Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 219 άτομα (20 μέλη και 199 επισκέπτες)

donrokavlone83

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2015
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Βρε παιδιά! μια απορία.... θέλω να επισκεφτώ ένα κατάστημα μπορδέλο, οπου να πάρω 2 κοριτσάκια να τα κάνω να με αγκαλιασουν και να με περιποιηθούν... σε ποιο πιστεύεται είναι καλύτερα?? θεμα τιμής και υπηρεσιών... ΄δεν θέλω να δώσω μια περιουσία... απλά να εκτονώσω με 2 νεαρές κορασίδες !!! (τρίο) ακούω ιδέες! :orchestra:


Με καυλώνεις έτσι όπως τα λες....  :erection:  :erection:  :erection:  :erection:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Σε καταδρομική έφοδο πριν από λίγο μαζί με τον αγωνιστή του ΣΥΡΙΖΑ,John Fystikis είδαμε συνοπτικά τα εξής:

▪Φωκαίας 27 όροφος:
Η Καμέλια η γνωστή μελαχροινή κοπέλα με το φουλ πρόγραμμα.  :orchestra:

▪Φωκαίας 27 ισόγειο:
Η Χριστίνα η ξανθιά Ελληνοουκρανέζα με το ωραίο αδύνατο κορμί-με φουλ πρόγραμμα  (ως γνωστό) και αυτή...  :zfuck: :pipa3:

▪Φωκαίας 24:
Η Τζίνα η καστανή ψηλή πιτσιρίκα με την προστυχόφατσα,το ωραίο κορμί και την ζουμερή κωλάρα.  :bottom:

▪Φωκαίας 27 υπόγειο:
Η Πάολα η μελαχροινή νταρντανοπιτσιρίκα  με το ναζιάρικο-νιαουρίστικο στυλάκι!Αφράτη κωλάρα την οποία και δίνει! :fuck2:

▪Φωκαίας 25β:
Κλασσικά η Άννα η Πολωνέζα.

▪Φωκαίας 19:
Η Πωλίνα η ψηλή μελαχροινή νταρντάνα με το όμορφο πρόσωπο.
Με φουλ πρόγραμμα.

Κλειστά τα Φωκαίας 17α,25α.


Επίσης στη Διδύμου...

Διδυμου 27:
Η θεία Εύα και η Τζούλια το ξανθό αδύνατο μιλφογκίλφ.

▪Διδύμου 22:
Η Εβελίνα κοκκινομάλλα και αδυνατισμένη.

▪Διδύμου 20:
Η Ιωάννα η μελαχροινή ψηλή χοντρή με τις γεμάτες βυζάρε και με σχετικά γλυκό πρόσωπο.

▪Διδύμου 18β:
Η Κατερίνα η Σέρβα η γνωστή ξανθιά μιλφ.

▪Διδύμου 18α:
Η Μαρία η κοντή μελαχροινή μιλφογκίλφ με τη φάτσα σαν του Μορφονιού και με την χαρακτηριστική αχλαδοκωλάρα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Στοχευμένη επίσκεψη στο Κολοκυνθούς 38Α για να δω την Ειρήνη. Ξανθό μιλφογκίλφ καλλίγραμμο, με ελελυθερο στοματικό τελειωτικό, μακρυά από τα γούστα μου. Αππέναντι στο Κολοκυνθούς 63 και στα δύο σπιτάκια καλύτερα ας μη χάσει κάποιος το χρόνο του.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Βρε παιδιά! μια απορία.... θέλω να επισκεφτώ ένα κατάστημα μπορδέλο, οπου να πάρω 2 κοριτσάκια να τα κάνω να με αγκαλιασουν και να με περιποιηθούν... σε ποιο πιστεύεται είναι καλύτερα?? θεμα τιμής και υπηρεσιών... ΄δεν θέλω να δώσω μια περιουσία... απλά να εκτονώσω με 2 νεαρές κορασίδες !!! (τρίο) ακούω ιδέες! :orchestra:

Τράβα Φυλής 67 για Αλίνα/Λάουρα. Ακούστηκαν καλά λόγια για το διπύρηνο τσιμβούκι τους.
Επίσης Φυλής 59 η πετίτ Βανέσσα με την Ρεγγίνα κάνουν διπλό.
Δεν ενθυμούμαι άλλα.
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
:hi:

Φίλε μου αυτό το χρονικό διάστημα που αναφέρεις δεν την έχω βρει να δουλεύει κάπου άλλου-ούτε καν στο Κωνσταντινουπόλεως 166 δεξιά που παλαιότερα (αρκετές φορές) εμφανίζοταν.

Ας μη ξεχνάμε όμως ότι λόγω καλοκαιριού πολλές κοπέλες έχουν ήδη φύγει για διακοπές ή πρόκειται να φύγουν.

Εν πάσει περιπτώσει για οτιδήποτε νεότερο υπάρξει για την συγκεκριμένη, θα υπάρξει και σχετική ενημέρωση.
Ας ελπίσουμε στο καλύτερο σενάριο να είναι καλά και να επανέλθει, γιατί την προηγούμενη εβδομάδα η υπηρεσία έλεγε οτι είχε πυρετό. Πυρετό όμως κάνουν απο απλές παθήσεις μέχρι ΣΜΝ...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ας ελπίσουμε στο καλύτερο σενάριο να είναι καλά και να επανέλθει, γιατί την προηγούμενη εβδομάδα η υπηρεσία έλεγε οτι είχε πυρετό. Πυρετό όμως κάνουν απο απλές παθήσεις μέχρι ΣΜΝ...

Πάντα καίριες και στοχευμένες οι παρεμβάσεις σας!  :hi:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Επανεμφανιση της Ουκρανης μιλφαρας Κριστυ(Διδυμου 16,Αλκαμενους 117)στο Ρεμουνδου 21 οροφος,οπου θα εργαζεται απογευματα Τριτης,Πεμπτης,Παρασκευης και Κυριακης

Στην (κλασσικά...) άψογη ενημέρωση του CHRIS1971 να προσθέσω ότι η Κρίστυ τα πρωινά θα δουλεύει στο Διδύμου 8 όροφος.  :rockon:

Οπότε άλλη μία πάρα πολύ καλή (μιλφο)επιλογή προστίθεται στην πρωινή βάρδια της Διδύμου!  ;)
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
Πάντα καίριες και στοχευμένες οι παρεμβάσεις σας!  :hi:
Ανταποδίδω τα συγχαρητήρια και τις ευχαριστίες και για τις δικές σας πάντοτε αναλυτικές , περιεκτικές και χρηστικές ενημερώσεις.
 

stratos26

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Αλήθεια ο professorx που ήταν να μας ενημερώσει ολόκληρο Σ/Κ; Πήγε διακοπές;
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
-"Δεν μου λες ρε.Εσύ δεν είσαι που γράφεις στο ίντερνετ;"

-"Ναι.Γιατί τι θες;"

-"Συνέχισε να γράφεις αυτά που γράφεις και δεν σε βλέπω για πολύ καιρό καλά".

"Κατ'αρχήν επειδή με έχεις απειλήσει ξανά για τα μαγαζιά αυτά δεν γράφω.

Αλλά εν πάσει περιπτώσει να είσαι σίγουρος ότι δεν θα σε δω κι εγώ καλά αφού απειλείς".

Λοιπόν...

Αυτός είναι ο διάλογος επειδή κάποιος πονηρόπουλος και εξυπνακίδης έγραψε κάτι περίεργα απαξιωτικά για την εμφάνιση (και όχι απόδοση) μιας κοπέλας.

Οι Αλβανιάρηδες δεν ξέρουν ποιος είναι ο Ντουντ,ο Μίου ή ο Πίου.

Τί γράφεται στο ίντερνετ;Αυτό.

Τί είναι το "αυτό";Καλό;

Α,τότε ο τύπος που (ξέρουμε φατσικά ότι) γράφει στο ίντερνετ είναι δικός μας".

Είναι κακό το "αυτό" που γράφεται;

Τότε τον τύπο που (γνωρίζουμε φατσικά ότι) γράφει στο ίντερνετ τον προειδοποιούμε "καλά ρε το ξέρεις ότι με ένα τηλεφώνημα σε 3 λεπτά θα σκάσουν  τόσοι Αλβανοί που δεν θα φύγεις από εδώ μέσα;"-αυτή είναι η πρώτη απειλή...

Λοιπόν παιδιά γράφετε ότι θέλετε!



 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Στην (κλασσικά...) άψογη ενημέρωση του CHRIS1971 να προσθέσω ότι η Κρίστυ τα πρωινά θα δουλεύει στο Διδύμου 8 όροφος.  :rockon:

Οπότε άλλη μία πάρα πολύ καλή (μιλφο)επιλογή προστίθεται στην πρωινή βάρδια της Διδύμου!  ;)

Καλησπέρα και καλό μήνα. Υπάρχουν κριτικές για Κρίστυ;
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Καλησπέρα και καλό μήνα. Υπάρχουν κριτικές για Κρίστυ;

Οι περισσότερες είναι στο Αλκαμένους 117...


Και υπάρχει και μία πρόσφατη του Σπουγκένα στο Ιωαννίνων 3...

 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
-"Δεν μου λες ρε.Εσύ δεν είσαι που γράφεις στο ίντερνετ;"

Απαντάς «όχι» και φεύγεις. Και δεν χρειάζεται να ξημεροβραδιάζεσαι στα μπουρδέλα 24 ώρες το 24ωρο.Κοιμήσου και λίγο.

Όποιος φοβάται,πέφτει και κοιμάται.

Εγώ γουστάρω να είμαι 68 ώρες την ημέρα και 500 ημέρες τον χρόνο στα μπουρδέλα.

Λογαριασμό θα σου δώσω;

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
Γεια σας και παλι,η πρωτη μου ενεμερωση ειναι αφιερωμενη στον dude,billy13.zero,cobra,φανουρη και σε ολα τα παιδια που αφιερωνουν χρονο για να μας βοηθανε
ΛΟΙΠΟΝ ΦΥΛΗΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ

καλως ηλθες βανάκια!!! :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom