Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 236 άτομα (22 μέλη και 214 επισκέπτες)

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Ενημέρωση από τη τρίτη βάρδια του Μεταξουργείου, που βρίσκεται σε εξέλιξη...

ΣΤΗΝ ΙΑΣΩΝΟΣ

1Β αριστερα : Η ξανθια φολα Ριτα, και η Λαουρα, από το Ιασωνος 10.
19 ισογειο : Η αθιγγανη Ντιανα, από το Λεωνιδου 28 ισογειο(πρωινη βαρδια)
20Α ισογειο : Η γυρολόγος Κλαουντια.
20Β οροφος : Η Μαρια με το ωραιο στηθος, που δουλευει κυριως το απόγευμα.
20Γ ασανσέρ : Η Νατασα(παλαι ποτε Λενα Παπαληγουρα). Εχει γινει σα μπόγος.
31 ισογειο/δεξια : Ανναμπελ, και Σαμπρινα.
31 hostel : Η Νικη, η αδυνατη πιτσιρικα.
37 ισογειο : Η Ντενισα. Εδώ εχουμε επιστροφη μετα από 1,5 χρονο περιπου. Η μαυρομαλλα κοντουλα αδυνατη κοπελα που ειχε δοκιμασει και ανεπιτυχως τη τυχη της στο Φυλης 84, στο ισογειο.
37 οροφος : Η Μαρια. Μελαχρινη νταρντανουλα.
44 αριστερα : Η Βικυ(Ανθουλα), και η σκουροδερμη Μαρινα(όχι η Ταυλανδεζα), που δουλευε στο Κολωνου 11, στον οροφο.
46 δεξια : Η Αντζελα. Ξανθο αδιαφορο μιλφ.

ΣΤΗ ΚΟΛΩΝΟΥ

11 ισογειο : Η Σονια.
11 υπογειο : Η Αννα η¨"φρυδατη".
11 οροφος : Η Βανα(Συλβανα)  :kissass:
15 αριστερα : Η Μαγδα.
15 δεξια : Η Σηλια, αδυνατη με μαυρα μαλλια.
23 ανακτορο : Η Κορινα(η γνωστη), και η Αντρεα, το μπαζο.
27 υπογειο : Η Μιρελα.
27 ισογειο : Η Μαρια, με αδιαφορο προσωπο, αλλα με ωραιες βυζαρες.
30Α ισογειο : Η Μαρια, η κοντουλα που δουλευει εκει συνηθως το απόγευμα.
32Α ισογειο : Η διοπτροφόρος Τζέσικα.
45 αριστερα/ευθεια : Η Στελλα. Μπαζο.
45 δεξια : Η Μονικα. Γουρουνοπιτσιρικα.

ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

22 ισογειο : Η Βερονικα(με στυλ Κλεοπάτρας), και η Φωτεινη Γκμοχ.
22 οροφος : Η Αλα(δηλαδή η Ντανιελα από Φυλης 109 ισογειο, και Ιασωνος 46 οροφο), και η Μαρια, ενας μελαχρινος τοφαλος.
25 δεξια : Η Βαλερια(η αδυνατη μικροκαμωμενη Φουρειρα).
28 αριστερα : Η Τατιανα. Η ξανθια πλεον χαμογελαστη μιλφ, που δουλευε στο Ιασωνος 46 αριστερα.

ΣΤΗ ΛΕΩΝΙΔΟΥ

28 ισογειο : Κατερινα, και Ρωξαννη. Το γνωστο διδυμο.
28 οροφος : Η Αντριαννα.  :kissass:

Κεραμεικου 15 οροφος : Η Κατερινα. Ανακοινωθηκε ως "Ελληνιδα". Ξανθια μετριοτητα.

Κλειστα τα εξης μαγαζια : Κολωνου 23 υπογειο, 32Γ υπογειο, 30Β, 1ος, και 2ος οροφος, 48 ισογειο, Κεραμεικου 15 ισογειο, και 13Γ υπογειο, Ιασωνος 1Α, 1Γ, 2Α, 2Β, 19 οροφος, 27 υπογειο, 44 αριστερα, 46 οροφος, Μεγαλου Αλεξανδρου 25 αριστερα, και 28 δεξια.





 

fm355

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
ΗΓιαννα στο μαραθονως ξερει καπιος κατι ?????????
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
324
Κριτικές
10
Like
639
Πόντοι
251
Με την Ιβόννη απο Ιωαννίνων 5 τι γίνεται???
Που εξαφανίστηκε αυτή???
 

gagas

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
28
Πόντοι
0
Να ρωτησω αν γνωριζει κανεις που εργαζεται μια ειρηνη που τη συναντουσα περσυ στο δυδιμου 16α΄ εχει και κριτικη που λεει κλωνος προισταμενησ ΔΟΥ???
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.220
Πόντοι
6.265
Εχθές πήγα Διδύμου 18 υπόγα μπας και πετύχαινα την Σάνυ.Έτσι απο περιέργεια.Αντί αυτής βγήκε μια γυφτοφον άσχημη μουστακαλού και αφου είπε το πρόγραμμά της,ενώ εγώ σηκωνόμουν να φύγω,καληνυχτίζοντας ευγενικά,μου είπε 
"Γιατί,εγώ δεν σου αρέσω;"
Απάντησα "Μην το παίρνεις προσωπικά.Για άλλη ήρθα."
Και μου απαντάει:"Χοντρή σαν και εσένα θέλεις;"
Και απάντησα ψύχραιμα "Θέλω κάποια που να μην είναι γύφτισσα,γιατί βρωμάτε όλοι σας."
και έφυγα μοναχικός καβαλάρης (R 1200) με φόντο το Αττικό Ηλιοβασίλεμα.
Δεν ξαναπατάω εκεί ποτέ.
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Εχθές πήγα Διδύμου 18 υπόγα μπας και πετύχαινα την Σάνυ.Έτσι απο περιέργεια.Αντί αυτής βγήκε μια γυφτοφον άσχημη μουστακαλού και αφου είπε το πρόγραμμά της,ενώ εγώ σηκωνόμουν να φύγω,καληνυχτίζοντας ευγενικά,μου είπε 
"Γιατί,εγώ δεν σου αρέσω;"
Απάντησα "Μην το παίρνεις προσωπικά.Για άλλη ήρθα."
Και μου απαντάει:"Χοντρή σαν και εσένα θέλεις;"
Και απάντησα ψύχραιμα "Θέλω κάποια που να μην είναι γύφτισσα,γιατί βρωμάτε όλοι σας."
και έφυγα μοναχικός καβαλάρης (R 1200) με φόντο το Αττικό Ηλιοβασίλεμα.
Δεν ξαναπατάω εκεί ποτέ.
Αν υπήρχε ενα σωστό καθεστώς τύπε θα της γαμούσες ότι έχει και δεν έχει άφοβα και δεν θα φοβόμασταν νταβάδες κτλπ.  .!!! Το λέω γιατί μου έχει τύχει και εμένα πολλές φορές να είμαι ευγενικός και να έχουν μιλήσει άσχημα αλλά δεν έχω μιλήσει γιατί πρώτον δεν έχω δυνατές ''πλάτες'' και δεύτερον γιατί φοβάμαι για το τομάρι μου !!! Αλλά όταν έρθει εκείνο το βράδυ  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :ak: :ak: :uzi: :uzi: :uzi: :klapste:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Να ρωτησω αν γνωριζει κανεις που εργαζεται μια ειρηνη που τη συναντουσα περσυ στο δυδιμου 16α΄ εχει και κριτικη που λεει κλωνος προισταμενησ ΔΟΥ???

Εάν δεν κάνω λάθος,εδώ και καιρό δεν δουλεύει κάπου.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Από τις παραδοσιακές αξίες στα μιλφ η Αντριάννα.

Έγραψε την δική της ιστορία δουλεύοντας επί σειρά ετών στο Διδύμου 18 ισόγειο-με σταθερή πελατεία που κάθε τόσο την αναζητεί.

Μετακινήθηκε λοιπόν από την Κολωνού 23 και θα δουλεύει πλέον τις νύχτες,από τις 11 ως τις 9 το πρωί,στο Ιάσωνος 19 όροφος.
 

stroumf13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
193
Πόντοι
0
Κανα νεο απο την Μαίρη που δούλευε αγ,Πέτρου;
Και εκείνη η Ντενιζα που χάθηκε;
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
514
Κριτικές
2
Like
645
Πόντοι
86
H Xριστίνα το μελαχρινό κοντό πιπίνι που ήταν στο Φ65 όροφος έχει σταματήσει;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
40
Like
7.218
Πόντοι
1.936
Αν υπήρχε ενα σωστό καθεστώς τύπε θα της γαμούσες ότι έχει και δεν έχει άφοβα και δεν θα φοβόμασταν νταβάδες κτλπ.  .!!! Το λέω γιατί μου έχει τύχει και εμένα πολλές φορές να είμαι ευγενικός και να έχουν μιλήσει άσχημα αλλά δεν έχω μιλήσει γιατί πρώτον δεν έχω δυνατές ''πλάτες'' και δεύτερον γιατί φοβάμαι για το τομάρι μου !!! Αλλά όταν έρθει εκείνο το βράδυ  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :ak: :ak: :uzi: :uzi: :uzi: :klapste:

μια γρηγορη στα δοντια και δρομο.Και αν εισαι εξω στο πεζοδρομιο ο νταβας θα σου κλασει μια μαντρα.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.220
Πόντοι
6.265
Αν υπήρχε ενα σωστό καθεστώς τύπε θα της γαμούσες ότι έχει και δεν έχει άφοβα και δεν θα φοβόμασταν νταβάδες κτλπ.  .!!! Το λέω γιατί μου έχει τύχει και εμένα πολλές φορές να είμαι ευγενικός και να έχουν μιλήσει άσχημα αλλά δεν έχω μιλήσει γιατί πρώτον δεν έχω δυνατές ''πλάτες'' και δεύτερον γιατί φοβάμαι για το τομάρι μου !!! Αλλά όταν έρθει εκείνο το βράδυ  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :ak: :ak: :uzi: :uzi: :uzi: :klapste:
Δεν φοβάμαι νταβάδες.Είναι απλά εκφοβιστικές σκατόφατσες,θρασύδειλοι και πολλές φορές απλά διακοσμητικοί.Κανένας δεν θα βάλει το κεφάλι του στον τορβά για τέτοιες δουλειές,καθώς οι ποινές περί μαστρωπείας είναι τεράστιες.Δεν ασχολήθηκα περισσότερο γιατί απλά δεν είχα όρεξη και δεν ήθελα να χαλάσω την πορνική μου διάθεση.Απο το εξής μαύρο και σε αυτούς.
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Και απάντησα ψύχραιμα "Θέλω κάποια που να μην είναι γύφτισσα,γιατί βρωμάτε όλοι σας."
και έφυγα μοναχικός καβαλάρης (R 1200) με φόντο το Αττικό Ηλιοβασίλεμα.Δεν ξαναπατάω εκεί ποτέ.
Καλά απάντησες και έφυγες ήρεμα.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
H Xριστίνα το μελαχρινό κοντό πιπίνι που ήταν στο Φ65 όροφος έχει σταματήσει;
Προς τα τέλη της άλλης εβδομάδας θα είναι και πάλι στη διάθεση του "κοινού".   :headbaning2:  
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Επειδή πρέπει να ενημερώνουμε 101% σωστά, και υπεύθυνα(ως οφείλουμε), και όχι 99%, στη μεταμεσονύκτια ενημέρωση για το Μεταξουργείο, γράφτηκε λάθος όνομα γιά μια κοπέλα :
Κολωνου 27 ισόγειο : Ελενα με τις βυζάρες, και όχι Μαρία.
Ευχαριστώ γιά τη κατανόηση.    :hi:
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
433
Πόντοι
311
καλησπερα,ρε παιδια πηγα μια βολτα σημερα απο κολωνου..στο 32 στον 1ο οροφο μου παρουσιασαν μια ρωσιδα ψηλη με πιασιματα καστανοξανθη με φυσικα βυζακια σε μεγεθος χουφτας. μου ειπε η τσατσα οτι λεγεται αλεξανδρα ,αλλα μιαζει πολυ στην περιγραφη στα σχολια με μια γιουλια..γνωριζει κανεις αν ειναι η ιδια?
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Δεν φοβάμαι νταβάδες.Είναι απλά εκφοβιστικές σκατόφατσες,θρασύδειλοι και πολλές φορές απλά διακοσμητικοί.Κανένας δεν θα βάλει το κεφάλι του στον τορβά για τέτοιες δουλειές,καθώς οι ποινές περί μαστρωπείας είναι τεράστιες.Δεν ασχολήθηκα περισσότερο γιατί απλά δεν είχα όρεξη και δεν ήθελα να χαλάσω την πορνική μου διάθεση.Απο το εξής μαύρο και σε αυτούς.
Πραγματικά δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει με δαύτους απλά μια παραδοχή έκανα στο παραπάνω ποστ όπως το έχω μες στο μυαλό μου . . .
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.220
Πόντοι
6.265
Πραγματικά δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει με δαύτους απλά μια παραδοχή έκανα στο παραπάνω ποστ όπως το έχω μες στο μυαλό μου . . .
Είναι καλό να μην μπλέκεις με δαύτους.Αλλά στην τελική απλά υπάρχουν για το θεαθήναι.Δεν έχω δεί ποτέ νταβά να δέρνει κάποιον πάνω σε τσαμπουκά.Εγώ μέχρι και λεφτά πίσω έχω πάρει,όπως είχα γράψει και σε κριτικές μου,σε πολύ πολύ κακές περιπτώσεις.Είναι σαν τους σεκιουριτάδες,αλλά στο πολύ παράνομο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom