Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 188 άτομα (16 μέλη και 172 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.243
Κριτικές
49
Like
22.218
Πόντοι
24.596
εγω παλι πηρα μια 55αρα και το μετανιωσα ..καθαρη περιεγεια.28 ειμαι.δεν θα ηθελα να το ξαναεπαναλαβω ποτε.καποια πραματα καλο ειναι να μενουν αγνωστα
για πες λεπτομερειες..
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.243
Κριτικές
49
Like
22.218
Πόντοι
24.596

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Ψαριλα μολυνση απο βακτηρια, τυριλα μολυνση απο μυκητες.
μουνομπλακαουτ πρεπει να επαθε γιαυτο και τα μουτρα..ο τσατσος παλι οταν στην αρχη ημασταν ολοι ελληνες και νεα παιδια κιολας 20-30 ετων στο σαλονι μας λεει ενα ξερο περιμενετε ερχεται το κοριτσι παιδια...φυγανε ολοι εκτος απομενα που περιμενα να αδειασει δωματιο.οσο περιμενα μονος μου ερχονται 4-5 πακιστανοι και ο τσατσος αρχισε τα περιμενετε πολυ ομορφη κοπελα τελειο σεξ δεν βιαζεται ελευθερα πιασιματα και μονο τσιμπουκι δεν τους πηρε για να περιμενουν μεχρι να βγει το κοριτσι.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.243
Κριτικές
49
Like
22.218
Πόντοι
24.596
μουνομπλακαουτ πρεπει να επαθε γιαυτο και τα μουτρα..ο τσατσος παλι οταν στην αρχη ημασταν ολοι ελληνες και νεα παιδια κιολας 20-30 ετων στο σαλονι μας λεει ενα ξερο περιμενετε ερχεται το κοριτσι παιδια...φυγανε ολοι εκτος απομενα που περιμενα να αδειασει δωματιο.οσο περιμενα μονος μου ερχονται 4-5 πακιστανοι και ο τσατσος αρχισε τα περιμενετε πολυ ομορφη κοπελα τελειο σεξ δεν βιαζεται ελευθερα πιασιματα και μονο τσιμπουκι δεν τους πηρε για να περιμενουν μεχρι να βγει το κοριτσι.
σε λιγο το προγραμμα θα ανακοινωνεται στα παστουν :S :S
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Ιάσωνος 27α: Η Ναταλί το μελαχροινό σκουρόδερμο πολύ κοντό και πολύ αδύνατο κοριτσάκι.

Ωραια ενημερωση. Τι ειναι αυτο? Γιατι δεν εχω πετυχει κατι τετοιο. Για δωσε αν θυμασαι λιγη παραπανω λεπτομερεια ως προς την εμφανιση.
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Επίσης στο τρίο της Μαραθώνος...

Αχιλλέως και Μαραθώνος: Η Ιλόνα.Ξανθιά,αδυνατούλα πιτσιρίκα με νόστιμο κοριτσίστικο προσωπάκι.
Με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και 69.

Μαραθώνος 48 αριστερά: Η Ντιάνα η γνωστή ξανθιά γεματούλα (πλέον) κοπέλα με το χαρακτηριστικό βλαχοπροσωπάκι.
Με απλό πρόγραμμα.

Μαραθώνος 48 δεξιά: Η Γιούλια.Μελαχροινή  κοπέλα με όμορφο πρόσωπο-και λίγο πιο (νταρντανο)γεμάτη από τότε που πρωτοεμφανίστηκε.
Με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και 69.

η ντιανα απλο προγραμμα...? :think:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.187
Κριτικές
496
Like
62.503
Πόντοι
39.662
εγω κατεβηκα μετα απο πολυ καιρο πακιστανουπολη για να δοκιμασω τη ροδικα για δευτερη φορα και αφου ειχα κανει καταδρομικη για παρτυ της μπηκα κιας ειχε κατι μουτρα μεχρι το πατωμα.ενας πελατης στο σαλονι εκανε παραπονα για τα μουτρα της κιολας και εφυγε.οταν τη γυρισα πισωκολλητο μου ηρθε μια μυρωδια ασχημη...απλυσια μυκηττιαση δεν ξερω αλλα πρεπει να την εχουν παει τρενο τα πακια και μυρισε το μουνι της μαλλον.

εγω τυπε πριν 2-3 μερες που την πηρα και της εγλειψα και τη μουναρα ευωδιαζε μυρο και λιβανι η τρυπουλα της απο την καθαριοτητα. :kissass:
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.307
Πόντοι
9.477
εγω τυπε πριν 2-3 μερες που την πηρα και της εγλειψα και τη μουναρα ευωδιαζε μυρο και λιβανι η τρυπουλα της απο την καθαριοτητα. :kissass:
Ακριβώς!
Μετά άρχισε να βρωμάει.
:grin:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
μουνομπλακαουτ πρεπει να επαθε γιαυτο και τα μουτρα..ο τσατσος παλι οταν στην αρχη ημασταν ολοι ελληνες και νεα παιδια κιολας 20-30 ετων στο σαλονι μας λεει ενα ξερο περιμενετε ερχεται το κοριτσι παιδια...φυγανε ολοι εκτος απομενα που περιμενα να αδειασει δωματιο.οσο περιμενα μονος μου ερχονται 4-5 πακιστανοι και ο τσατσος αρχισε τα περιμενετε πολυ ομορφη κοπελα τελειο σεξ δεν βιαζεται ελευθερα πιασιματα και μονο τσιμπουκι δεν τους πηρε για να περιμενουν μεχρι να βγει το κοριτσι.
λογικο αυτο που λες γιατι οι πακιστανοι θεωρουνται πιο καλοι πελατες. Οι λογοι ειναι οτι δεν λυπουνται το δεκαευρο, χυνουν γρηγορα και εχουν μικρες πουτσες
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
εγω τυπε πριν 2-3 μερες που την πηρα και της εγλειψα και τη μουναρα ευωδιαζε μυρο και λιβανι η τρυπουλα της απο την καθαριοτητα. :kissass:
μηπως εχεις παθει ανοσια τυπε μου σε τετοιες μυρωδιες?
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Ακριβώς!
Μετά άρχισε να βρωμάει.
:grin:
και τι λογο να εχω ρε ντετεκτιβ μονκ να χαλαω το ονομα και τη δουλεια της κοπελας?σου φαινεται πιο λογικο εσενα να μοσχομυριζε ενα μουνι που το γαμανε 50 πακιστανοι τη μερα τουλαχιστον.
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6
Εν συντομία η εμπειρία μου με τη Φωτεινή από το Διδυμου 27.

Η κατάθεση έγινε λίγο πριν από την απουσία της που ακόμη συνεχίζεται και με βάση τον digweed θα τελειώσει αύριο. Τον πιστεύω γιατί το έχει αποδείξει ότι είναι εγγύηση στην ενημέρωση.

Στο θέμα μας τώρα. Μπήκα στο σπιτάκι κατά τις 4 το απόγευμα και η υπηρεσία μου παρουσίασε την Κρυσταλλία που είναι σαν κεφτές που περπατάει και έχει φάτσα  σαν τη γειτόνισσα της διπλανής πόρτας που είναι πάντα χαμογελαστή και πρόθυμη να σου δώσει ζάχαρη ή καφέ αλλά μέχρι εκεί. Προσωπικά και τζάμπα να μου καθότανε δεν θα πήγαινα μαζί της εκτός εάν είχα πιει πρώτα ένα μπουκάλι Τζακ Ντάνιελς. Μου είπε η υπηρεσία ότι έχει και 2η κοπέλα και είναι στο δωμάτιο. Ήμουν έτοιμος να βγω αλλά λίγο θέλεις η περιέργεια, λίγο τα βογγητά του συναθλητή που ήταν μέσα στο δωμάτιο και ακουγότανε μέχρι την Αχαρνών είπα να καθίσω να δω ποια είναι αυτή που γλεντάει τον φωνακλά. Τι έχω να χάσω σκέφτηκα και κάθισα για να περιμένω να δω την Φωτεινή. Εν τω μεταξύ όποιος έμπαινε μέσα και άκουγε ποια έχει υπηρεσία έφευγε καρφί για το δωμάτιο. Τι διάολο, σκέφτηκα αυτό δεν είναι μ...νι, είναι ο μαγικός αυλός.

Αφού άκουσα την πόρτα να ανοίγει περίμενα κι εγώ να δω μια από τις μιλφάρες που δουλεύουν συνήθως στο σπίτι αυτό. Αντί για αυτό όμως είδα ένα άλογο 2 μέτρα ηλικιακά πολύ χαμηλότερη από το μέσο όρο του μαγαζιού, με μελαχρινό ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, πόδια κολονάτα κανονικά προς το αδύνατο και όχι με πιασίματα όπως λένε πολλοί συναγωνιστές. Αναγκάστηκα να σηκώσω το κεφάλι ψηλά για να τη δω καλύτερα και παρά λίγο να πιαστεί ο σβέρκος μου. Είχε ψυχρό ύφος στο σαλόνι που μάλλον για φόλα θα την περίμενε κανείς παρά για καλή επένδυση. Τελικά επειδή μάλλον αυτό δεν είναι μ...νι τελικά αλλά ο μαγικός αυλός και επειδή μου είχε πέσει το σαγόνι στο πάτωμα με τις γραμμές της Φωτεινούλας πέρασα μέσα.

Περίμενα αρκετή ώρα για να κανονίσει η Φωτεινή άλλους τρεις συναθλητές πριν από εμένα. Κάθε φορά που έβγαινε από το δωμάτιο και τελείωνε το σαλονάρισμα άκουγα τα βήματά της να πηγαίνει στο μπάνιο και να ανοίγει τη βρύση για το καθιερωμένο καθάρισμα. Κρατήστε το αυτό στα υπ όψιν. Τελικά μπήκε και σε εμένα η αλόγα Φωτεινή. Στο δωμάτιο η κοπέλα άλλαξε πρόσωπο. Έγινε πιο χαμογελαστή πιο προσιτή καμιά σχέση με την κοπέλα στο σαλόνι. Τα μόνα ίδια ήτανε οι ατελείωτες ποδάρες της. Η κοπέλα είχε άψογη συμμετοχή στο κρεβάτι, δεν βιαζόταν καθόλου και η μ..άρα της μύριζε τόσο φρέσκια και καθαρή που δεν άντεξα και έβαλα τη γλώσσα μέσα και την έφερα αρκετές βόλτες, απ ότι θυμάμαι για πρώτη φορά σε σπιτάκι γιατί για ευνόητους λόγους αποφεύγω να γλύφω κάτω από τη μέση. Στα συν επίσης και τα κορυφαία στησίματα της χωρίς να κλέβει και η βελούδινη επιδερμίδα της. Εάν είχα τη δυνατότητα θα περνούσα μαζί της άλλες 10 φορές για να πω ότι τη χόρτασα. Το αδύνατό της σημείο είναι η πίπα. Δυστυχώς δεν το κατέχει καθόλου το τσιμπουκάκι και αυτό θα έλεγα ότι τη ρίχνει σε μέτρια επίπεδα. Εάν το δούλευε λίγο καλύτερα θα την έβαζα στις κορυφαίες αυτή την περίοδο στην πιάτσα. Γι αυτό όσοι ποντάρουν στο θέμα πίπα, φοβάμαι ότι με τη Φωτεινή θα απογοητευτούν.

Αυτά τα λίγα. Για δυο λόγια ξεκίνησα και κατέληξα σε έκθεση ιδεών. Σόρυ που δεν ανέβασα την κριτική στη σελίδα του μαγαζιού, ίσως οι admins να βοηθήσουν λίγο σ αυτό.
 



 
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Ωραια ενημερωση. Τι ειναι αυτο? Γιατι δεν εχω πετυχει κατι τετοιο. Για δωσε αν θυμασαι λιγη παραπανω λεπτομερεια ως προς την εμφανιση.

Η Ναταλί είναι ένα πολύ κοντό,πολύ αδύνατο,συμπαθητικό σκουρόδερμο πιτσιρικοειδές που δουλεύει και στο Ιάσωνος 37 όροφος.

Συνήθως τα πρωινά είναι που δουλεύει στο Ιάσωνος 27 αλλά σήμερα ήταν και απόγευμα.

Εάν σε ενδιαφέρει,δες αναφορές που υπάρχουν για τη Ναταλί:


 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.130
Κριτικές
1.245
Like
193.982
Πόντοι
45.465
πριν από μερικά μετά την βόλτα που έκανα δοκίμασα στο Βεργας 3 δεξιά την Αλεξια, ξανθιά πολύ χοντρή ουκρανεζα με 3αρια πεσμενα βυζια, θα ακολουθήσει κριτική κάποια στιγμή, παντελώς αδιάφορη κατάθεση με μετριότατη πιπα και ας διαφημίζει ο τσατσος βαθιά λαρυγγια κλπ.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
γαμησα στην δευτερη βαρδια την  ξανθια  ελενη  φωκαιας 24    ο φιλος ο ενας  γαμησε  την χριστινα  την ξανθια απο φωκαιας 27  και  ο αλλος φιλος μου γαμησε την ηλεκτρα φιλιππιδου 11  β  ηταν στην δευτερη βαρδια  και εκανε και δευτερο γαμησι με την ελενη την ξανθια    καλα περασαμε     
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.243
Κριτικές
49
Like
22.218
Πόντοι
24.596
ρε μαγκες πηγα πριν λιγο Κολωνου 23 να γαμησω την Ειρηνη και αντι αυτης εμφανιστηκε ενα ψηλο μιλφ με περουκα.η τσατσα πρεπει να κανει μαθηματα ορθοφωνιας γιατι απο το προγραμμα καταλαβα μονο το ελευθερο στοματικο.ηταν απογευματινη η Ειρηνη?την εχασα ρε γαμωτο και αυριο φευγω παλι απο Αθηνα. :S
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.307
Πόντοι
9.477
και τι λογο να εχω ρε ντετεκτιβ μονκ να χαλαω το ονομα και τη δουλεια της κοπελας?σου φαινεται πιο λογικο εσενα να μοσχομυριζε ενα μουνι που το γαμανε 50 πακιστανοι τη μερα τουλαχιστον.
Εννοώ ότι η κοπέλα ήταν καθαρή μέχρι πήγε και της έγλειψε το μουνί ο Δημήτρης.
Όμως, το στόμα του Δημήτρη έχει μικροβιακή ποικιλία σαν τον αγωγό λυμάτων της Ψυτάλλειας.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Η Ναταλί είναι ένα πολύ κοντό,πολύ αδύνατο,συμπαθητικό σκουρόδερμο πιτσιρικοειδές που δουλεύει και στο Ιάσωνος 37 όροφος.

Συνήθως τα πρωινά είναι που δουλεύει στο Ιάσωνος 27 αλλά σήμερα ήταν και απόγευμα.

Εάν σε ενδιαφέρει,δες αναφορές που υπάρχουν για τη Ναταλί:




Σωστος. Δεν κοιταξα τις αναφορες γιατι νομιζα πως ηταν φρεσκο αιμα. Ευχαριστω!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom