Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 209 άτομα (11 μέλη και 198 επισκέπτες)

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.057
Κριτικές
33
Like
7.155
Πόντοι
3.496
ΜΥΝΗΜΑ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΤΗΣ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΑΓΟΡΑΙΟΥ ΕΡΩΤΑ ΣΕ ΦΥΛΗΣ & ΠΕΡΙΞ.
Λοιπόν,
Κύριοι νταβάδες και κυρίες κορασίδες και τσατσάδες τα 20 ευρώ για ένα 8λέπτο πήδημα είναι πάρα πολλά τα λεφτά...είναι ΛΗΣΤΕΙΑ!!! :ak:
ΥΓ:
#20 ευρώ παίρνει το 8ώρο ο οικοδόμος με κίνδυνο να πέσει από τις σκαλωσιές και να τραυματιστεί θανάσιμα!
#20 ευρώ παίρνει το 8ώρο ο αποθηκάριος με κίνδυνο από τα πολλά βάρη να μείνει η μέση του σακάτης για μια ζωή!
#20 ευρώ παίρνει ο ντελιβεράς το 8ώρο με κίνδυνο να σκοτωθεί από τροχαίο!
#20 ευρώ παίρνει ο ψήστης το 8ώρο και κάθεται και ψήνεται ζωντανός κάθε μέρα στους 80 βαθμούς κελσίου από τους γύρους,τα κάρβουνα και τις φριτέζες.
:cool2:
 

Συνημμένα

  • fd80c6f9d64940cba7562f4bcd92953d.jpeg
    fd80c6f9d64940cba7562f4bcd92953d.jpeg
    11,9 KB · Εμφανίσεις: 30

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.672
Κριτικές
34
Like
4.466
Πόντοι
7.195
Το 90% των πελατών της είναι του αυταρχικου. .. Το υπόλοιπο 10% την γαμαει και αυτή είναι λυσσάρα γιατί της λείπει το γαμισι...

Διψασμένη για γαμήσι η Πωλινάρα δεν ξέρω.
Βαριεστημένη ξέρω
Μεγάλη πτώση σε σχέση με τα παλιά.
Κίτρινη κάρτα από μένα.
 

Live4ride

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2019
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
θα συμφωνησω με τον φιλο.στο φιναλε δεν μας παει κανεις με το ζορι.εμεις θελουμε και παμε και τα σκαμε...
 

Επισκέπτης
.

Ρεμουνδου 21 Μαργκο μελαχρινή με πράσινα μάτια σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα 20 ευρώ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα 30 ευρώ ενώ για τους μερακλήδες αυταρχικό με 40 ευρώ!!!!!!
ηρθε η αναπτυξη!
 

Επισκέπτης
έχει καλές υπηρεσίες η χοντρή αλλά θα την προτιμούσα στο δεκάρικο.
Ξέρει κανείς πού βρίσκεται τις άλλες μέρες;
Τη ρώτησα αλλά μου τα μάσαγε ..
έχει καλές υπηρεσίες η χοντρή αλλά θα την προτιμούσα στο δεκάρικο.
Ξέρει κανείς πού βρίσκεται τις άλλες μέρες;
Τη ρώτησα αλλά μου τα μάσαγε ..
50ευρω σε στουντιο παιρνει η Ναταλυ -Τσιαντακης.
 

Τζανης__Α

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2019
Μηνύματα
62
Like
8
Πόντοι
0
Διψασμένη για γαμήσι η Πωλινάρα δεν ξέρω.
Βαριεστημένη ξέρω
Μεγάλη πτώση σε σχέση με τα παλιά.
Κίτρινη κάρτα από μένα.
ολες αυτες οι τσιμπουκομανες εχουν πτωτικη πορεια
και η αλιονα και η γκμοχ και η γιαγια ελενη
μονο η ζανα κραταει τις υπηρεσιες στο ιδιο υψηλο επιπεδο
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925
Ξέρετε εάν η Αννίτα από Λεωνίδου είναι στην θέση της ?
 

Borgia21

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
199
Κριτικές
57
Like
11.513
Πόντοι
18.036
Κυριοι καλησπερα.
Ενημερωση από βολτα πριν λίγη ωρα, μεταξυ 10.30-11.45, στα Κεντρικά και πέριξ (Α Βάρδια, 26.VI.2019).

-Περγάμου 27: η Ναταλύ. Χοντρή αρκετά μιλφογκιλφ, Σλαύα, μαυρομάλλα,,κοιλιά και πατσαδες. Για ειδικα γουστα.

-Αλκαμένους 117: Αννα. Ρωσσόφωνη ξανθια μιλφ. Εμφανίσιμη αλλά με λιγα παραπανισια κιλά. Βυζια 2.5 πεσμενα. Σε απλο προγραμμα. Δυο μπαρμπαδες εφευγαν από δωματια.

-Αλκαμένους 113: Η Νίκη και η Αννα. Η Νίκη είναι 40ρα μιλφ ξανθια εμφανισιμη. Η Αννα είναι ψηλή ξανθια μιλφ εμφανισιμη γυρω στα 35. Δεν ανακοινωθηκε προγραμμα. Ο χωρος στουντιακός.

-Αγ.Πέτρου 7: η Βερονικα. Η ομορφοτερη της βολτας. Καστανομαλλα κουκλαρα με κανονικο σφιχτο σωμα και μεγαλο στηθος. Γυρω στα 26 την εκανα. Εμφανιση 9,5/10 κατ’εμέ. Σε απλο προγραμμα. Πηγα εδώ να τεσταρω το πυρκαυλάκι την Πατριτσια ;): λειπει, επιστρεφει Παρασκευή.

-Πιπίνου 65: κλειστό.

-Στη διασταυρωση Πιπινου και Φυλής ειχε λαϊκή αγορά (καθεκάστη Τεταρτη, μεχρι συμβολή Φ122/129 & Κοδριγκτώνος). Οπότε τα Φ136, 134 & 109 κλειστά. Το Φ99 ανοικτο, αλλά δεν μπηκα.

-Το Φωκαιας 7 κλειστό. Το 9 αριστερα ανοικτο, αλλα ειδα κινηση. Το δεξια κλειστό.

-Διδυμου 7Β ή Τζωρτζιανοσπιτο: κλειστό.

-Διδύμου 8Β: Ελενη και Βερονικα. Ξανθιες εμφανισιμες μιλφ με πιασιματα. Σε απλο.

[Μοντελοαλυσίδα /ολες σε απλό]
-Διδ 7Α: κλειστό.

-Διδ 8Α: η Ειρηνη. Ηταν σε δωματιο.

-Φ56 οροφος: η Γιαννα (όχι η αρχοντομουναρα μιλφ), αλλά μια ευσωμη σκυλομουρα μαυρομαλλα και πεσμενα βυζια και μεγαλο τατου στην ωμοπλάτη. Η 2η κοπελα ηταν σε δωματιο. Η τσατσα με στυλ μαγκιάς δεν ανεφερε ονομα. Μόνο ότι είναι νεα στο μαγαζι. Ουστ.

-Φ56 ισογειο: η Τατιάνα. Τσουπωτη προμιλφ με βυζαρες.

-Φ54: η Λιζα. Ψηλη αδυνατη ξανθια περιπου 25 ετων με τατου στα στηθη. Με μπλε εσωρουχα. Εμφανισιμη αλλά όχι η θεά που γραφουν καποιοι.

-Φ66Α: η Νικόλ. Ομορφη καστανομαλλα νεαρα με βυζαρες. Ετοιμη να μοιρασει φολες.
-------

-Φ71Α: η Αρίνα. Αδυνατη ομορφη ξανθια. Εκεινη την ωρα μπηκε σε δωματιο σε προγραμμα 30 λεπτων.

-Φ71 οροφος: η Στέλλα. Υψος 150cm. Ξανθια 33αρα με καλο στηθος και πιασιματα. Σε πρωκτικο. Παρουσιαστηκε μονη ολογυμνη ως «Στελλα η κωλαρού»…

-Φ65 οροφος. Μπηκα να δω την Σονια. Βεβαια ειδα ένα οικτρο θεαμα που μου προκαλεσε σιχασιά: στο σαλονι ενας τυπος καθημενος στον καναπε εβλεπε τσοντα στην tv και αυνανιζοταν. :S :S Μολις μπηκα, την εβαλε μεσα στο παντελόνι παλι. Η τσατσα παρουσιασε την Ρανια (νεαρη τσουπωτη σε owo, cob). Δεν υπηρχε περιπτωση να μπω. Ρωτησα την τσατσα αν προηγειται ο «κυριος». Απηντησε ότι είναι περαστικος… Τον ρωτησε αν τελειωσε… Εν τω μεταξυ, πριν εισελθω, σαφως τον εβλεπαν στην καμερα που την επαιζε. ΑΙΣΧΟΣ. Tοση πενία ο παπάρας; Να βρει στο κινητο τσοντα. Εκτος και ηδονιζεται στα σαλονια οικων (45αρης ξερακιανός σκυλομουρης). Και πώς το επιτρεπει η τσατσά;

-Φ65 ισογειο. Η γνωστη πιτσιρικα Σονια εκ Ρουμανιας. Σε owo & cob. Σε συνεχομενα δωματια. Ο ευγενης μεσιληξ τσατσος εξηγησε προγραμμα και αναμονη. Τον ευχαριστησα, αλλα δεν υπηρχε περιπτωση να περιμενω τοση ωρα, παροτι ειμαι βεβαιος ότι η νεαρά θα είναι καλή.

-Καλύμνου 48 ισογειο. Η Πωλινα. Βασικα πηγα να δω πως είναι εμφανισιακά. Μιλφογκιλφ σχετικα καλης εμφανισης, αλλα με παραπανισια κιλά. Φορουσε δικτυωτο ολωσωμο. Σε φουλ προγραμμα. Σκεφτομαι να την πηδηξω καποια στιγμη, αν και δεν θα βολευουν ολες οι στασεις.

-Μαγνησιας 11: η Χριστινα. Μιλφ εμφανισιμη με πιασιματα. Κατσαρομαλλα με σεξυ ροζ κομπινεζον. Δεν ανακοινωσε προγραμμα ο τσατσος.

-Ημουν μεταξυ Σονιας και Αρίνας. Επελεξα την Αρίνα (Φ71) διοτι ακουγα θετικα λογια, είναι ομορφη, δινει φιλια και κανει owo & cob. Είναι αρκετά γνωστη, με θητεια στο Φ109Β και Φ72. Στο δωματιο η κοπελα ηταν πολύ καλη: γλωσσοφιλα καργα, καλο owo, αιδοιολειχια και ρομαντικο με δυνατο σεξ. Ειδικα στο cow girl εδωσε ρεστα. :rockon: Τελειωμα στα οπισθια της!
Την προτεινω. Εξαιρετικη. Από τις καλυτερες εμπειριες μου.
:hi:
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.057
Κριτικές
33
Like
7.155
Πόντοι
3.496
ολες αυτες οι τσιμπουκομανες εχουν πτωτικη πορεια η αλιονα και η γκμοχ
Εθεαθη χθες μεσημερι να περνα εξω απο το καταστημα μεταξας στην ομονοια η Φωτο-Γκμοχ, φορουσε κοντο μπεζ σορτσακι λευκο φανελακι με τιραντες,γυαλια ηλιου και αθλητικα παπουτσια.Ανετα θα την περνουσε καποιος για ηλικιωμενη γερμανιδα τουριστρια.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.672
Κριτικές
34
Like
4.466
Πόντοι
7.195
Η Πωλίνα είχε τρία γεμάτα δωμάτια με μπαρμπάδες και άλλους δύο μπαρμπάδες στο χώρο αναμονής και επιδείξεων.
Φουλ του μπάρμπα με μπαρμπάδες.

να πω ότι εκτός από το παραπάνω πενταρέ του μπάρμπα,
τις ένδοξες εποχές της Πωλίνας έπαιζε και το εκτός συναγωνισμού επταρέ του μπάρμπα.
Δηλαδή εκτός των 3 + 2 μπαρμπάδων να υπάρχουν δύο ακόμη μπαλαντέρ μπαρμπάδες που είχαν πληρώσει να μη χάσουν τη σειρά και είχαν πεταχτεί για καφεδάκι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Banksy

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.431
Κριτικές
6
Like
10.573
Πόντοι
3.936
να πω ότι εκτός από το παραπάνω πενταρέ του μπάρμπα,
τις ένδοξες εποχές της Πωλίνας έπαιζε και το εκτός συναγωνισμού επταρέ του μπάρμπα.
Δηλαδή εκτός των 3 + 2 μπαρμπάδων να υπάρχουν δύο ακόμη μπαλαντέρ μπαρμπάδες που είχαν
πληρώσει να μη χάσουν τη σειρά και είχαν πεταχτεί για καφεδάκι.
Kαι η Πωλίνα μέσα αλώνιζε..  :cool2:
 

Συνημμένα

  • 4114788191.jpg
    4114788191.jpg
    14,2 KB · Εμφανίσεις: 17

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Γεια σας μάγκες. Μετάξι απόγευμα Ιάσωνος 32 στο καινούργιο, ευθεία μέσα, δύο νεαρές, μία ξανθούλα και μία μελαχρινή. Η ξανθούλα, Αναστασία είπε, αρκετά αδύνατη, νορμάλ πρόγραμμα αλλά χωρίς μα και μου, ευγενική κοπέλα, μια χαρά για μένα τουλάχιστον που δεν έχω και μεγάλες απαιτήσεις. Η μελαχρινή ομορφούλα κι αυτή, δεν θυμάμαι όνομα, σαν λιγάκι φοβισμένη μου φάνηκε με τη μαυρίλα και την παρακμή που επικρατεί τριγύρω. Τσατσά ήτανε μια που δούλευε και ως κοπέλα και εκεί και στο Ι. 31 ευθεία κάτω στο μπουντρούμι  :S
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
Η κοπελίτσα σίγουρα είναι καινούριο-αματούρι και την βάλανε να κολυμπήσει στα βαθιά με τους καρχαρίες κατευθείαν!
Λογικό είναι το βλέμα της να δείχνει φοβισμένο!

Λαθραία μαυριδερά βρωμοπακιστάνια,βρωμοσομαλοί,βρωμονιγηριανοί,βρωμοαφγανοί,βρωμοτσιγγάνοι και όλη η σαπίλα της γης μεζεμένη σε μερικά οικοδομικά τετράγωνα του ΒρωμόΜεταξουργείου!

Την κακομοίρα.
Τότε ας έμενε στην πατρίδα της να βοσκει κάνα προβατάκι.
Ή (αφού θέλει Ελλάδα) ας πάει να πιάσει δουλειά να ξυπνάει στις 5 το χάραμα και να καθαρίζει καμμια σκάλα
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Φίλε jon smith, συμφωνώ. Να προσθέσω σε αυτούς που λες και τους ελληνάρες που με ένα 10άρικο θέλουνε να την ξεμουνιάσουνε την άλληνε και χαλιούνται που βλέπουν τις κοπέλες με την κρέμα στο χέρι, λες και η καθεμία ξεροχύνει με όλους εμάς και περιμένει πώς και πώς πότε θα της δώσουμε το μουνί στο χέρι  :rolleyes:
 

Επισκέπτης
εγω αυταρχικα ξερω οτι παιρνουν κατι κοστουματοι που εισερχονται με βαλιτσακι που περιεχει τα συνεργα στον οικο

οι παπουδες αγαπανε τις πιπες και σιχαινονται τις καποτες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom