Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 223 άτομα (15 μέλη και 208 επισκέπτες)

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Η Σονια δουλεύει πρωί -  απόγευμα
Η Έλενα Φώκαιας 7 απόγευμα Ρωσίδα ψηλή μουναρα
Το deluxe είναι στούντιο στην δάφνη οι τιμές από 50 € ξεκινάνε

Σονια εκτελεστηκε με αριστες εντυπωσεις. Σε ευχαριστω!

Θα περασω και βραδυ να δω την Ελενα που αναφερεις
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Χθες αργά τη νύχτα στο Μεταξουργείο:

-Ιάσωνος 19β:Λάνα,ξανθιά μιλφάρα,μαυρισμένη με καλό κορμί και Λώρα,μια μελαχρινή χοντρούλα άχρωμη άοσμη και αδιάφορη έκλεινε με την κωλάρα της την πόρτα για να μη φύγουμε.
Μήπως είναι η Λάνα που είχα πάρει πριν από μερικά χρόνια στο Ιάσονος 27 και αλλού; Αρκετά καλή επιλογή στο δεκάρικο.
Συγκρίνοντας πάντως τις ενημερώσεις από δεύτερη και τρίτη βάρδια οι περισσότερες δουλεύουν διπλοβάρδια...
 

barelv

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
14
Like
30
Πόντοι
0
Χθεσινή βόλτα πρωί σε Φυλής και Μετάξι.

Δοκίμασα την Χριστίνα από Φυλής 84Α. Μετριοκαλό πρόσωπο, ωραίο σώμα. Στητές βυζάρες (ίσως και φέικ, 19 χρονών δήλωσε), καλό κωλαράκι. Απλό πρόγραμμα. Μέσα πολύ μέτρια πράγματα, τουλάχιστον μου έκανε μια καλή ισπανική.

Παραδόξως ρεφάρισα με την Μέγκυ το πιπίνι από Κολωνού 32Β. Όχι ότι έκανε κάτι το συνταρακτικό, αλλά τουλάχιστον στήθηκε στο ιεραποστολικό χωρίς μα και μου, έδωσα και αρκετό πόνο, ήταν και το στενό μουνί.... Κρίμα που δεν κάνει κώλο, είναι απίστευτος ο κώλος της.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.198
Κριτικές
496
Like
62.877
Πόντοι
39.662
                                    Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΗΣ ΠΟΡΝΗΣ  ....
...   θα μπορουσε να ηταν ο τιτλος της κριτικης που θα ανεβασω σε λιγο, η ιστορια εχει ως εξης.Ανεβηκα στο Ιας 20β το μεσαιο με τα σκαλοπάτια, στο σαλονι βγηκαν δυο κοπελες
η πιπινα Νικολ που δουλευει πρωινα στο κολ 23 ισογειο και η Χριστινα μια πορνη που ηθελα να δοκιμασω καθως μου αρεσε η φατσα της, η Νικολ μου εκλεισε το ματι καθως αναγνωρισε το πελατακι της
και μου χαμογελασε πονηρα η Χριστινα διπλα της παγοκολονα μουτρωμενη, εβγαλα το δεκαρικο και το εδωσα στην τσατσα λεγοντας "θελω την χριστινα" η απογοητευση στο προσωπο της Νικολ ηταν φανερη
αφου εχασε ένα σιγουρο 10ρικο.. σιγουρα με καταραστηκε, η Χριστινα ηρθε στο δωματιο και μου εριξε τη φολα μου.
Μερικες φωτο από το παραθυρο του οικου.


www.imagebam.com/image/7a5b8d590382163] [/URL]
www.imagebam.com/image/f08866590382603] [/URL]
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
ερωτηση προς τους συναγωνιστας

στο φυλης 86α οροφος μια κοπελα (λιγο μεγαλουτσικη 30+) που είναι μαζι με την βερονικα πως ονομάζεται????
ξανθια είναι με φτιαχτο βυζι

την ειχα συναντησει καπου εκει στα μεσα μαιου


:think: :think:
 

BerserkGuts

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
32
Κριτικές
9
Like
128
Πόντοι
0
Καλησπερα. Η Νίκη-Βικτόρια-καυλουσκα γράφτηκε οτι εμφανίζεται στου Μ Αλεξανδρου 22 2 βαρδια? Ξέρει  κανείς  κάτι?
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Καλησπερα. Η Νίκη-Βικτόρια-καυλουσκα γράφτηκε οτι εμφανίζεται στου Μ Αλεξανδρου 22 2 βαρδια? Ξέρει  κανείς  κάτι?
Μ.Αλεξανδρου 28 αριστερο ισογειο ειπαμε 2 βαρδυα.!!!
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
                                    Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΗΣ ΠΟΡΝΗΣ  ....
...   θα μπορουσε να ηταν ο τιτλος της κριτικης που θα ανεβασω σε λιγο, η ιστορια εχει ως εξης.Ανεβηκα στο Ιας 20β το μεσαιο με τα σκαλοπάτια, στο σαλονι βγηκαν δυο κοπελες
η πιπινα Νικολ που δουλευει πρωινα στο κολ 23 ισογειο και η Χριστινα μια πορνη που ηθελα να δοκιμασω καθως μου αρεσε η φατσα της, η Νικολ μου εκλεισε το ματι καθως αναγνωρισε το πελατακι της
και μου χαμογελασε πονηρα η Χριστινα διπλα της παγοκολονα μουτρωμενη, εβγαλα το δεκαρικο και το εδωσα στην τσατσα λεγοντας "θελω την χριστινα" η απογοητευση στο προσωπο της Νικολ ηταν φανερη
αφου εχασε ένα σιγουρο 10ρικο.. σιγουρα με καταραστηκε, η Χριστινα ηρθε στο δωματιο και μου εριξε τη φολα μου.
Μερικες φωτο από το παραθυρο του οικου.


www.imagebam.com/image/7a5b8d590382163] [/URL]
www.imagebam.com/image/f08866590382603] [/URL]


Ωραια κριτικη! Γραψε τα και στις καταχωρησεις κριτικων αν εχεις χρονο γιατι εδω στο νημα θα χαθει.
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
959
Πόντοι
1.011
ερωτηση προς τους συναγωνιστας

στο φυλης 86α οροφος μια κοπελα (λιγο μεγαλουτσικη 30+) που είναι μαζι με την βερονικα πως ονομάζεται????
ξανθια είναι με φτιαχτο βυζι

την ειχα συναντησει καπου εκει στα μεσα μαιου


:think: :think:

Νίκη. Σκαμμένη μούρη απο παλιά ακμή.
 

lemourios

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Νοε 2016
Μηνύματα
203
Κριτικές
19
Like
834
Πόντοι
1.011
Βόλτα φυλής πριν λίγο μετά απο καιρό για να τσεκάρισμα ορισμένες εμφανίσεις που διάβαζα απο δω αλλά δεν είχα συνατήσει..

Διδ8α: νάνσυ και μάγια.πιο τσαχπίνα η νάνσυ με πιο υποσχόμενο κώλο.μάγια οκ,μια χαρά για νταρντάνα

Φ54ισογ: τατιάνα και αλεξάνδρα.οκ,κωλί τατιανας δυνατό,μούρη κάπως άγρια.αλεξάνδρα μπιμπελό λεπτό

Φ86 ανω: τσόντα βερόνικα με γυαλάκι,τατού,μούρη γλυκιά αλλά και πρόστυχη.αν πέρναγα θα ήταν με αυτή

Φ86 κάτω: μάγια τουρλοκώλα,έχει τιμηθει πριν 2 χρόνια ατον ίδιο οίκο πριν γίνει ανακαίνιση.

Τροφωνίου 13πάνω: μπάρμπορα μιλφ,δυνατός ίππος.με εκπλήξεις μέσα κτλ κτλ..καλή περίπτωση για μιλφ.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
νέο πιπίνι στο Λιοσίων 73 τώρα,Μπιάνκα,ρωσομολδαβή,1,60,σφριγηλο κορμακι,πεταχτο βυζακι,μακρυ μαυρο μαλλί,απλό πρόγραμμα,καλό το μελαχρινάκι
 

BerserkGuts

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
32
Κριτικές
9
Like
128
Πόντοι
0
22:45 καταδρομικη κινηση για Νικη Μ. Αλεξανδρου 28. Τζομπ νταν.  Θενξ
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86


    Περνούσα απο Αχαρνών και παρκαρησα για να δώ το νέο απόκτημα το Αγκύρας 9 , ειχε φώτα απ' εξω,πλησιάζω,σπρώχνω την ωραία Πύλη ,μπα,τιποτα, κλειστη, βαρώ το κουδούνι,παλι τίποτε. Υποθέτω ότι μάλλον έπεσα στην αλλαγή βάρδιας και ίσως γι αυτο να μην άνοιγαν. (ωρα 23.08').Τι να καμωμε, έχει βάσανα η ζωή του μπουρδελιάρη,αλλά απο τη ζωή του παντρεμένου και του Σώγαμπρου (αυτος κι αν τρωει αγγουράκια) , παρασάγγας καλύτερη. (Ειμαι τώρα στο σαλονι μου,(Λουί Κένζ) και απολαμβάνω τα ωραία μου σταφύλια ,ελεύθερος και ωραίος ,και η ευτυχία μου διπλασιάζεται (μην πώ τριπλασιάζεται) οταν σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να εχω δίπλα μου μιά σιτεμένη πενηνταρα με κομπινεζόν λαχανι απλυτο και να με λει "ποτε θα ξαπλώσουμε αγαπη μου ,να καμωμε κι εμεις κατι " ? οχι ρε πουστη μου,ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ  (και δεν τοξερα) Καλα γαμισια ,κύριοι!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
μακη καλυτερα ελευθερος παρα να εχεις γκρινια  απο γυναικα που πας τι κανεις που χαλας τα λεφτα σου 
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Kαλησπέρα σας,
Πιστός στο ραντεβού της ενημέρωσης ανεβάζω την παρούσα και την αφιερώνω σε όλη την παλιά παρέα του site καθώς και στους πιο καινούριους συναγωνιστές.
Ξεκίνημα απο το Εξηκίου 18Γ το ισόγειο στα αριστερά όπου εκεί πέτυχα καινούρια κοπέλα απο Μολδαβία την Όλια.Αδύνατη,κοντούλα,με μαλλιά κοντά καστανά,φαίνεται σαν μικρό έφηβο κοριτσάκι χωρίς να είναι βέβαια.Αγγλικά και Ελληνικά δεν μιλάει γρι.Στην διάρκεια της συνουσίας μιλούσε Ρωσικά. Ελευθερό στοματικό με τελείωμα στο σώμα της και όπως καταλάβατε από τα συμφραζόμενα δοκιμάστηκε.Είναι αρκετά άπειρη και θέλει καθοδήγηση.Κατά τα άλλα αν εξαιρέσουμε ότι είναι κάπως ψυχρή και αμήχανη, συνεργάζεται καλά.
Στο Εξηκίου 18Α κλασσικά στο πόστο της η Έλλη,ημεδαπή μιλφ σε στυλ λαικής τραγουδίστριας,ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων της,σώμα κανονικό με πιασιματάκια.Πρόγραμμα κανονικό.
Στο Βέργας 2 ήταν μία κοπέλα κάπως γεματούλα με ξανθά μακριά μαλλιά και κανονικό πρόγραμμα.
Στο Βέργας 3 στο ισόγειο δεξιά ήταν η Μάργκω στο δωμάτιο. Δεν την είδα αλλά πρόκειται για νεαρή κοπέλα με καστανά μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Βέργας 3 στο ισόγειο αριστερά η μιλφ Βικτώρια η οποία αδυνάτησε και άλλο και της πάει.Αδύνατη με μαλλιά κόκκινα στο ύψος των ώμων της.Σε ελεύθερο στοματικό. Ο όροφος κλειστός.
Στο Βέργας 6 στο υπόγειο ή Νάνσυ,ώριμη,κανονικών κιλών με πιασιματάκια,βυζάρες και κοντά καστανοκόκκινα μαλλιά.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Παλιότερα εργαζόταν με το όνομα Άννα. Έχει εργαστεί στα Περγάμου 27,Αλκαμένους 113 & 117.
Στο Βέργας 6 στον ημιόροφο 2 κοπέλες η Ναταλύ Τσιαντάκης ώριμη,γεματούλα με κοντά καστανά μαλλιά και η μιλφ Μαρίνα πιο γεμάτη ακόμα απο την Ναταλύ, με βυζάρες και μαλλιά πυκνά ξανθά κάτω απο τους ώμους.Γυμνό τσιμπούκι αμφότερες.
Στο Αλκιβιάδου 16Α κλασσικά η Πατρίτσια,ώριμη,με πιασίματα και κοντά καστανά μαλλιά.Σε φουλ πρόγραμμα.
Στο Αλκιβιάδου 16Β κλασσικά η Άντζελα μιλφ απο Αλβανία,ψηλή,λεπτή με ωραίο σώμα με κατάλευκη επιδερμίδα και μαλλιά ξανθά στο ύψος των ώμων της.Σε ελεύθερο στοματικό και κώλο.
Στο Αλκιβιάδου 16Γ κλασσικά η Ανδριάνα, γυρολόγος, με μαύρα μαλλιά πάνω απο τους ώμους,βυζάρες και πιασιματάκια.Φόλα.Είχε ξεκινήσει να εργάζεται σαν Σάρα στους άσσους της Ιάσωνος και έκτοτε έχει δουλέψει σε αρκετά μαγαζιά ενδεικτικά αναφέρω Φωκαίας 24-27,Φυλής 66Δ. Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Διδύμου 22 κλασσικά η Πωλίνα,κανονικών κιλων με λίγα πιασιματάκια και μαλλιά καστανά στο ύψος των ώμων της.Σε ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα της.
Στο Διδύμου 20 καινούρια κοπέλα με όνομα Βαλέρια. Σώμα με όμορφα πιασιματάκια,βυζάρες και μαλλιά καστανά πιασμένα πάνω. Κανονικό πρόγραμμα συμπεριλαμβανομένου του 69. Αν έκανε και ελεύθερο στοματικό σίγουρα θα περνούσα.
Το Διδύμου 18 ισόγειο ήταν κλειστό ενώ στο υπόγειο εργαζόταν η Ντιάνα, Αλβανέζα μιλφ,κοντή, σώμα με πιασιματάκια και κώλο φαρδύ,μαλλιά καστανόμαυρα σγουρά κάτω απο τους ώμους, πρόσωπο τραχύ.Σε γυμνό τσιμπούκι και κώλο. Η Ντιάνα έχει εργαστεί και στα Αλκιβιάδου 16Β, Βέργας 6 υπόγειο και Τροφωνίου 11 ισόγειο.
Στο Διδύμου 16 στο υπόγειο ήταν μιλφ Ρωσόφωνη με όνομα Ντιάνα,λεπτή,με μαλλιά καστανόμαυρα λίγο πιο κάτω απο τους ώμους της.Ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα της.
Στο Διδύμου 8 στο ισόγειο το ντουέτο των Ρωσόφωνων μιλφ Ντιάνας και Λίλιαν.Η Ντιάνα ψηλή, αρχοντική γυναίκα,κανονικού σωματοτύπου με μεγάλο τατού στο μηρό της. Και η Λίλιαν παλιά καραβάνα,σώμα με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα και ξανθά μαλλιά πιασμένα πάνω.Έχει εργαστεί και στα Φυλής 54 όροφος καθώς και Ξανθίππης 2. Κανονικό πρόγραμμα και για τις 2 κοπέλες.
Στο Φωκαίας 19 μία Άννα μπαμπάτσικη με γυμνό τσιμπούκι και κώλο την οποία και πάλι δεν έμεινα να δω.
Στο Φωκαίας 17 στον όροφο η Μαίρη απο Μολδαβία που είχα δοκιμάσει προσφάτως,ψηλή,λεπτή,με μαλλιά μαύρα στο ύψος των ώμων της και λευκό δέρμα.
Στο Φωκαίας 17 στο ισόγειο η Εμμανουέλα,ψηλή, σώμα με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα,μαλλιά μαύρα καρέ.Σε γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 84 στο ισόγειο κλασσικά η Σόνια απο Ρουμανία,νεαρή,ψηλή,λεπτή,με όμορφο κορμί και μαύρα μακριά μαλλιά.Σε ελεύθερο στοματικό.Ο όροφος κλειστός.
Στο Φυλής 65 στον όροφο η Βίκη απο τα Φυλής 69 και Φωκαίας 19.Κοπέλα με καστανά μαλλιά προς το καρέ,σώμα με λίγα πιασιματάκια.Σε γυμνό τσιμπούκι και νομίζω και κώλο.
Στο Φυλής 65 στο ισόγειο καινούρια κοπέλα η Μαίρη, νεαρή,με όμορφο σώμα,λευκό δέρμα,μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Στο σαλόνι μίλησε καλά Ελληνικά αν και σπαστά. Ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο στήθος.
Στο Φυλής 69 στο ισόγειο καινούρια κοπέλα η Καίτη,κοντή,λεπτή,με μαύρα μακριά μαλλιά.Κανονικό πρόγραμμα αλλά κατόπιν συνεννόησης μπορεί να κάνει και κώλο.
Στο Αγκύρας 12 στο ισόγειο αριστερά με υπηρεσία την Ήρα εργάζονταν 2 κοπέλες. Η πρώτη η Αναστασία,Ρωσόφωνη,υπέρβαρη με μαλλιά καστανά στο ύψος των ώμων της.Η δεύτερη η Καρολίνα καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη,κοντούλα,με λίγα πιασιμάτακια και καστανά μαλλιά στο ύψος των ώμων της. Εμφανισιακά είναι στο στυλ της Αναστασίας μόνο που είναι πιο μινιόν και πιο λεπτή.Φορούσε και αυτή ολόσωμο.Σε γυμνό τσιμπούκι με τελείωμα στο σώμα τους αμφότερες.
Στο Αγκύρας 12 στο δεξίο ισόγειο η Χριστίνα,Ρωσόφωνη,νεαρή,με μαλλιά μακριά ξανθά,λευκό δέρμα.Σε γυμνό τσιμπούκι αν είσαι καθαρός.
Η βόλτα συνεχίστηκε και στο Μεταξουργείο.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 στον όροφο ήταν η ώριμη Ρωσόφωνη Λίνα,γεματούλα,με μαλλιά ξανθά προς το καρέ.Σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι σε στόμα και σώμα.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 στο ισόγειο η Νίκη περισσότερο γνωστή ως Βικτώρια Καβλούσκα όταν δούλευε στο Φωκαίας 27 υπόγειο.Παλιότερα είχε εργαστεί σαν Ναταλύ στο Φυλής 40. Μετά από το Φώκαιας 27 υπόγειο εργάστηκε παροδικά στα Ρεμούνδου 21 ισόγειο, Ακομινάτου 2 για να καταλήξει ως Νίκη στο Κολωνού 32Γ υπόγειο και στο μαγαζί αυτό που είναι αλυσίδα.Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό.
Στο Ιάσωνος 46 στον όροφο η Ανδριάννα και η Άννα με κανονικό πρόγραμμα αμφότερες. Η Ανδριάννα κοντή,ελαφρώς γεμάτη,με μαλλιά καστανά μακριά και η Άννα λεπτή,με μαλλιά ξανθά στο ύψος των ώμων της και πρόσωπο κάπως τραχύ.
Στο Ιάσωνος 43 μία κοπέλα μάλλον Αλβανέζα,με σώμα με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα,χαρακτηριστική κωλάρα και μαλλιά καστανά πιασμένα πάνω. Πρωκτικό. Υπηρεσία η Μιρέλλα αθίγγανη Βουλγάρα που εργαζόταν σαν κοπέλα αλλά σταμάτησε προσφάτως με τελευταίο μαγαζί αναφοράς το Κωλοκυνθούς 63 ευθεία μέσα.
Στο Λεωνίδου 28 ισόγειο ήταν η Ρωξάνη,κοπέλα νεαρή,λεπτή,με μαλλιά καστανά στο ύψος των ώμων της. Η κοπέλα εργαζόταν και παλιότερα στο μαγαζί σε ντουέτο συνήθως με την αθίγγανη Κατερίνα απο Ρουμανία.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Κολωνού 27 στο ισόγειο ήταν η Μιρέλα, ψηλή,κανονικής σωματοδομής,με μακριά καστανά μαλλιά (εξτένσιονς) σε κανονικό πρόγραμμα.Δεν ανακοίνωσε το ελεύθερο στοματικό για τους "Έλληνες" που ανακοίνωνε παλιότερα.
Το Κολωνού 32Γ κλειστό.
Στο Ιάσωνος 20 ισόγειο αριστερά με τον ανελκυστήρα η Μπόνα.Η γνωστή Κοσοβάρα μιλφ,κοντή,με μαλλιά κοντά καστανά, σώμα λεπτό γυμνασμένο με μυς.τραχύ πρόσωπο. Τελευταίο μαγαζί αναφοράς Κωλοκυνθούς 63 αριστερά. Η υπηρεσία εκτός απο κωλαράκι που είναι το στάνταρ εξτρά που προσφέρει ανακοίνωσε και γυμνό τσιμπούκι. Πιστεύω ότι πρέπει να μπερδεύτηκε καθώς η Μπόνα γυμνό τσιμπούκι δεν κάνει αλλά από την άλλη μπορεί ελέω αναδουλείας να το πρόσθεσε.
Στο Ιάσωνος 20 ισόγειο δεξιά ήταν η Τζωρτζιάννα,κοπέλα κοντή,κανονικών κιλών με καστανά μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους της.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Τέλος στο Ιάσωνος 20Β στον όροφο ήταν δύο κοπέλες καινούριες.Η πρώτη ήταν μία νεαρή,λεπτή,με μαλλιά καστανά προς το καρέ μες την θετική ενέργεια σε κανονικό πρόγραμμα και η δεύτερη ήταν αθίγγανη,λίγο πιο κοντή,με μελαμψό δέρμα και μαύρα μακριά μαλλιά,νοστιμούλα και αυτή αν και πιο κατσούφα στο σαλονάρισμα και με πλήρως αρνητικό mood.Το όνομα της Χριστίνα. Κλασσικά Ρουμάνα. Αυτή έκανε και γυμνό τσιμπούκι και αν και είχε αρνητικό mood απο το σαλόνι ωστόσο το ρίσκαρα την πήρα και ήταν κομοδίνο μέσα. Οι εντυπώσεις της συνεύρεσης ήταν ανάμικτες στο δεκάρικο αν ήταν στο εικοσάρικο η γνώμη μου θα ήταν αρνητική.
Καλό Σαββατοκύριακο!




 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
  Μά ,ειναι να το συζητάς,Γιωργάκη μου  ? Ασε δηλαδή που υπάρχουν και τα χεορότερα,με αδερφια,ξαδερφια,σκατόσογα και συγγενείς, να σου λενε  ο καθένας τη μαλακία του και να ελέγχουν ,χειροτερα απο τη σύζυγο ... Μακρυάαααααααααααααααα.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.855
Κριτικές
6
Like
9.157
Πόντοι
1.686

Καλώς ήρθες Προφέσσορ Χ !  :rockon: :rockon:

:hi: :hi:

Σε ενημερώνω ότι πήρα την Βαλέρια , στο Διδύμου 20
τη ρωσόφωνη με τα πλούσια στήθια.
Είναι καινούργια, και αξίζει να την πάρεις
έστω άπαξ.
Της σήκωσα τα πόδια ψηλά και την κοπάνησα δυνατά
και βόγγαγε καβλωτικά.  :rockon:
 

TUPAMAROS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
29
Κριτικές
7
Like
287
Πόντοι
280
Στο Αγκύρας 12 στο ισόγειο αριστερά με υπηρεσία την Ήρα εργάζονταν 2 κοπέλες. Η πρώτη η Αναστασία,Ρωσόφωνη,υπέρβαρη με μαλλιά καστανά στο ύψος των ώμων της.Η δεύτερη η Καρολίνα καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη,κοντούλα,με λίγα πιασιμάτακια και καστανά μαλλιά στο ύψος των ώμων της. Εμφανισιακά είναι στο στυλ της Αναστασίας μόνο που είναι πιο μινιόν και πιο λεπτή.Φορούσε και αυτή ολόσωμο.Σε γυμνό τσιμπούκι με τελείωμα στο σώμα τους αμφότερες.
Συμπαθητική και πολύ γλυκιά η Καρολίνα, μαζεμένη και ντροπαλή  μου άρεσε και πέρασα μαζί της.
Δίχως να είναι κάτι το εξαιρετικό,δεν θα την έλεγα κακή απλά ήθελε σε μερικά σημεία να την καθοδηγήσεις,ήταν δεκτική και από κει και πέρα το προσπαθούσε αρκετά.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
                                    Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΗΣ ΠΟΡΝΗΣ  ....
...  θα μπορουσε να ηταν ο τιτλος της κριτικης που θα ανεβασω σε λιγο, η ιστορια εχει ως εξης.Ανεβηκα στο Ιας 20β το μεσαιο με τα σκαλοπάτια, στο σαλονι βγηκαν δυο κοπελες
η πιπινα Νικολ που δουλευει πρωινα στο κολ 23 ισογειο και η Χριστινα μια πορνη που ηθελα να δοκιμασω καθως μου αρεσε η φατσα της, η Νικολ μου εκλεισε το ματι καθως αναγνωρισε το πελατακι της
και μου χαμογελασε πονηρα η Χριστινα διπλα της παγοκολονα μουτρωμενη, εβγαλα το δεκαρικο και το εδωσα στην τσατσα λεγοντας "θελω την χριστινα" η απογοητευση στο προσωπο της Νικολ ηταν φανερη
αφου εχασε ένα σιγουρο 10ρικο.. σιγουρα με καταραστηκε, η Χριστινα ηρθε στο δωματιο και μου εριξε τη φολα μου.
Μερικες φωτο από το παραθυρο του οικου.
Δεν σε πρόλαβα να σε διαβάσω.Την πήρα λίγο αργότερα απο εσένα. Μεγάλο κομοδίνο αλλά όμορφη. Αθίγγανη είναι.Εγώ την πήρα με τα μαλλιά της ελεύθερα κάτω και μου έκανε και ελεύθερο στοματικό βέβαια κάπως τσαντισμένη γιατί δεν ήθελε αλλά είχα ήδη συνεννοηθεί και δεν μπορούσε να το αποφύγει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom