Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.348
Κριτικές
6
Like
10.430
Πόντοι
3.936
Καλησπέρα
Συναντησα τωρα το απογευμα την νεα αφιξη της αλησίδας την Ζλάτα
ειναι οπως είπα μικρή κοπέλα και οφειλουμε να της δείξουμε συγκαταβατηκότήτα και σεβασμό και να κινούμαστε μεσα στα όριά της.
Σιγά μην της κάνουμε μακαρόνια με κιμά για να φάει και μασάζ στα πόδια της αν πονάει.. Μήπως να την αγγίζουμε μόνο και να την πληρώνουμε καλύτερα;
γιατί έτσι όπως πάει, θα το δούμε και αυτό..
 

patpatpatman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
256
Πόντοι
20
Η Σύλβια απο Φιλιππίδου 11Α ειναι τραβελακι; Εμένα μου φάνηκε πολυ δυναμική και παθιασμένη στο σαλόνι και δεν μπήκα επειδή υπάρχει μονο μια κριτική..

Κάποιος που να γνωρίζει;

Μία χαρά γυναίκα είναι, με τα όλα της! Είναι λίγο το στιλ της έτσι δυναμική και άγρια, έτσι περίπου είναι και στο δωμάτιο. Τίμια κοπέλα γενικά!
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Πέμπτη μεσημεράκι και οι καύλες είχαν βαρέσει κόκκινο με όλα αυτά τα ξέκωλα που κυκλοφορούσαν στο δρόμο. Μιας και είχα ενημερωθεί για την επιστροφή της Λίζας της μουναροπαλτουδιάς απο μοντελοαλυσίδα, δεν πάω να της ρίξω έναν πούτσο είπα. Στο φυλής 56 λοιπόν και τσαφ βλέπω μια γιαγιά να βγαίνει στο σαλόνι, ρε είμαστε με τα καλά μας, η Λίζα ήταν που είχε βάψει το μαλλί της γριά στάιλ πλατινέ  :headbang:. Γενικά δεν μου αρέσει καθόλου το συγκεκριμένο χρώμα, είσαι νέα κοπέλα και σε κάνει να δείχνεις 20 μεγαλύτερη  :idiot:.

Τι να κάνω δεν μπορούσα να φύγω άσφαιρος, ας πάω και πάνω στο φυλής 54α να δω και την καινούρια άφιξη την Ζλάτα που είχε μόλις δυο μέρες στη δουλειά. Καστάνη κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, γλυκό ρώσικο συμπαθητικό μουτράκι με λίγες φακίδες αν θυμάμαι καλά, λεπτό κορμί με μια σχετική χαλάρωση, βυζάκι νερουλό αλλά ρώγα σαν δάχτυλο για πιπίλισμα. Στον αγώνα πάλι μου έδινε την εντύπωση ότι το απολάμβανε και αυτή, καμία σχέση με την Λίζα δηλάδη. Ίσως τώρα που είναι οι πρώτες μέρες της στην δουλειά όντως να γουστάρει. Στο ιεραποστολικό την σήκωσα απο την λεκάνη και την ανεβοκατέβαζα με τον πούτσο τέρμα μέσα. Λάγνες ματιές η Ζλάτα και να βογκάει σαν πουτάνα που το φχαριστιέται  :takethis:. Άσε που και το γατάκι της ήταν ζεστό, έκαιγε σαν φλόγα. Αρνητικό βέβαια οι άσχημες οσμές που έβγαιναν μέσα απο το μουνί της. Καποτίλα, ψαρίλα, μια μείξη κάτι τέτοιο.
Συμπέρασμα, καλή η Ζλάτα για μια φορά, δύσκολα όμως θα την ξανατιμήσω.
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
έχω πάρει 2-3 φορές τελευταία την σόνια από διδ18 πρωί και κάθε φορά περνάω καλά. πρόθυμη να εξυπηρετήσει , προκαταρκτικά, καλή πίπα και στενός κώλος. δεν μπορώ να κρατηθώ πάνω από 2-3 λεπτά κάθε φορά.
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
235
Like
146
Πόντοι
1
Ρε παιδια παρακαλω ας μου απαντησει καποιος αν δουλευει η Σαρα στο Φιλιππιδου 11Β με το μπαρ
Ευχαριστω πολυ
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
868
Κριτικές
11
Like
2.028
Πόντοι
496
Ξέρει κανείς αν είναι τώρα η βερονικα Φώκαιας 25?
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Απογευματινή βάρδια στη φυλής για σήμερα
Διδύμου 7Β Αλίνα
Διδύμου 8Α Νάνσυ
Διδύμου 8Β Λίλιαν
Φωκαίας 17 όροφος Σακίρα
Φωκαίας 27 υπόγειο Μαρινέλλα
Φωκαίας 27 ισόγειο Μόνικα
Φιλιππίδου 11Α Σόνια
Φιλιππίδου 11Β Τζανίνα
Φυλής 54 όροφος Έλλη
Φυλής 56 Χριστίνα
Φυλής 66Α Ρενάτα
Φυλής 67 Έλενα, Αντριάνα
Φυλής 69 όροφος Μαρία
Φυλής 71 ισόγειο Μαίρη, Νικόλ
Φωκαίας 17 ισόγειο,25 όροφος, ισόγειο, Φυλής 59 όροφος,61,72,74,86 όροφος κλειστά
Καλό μήνα και καλές τσάρκες
 

Παρδαλός

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους.
Διάβασα πριν από λίγες μέρες ένα παλιότερο ποστ από κάποιον που ισχυριζόταν ότι ήρθε σε επαφή με κοπέλα σε οίκο ανοχής χωρίς προφύλαξη. Επίσης διάβασα και ένα άλλο ποστ που ανέβασε κάποιος που έλεγε ότι το προφυλακτικό του έσπασε την ώρα της συνουσίας. Από την μια βλέπω έναν που, είτε τα γράφει για να προκαλέσει το ενδιαφέρον είτε είναι εντελώς ασυνείδητος. Από την άλλη, ίσως πρόκειται για μια υπερβολική ανησυχία – μακάρι – ενός ανθρώπου που είχε την ατυχία αυτή. Και μένα μου έτυχε την τελευταία στιγμή να μου βγει το προφυλακτικό σε οίκο ανοχής την στιγμή που τέλειωσα. Κι η κοπέλα πανικόβλητη το έψαχνε μέσα στον κόλπο της και το έβγαλε. Πανικόβλητη κι αυτή. Το θέμα είναι το κατά πόσο αυτές οι κοπέλες, που οι περισσότερες δεν μιλάνε καν Ελληνικά, έχουν πάει και έχουν κάνει εξετάσεις για αφροδίσια νοσήματα. Διαβάζω από πολλούς να διαμαρτύρονται για την ποιότητα των υπηρεσιών, για την καθαριότητα του χώρου, για την υψηλή τιμή, αλλά από κανέναν για τον έλεγχο των κοριτσιών αυτών. Θα ήθελα την άποψή σας.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.585
Πόντοι
39.662
Ο Μαδουρο την αναγκασε να φυγει απο τη χωρα της  >:(

Εφτυσε στο πατωμα οταν ανεφερε το ονομα του  :worship:

Εγινε μεταναστρια της πληρωμενης ηδονης και ελπιζει να ανεβει στον προεδρικο θωκο συντομα ο  Χουάν Γκουάιδο

ωστε να επιστρεψει στα πατρια εδαφη.

7 ημερων πορνη η Παμελα, τα λευκα δοντια της και τα σιδερακια που φορα δειχνουν οτι

προκειται για ενα σπιτοκοριτσο που επελεξε την εσχατη λυση.

Ακολουθει κριτικη ...  :hi:
 

foucault

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Ο Μαδουρο την αναγκασε να φυγει απο τη χωρα της  >:(

Εφτυσε στο πατωμα οταν ανεφερε το ονομα του  :worship:

Εγινε μεταναστρια της πληρωμενης ηδονης και ελπιζει να ανεβει στον προεδρικο θωκο συντομα ο  Χουάν Γκουάιδο

ωστε να επιστρεψει στα πατρια εδαφη.

7 ημερων πορνη η Παμελα, τα λευκα δοντια της και τα σιδερακια που φορα δειχνουν οτι

προκειται για ενα σπιτοκοριτσο που επελεξε την εσχατη λυση.

Ακολουθει κριτικη ...  :hi:

που είναι αυτή τύπε;
warnban.gif
 [/color[/URL]]
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.765
Κριτικές
97
Like
47.143
Πόντοι
17.311
Ρε παιδια παρακαλω ας μου απαντησει καποιος αν δουλευει η Σαρα στο Φιλιππιδου 11Β με το μπαρ
Ευχαριστω πολυ
ρε μεγαλε, τραβα πανε δες μονος σου λεμε. μεχρι και ενα μηνα πριν σε βολτα μου, εκει ηταν παντως... για να σου φυγει η καψα λιγο.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Ο Μαδουρο την αναγκασε να φυγει απο τη χωρα της  >:(

Εφτυσε στο πατωμα οταν ανεφερε το ονομα του  :worship:

Εγινε μεταναστρια της πληρωμενης ηδονης και ελπιζει να ανεβει στον προεδρικο θωκο συντομα ο  Χουάν Γκουάιδο

ωστε να επιστρεψει στα πατρια εδαφη.

7 ημερων πορνη η Παμελα, τα λευκα δοντια της και τα σιδερακια που φορα δειχνουν οτι

προκειται για ενα σπιτοκοριτσο που επελεξε την εσχατη λυση.

Ακολουθει κριτικη ...  :hi:
Τυπε όταν ξαναματαπάς, πες της αν έρθει στην εξουσία ο Χουάν..
θα ψάχνει την Μαρί κ την Άννα..
Όταν γυρίσει πίσω στην πατριδα της θα γεμίσει δολάριο,με πελάτες Αμερικανούς που θα κάνουν τρούμπα το χωριό της..
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
34
Like
4.398
Πόντοι
7.195
Περγάμου 27  Ειρήνη ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί χοντρή με 2αρι βυζι και Ναταλί καστανή μιλφογκιλφ ακόμα πιο χοντρή με 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα. 
κάνουν καλό γαμήσι οι θείτσες. Προτείνονται.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Καλημέρα σε όλους.
Διάβασα πριν από λίγες μέρες ένα παλιότερο ποστ από κάποιον που ισχυριζόταν ότι ήρθε σε επαφή με κοπέλα σε οίκο ανοχής χωρίς προφύλαξη. Επίσης διάβασα και ένα άλλο ποστ που ανέβασε κάποιος που έλεγε ότι το προφυλακτικό του έσπασε την ώρα της συνουσίας. Από την μια βλέπω έναν που, είτε τα γράφει για να προκαλέσει το ενδιαφέρον είτε είναι εντελώς ασυνείδητος. Από την άλλη, ίσως πρόκειται για μια υπερβολική ανησυχία – μακάρι – ενός ανθρώπου που είχε την ατυχία αυτή. Και μένα μου έτυχε την τελευταία στιγμή να μου βγει το προφυλακτικό σε οίκο ανοχής την στιγμή που τέλειωσα. Κι η κοπέλα πανικόβλητη το έψαχνε μέσα στον κόλπο της και το έβγαλε. Πανικόβλητη κι αυτή. Το θέμα είναι το κατά πόσο αυτές οι κοπέλες, που οι περισσότερες δεν μιλάνε καν Ελληνικά, έχουν πάει και έχουν κάνει εξετάσεις για αφροδίσια νοσήματα. Διαβάζω από πολλούς να διαμαρτύρονται για την ποιότητα των υπηρεσιών, για την καθαριότητα του χώρου, για την υψηλή τιμή, αλλά από κανέναν για τον έλεγχο των κοριτσιών αυτών. Θα ήθελα την άποψή σας.
Το να σπάει μια καποτα η να βγαίνει μπορεί να γίνει μια στο τόσο δυστηχος !!!! οι  πιο πολλες κοπέλες αν όχι ολεσ κάνουν εξαιτασεις πανό από όλα για αυτές γιατί έχουν φιλοδοξίες ο όνειρα και στόχους !! Προσωπικά τις πιο πολλές τις θαυμαζο !!! Έχω γνώρισει πολλές σε πιο προσκοπικό επίπεδο και μου έχουν πει άλλες πως έχουν στόχο οικογένεια , άλλες ένα χλιδάτο σπίτι , άλλες ένα χλιδάτο όχημα , άλλες να ανοίξουν μια επιχείριση , όπου μια κοπέλα το έχει κάνει αυτό και οικογένεια και επιχείριση και πραγματικα χάρηκα μολης το έμαθα !!
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
Δοκιμαστηκε η ζλατα απο το φ54.

1.Υπηρχε περασμα κοσμου για να την δει μιας και  καινουργια αν και πηγα με το που ανοιξε.
2.Υψος γυρω στο 1,70,αδυνατη προς σκινυ.Δεν εχει καπου περιττα κιλα.Μελαχρινη.Προσωπο συμπαθητικο.
3.Στηθος μικρο-νερουλο.Πιπα λιγο περιεργη αλλα το παλευε.
4.Προθυμη και γρηγορη στην εναλλαγη στασεων.
5.Φωναζει δυνατα με το που θα μπεις μεσα της (αρκετα ψευτικα ομως και σιγουρα ακουγοταν απ'εξω)
6. Φιλια δεν,69 ναι,ποδια λιγο αξυριστα,κατω ξυρισμενη.
7.Τσατσα δεν ενοχλησε στο δεκαλεπτο.
8.Θετικη αποτιμηση αν και οχι κατι που θα μεινει.
9.Συνισταται για αυτους που προτιμουν σκινυ σωματοτυπο.
 
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1

Επισκέπτης
Σταθερά Τρελοκοτσιδού, Μόνικα και Μπέτυ μέχρι προσφάτως.
Σε τι κατασταση να ειναι αυτες τωρα; Εχω 10 χρονια να τις γαμησω. Εξακολουθει να γινεται συναξη μπαρμπαδων που ανασαλευουν σαν στρειδια οταν ανοιγει η πορτα;
 

kayliaris_antras

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
146
Like
42
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.παοδοα κάποια γριά μεταμεσονύχτια υπάρχει σε μπουρδέλο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom