Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 174 άτομα (5 μέλη και 169 επισκέπτες)

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Τι ώρες εργάζεται η 18χρονη απο μεγαλου αλεξάνδρου 28...........????????
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.373
Κριτικές
15
Like
11.846
Πόντοι
3.246
Kαταθεση προ ολιγου στην 18 χρονη Ελενη στο Μεγαλου Αλεξανδρου 28 υπογειο στα 10ε.
Λεπτομερειες στην κριτικη, ωστοσο οσοι θελετε να την γαμησετε να πατε, δε θα σας φολιασει.
Εντυπωση μου εκανε οταν εβγαινα απο το δωματιο οτι στο σαλονι ηντουσαν πολλα παππουδια τα οποια πληρωναν
να περασουν δωματιο, μιλαμε για γεροντια .... 70-80 χρονων.
Μαλιστα ενας με ρωτησε αμα το κοριτσι μεσα κανει 69 :respect:
Σιγουρα θα ειναι ελιξηριο ζωης για αυτους να γλειψουν ενα 18χρονο τρυφερο ζουμερο μουνι.
Μύστη ΔημήτρηΧΧΧ, έριξε την τιμή από 15 σε 10 ευραίους? :rockon:
Και, μάλιστα, με 69! :kissass:
Να ξέρεις ότι ο γέρος θα πάει είτε από χέσιμο :shit:, είτε από πέσιμο (σε 18χρονη)... :woldman:
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Kαταθεση προ ολιγου στην 18 χρονη Ελενη στο Μεγαλου Αλεξανδρου 28 υπογειο στα 10ε.
Λεπτομερειες στην κριτικη, ωστοσο οσοι θελετε να την γαμησετε να πατε, δε θα σας φολιασει.
Εντυπωση μου εκανε οταν εβγαινα απο το δωματιο οτι στο σαλονι ηντουσαν πολλα παππουδια τα οποια πληρωναν
να περασουν δωματιο, μιλαμε για γεροντια .... 70-80 χρονων.
Μαλιστα ενας με ρωτησε αμα το κοριτσι μεσα κανει 69 :respect:
Σιγουρα θα ειναι ελιξηριο ζωης για αυτους να γλειψουν ενα 18χρονο τρυφερο ζουμερο μουνι. :hi:
Εργαλείο μέχρι τι ώρα είναι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 71α Μαίρη μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα ωραία κωλαρα 2.5αρι βυζι και Έλλη μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 Γιάννα μελαχρινή κατσαρομαλλα με μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά λεπτή αβυζι και διάφορα μικρά τατουάζ και Γιεβα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Ελένη ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο σώμα 3αρι σιλικονατο βυζι και Αντριαννα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 86α Λάουρα ξανθιά με κανονικό σώμα ωραία πεταχτη κωλαρα 2αρι βυζι απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος και Άντζελα μελαχρινό κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό και τελείωμα στις βυζαρες.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β, 65α, 61 & 59 κλειστα.

Φυλής 74 αριστερά Κασσάνδρα ξανθιά με μαλλί ραστα κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Έλενα ξανθιά με γυαλάκια, νταρντανα πια μιας και έχει πάρει πολλά κιλά 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 66δ & 66α κλειστά.

Φυλής 56 Αλεξάνδρα μελαχρινή πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ορόρα καστανή με γυαλάκια, σώμα με πιασίματα 3.5άρι βυζί , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α κλειστά.


Φωκαιας 7 υπόγειο Αλισια ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι, με κανονικό πολύ ωραίο κορμί 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 7 ισόγειο Ειρήνη καστανοξανθη νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 Εμμι μελαχρινή με κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 13 Μαρία μελαχρινή με γυαλάκια σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό

Φωκαιας 17α Μιχαελα μελαχρινή με γυαλάκια, με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι σιλικονατο βυζι διαφορά τατουάζ, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φωκαιας 17β Άννα η ξανθιά με το ωραίο πρόσωπο το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 19 Ηλέκτρα με κάστανο πολύ μακρύ κατσαρο μαλλί, σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 25α Τζέσικα καστανοξανθη Ελληνίδα με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτή με 3αρι βυζι, τατουάζ μικρά στα χέρια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα με μαύρα/ξανθιά μαλλιά , κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σωμα .

Φωκαιας 27α Εμμανουέλα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και στην αριστερή κλειδα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β Αννα Κου μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Ντιαννα το κάστανο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό.

Φωκαιας 24 Τζούλια μελαχρινή έκανε κ ξανθιές ανταύγειες το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, πολύ κοντή πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, πιρσινγκ στον αφαλό, σήμερα ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό αλλά δε νομίζω να ισχύει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
συνέχεια σφηνάκι live

Φυλής 200 κλειστό.

Πιπινου 65 κλειστό.

Φυλής 136, 134β 134α & 134 κλειστα.

Φυλής 109β Σαντρα ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, πολύ λεπτή με 2 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 109α Χριστίνα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα αλλά και κοιλίτσα με 3αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φυλής 105 Βίκυ μελαχρινή πιτσιρικά χοντρή με πολύ μεγάλη κοιλιά 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 105 νέο Τίνα μελαχρινή παχουλη με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.261
Like
10.784
Πόντοι
2.256
Ρε το φουκαριαρικο το κοριτσάκι.... το λυπάμαι ειλικρινά. Εγώ παντως δεν θα πηγαινα ποτε να κατακρεούργησω σε ένα τόσο αθώο κορμάκι αν και είμαι 42. Αυτοί οι νταβαδες ρε φίλε πως το έσπρωξαν εκεί; Δεν μπορουσαν να την κάνουν σερβιτόρα ή τίποτε άλλο; Τι να πει κανείς, μόνο οίκτο σε αυτές τις περιπτώσεις και συγνώμη αν πολλοι από εδώ μέσα με χλευάσουν για την άποψη μου. Μιλάει το πανω κεφάλι μου παντα και πρωτα!
Έχεις δίκιο φίλε μου. :hi:Πολύ κρίμα. Τί επιλογές ζωής να έχει κάνει σε αυτή την ηλικία...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Ρε το φουκαριαρικο το κοριτσάκι.... το λυπάμαι ειλικρινά. Εγώ παντως δεν θα πηγαινα ποτε να κατακρεούργησω σε ένα τόσο αθώο κορμάκι αν και είμαι 42. Αυτοί οι νταβαδες ρε φίλε πως το έσπρωξαν εκεί; Δεν μπορουσαν να την κάνουν σερβιτόρα ή τίποτε άλλο; Τι να πει κανείς, μόνο οίκτο σε αυτές τις περιπτώσεις και συγνώμη αν πολλοι από εδώ μέσα με χλευάσουν για την άποψη μου. Μιλάει το πανω κεφάλι μου παντα και πρωτα!
Έχεις δίκιο φίλε μου. :hi:Πολύ κρίμα. Τί επιλογές ζωής να έχει κάνει σε αυτή την ηλικία...
Ναι ρε μαγκες κριμα... Θα παω να τη γαμησω αυριο να ενισ-χυσω το ταμειο της
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.199
Κριτικές
496
Like
62.913
Πόντοι
39.662
Μύστη ΔημήτρηΧΧΧ, έριξε την τιμή από 15 σε 10 ευραίους? :rockon:
Και, μάλιστα, με 69! :kissass:
Να ξέρεις ότι ο γέρος θα πάει είτε από χέσιμο :shit:, είτε από πέσιμο (σε 18χρονη)... :woldman:
Ναι στα 10 ειναι το εισιτηριο !
6 απόγευμα παει μετά τη Χριστινα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.199
Κριτικές
496
Like
62.913
Πόντοι
39.662
Ναι ρε μαγκες κριμα... Θα παω να τη γαμησω αυριο να ενισ-χυσω το ταμειο της
Οντως τυπε πολυ κριμα ...
Το γλειφομούνι το ζηταγε ο οργανισμός της πάντως.
Θα ειναι απο τις εφηβικές καυλες.
Λες να παμε αυριο μαζι να το παρτουζωσουμε το μικρο ?
Θα βγάλει διπλάσιο κερδος στον ιδιο χρόνο !
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
Ναι στα 10 ειναι το εισιτηριο !
6 απόγευμα παει μετά τη Χριστινα.
Μέχρι προχθές στα 15 ήταν, επίσης εμένα μου είπε ότι είναι 21...ελπίζω τουλάχιστον να μην την βγάλουν και αυτή ανήλικη ???
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.199
Κριτικές
496
Like
62.913
Πόντοι
39.662
Μέχρι προχθές στα 15 ήταν, επίσης εμένα μου είπε ότι είναι 21...ελπίζω τουλάχιστον να μην την βγάλουν και αυτή ανήλικη ??
?
Η τσατσά 18 μου είπε που τη ρώτησα.
Το κατάλαβα και απο τα μουνοζουμα ηταν πολυ άγουρα.
Η τιμη έπεσε , αγνωστο γιατί.
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
1
Δεν κρεμασε φιλαρακο ουτε τακουνια ουτε κυλωτεσ,δουλευει κανονικα με ραντεβου και απο τι μου λεει εχει δουλιτσα.
Μπορείς να μου δώσεις σε πμ το τηλέφωνο της;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.978
Κριτικές
31
Like
26.284
Πόντοι
7.046

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
Μπήκα λίγο δίπλα να δω τί γίνεται που αναφέρατε. Βλέπω πως έχουν πάθει παράκρουση.
Έγινε αναφορά τους εδώ και έχουν βαρέσει κόφτη.
5-6 σελίδες γράφουν για τον "σηπτικό βόθρο" και κάνουν ανάλυση προσωπικοτήτων...
Ένας άλλος λέει πως δεν είναι τα ναυάγια το χειρότερο αλλά "οι φασίστες που γράφουν και πρέπει να βλαστημήσουν το γάλα της βρωμίαρας μάνας τους".
Φαντάζομαι αυτό το λέει με το δημοκρατικό και φιλελεύθερο πνέυμα που τον διακατέχει :confused:

Τελειωμένοι, γράφουν για κάποιους που εξαφανίστηκαν από το site όταν έγινε η ιστορία με τον φωτογράφο, προμότορες, ενώ εδώ δεν έμπαιναν φωτό ποτέ.
Δίπλα ήταν, εκεί σταμάτησαν να ανεβαίνουν εβδομαδιαίως νέες και σβήστηκαν και πάρα πολλές *γκουχ γκουχ*..

Εμείς τρώμε χρόνο για να γράψουμε εδώ, οι δίπλα όχι μόνο διαβάζετε τα ΠΑΝΤΑ εδώ αλλά και τα δίπλα και γράφετε κ από πάνω.
Θα έλεγα να φτιαχτεί νήμα να γελάμε με τα χάλια τους αλλά τζάμπα διαφήμιση σε ένα ψόφιο site στο οποίο τα μόνα που ανεβαίνουν είναι copy paste ενημερώσεις, φωτό από 3 μπουρδέλα και link για τσόντες.
Για το επίπεδο των γραφόντων δε, είναι self explanatory.
Όπως θα έλεγε και ο μέγας διδάσκαλος Christos Savvidis: "καψουλάκια" :headbaning2:
Συμφωνώ ? τα ? Δίπλα διαφημίζουν και από γραφεία κοπέλες και αυτοί που γράφουν δε ξέρουν ούτε κριτική να βάλουν δείτε παράδειγμα στο dreams το γραφείο τα σχόλια????
 

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Σήμερα θα κατέβω Μεταξουργείο μετά τις 14:00 με πολύ άγριες και αδυσώπητες διαθέσεις.
Οποίος έκφυλος και διεφθαρμένος πόρνος -σαν και εμένα- γνωρίζει κάποια που να δέχεται ξεφτιλισμα ας μου στείλει π.μ. για να την πάρουμε παρτουζα.
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Η τσατσά 18 μου είπε που τη ρώτησα.
Το κατάλαβα και απο τα μουνοζουμα ηταν πολυ άγουρα.
Η τιμη έπεσε , αγνωστο γιατί.
Να σε ρωτήσω η Έλενα η 18 που λες είναι η μικρή που δούλευε πρωινή βάρδια ατην Ιάσωνος στα μεγάλα νούμερα που είναι τρία σην σειρά δεν θυμάμαι νούμερο στο κάτω δρόμο εννοώ εκεί κοντά στην μ.Αλεξάνδρου η καμοα σχέση
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
207
Κριτικές
3
Like
704
Πόντοι
81
Η ξανθιά Εύα που σαλοναρει μαζί της αξίζει τα 10 ευρώ ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom