Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 163 άτομα (15 μέλη και 148 επισκέπτες)
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
Εμενα μου ανηκει. Η φιλιππιδου η αλυσιδα φιλε επιρεππη της εχω γαμησει ολες τις πουτανες και πιο πολυ την αγαπημενη αννυ πορνοσταρ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Πρωινη καταδρομη σημερα στην αλκιβιαδου 16γ οπου εριξα 2 σερι hardore κωλογαμησια στη γκαμπυ.το μωρο αξιζει.ωραια κοπελα με καραφουλ και vfm αλλα χανει λιγο στο στοματικο το οποιο ειναι πολυ μετριο.πολυ σφιχτο μουνακι και κωλαρακι στα οποια γουσταρει γαμησι και στηνεται τελεια να τα ευχαριστηθεί

:tooth: :tooth: :tooth:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Τι μαλακια ειναι αυτο το νεο συστημα στη Φυλης; Ειναι το κοριτσι στο κουζινακι και αντι να βγει να το δεις καθεται η τσατσα ή ο τσατσος και σου πρηζει τον μπουτσο μιση ωρα. Και αφου τελειωσει φωναζει την πουτανα να κανει ενα περασμα 3 δευτερολεπτων. Εγω τωρα ποια πρεπει να πηδηξω, την τσατσα ή την πουτανα;
Έχεις δίκιο φίλε, πολύ σπαστικό. Λες και όποιος είναι να μην μπει, θα συγκινηθεί από το μονόλογο του τσάτσου και θα αλλάξει γνώμη. Παντού το έχουν κάνει έτσι τώρα;
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Τεσταρισα την Αννυ.

Αργοστροφη Ελληνιδα (?),...
Επισης, αν ειστε ολοι τοσο προθυμοι να την παντρευτειτε, να της παρετε κινητο ή ΙΧ, χρηζετε ειδικης φροντιδας...

χεχεχε, σωστά τα λες Πορνε μου, από φάτσα η αλβανιαρα είναι
κάτω του μετρίου, κατά τη γνώμη μου έχει φάτσα εντελώς ντεκαβλε,
όπως το είπες δεν την γαμαγες ούτε γι αστείο... χεχεχε

την σώζει το κορμί της και το τσιμπουκλοβερ της.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Έχεις δίκιο φίλε, πολύ σπαστικό. Λες και όποιος είναι να μην μπει, θα συγκινηθεί από το μονόλογο του τσάτσου και θα αλλάξει γνώμη. Παντού το έχουν κάνει έτσι τώρα;

Σχεδον παντου στη Φυλης. Χειροτερα απο Μεταξουργειο εχει γινει.
 

Devastated

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Τεσταρισα την Αννυ.

Αργοστροφη Ελληνιδα (?), συμπαθης αλλά οχι και ωραια/ερωτευσιμη (ΕΛΕΟΣ!)
Ψευδιζει και μου θυμιζει μια φιλη μου, που δεν θα γαμουσα ουτε γι' αστειο.

Στα Συν:
Πολυ συζητησιμη, με καλο σερβις.
+ ΠΟΛΥ δυνατο τσιμπουκι, μεχρι να πιασεις πατο.

Το ολο στυλ της μου θυμισε Αννα Πιτσος. Βεβαια, ειναι πιο εμφανισιμη, καθοτι αλογο, με μετριο βυζι και κωλαρα.

Σημερα ψιλοβαριοταν, αλλά δεν ελεγε μη και μη. Τουναντίον!

ΥΓ - Καλο ειναι να διακρινουμε το καλο σερβις απ' τις "Θεές", τις "μουναρες", τις "καυλες" κ.ο.κ...
Επισης, αν ειστε ολοι τοσο προθυμοι να την παντρευτειτε, να της παρετε κινητο ή ΙΧ, χρηζετε ειδικης φροντιδας...

Εάν λέτε την κοκκινομάλλα (τότε) που είχε παίξει σε ένα ερατεχνικό της Sirina δεν είναι σίγουρα Ελληνίδα. Την είχα πάρει και εγώ αρκετούς μήνες πριν. Η προφορά της δεν της αφήνει περιθώρια επιλογής. Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν λένε την αληθινή εθνικότητα τους.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
δεν εχω λογο να προμοταρω καμια πουτανα και να κανω τα θεληματα πουτανας γιαυτο τα σκαω κανονικα.για αυτο ασε τις ειρωνιες.το καυλι μου ουτε τσουλαγε ουτε κολυμπουσε εκει μεσα για αυτο εγραψα στενη κιολας.τεσπα

στα Τρίκαλα, στα δυό στενά τύπε μου, που λέει και το άσμα  ;)


 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537

Τεσταρισα την Αννυ.

Αργοστροφη Ελληνιδα (?), συμπαθης αλλά οχι και ωραια/ερωτευσιμη (ΕΛΕΟΣ!)
Ψευδιζει και μου θυμιζει μια φιλη μου, που δεν θα γαμουσα ουτε γι' αστειο.

Στα Συν:
Πολυ συζητησιμη, με καλο σερβις.
+ ΠΟΛΥ δυνατο τσιμπουκι, μεχρι να πιασεις πατο.

Το ολο στυλ της μου θυμισε Αννα Πιτσος. Βεβαια, ειναι πιο εμφανισιμη, καθοτι αλογο, με μετριο βυζι και κωλαρα.

Σημερα ψιλοβαριοταν, αλλά δεν ελεγε μη και μη. Τουναντίον!

ΥΓ - Καλο ειναι να διακρινουμε το καλο σερβις απ' τις "Θεές", τις "μουναρες", τις "καυλες" κ.ο.κ...
Επισης, αν ειστε ολοι τοσο προθυμοι να την παντρευτειτε, να της παρετε κινητο ή ΙΧ, χρηζετε ειδικης φροντιδας...
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Αφού "πιστεύεις", και δεν είσαι πολύ σίγουρος, πάω πάσσο... :rolleyes:
Ρε την Γκάμπυ, την στενούλα...  :grin:
δεν εχω λογο να προμοταρω καμια πουτανα και να κανω τα θεληματα πουτανας γιαυτο τα σκαω κανονικα.για αυτο ασε τις ειρωνιες.το καυλι μου ουτε τσουλαγε ουτε κολυμπουσε εκει μεσα για αυτο εγραψα στενη κιολας.τεσπα
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537

Και κατι αλλο περι της Αννυς:

ΔΕΝ δινει γλωσσοφιλα.

Καποιοι τρομπες αγαπουληδες φιλανε κλειστα χειλη και το πλασαρουν ως "γλωσσοφιλο"/ Ή εχουν παει 50 φορες, και η κοπελα τούς φιλαει με παθος...

I strongly recommend επαναφορα των ψηφων, κατω απ' τις κριτικες (θετικων - αρνητικων).
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom