Εύα Ουκρανή καινούργια της αλυσίδας μετριότατη και βαριεστημένη.
Φωκαίας 13 ισόγειο Ιζαμπέλα.
Φωκαίας 27 υπόγειο Έμιλυ σε δωμάτιο.
Φωκαίας 27 ισόγειο Βικτώρια.

Είχε και άλλα ανοιχτά αλλά δεν μπήκα.
Η Χριστίνα που λες η Τσέχα στο 84 κάτω φοράει γυαλάκια ;;; Μήπως έχει ξανθό μαλλί μακρύ και λίγο σγουρό ;;;
 

backoffice

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
Συναγωνιστές γεια σας. Κατέβηκα για στοχευμένη κατάθεση στην Φωκ19 και συγκεκριμένα στην Ίνα. Κλειστός ο οίκος. Παραδίπλα λίγα ήταν ανοικτά όπως το 27 και το 13.
Ξέρει κανείς αν η Ίνα θα μας ξανάρθει;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Να ρωτήσω κάτι περίεργο; Γνωρίζουμε αν υπάρχει κάποια ιερόδουλη έγκυος ; Θα ήθελα να δοκιμάσω να πάω

Εάν σκοπεύεις να αναγνωρίσεις το παιδί θα σου πω διαφορετικά ΔΕΝ μπορώ να εκθέσω έτσι το κορίτσι τύπε...
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Τύπε αυτή που ήταν Μεγαλεκου υπογα?

Με το αποστειρωμενο πρόγραμμα?

Και με τα δερματικά εξογκώματα τύπου μανιτάρια στην πλάτη?


Αυτήν λες?
Όχι λέω την Χριστίνα με τα τατουάζ την μελαχρινή.
Δούλεψε και παλιά εκεί, νομίζω Μέγα Αλέκου 21 βράδυ και τελευταία ήταν στο Κολωνου 32 επάνω ? με την Ηρα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Συναγωνιστές γεια σας. Κατέβηκα για στοχευμένη κατάθεση στην Φωκ19 και συγκεκριμένα στην Ίνα. Κλειστός ο οίκος. Παραδίπλα λίγα ήταν ανοικτά όπως το 27 και το 13.
Ξέρει κανείς αν η Ίνα θα μας ξανάρθει;
Προχθές Μετά τις δώδεκα εκεί ήταν.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.648
Κριτικές
34
Like
4.387
Πόντοι
7.195
το τι έγινε ή γίνεται ή θα γίνει θα πρέπει να αφορά τον καθένα από μας στο πλαίσιο της αποστασιοποίησης/αποφυγής, όποιος μπλέκει με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες, όποιος κοιτάει τη δουλειά του δεν έπαθε ποτέ τίποτα! βολτάρεις, αποφεύγεις κανα 2 πράματα, γαμάς και πάμε για άλλα
συμφωνώ απόλυτα, η συζήτηση θα ήταν επειδή το επεισόδιο ξεκίνησε από τύπο που ζήτησε το δεκάρικο πίσω και μετά χόντρυνε εκατέρωθεν, η τακτική ζητάω λεφτά πίσω και επιμένω έχει υποστηριχθεί από κάποιους εδώ ως ασφαλής, προσωπικά πάντα είχα μεγάλες επιφυλάξεις
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
90
Like
10.185
Πόντοι
17.885
συμφωνώ απόλυτα, η συζήτηση θα ήταν επειδή το επεισόδιο ξεκίνησε από τύπο που ζήτησε το δεκάρικο πίσω και μετά χόντρυνε εκατέρωθεν, η τακτική ζητάω λεφτά πίσω και επιμένω έχει υποστηριχθεί από κάποιους εδώ ως ασφαλής, προσωπικά πάντα είχα μεγάλες επιφυλάξεις
έχω ζητήσει και πάρει πίσω λεφτά 3 φορές, τη μια απ αυτές την πιο "άγρια" η πουτάνα μου φώναζε "εδώ δεν θα ξαναρθεις" και ο "νταβάς" έξω απ το μπουρδέλο (εκεί βασικά ήμουν έτοιμος για τα πάντα) πολύ φιλικά μου πε να μην της δώσω σημασία, ότι είναι τρελή και κάνει μαλακίες
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Διαβάζω θετικές σχετικά εντυπώσεις για το Μαράκι από Μεγαλεκου και ψήνομαι να πάω να την περάσω ένα μανίκι.:fuck2:

ΑΛΛΑ..... διαβάζω και για κάτι εσωτερικές κύστες στα κωλομαγουλα που έχει και αυτό να πω την αλήθεια με ψιλοξενερωνει με ψιλοαγχωνει και με ψιλοφοβιζει.:undecided:
Να μας πει ο υπερμητσος που είναι μέγας γυναικολόγος αφροδισιολόγος κάνει ανάλυση με τη γλωσσα
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
112
Like
17.892
Πόντοι
20.686

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.905
Like
5.730
Πόντοι
1.056
Να μας πει ο υπερμητσος που είναι μέγας γυναικολόγος αφροδισιολόγος κάνει ανάλυση με τη γλωσσα
Μητσο δεν θελω να σε αγχωσω αλλα με τοσα γλειφομουνια που κανεις, κανεις συστηματικα εξετασεις;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Μάγκες καλημέρα , η Χριστίνα η Ισπανίδα η ξανθιά η καινούργια σχετικά στην πρωινή βάρδια 84 κάτω αλλά και 65 κάτω ..παίζουν 3 χριστινες …ξέρει κάποιος σε πιο από τα δυο είναι η εν λόγο κοπέλα στην πρώιμη βάρδια ; Τονίζω Χριστίνα Ισπανίδα δηλωνη δεν ξέρει ούτε αγγλικά …έχει ωραία κορμάρα και φυσικό βυζι ..συνήθως φοράει μαύρο σουτιεν μαύρο στρινγκ …και σε αφηνη να κανείς εσυ κινήσεις ..είναι λίγο έπιπλο αλλά δεκτική όταν κανείς εσυ της κινήσεις σου …
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom