Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 166 άτομα (10 μέλη και 156 επισκέπτες)

rabitgreen

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2021
Μηνύματα
97
Κριτικές
2
Like
142
Πόντοι
0
Απιστευτο σουρεαλ σκηνικο μου συνεβει για πρωτη φορα πριν καμια ωρα στην καταθεση μου Φυλης 109β ισογειο...Πηρα την Μπελλα την ξανθια Ουκρανεζα με το τατουαζ στο στηθος γυρω στο 1,70...μπαινει δωματιο, εγω τελειως γυμνος και επειδη το δωματιο ηταν λιγο κρυο μου ζητησε να πατησω το κουμπι να αναψει το αιρκοντισιον που ηταν στη γωνια...δεν αναβε... της ειπα δεν πειραζει δεν κρυωνω...εκεινη επεμενε και τι εκανε? φωναξε τον τσατσο να ερθει να το φτιαξει...μπαινει μεσα ο σοβιετικος τσατσος και αρχισε να το πασπατευει...και να ειμαστε τωρα εγω με την Μπελλα γυμνοι και οι δυο να τον κοιταμε...δεν καταφερε και αυτος να το λειτουργησει...λεει η Μπελλα να παρουμε τα ρουχα στα χερια και να παμε στο διπλα δωματιο (ετσι οπως ειμασταν γυμνοι...ενω στα σαλονι ηταν ενας συναγωνιστης σε αναμονη)... της λεω δεν υπαρχει περιπτωση να βγω τωρα απο το δωματιο δεν υπαρχει θεμα δεν κρυωνω ας ξεκινησουμε...ευτυχως δεν επεμεινε αλλο...βγηκε και ο τσατσος απο το δωματιο αφου ζητησε ευγενικα συγνωμη....τωρα στα του αγωνα ευτυχως με "αποζημιωσε" για το σκηνικο που εγινε...περα απο την ακαποτη πιπα που μου εκανε, μου προσεφερε και τα υπεροχα ποδια της και πατουσες (μεγαλες 41-42 νουμερο και δερμα ΒΕΛΟΥΔΟ...σκετη απολαυση) να τα περιποιηθω...σαν επιλογος τελειωσα ιεραποστολικα χουφτονωντας ταυτοχρονα τις βυζαρες της....αυτα παιδες δεν ξερω εαν εχει τυχει σε καποιον απο εσας την ωρα που ειστε δωματιο με την κοπελα να μπει και τριτο ατομο (τσατσα/τσατσος/πελατης)...Καληνυχτα και καλα γαμησια σε ολους!
Από τα γραφόμενα φαίνεται ότι δουλεύει 3η Βραδυνή βάρδια, είναι μόνιμα σε αυτήν την βάρδια?
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
181
Like
802
Πόντοι
81
Απιστευτο σουρεαλ σκηνικο μου συνεβει για πρωτη φορα πριν καμια ωρα στην καταθεση μου Φυλης 109β ισογειο...Πηρα την Μπελλα την ξανθια Ουκρανεζα με το τατουαζ στο στηθος γυρω στο 1,70...μπαινει δωματιο, εγω τελειως γυμνος και επειδη το δωματιο ηταν λιγο κρυο μου ζητησε να πατησω το κουμπι να αναψει το αιρκοντισιον που ηταν στη γωνια...δεν αναβε... της ειπα δεν πειραζει δεν κρυωνω...εκεινη επεμενε και τι εκανε? φωναξε τον τσατσο να ερθει να το φτιαξει...μπαινει μεσα ο σοβιετικος τσατσος και αρχισε να το πασπατευει...και να ειμαστε τωρα εγω με την Μπελλα γυμνοι και οι δυο να τον κοιταμε...δεν καταφερε και αυτος να το λειτουργησει...λεει η Μπελλα να παρουμε τα ρουχα στα χερια και να παμε στο διπλα δωματιο (ετσι οπως ειμασταν γυμνοι...ενω στα σαλονι ηταν ενας συναγωνιστης σε αναμονη)... της λεω δεν υπαρχει περιπτωση να βγω τωρα απο το δωματιο δεν υπαρχει θεμα δεν κρυωνω ας ξεκινησουμε...ευτυχως δεν επεμεινε αλλο...βγηκε και ο τσατσος απο το δωματιο αφου ζητησε ευγενικα συγνωμη....τωρα στα του αγωνα ευτυχως με "αποζημιωσε" για το σκηνικο που εγινε...περα απο την ακαποτη πιπα που μου εκανε, μου προσεφερε και τα υπεροχα ποδια της και πατουσες (μεγαλες 41-42 νουμερο και δερμα ΒΕΛΟΥΔΟ...σκετη απολαυση) να τα περιποιηθω...σαν επιλογος τελειωσα ιεραποστολικα χουφτονωντας ταυτοχρονα τις βυζαρες της....αυτα παιδες δεν ξερω εαν εχει τυχει σε καποιον απο εσας την ωρα που ειστε δωματιο με την κοπελα να μπει και τριτο ατομο (τσατσα/τσατσος/πελατης)...Καληνυχτα και καλα γαμησια σε ολους!
Είχα την Αντριάνα από χωματιανου στα 4 και μπουκαρε συναγωνιστής. Η τρελαμενη η τσατσά του έριξε 2-3 φαπες και τον έστειλε
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
938
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Για να είμαστε ξηγημενοι, ούτε εγώ χαίρομαι με τις αυξημένες τιμές στο Χωμ.11.
Αλλά ρε παιδιά, ρίχνω πολύ γέλιο με τους τύπους που ωρυονται "οι αλβανιαρες" και "να μην πατήσει κανείς να το πάνε 10€" και δεν συμμαζευεται .
Φαντάζομαι πως θα είναι οι ίδιοι τύποι που έχουν την απαίτηση από τα κορίτσια να τους κάνουν υπηρεσίες εσκορτ στο δεκαρικο :cheesy::cheesy:
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.294
Πόντοι
2.036
Από τα γραφόμενα φαίνεται ότι δουλεύει 3η Βραδυνή βάρδια, είναι μόνιμα σε αυτήν την βάρδια?
Ναι εγω οταν πηγα προχθες Παρασκευη κατα τις 12 12:15 μεσανυχτα την πετυχα αλλα δεν σημαινει οτι ειναι μονιμα τετοιες ωρες ....για παραδειγμα την προηγουμενη παρασκευη (μια βδομαδα πιο πριν) η Μπελλα ηταν απογευματινη βαρδια και αργα βραδυ ηταν η Νελλυ...το πανε κυκλικα απο οτι φαινεται...λογικα αμα πας αποψε/δευτερα/τριτη θα πρεπει να ειναι η Μπελλα αργα εκει κατα τις 23:30-00:00
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.294
Πόντοι
2.036
Από τα γραφόμενα φαίνεται ότι δουλεύει 3η Βραδυνή βάρδια, είναι μόνιμα σε αυτήν την βάρδια?
Εαν παρολ αυτα δεν την πετυχεις τοτε ρωτα τον τσατσο δεν θα εχει προβλημα να σου πει ποτε δουλευει....
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Έγραψα στα @@ την Μπάρμπαρα και με ψιλόβροχο-χιονόνερο κατά τις 3 το μεσημέρι ήμουν Φυλής - όπου βόλταραν αρκετοί συναγωνιστές. Στο 86 ισόγειο η Κολομβιανή, σύμφωνα με την τσατσά, Τόνια, πολύ ωραίο μουνάκι. Πιτσιρίκα, μελαχρινή, με ωραία βυζάκια και κωλαράκι. Στο 84Α ήταν στο δωμάτιο η Χριστίνα η Τσέχα κι εγώ είχα στο μυαλό μου να πάω στην Τόνια, αλλά δεν το είχα πάρει και απόφαση. Κάπου εκεί λέω, δεν περνάω από Φωκαίας 13 υπόγειο να δω την Έμη, που δεν την είχα ξαναδεί;

Την ξέρετε οι περισσότεροι, πρόκειται για μια όμορφη κοπέλα, κπντούλα, ξανθιά με μπούκλες, ωραίο στητό βυζάκι 2άρι και πεταχτό κωλαράκι, γύρω στα 30. Βγήκε γυμνή στο σαλόνι και κάτι μέσα μου σκίρτησε. Ξάπλωσε δίπλα μου στο πλάι και μου έδωσε τα βυζιά της για πιπίλισμα, ενώ μου τον έπαιζε. Όταν ανακοίνωσα ότι δεν ήθελα πίπα, μου έδωσε τα εύσημα, "καλός πελάτης, γρήγορος", είπε :confused:

Μια στάση με εμένα από πάνω, όπου μου επέτρεψε να της γλύψω και τα πατουσάκια, τέλος, αποχαιρετισμός και έξω στο κρύο. Δεν ξέρω αν θα ξαναπάω, μπορεί :think:
 

pipinolagnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Like
546
Πόντοι
81
για τα κομαντο του σαιτ πολλα ειναι ανοιχτα για τσαρκα και οι δρομοι αδειοι
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
748
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
726
καλησπέρα. Ο λογαριασμός μου είχε κλείσει γιατί θεωρήθηκε ότι κάνω σπαμ.. άνοιξε ξανά μετά από εμαιλ..
Όποτε γράφω για χτες.

Ευα άγκυρας= Πήγα για την πιπα και το χυσιμο, χάλια πιπα .. έβαζα μόνο το κεφαλι μέσα και κουνιόταν.. ξενέρωσα ( πραγματικά χαλί, και είμαι και καθαρός και νεος).

Φωκαια λατίνα λιλά Λινα κάπως έτσι, τρομερή, την έκανα έρωτα.. δεν έκανε τίποτα αυτή.. ταίριαξε στα γουστα μου.

Αρνητικά: παρατήρησα κάτι σαν κονδύλωμα, επικίνδυνη θα την έλεγα για όσους ξέρουν τι εννοώ, Επισης από τα ναρκωτικά δεν βγάζει άκρη, πραγματικά ηταν σε άλλο πλανήτη όσες φορές πήγα μαζί της . Κρίμα και είναι νέο κορίτσι και καλο.

Πντως εγώ πέρασα καλ μαζί της την προτείνω ( με προσοχή)
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
748
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
726

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
748
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
726
Έπεισες Φωκαίας η Ιωάννα που δούλευε Λιοσίων , ρώτησα χτες Τσατσα γιατί δεν ήταν, και ποτέ θα είναι, μου απαντησε ότι δεν ξέρει και το άφησε αόριστο.

Αυτά από εμένα ελπίζω να σας βοήθησα
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.294
Πόντοι
2.036
Τζωναρα χαλάνε την πιάτσα!

Αυτό μας έλειπε τώρα!

Δεν μας φτάνει που τρώμε στην μάπα κάτι χρόνια τώρα τις ίδιες και τις ίδιες μπαζοφολες..... φαντάζεσαι να γίνει σε όλα τα μπουρδέλα και 30ρουμπα€ το παράβολο?

Μετά τέλος!
Μετά δεν θα αξίζει ούτε απ'έξω να περνάς!
Εαν το πανε 30ε χωρις τουλαχιστον να ανεβασουν την παραμονη στο δωματιο στα 20λεπτα θα ειναι πεταμενα λεφτα..... τοτε πλεον θα συμφερει καλυτερα να πηγαινεις με ανεξαρτητες με δικο τους χωρο απο 50 ευρω για καμια ωρα δυο πιστολιες....
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Φιλιπιδου 11, πάνω !
Δεν την πήρα μέσα ! Αλλά για το σημείο είναι κούκλα
Μήπως εννοείς την Ανκα που δουλευε Φωκαίας 7 υπόγειο συναγωνιστή μικρή 23 24 καστανόξανθη μαλλί μέχρι τους ώμους γύρω στο 1.60;
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
34
Like
4.411
Πόντοι
7.195
Εαν το πανε 30ε χωρις τουλαχιστον να ανεβασουν την παραμονη στο δωματιο στα 20λεπτα θα ειναι πεταμενα λεφτα..... τοτε πλεον θα συμφερει καλυτερα να πηγαινεις με ανεξαρτητες με δικο τους χωρο απο 50 ευρω για καμια ωρα δυο πιστολιες....
φίλε όχι ότι και να λένε, ο χρόνος θα ξαναχαθεί το παράβολο θα μείνει
Αυτό που μου έκανε πάντα εντύπωση είναι γιατί στη Θεσσαλονίκη οι τιμές ήταν πάντα αυξημένες, μεγάλη πόλη, δεν δικαιολογείται..
Αποχή στο 30άρι, αλλιώς θα ανοίξει όρεξη και σε άλλους..
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.800
Πόντοι
19.306
Για να είμαστε ξηγημενοι, ούτε εγώ χαίρομαι με τις αυξημένες τιμές στο Χωμ.11.
Αλλά ρε παιδιά, ρίχνω πολύ γέλιο με τους τύπους που ωρυονται "οι αλβανιαρες" και σει κανείς να το πάνε 10€" και δεν συμμαζευεται ."να μην πατή
Φαντάζομαι πως θα είναι οι ίδιοι τύποι που έχουν την απαίτηση από τα κορίτσια να τους κάνουν υπηρεσίες εσκορτ στο δεκαρικο :cheesy::cheesy:
Τύπε επειδή εγώ έγραψα να μην πατήσει κανείς να το πάνε στο δεκάρικο, να σε ενημερώσω ότι δεν περιμένω υπηρεσίες εσκορτ στο δεκάρικο, ούτε στο εικοσάρικο και αυτό το έγραψα σε σχόλιο μάλιστα στην κριτική μου για την Μιλένα σε κάποιον που την ανέφερε ως χοντρή. Απλώς είμαι της λογικής ότι όταν όλες το έχουν 20 ή ακόμα και 10 δεν θα πάω να δώσω 30. Εάν το ανεβάσουν όλες στα 30 οκ, αλλά τώρα δεν τα δίνω πολύ απλά γιατί αυτό μπορεί να είναι η αρχή να ανεβάσουν και άλλες την τιμή. Και δεν μιλάμε ότι ανέβασε απο τα 10 αλλά από τα 20.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Να αρχίσω με ένα μεγάλο μπράβο σε όλους τους ενημερωτες .
Βγήκα βόλτα φυλής και ξεκίνησα από τα 84 άρια που είχα διαβάσει για της Κολομβιανες με τα ωραία κολαρακια που έχω αδυναμία.
Παρόλο που ήξερα που θα καταθέσω είπα μήπως πέσω σε τίποτα καλό καί νά κάνω καί κάτι σαν ενημέρωση σε ότι έβλεπα.

Ρε παλικάρια πώς το κάνετε;
Με το πού άλλαζα οίκο είχα ξεχάσει όνομα κοπέλας και ακριβές αριθμός οίκου.(τα γράφετε σε χαρτάκι;)
Τέλος πάντων και πάλι μπράβο σάς.
Σάββατο πρωινή βάρδια ήταν και δεν είδα κάτι αξιόλογο... λίγο στο 84 κάτω μια κοντουλα Κολομβίανη μάλλον η Τόνια κάτι έλεγε αλλά δεν με έπεισε.
Μετά κατευθύνθηκα φυλής 109β στην Όλγα που μου είχε λείψει.
Για όσους δεν ξέρουν κοντή μολδαβεζα με μικρό στυτο στήθος κολαρακι πεταχτό με λευκό δέρμα, καλά στησίματα με απαλή πίπα.Εγω περνάω πάντα καλά μαζί της.
Κυριακή πήγα καί στο φωκ 27 πάλι πρωί και είχε μία από Κολομβία με κλασική κολάρα και μεγάλα βυζιά, μέτρια θα έλεγα αλλά με εντιπωσιασε που ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό.
Για Κολομβία σπάνια νομίζω.
Τελικά κατέθεσα σε Ρωξάνη φυλ71 για εμένα καλό κορμάκι με κωλο ζυμαρακι καί βαθιά μπασιματα στην πίπα., ανακοίνωσε η τσατσά τελειωτικό στο στόμα.
Εμένα μου αρέσει να χύνω την κοιλίτσα της.
Αυτά.
Το καλύτερο σε ενημέρωση που μπορώ να κάνω σορυ.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom