Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (29 μέλη και 244 επισκέπτες)

tetrafasikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
280
οχι ρε να το στειλουμε σε αδοκιμαστη , κολωνου 30 1ος οροφος τριτη βαρδυα εχει δυο καινουρια πιπινια , την ιλονα ιλιονα καπως ετσι , κλωνος της ολγας χωρις γυαλια παιζει να ειναι συγγενεις απλα δε ξερει ελληνικα αγγλικα περα απο τα βασικα του σεξ , ε δε λεω αυτη λεω την αλλη που δε δοκιμασα και δε προλαβαινω ουτε σημερα , μια ξανθουλα γλυκουλα μπαμπατσικη μου φανικε ψοφαει για ξεμουνιασμα , η ιλιονα κραταει κοντρα να ξερεις γιαυτο σου λεω παρε την αλλη και ελα να μας πεις

Την έχουν δοκιμάσει ήδη αρκετοί φίλοι και μου λένε τα καλύτερα. Ειδικά για την πίπα της που είναι όνειρο.. Είναι φάτσα που σε προδιαθέτει για εκπληκτική συνεύρεση, έχει καταπληκτικό γυμνασμένο σώμα (και ας μην είναι του γούστου μου), δίνει τον καλύτερό της εαυτό για να σε ικανοποιήσει. Είναι σίγουρα στα υπόψιν μου, ειδικά εάν δουλεύει πρωινά. Μην την αψηφάς φίλε μου, είμαι σίγουρος ότι θα σε εντυπωσιάσει εάν της δώσεις μια ευκαιρία ;)
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ποια πορνη του 10ρικου η του 20ρικου θελετε να παω να ξεμουνιασω και να γραψω κριτικη ?
Σοβαρες προτασεις,δε γαμαω χοντρες .
Γιάννα από κολ.11 ισ. για να δω να μας πεις αν κάνει και προκάτ.
 

Επισκέπτης
Την έχουν δοκιμάσει ήδη αρκετοί φίλοι και μου λένε τα καλύτερα. Ειδικά για την πίπα της που είναι όνειρο.. Είναι φάτσα που σε προδιαθέτει για εκπληκτική συνεύρεση, έχει καταπληκτικό γυμνασμένο σώμα (και ας μην είναι του γούστου μου), δίνει τον καλύτερό της εαυτό για να σε ικανοποιήσει. Είναι σίγουρα στα υπόψιν μου, ειδικά εάν δουλεύει πρωινά. Μην την αψηφάς φίλε μου, είμαι σίγουρος ότι θα σε εντυπωσιάσει εάν της δώσεις μια ευκαιρία ;)

αν την αψιφουσα δε θα την ανεφερα , δε του τη προτεινω ως φολα

Γιάννα από κολ.11 ισ. για να δω να μας πεις αν κάνει και προκάτ.

η γιαννα ειναι αυτη με τη 5φιλια ??
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
η γιαννα ειναι αυτη με τη 5φιλια ??
[/quote]
ναι, κανει προκάτ γενικά;
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Η Λίντα είναι αυτή με το πεντάφυλο,η Γιάννα είναι η ξανθιά με τα διάσπαρτα τατουάζ,η Νίκη είναι η σκιστομάτα με λίγο πιο ζουμερό σώμα,η Αναστασία είναι η ξανθιά ασπρουλιάρα με το ωραίο κορμί και η Αντζελίνα είναι η πιο γεματούλα μελαχροινή.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Η Λίντα είναι αυτή με το πεντάφυλο,η Γιάννα είναι η ξανθιά με τα διάσπαρτα τατουάζ,η Νίκη είναι η σκιστομάτα με λίγο πιο ζουμερό σώμα,η Αναστασία είναι η ξανθιά ασπρουλιάρα με το ωραίο κορμί και η Αντζελίνα είναι η πιο γεματούλα μελαχροινή.
σωστός,μπερδεύτικα
 

psolaras191973

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
7
Κριτικές
4
Like
27
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς που θα βρω την Καρολίνα απο Μ.Αλεξάνδρου 22 πανω νυχτερινη βαρδια?
 

psolaras191973

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
7
Κριτικές
4
Like
27
Πόντοι
0
Νυχτερινή βάρδια στο Μεταξουργείο η Αντριάννα στη Λεωνίδου 28,είναι μία από τις λίγες περιπτώσεις που συνδυάζει εμφάνιση και καλές υπηρεσίες έστω και με 15 ευρώ.
Μια Katy των φτωχών όπως έγραψα και στην κριτική μια που μου θύμησε την γνωστή στουντιακή Ρουμάνα από Ισμήνης!
Ήθελα να ήξερα ποθα Αντριάνα γάμησες εσυ αφου η κοπέλα λείπει μια βδομάδα τωρα...
 

tetrafasikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
280
Ρίτα από Κολωνού 32Α.. Δοκιμάστηκε και είναι πολύ καλή! Στα 15 ευρώ, σημειωτέον.

 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Φολάρα με περικεφαλαία
 

tetrafasikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
280
Φολάρα με περικεφαλαία

Εντάξει γούστα είναι αυτά. Προσωπικά με ικανοποίησε, χωρίς βέβαια να με εντυπωσιάσει ή να μου μείνει αξέχαστη. Και με τέτοια οπίσθια πώς θα μπορούσε, άλλωστε!
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Χωρίς να σε εντυπωσιάσει ή να σου μείνει αξέχαστη,είναι πολύ καλή-και για 15 ευρώ κιόλας...

Ενδιαφέρον.
 

tetrafasikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
280
Χωρίς να σε εντυπωσιάσει ή να σου μείνει αξέχαστη,είναι πολύ καλή-και για 15 ευρώ κιόλας...

Ενδιαφέρον.

Έχω δώσει 20 ευρώ αρκετές φορές και όχι μόνο δεν το ευχαριστήθηκα, αλλά ένιωθα και αμήχανα ή απλά σαν να κάνω κάτι διεκπεραιωτικά.. Το ίδιο και με κοπέλες στα 10 ευρώ. Ακόμα και στα 50 που μόνο μια φορά δοκίμασα! Επομένως, δε θα έλεγα ότι είναι τόσο πολύ το χρηματικό στο τέλος της συνάντησης, κατά τη γνώμη μου πάντα.
Η συγκεκριμένη δε με μάγεψε, προς Θεού. Ήταν, όμως, πολύ παραπάνω από ικανοποιητική και μου άρεσε πολύ ο οπίσθιος κόσμος της, ο κύριος λόγος που πέρασα να της συστηθώ! Το ίδιο και η ενέργεια/πάθος που εξέπεμπε. Θεωρώ από Μεταξουργείο πως είναι στις καλύτερες επιλογές. Ίσως κάποιος καλύτερος γνώστης της περιοχής να μας διαφώτιζε και περισσότερο.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Φάσκεις και αντιφάσκεις και στα τρία μηνύματά σου:

Αρχικά αναφέρεις ότι είναι πολύ καλή-οπότε δικαιολογεί το παραπάνω από το σύνηθες (για το Μεταξουργείο) ποσό που παίρνει.

Στη συνέχεια,αναφέρεις "με ικανοποίησε,χωρίς ΒΕΒΑΙΑ να με εντυπωσιάσει ή να μου μείνει αξέχαστη"-οπότε αρχίζει και "θολώνει" (λίγο ή πολύ) η αξία του παραπάνω από το σύνηθες (για Μεταξουργείο) ποσό που παίρνει.

Κατόπιν,αναφέρεσαι σε άλλες αγορές με άλλα υψηλότερα ποσά θέλοντας να μας πεις ότι δεν είναι θέμα χρημάτων-εν τούτοις είσαι ο πρώτος που αναφέρεις την τιμή των 15 ευρώ στο πρώτο σου μήνυμα ενημερωτικά αλλά και με ευρύτερη σημασία μια και το 15άρι δεν συνηθίζεται στην περιοχή.

Και όταν στο Μεταξουργείο υπάρχουν οίκοι και κοπέλες που εκτιμούν την αξία τους πάνω από το σύνηθες αντίτιμο των 10 ευρώ,υποτίθεται ότι προσφέρουν κάτι παραπάνω-κυρίως ως προς το επίπεδο των υπηρεσιών και ως προς την προτιμώμενη εθνικότητα των πελατών.

Παρ'όλα αυτά λοιπόν,δεν σε μάγεψε αλλά ήταν πολύ καλή,δίχως να σε εντυπωσιάσει ή να σου μείνει αξέχαστη,θεωρώντας την ταυτόχρονα πως είναι από τις καλύτερες επιλογές στο Μεταξουργείο και με 15 ευρώ μάλιστα-αν και στο τέλος επικαλείσαι την ανάγκη να καταθέσει την άποψή του και κάποιος καλύτερος γνώστης της περιοχής.

Πραγματικά πολύ ενδιαφέρον...
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Καλώς τους εφημερεύοντες δικηγόρους/μεσολαβητές/βαθμολογητές που καταθέτουν βαθμολογίες για τρίτους....
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.861
Κριτικές
6
Like
9.222
Πόντοι
1.686
κορίνα απο Φώκαιας 17!!!αδύνατη petite με απίστευτα στενό και ρηχό μουνακι!!!οτι πρεπει για ξεμουνιασμα!!!

Ρε παιδιά, ΗΡΕΜΑ !
Η κοπέλα όντως έχει το πιο στενό και ρηχό μουνί
που έχω πετύχει σε μπου.
ΗΡΕΜΑ όμως , σιγά - σιγά να συνουσιάζεστε , μην αγριέψει και φύγει !
Επίσης είναι σκίννυ καβλιάρα, για όσους γουστάρουν λεπτές !
Δίνει και γλωσσόφιλα ενίοτε !
Σιγά, μη την κατσιάσετε !
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
η μαυρουλα η μπιουτι ξερει κανεις σε ποιο σπιτι δουλεβει και τι ωρες?
 

kayliaris_antras

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
146
Like
42
Πόντοι
1
Καλημερα στην παρεα....υπαρχει παιδια καμια κυρια αξυριστη να παω να καταθεσω??ξερουμε τπτ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom