Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 173 άτομα (13 μέλη και 160 επισκέπτες)

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Συνεχεια στη Μαραθώνος

Μαραθώνος 59 Δεξιά
Ίννα μπαμπατσικη μελαχρινή με χαλαρό σώμα Ελεύθερο στοματικό πισωκολλητο 69 σεξ σε όλες τις στάσεις

Μαραθώνος 59 κεντρικό
Αλμπίνα, Ρωσίδα μελαχρινή με ωραιο λεπτό σώμα απλό πρόγραμμα

Ντιανα , κανονικό σώμα 30άρα στην ηλικία, μελαχρινή με μέτρια φάτσα και μέτριο σώμα

Αχιλλέως 48 Ναταλι νεαρη μελαχρινή Ρωσιδα γεματουλα με απλό προγραμμα , συμπαθητικό πρόσωπο, τατουάζ στο δεξι μπουτι και στο πάνω μέρος του σώματος
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τελικά έπρεπε να είχα ακούσει το νόμισμα. Η νυχτερινή Φολής είναι εντελώς για το μπούτσο. Τώρα θα χω ψυχολογικά για δύο ολόκληρες μέρες.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Τελικά έπρεπε να είχα ακούσει το νόμισμα. Η νυχτερινή Φολής είναι εντελώς για το μπούτσο. Τώρα θα χω ψυχολογικά για δύο ολόκληρες μέρες.
εμενα μεταμεσονυκτια επιδρομη χωρις να ειμαι υπο την επηρεια δεν μου βγαινει. Αμα ειμαι χεσμενος ομως ανοιγω τις πορτες με κουτουλια και τα πηδαω τα γκομπλιν 2-2. Αν μου σηκωθει.
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Καλησπέρα ομάδα μετά από μεγάλη πορνοκρουαζιερα στο σηχαμενο μετάξι ,μη βρίσκοντας κάτι έστω για πίπα, κατέληξα στην Τζούλια στο Φώκαιας 24.πρώτη δοκιμή μες την τρελή χαρά ήταν,το τσιγκανακι μου έκανε τα πάντα για να χύσω σίγουρα θα ξαναπάω πιο έτοιμος άλλη φορά όπως και θα πάω κατά της 6 Άναμπελ να ηρεμήσω λιγο,πριν στο Μεταξουργείο δεν την είδα σήμερα για κάποιο λόγο στην θέση της ήταν μια πολύ άσχημη κοπέλα που δεν συγκράτησα όνομα, χρόνια σας βλέπω και σας θαυμάζω παιδιά καλό μπουρδέλο έργο και καλά γαμησια.
 
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
11
Like
108
Πόντοι
0
Καλημέρα πορνοκαταδρομείς μου ! Ξέρουμε αν έχει κάτι δυνατό 10:00πμ στην πρωτεύουσα του Πακιστάν? Εκτίναξα τον ζωμό μου πριν από δυο ώρες περίπου στην Φυλής, σε ένα μικροκαμωμένο εικοσάχρονο πουταρνάκι εν ονόματι Τζούλια (Φωκαίας 24, βραδινή βάρδια), μπορώ να πω πως έφυγα πολύ ευχαριστημένος. Τώρα η πούτσα μου έχει αρχίσει πάλι να πετρώνει και σκέφτομαι να πάω σε κάνα δίωρο Καμπούλ να ρίξω την βολή μου σε κάνα χυσοτενεκέ τύπου Άνναμπελ. Τι εμφανίσιμο πορνίδιο με full πρόγραμμα έχετε να μου προτείνετε συνάδελφοι ?
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Λέω να κατέβω μετάξι.
Υπάρχει κανένα τοπ 3 ιερόδουλης σε συνδυασμό με ανθρώπινο χώρο και δωμάτιο να σπρώξω;
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Χθες (σήμερα δηλαδή) κατά τις 3 το ξημέρωμα, είδα την γνωστη Αρίνα-Ροντίκα από φυλής, βγήκε από ένα αμάξι και με τις βαλίτσες της μπήκε σε μια πολυκατοικία επί της Φωκαιας, ήρθε η ώρα να πιάσει ξανα δουλειά φαίνεται, θα την υποδεχτούμε όπως πρέπει.
Σίγουρα ήδη προετοιμάζεται
18710.gif
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Έχω γράψει κριτική για τη νέα κοπέλα στο Πιπίνου 118, την Μαρία, μπας και προλάβω κανέναν συναγωνιστή αλλά δεν έχει ανέβει ακόμα...
Την Παρασκευή μεσημεράκι μου ανακοίνωσε η τσατσά δύο νέες κοπέλες. Ψάχνοντας ως γνωστόν για κανένα καλό λαρύγγι δοκίμασα την Μαρία, ξανθούλα με καλό σωματακι. Έφαγα φόλα καθώς έβαλε λάστιχο εξ αρχής , ρηχή πίπα , 0-2 από τα αποδυτήρια. Είχε γυρίσει και πλάτη μην της πιάσουμε το βυζί, καταλαβαίνετε. Πάμε για άλλα. Καλά να περνάτε!!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.909
Like
5.743
Πόντοι
1.056
Ρε μάγκες δεν περίμενα ποτέ ότι θα έγραφα τέτοια πράματα στο φόρουμ, μιας και δεν είμαι χθεσινός στο σπορ, αλλά σήμερα το απόγευμα ή έγινα μάρτυρας θαύματος ή δεν ξύπνησα ποτέ από το μεσημεριανό μου ύπνο και γράφω μάλλον από τη 5η διάσταση...

Καθώς λοιπόν τελείωνα τη τσάρκα (Φυλής), ξενερωμένος από Αουρόρες και λοιπά τρισάθλια φολίδια, και όντας έτοιμος να την κοπανήσω, λέω ας μπω και στο Φώκαιας 24 για να δω αν είναι η Τζούλια «η καινούργια». Αφού η τσατσά μετά από ερώτηση μου, με ενημέρωσε πως η Τζούλια δουλεύε βραδυνή βάρδια, μου παρουσίασε τη Μελίνα. Με το που με βλέπει η τελευταία, έρχεται καταπάνω μου, αρχίζει να μου κωλοτρίβεται, να με χουφτώνει παντού και να μου ανεβάζει τη μπλούζα για να μου γλύψει τις ρώγες και διάφορα παρόμοια. Στην αρχή «κλώτσησα» λίγο και είχα στραφεί προς τη πόρτα, αλλά με το που πάω να κάνω ένα βήμα η Μελίνα με τράβηξε πάλι προς το μέρος της και μου λέει «δεν πας πουθενά!!». Τελοσπάντων λέω από μέσα μου δεν γαμιέται το πρώτο καμμένο εικοσάρι θα είναι γιὰ τὸ τελευταίο, αυτή εδώ φαίνεται πιο καβλωμένη κι από μένα..

(Η εμφάνιση της είναι μετριότατη στη καλλίτερη, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο πάνω της. Πρόκειται για ≈σαραντάρα ρωσσίδα, με σπασμένο πρόσωπο, μέτριο ανάστημα, κατάξανθο μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 1,5-2άρι βυζί, λίγη κοιλιά, αλλά σχετικά ωραία μπούτια, κωλάρι και πόδια. Κανονικά δουλεύει στο Φλιππίδου 11Β απόγευμα απ’ ό,τι μου είπε, αλλά σκάτζαρε κάποια από το 24 που δεν μπορούσε να δουλέψει σήμερα)

Μόλις μπήκε στο δωμάτιο άρχισε να με αγκαλιάζει και να μου δίνει γλωσσόφιλα με τρομερή λύσσα καθώς και να μου κάνει διάφορα κοπλιμέντα για το σώμα μου. Αφού (επιτέλους) κάπως ηρέμησε και σταμάτησε να με φιλάει, έτσι σαστισμένος/απορημένος όπως ήμουν και μη μπορώντας να αρθρώσω κουβέντα, τη ξαπλώνω στο κρεβάτι ανάσκελα και της κάνω ένα αρκετά περιποιητικό και σαλιάρικο γλειφομούνι (γενικά βαριέμαι και το αποφεύγω, αλλά το σήκωνε κάργα η περίσταση) το οποίο έδειξε να απολαμβάνει, ενώ παράλληλα χάϊδευα -και κατά διαστήματα έγλειφα- τα φυσικά της μαστάρια. Αφού τελείωσα, αρπάζει χωρίς πολλά-πολλά το μικρόφωνο μου και ρίχνει ένα απίστευτο σόλο σε άνω Λα ματζόρε, το οποίο θα το θυμάμαι για κανά μήνα τουλάχιστον. Εναλλαγές στο τέμπο, σάλιωμα. παίξιμο με χέρια, χωρίς χέρια, αρχιδογλείψιμο, deep throating και για κερασάκι ένα στιγμιαίο ρούφηγμα στο κεφάλι. Γενικά η πίπα της είναι αρκετά αξιόλογη.

Κατόπιν την ξαναξαπλώνω ανάσκελα και μπαίνω ιεραποστολικά σφυροκοπώντας για κανένα 10λεπτο περίπου με μικρές παραλλαγές (π.χ. σήκωμα και άνοιγμα ποδιών της στους ώμους μου), μετά την πάροδο του οποίου ήρθε και το τελείωμα. Στα λοιπά θετικά καθ’ εαυτού του ξεσκίσματος, είναι το ότι δεν κραύγαζε σαν ούρουκ χάι καθώς έμπαινα, ήταν δηλαδή πολύ ρεαλιστική και φαινόταν να το γουστάρει αρκετά.

Ωστόσο μάγκες, η φάση δεν είχε τελειώσει ακόμη...

Πάω να πλύνω τη (μ)πούτσα μου στο νεροχύτη και πριν καλά καλά ανοίξω τη βρύση, ήρθε να μου την γυαλίσει με το στόμα της κι έπειτα συνέχισε ακάθεκτη να με φιλάει και να με χουφτώνει παντού (θα είχα listerine μαζί μου, αλλά που να φανταστώ ρε μλκες) για κανένα πεντάλεπτο (κόντεψε να μου ξεριζώσει τη γλώσσα)· αφού κάποια στιγμή με έπιασαν τα γέλια και της λέω «δεν πας σιγά σιγά μέσα μην έρθει κι άλλος πελάτης;» :2funny::2funny:και η τσατσά από μέσα να της λέει «Μελίνα, μήπως φτάνει;»:2funny::2funny::2funny: Φεύγει για λίγο πάει μέσα στο κουζινάκι κι ύστερα ξαναμπαίνει μέσα στο δωμάτιο ενώ εγώ είχα βάλει μόνο σορτσάκι και ακόμη πλενόμουν και ξανά μανά... ώσπου έφτασε να μου πει να της δώσω το τηλέφωνο μου. Απίστευτα πράματα...

Ξέρω, ακούγονται περίεργα όλ’ αυτά και με το δίκιο σας (ούτ’ εγώ παίζει να με πίστευα) και αμφιταλαντευόμουν για το αν θα ήταν καλό να τα γράψω ή όχι (για να μη με περάσετε για παπατζή κυρίως), αλλά επειδή έχω ρίξει μπόλικο κραξίδι σε διαφόρους με αντίστοιχες καταστάσεις και επειδή η φάση ήταν τέζα ανορθόδοξη και περίεργη, είπα ας τα γράψω εντέλει... Τέλος, ΜΗΝ κάνετε καμμιά μαλακία και δέσετε κόμπο τη κριτική μου, το πιο πιθανό είναι ότι κι εγώ να την ξανασυνατήσω, τίποτα απ’ όλα αυτά να μην επαναληφθεί (ξέρω, τέρας αισιοδοξίας). Έψαξα να βρω άλλες κριτικές για να πάρω μια δεύτερη εικόνα και για να βεβαιωθώ ότι δεν είμαι τρελός, αλλά η μόνη που βρήκα ήταν του crabtΙts. Αν υπάρχουν άλλες, πείτε να ρίξω μια ματιά, από περιέργεια κυρίως...

Υ.Γ.¹: Βγαίνοντας από το δωμάτιο η τσατσά (μα τη Μπαναγία καλή της ώρα, εκτός από την ατάκα που έγραψα πιο πάνω, δεν έβγαλε άχνα) είχε κλάσει στο γέλιο και μου είπε «είδες που στα έλεγα;». Επίσης η Μελίνα είχε ανάψει τσιγάρο και ήρθε να με αποχαιρετήσει μαντέψτε πως...

Υ.Γ.²: Συνολική διάρκεια συνάντησης: Ένας Θεός ξέρει!!!

Καλα που μας το ειπες για να μην πατησουμε ποτε! :2funny:
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Βεβαίως και μπορώ. Έτσι μου ρθε. Αυτό κάνω πάντα. Ότι μου ρχεται στο κεφάλι στη στιγμή.
Ήθελες το αλκοόλ , το χρειαζόσουν εκείνη τη στιγμή , γιατί όμως ''σού 'ρθε έτσι'' τη δεδομένη στιγμή?? Υπάρχει εξήγηση για τα πάντα, απλώς δεν έχουμε τις αντοχές να καθίσουμε να αναλύσουμε
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Χθες (σήμερα δηλαδή) κατά τις 3 το ξημέρωμα, είδα την γνωστη Αρίνα-Ροντίκα από φυλής, βγήκε από ένα αμάξι και με τις βαλίτσες της μπήκε σε μια πολυκατοικία επί της Φωκαιας, ήρθε η ώρα να πιάσει ξανα δουλειά φαίνεται, θα την υποδεχτούμε όπως πρέπει.
Σίγουρα ήδη προετοιμάζεται
18710.gif
Αυτά είναι..το απόγευμα δηλαδή παίζει ναειναι και στο πόστο της;
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.955
Κριτικές
31
Like
26.036
Πόντοι
7.046
.....ωχ παει το Αρινακι......βλεπω να το ξεκωλιαζουν τα ρεμαλια.....αμα θυμηθουν και τι βρώμα ειχε γραφτει γι'αυτην εδω μεσα στην περιοδο της καραντινας ολοι θα ζητανε κουλουρι!!:rockon::headbaning1::headbaning2::heavymetalbig:
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Στο διδύμου 22 ειναι μια καινούρια, η Αγγέλα ,μελαχρινή μιλφ ρωσιδα με τατουαζ παλαιάς Ρωσικής κοπής στο μπράτσο, φάτσα πρόστυχη με έντονο μολύβι στα μάτια που γράφει πολλά χιλιόμετρα τσιμπουκικης ηδονής καθώς σε καρφώνει με αυτά στα δικά σου μπιρμπιλωτά ματακια την ώρα του πνευστού , σωμα μπαμπατσικο αλλά με ωραία κατανεμημένα κιλά, κατέχει το άθλημα και σηκώνει πολλα κύπελλα Μουντιάλ , το μόνο και μεγάλο κακό, δεν δέχεται σφυροκόπημα στα 4 και αρχίζει τη μιρλα, την πήρα μόνο σε ιεραποστολικό και ξαπλωτο εγώ από πάνω της, σεξ βατράχου, κατά τα άλλα όμως η περιποίηση, περιποίηση, τελείωμα στο στόμα της και έπειτα καραμελωμα στα πεοσφαιριδια.
Πολύ καλή περίπτωση, δύσκολα θα την ξαναπάρω όμως, διότι άμα δεν της δώσεις το μουνι στο χέρι της άλλης στα 4 δε λέει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
εμενα μεταμεσονυκτια επιδρομη χωρις να ειμαι υπο την επηρεια δεν μου βγαινει. Αμα ειμαι χεσμενος ομως ανοιγω τις πορτες με κουτουλια και τα πηδαω τα γκομπλιν 2-2. Αν μου σηκωθει.
Υπό επήρεια μπυρός ήμουνα, άδειασα κι όλας. Αλλά τα σκυλομετάνιωσα.
 

Fs4e93

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2021
Μηνύματα
61
Like
122
Πόντοι
0
την Αλεξια την ειδα νωριτερα και ειναι μαλλον απο φωκαιας 27 ισογειο μεταμεσονυχτιες βαρδιες προ λοκ νταουν .....
καινουριος είμαι! αυτήν ίσως την ξερω..μια κοντούλα με μακρυ μαλλι μελαχρινο? μήπως γνωρίζει κανείς που δουλεύει τώρα;
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ήθελες το αλκοόλ , το χρειαζόσουν εκείνη τη στιγμή , γιατί όμως ''σού 'ρθε έτσι'' τη δεδομένη στιγμή?? Υπάρχει εξήγηση για τα πάντα, απλώς δεν έχουμε τις αντοχές να καθίσουμε να αναλύσουμε.

Το πράγματα είναι απλά. Αραια και που ψιλοπίνω ,να πάνε κάτω τα φαρμακια. Κανα δυο μπύρες. Παραπάνω το μηχάνημα δεν τραβάει .

Είναι και θέμα τσέπης . Είπα μην ξοδευτω. Να πάω στο συνοικιακό καφενείο. Και μετά πήγα βορδελα που το μετανιωσα.
Αν τα χα και ήθελα να πιω θα κατεβαινα Συγγρού σε στριπ κλαμπ ,όπως παλιά κοιποιες φορές είχα κάψει κάτι πεντακοσάρικα σε μια βραδιά.

Αν είχα χρημα για γαμησι θα πήγαινα Πρίαμο.

Το λίγο αλκοόλ αραιά ,πολύ αραιά το χω για συντήρηση. Ψυχοφαρμακα δεν παίρνω,δεν πήρα ποτέ.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Το πράγματα είναι απλά. Αραια και που ψιλοπίνω ,να πάνε κάτω τα φαρμακια. Κανα δυο μπύρες. Παραπάνω το μηχάνημα δεν τραβάει .

Είναι και θέμα τσέπης . Είπα μην ξοδευτω. Να πάω στο συνοικιακό καφενείο. Και μετά πήγα βορδελα που το μετανιωσα.
Αν τα χα και ήθελα να πιω θα κατεβαινα Συγγρού σε στριπ κλαμπ ,όπως παλιά κοιποιες φορές είχα κάψει κάτι πεντακοσάρικα σε μια βραδιά.

Αν είχα χρημα για γαμησι θα πήγαινα Πρίαμο.

Το λίγο αλκοόλ αραιά ,πολύ αραιά το χω για συντήρηση. Ψυχοφαρμακα δεν παίρνω,δεν πήρα ποτέ.
Ψυχοφάρμακα δεν τα χρειάζεσαι είναι γι'αυτούς που ακούνε φωνές μες στο κεφάλι τους. ..Η μπύρα γαμάει και πάντα θα γαμάει, εγώ τα έχω και τα 2 ....Seroquel 50mg και Zythos ΒΑΠ ....
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ψυχοφάρμακα δεν τα χρειάζεσαι είναι γι'αυτούς που ακούνε φωνές μες στο κεφάλι τους. ..Η μπύρα γαμάει και πάντα θα γαμάει, εγώ τα έχω και τα 2 ....Seroquel 50mg και Zythos ΒΑΠ ....
Η μπύρα όμως ρίχνει την τεστοστερόνη. Είναι φυσικό οιστρογόνο.

Φωνές στο κεφάλι μου δεν άκουσα. Ακόμα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom